Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 26.09.2017

pjakin2017

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Vražda ruského generála v Sýrii, nepodařený pokus IS a amerických speciálních jednotek o zajetí ruských vojáků, likvidace amerických základen v Sýrii ruskými raketami, to vše za účelem ovlivnění kurdského referenda o nezávislosti a oslabení ruského vlivu na Blízkém východě, projev Trumpa v OSN jako projev stahování USA z globálních pozic, projekt Velké Arménie jako duchovního centra a nástupce Vatikánu a Velkého Turánu jako nástupce Turecka, skupina V4 jako stabilizující prvek EU, možnosti reformy OSN, proč chtějí novoruské republiky vyšetřovat prezidentování Viktora Janukoviče, snaha ruského ministerstva zdravotnictví o tresty za odmítnutí očkování, proč je třeba neschopné lidi nazývat pravými jmény, a další
91 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 26.09.2017

 1. Lukaš napsal:

  Průšvih CIA v Sýrii,musely překrýt takovým terorem v Las Vegas.

  • proud napsal:

   Pochybuju ze v Las Vegas vubec tusej ze existuje nejaka Syrie..........

   • hovorka11 napsal:

    V Las Vegas nemusí tušit o Sýrii, ale nepochopil jste, že jde o celou USA s nespokojenými lidmi a o to šlo stejně jak jako zatajování účasti Saudské arábie v útocích 11.zíří. USA tajila před lidmi vyšetřovací spis o 28 stránkách, který to potvrzoval. Po odhalení na příkaz hlasování senátu má dalekosáhlý význam, protože prokazuje beztrestnost plánovačů terorismu a zavedení CIA ve spolupráci se Saudskou arábií lidi na falešnou stopu Usama do Afganistánu.
    Ten "podtrh" odhalení SA jako organizátora je musel naštvat, protože evidentně je USA hodila přes palubu. Proto SA dolejzá i do Moskvy, kterou navštívil poprvé dementní král SA se svými poradci...

    • proud napsal:

     Jisteze jsem pochopil ze jde o celou BILOU USA,ale ty nechapes ty rozdily v tom co ovcan usa vi a zna o tom co se deje mimo USA.Neznas priblizne jejich skolskej system a jejich pusobeni na ovcany.Nemaji zapotrebi jim rikat jak to venku vypada,protoze by to stejne nepobrali a kdyz tak podle tv a stejne by to bylo jako pres jen prusvitnej hadr.Co se deje v USA jsou vzkazy urcitejm lidem,doma na vysokejch postech a v zahranici a to co potrebujou doma prosadit.A tak se divam i na ty atentaty a vsechno co se odtamtud svetove rozmazne.

    • proud napsal:

     A mimochodem,o 11.zari toho vim dost,prestoze me to vlastne nezajima,me zajimaj nasledky toho,jestli to shodil buldozer nebo new technologie a na ci prikaz je mi srdecne u prdele a neminim se tim leta zabejvat.Nebejt to panelaky,bylo to neco jinyho,je to porad ten stejnej rukopis,co na tom mam dal rozebirat,snad techniky spojaru,zpusoby demolicek? Smesny!!!Na tech barakach zalezi jen tomu kdo si je poradne pojistil.

  • proud napsal:

   Vic mi to pasuje na odzbrojovani americkejch rodin........

  • Novapalo napsal:

   Nie. Pán Pjakin je veľmi schopný muž a rozumie veciam. Čítam všetky jeho komentáre na internete minimálne 2 roky. Začal som minulý týždeň študovať aj "Dostatočne všeobecnú teóriu riadenia" a aj KSB, napr. knihu "Mŕtva voda"... Napr. z DVTR som si prečítal len prvých 41 strán a som sa smial ako blázon..... Však tejto teórii po túto stranu rozumiem ja, ale obyčajní ľudia a ani priemerní vysokoškolsky vzdelaní priemerní absolventi absolútne na Slovensku nie sú schopní tomuto rozumieť........... Viem "vážne" diskutovať aj o ich teórii, že tento vesmír je riadený trojjedinným princípom "Matéria, informácia a miera". Podľa mňa je tento princíp len matematická malá podmnožina princípov existencie tohto vesmíru, ktorý vyslovil - napísal - už asi pred 10 rokmi P. P. Kysucký.

