Občanská iniciativa Občané ČR

Pojdme_neco_delat_Burke_citaty2ObčanéČR.cz je občanská iniciativa. Nejedná se tedy o politický subjekt. Stránky vznikly z důvodu dění v Evropě, Evropské unii a poměry na české politické scéně. Situace je mnohem vážnější, než se zdá a nejde zdaleka jen o migrační vlnu, která začala měnit bezpečnostní situaci na evropském kontinentu! Myšlenky a důvody stojící na pozadí iniciativy, cíle portálu a jeho odlišnosti oproti jiným alternativním webům, jsou shrnuty zde .

obcanecr_20170310_17h

Iniciativa je určena pro občany, kteří chtějí do podzimních voleb 2017 něco dělat, zapojit se, aktivně se podílet na šíření informací mezi občany odkázané na tzv. mainstremová média. Číst alternativu, čekat na volby a pak se divit, jak volby zase dopadly – není zrovna známkou aktivity. Za účelem šíření informací jsou na portálu Dokumenty, obsahující podrobnější informace k různým oblastem života občanské společnosti.

Jeden článek, jedna informace pro mainstreamového voliče bez souvislostí a provázaností dál, jej asi těžko přesvědčí o jiném stavu české politiky. Dokumenty proto přináší celý balík informací, vzájemně provázaných, ukazující souvislosti, tak aby bylo pochopeno, že se nejedná o nahodilosti nebo jednotlivosti. Zdrojem informací jsou oficiální materiály (pro seznam klikni zde) a zdroj je v Dokumentech vždy uveden jako ochrana a obrana proti zpochybňování. Tímto se Dokumenty výrazně odlišují od formy běžných článků. Každý si může uvedený údaj ověřit. Je tak činěno jednak z důvodu důvěryhodnosti Dokumentů a jednak z důvodu, že pro čtenáře mainstreamu mohou být některé informace „překvapivé“ či za hranicí uvěření.

Bez širokého zapojení občanů, kteří tzv. „vědí“, nás zvolení politici po volbách 2017 dál povedou stávajícím směrem vstříc útesům. Bohužel – záchrannou brzdu v podobě uzákoněného referenda, nemáme ani po 24letech (1993-2017). Náhoda? Dokud, jako občané, neprohlédneme faleš a nebudeme mít jasno v tom, „kdo je kdo“, těžko se mohou věci zlepšit. Dokument Česká politická scéna přináší odpověď.

„Je celkem nepodstatné TO, co vím já. Je celkem nepodstatné i TO, co víte Vy. Podstatné je totiž TO, co ví většina občanů ČR, která přijde volit. Ta totiž rozhodne ve volbách 2017.“
Podstatné je také to, co uděláme během zbývajícího času do voleb, aby si po nich mohl člověk říct: „Udělal jsem, co jsem mohl“. O důležitosti voleb 2017 více zde .

Je celkem nepodstatné TO, co vím já. Je celkem nepodstatné i TO, co víte Vy. Podstatné je totiž TO, co ví většina občanů ČR, která přijde volit. Ta totiž rozhodne ve volbách 2017.

portál ObčanéČR

Zdroj: http://volby2017.obcanecr.cz/
11 Komentářů k Občanská iniciativa Občané ČR

 1. Maroš napsal:

  Občianska iniciatíva - BURKEOVA ŠĽACHTA?! - Si z vás robia riadnu prdel!!! Burkeova šľachta je označenie súčasných vládcov sveta, ktorých pokrvná línia siaha až do čias faraónov, patrí do nej aj angl. kr. rodina, Bushovci, Kenedyovci - a všetci sú zároveň spätý s islámom - tajne - ako nearabskí islamisti - saracéni. Táto skutočnosť súvisí aj s križiackymi vojnami a uzatvorenými dohodami, ktorých podmienka bola prijatie islámu. Existuje o tom video - vyhľadám, ale toto je príklad manipulovania s totálne neinformovanou verejnosťou - v pozadí je aj tzv. modrá - reptiliánska krv. Takže Burke - to sa vám bude páčiť blbouni!