 2. proud napsal:

  Jeste mimo misu vegetarianum: "Nejako sa zaužíval veľmi chybný a zásadne nesprávny názor, že napríklad zvieracie mäso, ryby, atď., konzumovať je zlé, pretože sa zabíjajú zvieratá a rastlinná strava je „vytvorená Bohom“ a preto je „čistá“. Že rastliny sú akoby vytvorené za účelom nasýtenia všetkých! Konzumovanie rastlín sa v ničom neodlišuje od konzumovania zvierat. Aj v prvom, aj v druhom prípade sa berie niečí život, aby sa predĺžil život iného."................mozna proto jsme puvodne "plodozravci",coz neublizuje za urcitejch okolnosti nikomu? ;-)

  • geronimoh napsal:

   kdoví co jsme původně, a hlavně čím by jsme se měli stát. Třeba brethariány ? :)

   • proud napsal:

    Stejnou otazku si taky pokladam,co je spatne,na to se prijde celkem lehce,co je dobre na to taky i kdyz oboji je relativni,aleprijit na to proc a jak to delat nejlip,nebo uplne spravne,to je mala veda......

  • Amigo napsal:

   Pokud nevycházíš z podvržené Darwinovy teorie a připouštíš, že vše bylo "stvořeno" (výstižnější slovo je naprogramováno), pak doporučuji si položit otázku, co naprogramovalo tento svět tak aby se bytosti mezi sebou pojídali, parazitovali, bojovali. Může to něco milujícího? Rozdíl mezi zvířetem a rostlinou je myslím docela zřetelný a výrazný, pokud to chceš vidět. Zvířata mají totožnou duši jako my, jen jsou v jinak naprogramovaném těle. Jsou to dětské duše. Kdyby se ti podařilo opustit tento pokroucený program, ve kterém žijeme, zjistil bys, že mezi vámi není rozdíl. I zde v tomto pseudoprogramu mají zvířata (přinejmenším savci a ptáci) totožné vnímání, cítění i intelekt jako 2 až 4 leté děti, někteří nadaní jedinci i jako starší. Zabiješli (nebo si zaplatíš zabití) zvířete, konáš stejně jako bys zabíjel malé dítě. Kdo byl obohacen dlouhodobou koexistencí s různými zvířaty (nejen psi a kočkami) a je vnímavý, nemůže to nepochopit.
   U rostlin je to pravděpodobně poněkud jiné. Existují zřejmě pouze v tomto programu (matrixu), mají spíše jakousi kolektivní duši. I kdyby tomu tak nebylo, tak se stejně často konzumují až plody rostlin, takže se nic nezabíjí. Obilí (traviny) po dozrání odumírají, stromy naopak lákají ke konzumaci, aby se semena rozšiřovala ap.
   To abychom se mezi sebou požírali, bojovali a ubližovali si, potřebuje tento nízký 3D program, který se živí nízkovibrační energií, kterou produkují tvorové zažívající strach, bolest, žal. Chceš-li ho podpořit, podporuj jeho schemata chování. Nechceš-li, chovej se jinak.
   Na závěr cituji z knihy Davida Ickeho:
   Co za druh "inteligence" stvoří přírodní svět, ve kterém přežití jednoho závisí na roztrhání jiného na kousky? Jaká zvrácená mysl zkonstruuje globální životní cyklus, kterého účastníci žijí v neustálém strachu - jak lidé, tak zvířata? Udělal by to tak milující Bůh? Ne, ale mysl skrývající se za Matrixem ano, a tak i učinila.

   • Sasin napsal:

    Myslím si, že jsme původem plodožravci a stvořitel myslel i na to aby se nám to líbilo

    https://youtu.be/_1m_fnS9e9Y

    • Robo napsal:

     "Myslím, že sme pôvodom plodožravci".
     No vida, to už sme tu s Proudom traja..

     • Maroš napsal:

      "ZABI BOBRA! - ZACHRÁNIŠ STROM!" - NEVIEM, KTO VÁM STÁLE NAHOVÁRA, ŽE ZELENÉ BYTOSTI NIE SÚ ŽIVÉ BYTOSTI?!

      • proud napsal:

       To se pletes,nam to muze "nahovarat" kdo a jak chce,my vime ze jsou,jen nevim jak ostatni,ale ja jeste sam poradne nevim jak s nima zachazet spravne,podle nich......ted se bojim i orezat vetve na svestce,plany letorosty :-)))

      • Robo napsal:

       Maroš, v mnohých veciach si už dospelý a v mnohých jak malý parchant. A ešte píšeš veľkými písmenami.

       Tak teda, KTO TI POVEDAL, ŽE UTRHNUTÍM PLODU ZAHUBÍŠ JABLOŇ?

       • Maroš napsal:

        Robo - najprv k označeniu parchant. Parchant je hanlivé označenie dieťaťa, ktoré pochádza od kurvy matky a pochopiteľne - od neznámeho otca. Môžem ťa ubezbečiť, že bez ohľadu na to, či moja matka bola, alebo nebola kurva - je to zlý človek. Ale - svojho otca si poznám - v jeho dedičnom fonde je čosi ako rodinný marker - poznávací znak - takže všetci bratia sa na svojho otca podobáme, a ja z nich najviac - teda - parchant nie som. Dobrý pokus Robo - ale toto ti nevyšlo.

        K tej jabloni - mal by si pravdu vtedy, keby jabloň žila večne, alebo keby si to odtrhnuté jabĺčko po požutí a strávení aspoň vysral na svojej záhrade - aby semiačko z toho jabĺčka zabezpečilo pokračovanie rodu tej jablone. Prax je taká, že toto zabezpečia možno pasúce sa kone, ale nie ľudia. Navyše - dnes už nikto nepestuje 100-ročné jablone, pretože Starkl ťa presvedčí, že môžeš mať ešte krajšie jablká, ale tú pôvodnú jabloň by si mal vyťať - lebo je málo miesta pod Slnkom. Nezavádzaj - čo zabije prasnicu, keď si opečiem jedno z jej prasiatok? Zabije ju bitúnok.

        Takže mám otázku - čo tu robíš ty parchant - na stránke venovanej Pjakinovi, ktorého tak nenávidíš - okrem podjebávania? A čo ťa je do toho, že som si nevypol Caps Lock - lebo sa mi chcelo šťať? A čo ťa je do môjho šťania a srania?

        • Maroš napsal:

         oprava - panchart - po bratislavsky parchant

        • Robo napsal:

         Parchanta som samozrejme nemyslel, ako popisuješ.
         V živote by som si nedovolil súdiť tvojich rodičov.
         Tvoj primer s bobrom bol absolutne mimo misu.
         Moje sranie tiež nemá s jablonou moc spoločného.

         Táto stránka pjskinovi venovana nie je, iba ak tento článok. A venovať sa jemu pokladám za stratu času. Moje dôvody som vysvetlí. Ak si slepy, je to tvoja vec.

        • Robo napsal:

         A len tak mimochodom! Sekte Pjakinovej sa samozrejme pravda nehodí. Ty to považuješ za podjebávanie. Šak v poriadku, sektári útočia na normálnych radi.
         To ty si tu kurva prišiel a reagoval na mňa chujovinami o bobroch, ktoré si počul aj tak v bedni.
         Takže nabudúce Maroš, nabudúce si proste len neser do hniezda, ale radšej pod jabloň!

        • proud napsal:

         Nediv se Robiku,i ten Pjakin ma v leccems pravdu,musi ji mit,protoze pravda se micha se lzi,jinak by tu dulezitou,i kdyz mensi cast-onu lez,nikdo "nesezral"! Je na nas jak si dokazeme vybrat co je co.Maji presny pomery kolik musej rict pravdy a kolik muzou jeste namichat lzi,aby to proslo......