 2. proud napsal:

  "Je celkem nepodstatné TO, co vím já. Je celkem nepodstatné i TO, co víte Vy. Podstatné je totiž TO, co ví většina občanů ČR, která přijde volit. Ta totiž rozhodne ve volbách 2017."............stacilo prece napsat jen tohle,abysme vedeli s kym zase mame co do cineni:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 3. Krtecek napsal:

  Mrozi,
  nechte maličkých přijít na svet.
  Ptal jsem se WIKiHO co s tím a to mi řekl,počkáme co udělají se svým webem,zda zajistí Dialog s občany ve formě otevření diskuzních rubrik pod svými články a připustí diskuzi o Desateru voličů,takříkajíc

  Novou přímou demokracii

  na což marně čekáme u dnešní politické třídy šmejdů,co si napíšou do svého Programu a zda budou mít odvahu budovat sílu proti síle!
  To,že je to dneska na sracku víme tu v OSV i my tak se prozatím plasit nebudeme,stejně nikde nedali ani telefon a emaily jsou nám na nic!

  • Maroš napsal:

   KrtoČech - "nechte maličkých přijít na svet." - ešte si to rozmyslím - či nechám z frajtra nejakej sio.kundy vyrásť nového Hitlera - či z malého zmrda potom narastie veľký zmrd,

   Neplašte sa sudeťáci hermanovci - Pavel Hlávka je ten správne obmedzený užitočný idiot - nebyť zopár normálnych na SVCS, tak už by to dávno bolo tam, kde to má byť - v mediálnej žumpe. Na 100% vytiahnu von nejakú antagonistickú DVOJICU - Hlávkových českých ezoterických Gándiovcov "mierotvorcov" - za neomarxistickú ľavicu, vs. "pragmatického" ateistu a monarcho-marxistu - "radikálneho anti-kalergiovca" = kalergiovca - až z Tokya - Tomia - za neomarxistickú pravicu. O tom bude celé SVCS a mediálny preplesk jeho poslucháčov! Dôležité bude, ako im v tom bude drukovať "antikomunistické" Svobodné rádio. A medzi tým, si voliči z pohodlnosti o kandidátoch - o ich minulosti, a o volebných programoch - tých písomne deklarovaných stranami - si neprečítajú nič, lebo v telke bude Angelika a sedem zbojníkov.

   Sľúbené video k súčasným saracénom pri moci som nenašiel - svoje v archíve som premenoval, a už neviem názov toho pôvodného, takže neviem ho vyhľadať, tak zatiaľ aspoň toto k "Burkeovcom"
   Pokrevní linie Arrivals 41
   https://www.youtube.com/watch?v=V4Ma6f5PvwA
   ILLUMINATI´S BLOOD LINES Pokrevni linie Faraonu Iluminati Arrivals 8
   https://www.youtube.com/watch?v=FajRWtXfJqA
   https://www.youtube.com/watch?v=EHkJS0AxOwg

   http://www.riseearth.com/2012/08/american-presidential-bloodlines.html
   http://www.atlanteanconspiracy.com/2008/06/presidential-bloodlines.html
   http://www.bibliotecapleyades.net/merovingians/merovingios_02.htm

   • Maroš napsal:

    Hlávka nikdy nenapíše - "Je podstatné to, čo viem ja /lebo Hlávka už tuší, že je idiot, len to ešte nevie určite/ kvôli sebe aj iným, a teda je podstatné aj to, čo viete vy - aby som sa aj ja od vás niečo dozvedel - lebo bez toho sme len stádo voličov§"
    Ale chcite od idiota, aby on niečo chcel vedieť - Hlávka je kokot, ktorý nechce vedieť nič, čo nezaujíma jeho, a preto nem inýmá čo odovzdať. Nebyť hostí na SVCS - tak IQ tohto média je "alternatívne" s IQ žížaly - která taky "jede a jede".