   • Sasin napsal:

    A eště tohle. Na plody musíš čekat a ještě být rád. A ty rostliny, stromy, potřebují podíl na neprodejné půdě. A žádný mrazák nebo kamení pod mostem. A zálivku předem. Taky s těmi plody musíš umět hospodařit, než budou další. Rychlejší je demosgraticky do někoho kopat nebo ho rovnou zabít, to se dá zařídit hned.

   • proud napsal:

    Zjednodusim ti to,podle tebe zvire je "chytry" tak zvire ne-e-e, ale rostlina je blba,tak ji muzeme sezrat! Amigo,mas v ty tvy kouli ale radnej binec :-)))))))))))))))))),Takze muzem ty hloupi lidi taky vyvrazdit,co rikas? Ze ne?Ze blbej,ale prece clovek? Popremejslej!Zacni cist Levasova a nebudes se stacit divit,jako ja :-).Divit se tomu ze to jde overovat pri trose snahy a ze ma pravdu.....

    • jan nowak napsal:

     A můžu si z prasete uříznout třeba jenom kousek ?
     .. třeba zadní nohu - stejně jí nepotřebuje - sem widěl w TV
     že se Čuně furt jenom wálí w kozim chlíwku ss rypákem w korejt-ku :o))

   • Maroš napsal:

    Ad - "Co za druh „inteligence“ stvoří přírodní svět, ve kterém přežití jednoho závisí na roztrhání jiného na kousky?"
    - David Icke je človek nepochybne rozhľadený do kozmu, ale zároveň mu uniká ten "niterný" pohľad do MIKROkozmu - v ktorom existujú tiež dokonalé živé bytosti - dokonalejšie, a možno aj v detailoch "stvoriteľsky" omnoho zložitejšie - len to v svojej "vrcholovej" - fundamentálne fašistickej obmedzenosti - nechceme vidieť. Napríklad taký mikrosvet baktérií, vírusov, priónov - o ktorých vedeckí fasingeri tvrdia, že sú primitívne, ale vždy a vždy nás prežijú - do roztrhania tela - sú to reducenti - stavebných dielcov, z ktorých potom môže vzniknúť život nový - a so šancou aj na ten lepší, kreatívnejší - lebo vývoj, zmena a rozmanitosť - to je nepochybne zámer - viditeľný pre toho, kto vidieť chce - zámer Stvoriteľa. David Icke je sponzorovaný istou vdovou, ktorá nepochybne spoločensky patrí medzi najbohatších ľudí planéty, a teda medzi predátorov, ktorým nezáleží na miliónoch ľudských jedincov, ktorí nie sú na ich úrovni. Filantropia - to je taká hra na Stvoriteľa so spasiteľským komplexom. Potom záleží na tom, či je filantropom skutočný gnostik, alebo len obyčajný podvodník a manipulátor.

    • proud napsal:

     Ad – „Co za druh „inteligence“ stvoří přírodní svět, ve kterém přežití jednoho závisí na roztrhání jiného na kousky?“.........tady pozor,kde je napsano,ze se navzajem trhaji zdravy a silny kusy???? Problem je ze to plati svym zpusobem i pro nas lidi,kdyz to napisu nelidsky a hrozne,priroda ty chyby nedela,aby nechavala dospet a mnozit se "kriply"!!!!!!!!!!!!!!! Nechava jen to nejlepsi.

    • Tomáš napsal:

     Jak ste napísali taký dlhý koment.
     Mne to nejde. :D amatér

   • proud napsal:

    "Na začiatku svojho štúdia prírody som urobil experiment, ktorého výsledky ma šokovali. Zobral som zápalky a zľahka som opálil jeden list na strome, aké bolo moje prekvapenie, keď na tento zdanlivo bezvýznamný čin reagoval celý strom bolesťou. Strom cítil, že som mu opálil jeden list a očividne sa mu to nepáčilo. Na tento môj zdanlivo nevinný čin strom zareagoval tak, že zmobilizoval svoje sily očakávajúc odo mňa iné nepríjemné prekvapenia a pripravil sa na všetko, čo mu pripravil osud v plnej zbroji.
    Strom rýchle zmenil svoje psí pole (ochranné energetické pole) a bol pripravený zasadiť svojmu nepriateľovi odvetný úder pomocou svojho poľa. To je jediná zbraň (keď nerátam rastlinné jedy, tŕne atď.), ktorými disponujú rastliny.
    Zasadenie úderu stromom alebo inou rastlinou pomocou úderu poľom sa nemusí prejaviť hneď, ale napriek tomu vedie k poškodeniu útočníka na úrovni ducha (podstaty), čo sa neskôr prejaví oslabením organizmu a dokonca chorobami."

    • proud napsal:

     Tak mimochodem,je to z knihy „Zdroj Života“ Nikolaj Levašov.

     • Maroš napsal:

      Existuje dokument o chemickej vojne v prírode - jedna epizóda opisuje obranu afrických akácií pred požerom antilopami a žirafami - prvé požierané stromy vypustia akýsi poplašný rastlinný feromón-hormón, na ktorý zareagujú vzdialené akácie tak, že zvýšia toxicitu listov, takže zvieratá, ktoré sa pri pastve dostanú až k nim - mnohé zahynú na otravu, alebo ich omámené dorazia dravci.

   • Masrtin napsal:

    Amigo souhlasím s tebou, ale v tom závěru si kladeš otázku od Icka, jestli by milující bytost stvořila takovej svět a myslíš, že ho stvořila mysl, ale jaká ? nerozumím přesně, je to velice filozofická otázka, stejně tak proč se tu rodíme,pořád si kladu tu otázku, proč se tu rodíme v tolika inkarnacích a jsme kolikrát nuceni jednat násilně. Musel jsem teď likvidovat moly, nachytal je na ty mololapky, nevím, jak to udělat, abych je takto krutě nezabíjel, nějaké listí moc nepomáhalo...

    • proud napsal:

     Taky je tu obcas mivam a pak prijdu na to,ze jsem si to zavinil sam nekde neprikrytou nejakou moukou,nebo semenama slunecnic pro ptaky.Nebejva jich tolik aby me to nejak extra znervoznilo a za chvili zmizej sami,s pomoci treba pavouku,treba pootevrenyho okna a podobne......

     • proud napsal:

      Na kazdej pad jak se ukazou,zacnu hledat kde udelal soudruh z ndr chybu:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • Tomáš napsal:

     Ahoj Mastrin.
     Takto sa s toho môžeš zblázniť.
     Pozri na to takto. Sme vatrixe, Ilúzii.
     Smrť nieje skutočná. Je to dokonalá ilúzia, ktorú naševedomie, zavreté v tomto matrixe vnía, ako skutočnosť.
     Kladieš si špatnú otázku. Moja otázka znie. K čomu je to dobré?

    • Tomáš napsal:

     Inak tu dilemu s molamy som mal taky. Ale na zahrade zo slimakmi. Som si povedal. Buď Ja, alebo Oni. A necitil som sa moc lepsie. :D.
     Najlepsie bude nejsť. Teda jesť energiu s vesmiru. Aneb. Zhmotnovat si potravu priamo v bunkach. ... Fuuuu ďaleká to cesta. Dovtedy ale Hor-sa na ne!

     • proud napsal:

      Mam indicky bezce,at si to srovna priroda sama a ..........spokojenost.

     • proud napsal:

      S tou potravou to neni tak jednoznacny,mas travici soustavu a myslis si ze ji mas jen tak pro legraci? Duchovno je pekna vec,ale nesmi te zblbnout tim,cim neni!

      • Tomáš napsal:

       Ved hovorim. Stravim energiu s vesmiru. :D premenim na hmotu a stravim. Mozno v dalsom zivote. Teraz si idem dat vegetariansku pizzu. ;)

  • foo napsal:

   S tim ze rostliny pouzivaji pozivace svych plodu k dalsi rozsahlejsi sadbe.. co ziskaj zvirata ze je snis?