    • Sasin napsal:

     Hlávka dělá dobrou věc, akorát nemá k sobě nikoho normálního, tak se ujel k zelinkovým přísedlíkům, chvátalovým podivným bytostem s modrým péřím, a ještě ho oblbuje nějakej Peter z Austrálie. Je potřeba vydržet než dojde k poznání. Mezi tím tam bude zvát hosty a to je podstatné. :-)

  • HVzV napsal:

   Nelze dát jednouše na web obrovske množstvi informaci jako to davaji ti pry občane nahoře a nechat snad i jakoby rešit to za co si platime iŠmejdy,kteři vymýšli jak svoje voliče nejlépe podvest výrobou vadných zakonů přičemž je obcane korigovat nesměji,chybi použitelny zákon o referendu a dalši nezbytne vėci,ktere jsou v DESATERU VOLIČE!

   Tady na webu jsou už vidět jasne podvody politicke třidy Šmejdu!
   Občanská iniciativa nahoře by měla podat návrhy jak situaci řešit,anebo převzit voliči navrhovaná řešeni.

   Připadá nám podivné,že se tady mezi námi doposud neobjevili a omezuji se na výzvy,a oni sami to pokladaji za dostatečne!

 4. napětí napsal:

  Jen jestli vůbec začnou stavět podzemní vlakové metro? Už 10 let furt jenom plánují. Pha je přecpaná a praská ve švech.A ta stanice, prý Opera, slyšeli jste to, zaplatili maďarům za ten název velký poplatek. To nešlo pojmenovat jinak? Třeba Sonáta, Arie, nebo Nocturno? Došli názvy projektantům..?

 5. Sasin napsal:

  Tak vemte příklad Babiše. Za totáče by byl zavřenej na doživotí za rozkrádání veřejného majetku. Dneska je ale chválenej. Někým. A jak je možné rozkrádat majetek hromadého rozsahu. Gdyž se přihlásí k rozkrádání u cizácké banky. Tam mu nakopírují bankocetle ze vzduchu a pověří ho k rozkrádání veřejného majetku. Jenže ještě musí mít nějaké ručitele, že. Gdyž to sedí, spustí se ofenzíva proti zemi, proti které žádá podporu. Tenhle bílý kůň se po podepsání smlouvy pustí do akcí. Spřádá kontakty, skupuje za vymyšlené bankocetele materiál, lidi, zaKONy, provozy či "TOVARny", prostě jako "podniká". Na úplatky si může opět půjčit, páč to bylo dycky součástí rozkrádání veřejného majetku. Na tento způsob podnikání je zkrácený režim. Takže zkráceným režimem lze na dluh u harpagondechajců skoupit celý stát. A proč je to možné. To se děje v zemi, gde už kukačky nakladly tolik vajec, že není dostatek místa pro každou kukačku. Kukačky co nemají liz u státu, začnou intrikovat, rozuměj špekulovat s cenama veřejných statků, veřejných známostí a zaKONů. Kukačka s diplomem se upřednostní aby to dobře vyadalo. I na to pamatuje harpagondechajcká ruka a tiskne další bankocetle (pípá) pro kukačky bez portfólia (zázemí) a takovým způsobem vzniká voličská základna bílým koňům, kteří hromadí především majetky sporné po válečném vypořádávání. Jak to blboňům dojde. Všimněte si ten předstih, stroj na okrádání druhých, či sousedských zemí, roztáčí. Tyto všechny zlo dějiny se musesjí KONstitučně naplánovat aby plynulý přísun vymyšlených bankocetlí nebrzdil rozvoj, kvůlivá nepromyšlené strategii. ale nemůžete si myslet, že to nebylo v plánu. Musíte mít plán na všechno, jinak se to nepovede. Gdyž chcete svíčkovou, musíte mít plán, krok za krokem, a gdyž chcete vařený stát, musíte mít plán. Jen kokoti žerou párky.