 3. Joe napsal:

  Zatím jsem se dostal tak na 90% plodožravce. Cpu se ořechama, rajskýma, dýňovými semínky, mákem, kokosem, datlemi, rozinkami...ale občas dám i nějakou rybku...ale už mě láká méně a méně :-)

  • proud napsal:

   On je v tom trochu binec,protoze sice plodozravci,ale ani ty plody nejsou prej tak uplne "fer",nacez jsem na to koukal a rikal si: Co ma teda sakra clovek teda zrat? :-)))))))))))))))))).Ale porad jsou ty plody jednak to ono pro nase traveni a podruhy nejsetrnejsi k rostlinam.....
   Zvire muze teoreticky utyct,to je zpravidla jeho obrana,rostlina nemuze a brani se svym psi-polem,to ma ovsem vzdycky nasledky,i kdyz to trva,takze si to clovek casto nespoji.

   http://www.biosferaklub.info/rastliny-rozpravaju-ako-sa-ukazalo-nielen-to/#more-1680 , http://www.biosferaklub.info/rastliny-maju-vedomie/

   • Petr C napsal:

    Proude nezerte nic. Je uplne jedno co zereme, priroda se zere na vzajem. Je to proste kolobeh. Pokud se neco premnozi je to skodna. Ted je premnozeny clovek.
    Neni ani tak problem co zerem, ale jak se k tomu choveme za ziva. At je to zver, nebo zelen.

   • Tomáš napsal:

    Ono si tiez treba polozit otazku.
    Odkial sa vzalo to, co mam na teniery?
    Odkial to je? Co sa s tym robilo? Ako sa s tym zachadazlo. Kto za to zodpoveda?
    Je toto, to čo Chcem podporovat?
    Ako sa mi to vrati? (Nic nieje bez nasledkov. Ale nasledky chcem znasat?)

  • Maroš napsal:

   Ja mám stále najradšej strukoviny - domáce klobásy.

   • proud napsal:

    Proc ne,kazdej mame svoje.Ale ze mame travici soustavu plodozravcu a plody ji tedy svedcej nejlip je dokazana vec.Co do ni kdo nacpe uz je zase vec toho jednoho kazdyho. :-)

 4. proud napsal:

  Na kazdej pad je tady jasne videt az jak jsme se v ruznejch smerech "urvali" od prirody,diky svy blbosti..........a s tim jde ruku v ruce i to urvani se od lidskosti,a to i vzajemny......

  • proud napsal:

   Je treba hledat cestu zpatky a pritom nebejt pobouchanym slunickarem,aby se mohlo jit dal spravnym smerem,nerika se mi to nejlip,ale musime ZNOVU od zacatku,tim neni samozrejme mysleny zpatky na strom,na tom jsme totiz nikdy nebyli......

 5. proud napsal:

  A jeste mimochodem: "Podľa britských vedcov s každým ďalším storočím sa ľudstvo stáva menej kreatívnym a šikovným. K uvedenému záveru vedci dospeli po analýze rýchlosti reakcií súčasných ľudí a porovnaním s tými, čo žili vo viktoriánskych časoch."..........porad jeste verite ze se "nevracime zpatky na stromy" i kdyz je zrejmy podle zpusobu zivota a skolstvi,systemu,ze se proto dela vsechno mozny i nemozny,ze je to TA stezejni zalezitost?..........

  • proud napsal:

   ...tak bezte volit...........nez byste se sami primo postarali......... :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 6. proud napsal:

  Taky moc zajimavy a pro blbce,vedecky overeny a utajeny!!! : http://www.biosferaklub.info/aura-a-astralni-paraziti/#more-1104

 7. Maroš napsal:

  Proude - ten zlomyselný čertík sedáva na ľavom pleci!

 8. Justass napsal:

  Prvních pouhých 5 minut k věci ( tématu 3 příspěvky ) a potom už jen bla,bla, bla. A kdopak s tím začal? Nu přeci opět místní proudič - jak vidno, jak typické.

  • proud napsal:

   Co mas k tematu sam za sebe?.............do me je ti hovno!!!