  Ta strategie je vymyšlená už mnoho stovek let. Jede to stejným principem. Funguje jim to neskutečně. Ten předstih. PŘEDSTIH. Než to blboňům dojde jsou tady několik generací kukaček, co řvou, že jim je dvojnásobek, trojnásobek, pětinásobek málo. Mezi tím co blboňi chrápou po šukačce a po zelo knedlo vepřo, kukačky už mají vyhlídnutý leháro a hned jak se zaINSTITUTní, už na něm leží. Mají tak dokonale vyvynuté smysly na vylehávaní, vysedávání a zasedávání všech teplých místeček, až je to k nevíře. Jak režim vytvoří teplé místo už tam sedí. Tihle nedokážou přibít ani poličku na zeď, nedokářou nic z toho, co normální lidi považují za přirozené schopnosti. Tihle umějí vyčkávat a skočit na flek. Esli je potřeba nějaký papír, koupí si ho. Esli je potřeba vlízt do vlády, vlezou tam. Esli je potřeba změnit ovčanství, změní ho. Esli je potřeba podrazit souseda, podrazí ho na nejvyšší úrovni aby se nevědělo, že to byl on.

  A teď s vyložte situaci, gdyž takový zlo dějíček vleze do nejvyšších míst, za zády má bankocetlový KONTOKORENT, ze kterého platí všechny své zlo dějské výdaje. Ale i tento zlo dějíček potřeboval nějaké ručitele kolaborace z předchozího režimu, kteří byli vychováni k tomuto účelu. A je jich celá řada. Jeden vystřídal na hradě druhého, šábli se v oposmlouvě o vejvar a přihnojovali babišenkům a všem těm vybraým zbohatlíkům , jednoho dokonce už zavřeli na 35 let v JAR že už ho měli taky plný zuby a to jsou negři, a další se tlačí do dveří k veřejným majetkům, o kterých neví nic, natož že by je stavěli.

  Tahle cypovina má ale dvě roviny. Totální zmar jakékoli cti, jakékoli úcty k tvoření předků našich. Totální degenerace. Je to Čistočistá plenitba hodnot přesunutých do kapes několika hovad, kteří mají ještě tu drzost tlačit se do vlády. Že vládu jako potřebujeme. Howno. Pointa toho všeho rozkrádání je , že umějí být chytří. Že toto lidi potřebují. Tak ti chytří cestou k vítězství kydají jakési ušmudlané kecy, že jako chtějí něco dobrého pro lidi dělat. Za celou dobu od plyšáku neudělali pro normální lidi vůbec nic. Jen podepisovali a schvalovali, vyhlášky, zaKONy, nařízení aby byl klid na rozkradení, aby toho kradení bylo co nejvíc. Aby se kradačům nemohlo říci, že to ukradli. A výmluvy už slyším. Že to dělali v pracovní době. Že to přišlo zhora. Ale co ještě navíc udělali, podepsali všelijaké smlouvy na vykuchávání této země současné i v budoucnosti, než jako dojde na potíže. Podepíšou jako v zastoupení opravdu cokoli co přinde zhora. Největší oblbobačka dobra všech dob. Ještě to budou jako dělat dle vlatního přesvědčení, což je další plivanec normálním lidem a budou křičet, že u toho dřeli jako koně. Plnej pohár je toho jen na obyčejný linč. Druhá rovina je, že jejich způsobem, kterým se k tomuto zmaru dopracovali to nelze změnit. Hotové.

 6. Sasin napsal:

  Nevadí, že nemáte názory, šak jsou vám stejně k ničemu. Chcete podíly na neprodejné půdě a rozpočtu a rozhodovat o nich společně pouze svými psanými potřebami? Esli budete zase volit zmetky a kundy z plakátu, tak se vyděďte rovnou sami, páč za víc jako hnůj z koňské prdele nestojíte, i ti vylízanci co žerou bitkojn. Heh.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!