  • jan nowak napsal:

   JuŠtázi.. newieš čo sů to : Struky ??
   .. se teď učim po - Slowensky , bo nigdy nawim .. kam kam na dowolenou !?

   ps : WIKINGER mi to-tiž ješ-tě newrátil Nafukowací madraci .. prej mu jí ~ www wzal Proud ~

 9. Tomáš napsal:

  Ahoj Prúde. Tebe to tu patrí, alebo čo?
  A jak je ti teda s tyma zvieratama a paprikou? Mozme strelit ovcu, ak nema vlnuba ani mlieko nedava, alebo ju mame geneticky modifikovat na cloveka?
  Skúsiť to a keď to nepôjde, tak streiť?

  S

  • Robo napsal:

   Ovcu môžeš streliť, keď bez toho zomreš od hladi a keď sa na tom s tou ovcou dohodneš.
   Inak škodíš sám sebe.

   Je to jasnejšie?

   • Tomáš napsal:

    Ano. Jasnejšie. Možem vás postrielať? :D
    ...
    Viem ako to je. Teda, myslím si to. Ešte by bolo treba to precítiť.

  • proud napsal:

   Nepatri a jsem masozrout,nejradeji si maso lovim sam,coz je v tyhle kolonii problem,proc se ptas? :-)

   • proud napsal:

    Na skody sobe neverim,pokud je neprijmu a lovim si sam proto,ze zvire ma pravo umrit dustojne a rychle,neco jako o tom "ani jakoby nevedet" a ne stat v rade a vydesene cekat na smrt o ktery dopredu vi.Zvire ma mit sanci se nenechat ulovit. Osobne neuznavam chovy jatecnejch zvirat.Bohuzel v tyhle nesvobodny kolonii je vsechno jinak.Tady se vlastne "chovaj" i "divoky" zvirata,jen pod sirym nebem.Takze myslivec je vlastne chovatel s flintou a pytlem brambor na hrbete...........

    • proud napsal:

     Myslivci.........opovrhuju vama!!!!

     • Tomáš napsal:

      Preco nimi opovrhujes? Ich si predsa tiez niekto chova a živí sa nimi. Maju co im patri. A este dostanu svoje. Ak sa nezobudia.

      • proud napsal:

       Prave proto.....

      • proud napsal:

       Kdyby dostali svoje jen oni a bylo to jen o nich,neopovrhoval bych jima,rekl bych prave ze maji co chteji.

       • proud napsal:

        Nicmene bych jim zakazal v lese flinty a krmit,chces maso?Dej zvireti sanci vetsi nez zadnou,kterou mu davas!

        • proud napsal:

         Vezmi si luk a jdi,kusi jen s potvrzenim od doktora ze luk ze zdravotnich duvodu nenatahnes,a zadny nocni videni,neni duvod,kojoti tu nejsou.......

        • proud napsal:

         A naprostej konec s pestovanim si prasat a vejmluvama kolem nich!!!!!!!!!

        • proud napsal:

         Plus zadny honitby,na ty jsem zapomel,bud je to statni,nebo privatni,spadla klec.

        • Tomáš napsal:

         Páni. ty si sa poriadne rozbehol. :D

         tak nimi prestan opovrhovat a skus im to vysvetlit. a ked to nepojde, tak to treba pories natvrdo. Skúsenosti máš.
         Myslíš si, že pre nich s toho dosledky neplinú?
         človek má koľko metrov čreva? 18? šelmy (predátory) majú 6. Oni jedia maso... no aké? také, ako hovoríš. a taký vlk? nažerie sa a potom kľudne aj týždeň nežere. (Iba nejake bilinky a možno nejakú jednohupku, keď sa zadarý). Zatial mu to krásne vytrávy a výde von. kdežťo u ľudí, čo takto chovajú zvieratá.
         Vieš tie emócie (aj chem látky, hormóny) sa v tele usádzajú a robia s telom silné veci. + strava a pod. no čo také zviera, ktoré bolo pred tým v nejakom tom chove. čo asi jedlo? Ako žilo? Ako sa cítilo? noooo... čo bude v tom mase? A oni to dajú do seba.
         A to že niekto Konzumuje zeleninu je akože OK? vieš o výskumoch o rastlinách a ich cítení? nooo myslím, že o tom vieš viac než dosť.
         nooo čo dávame do seba? jako že som vegán tak budem zdravý? i keď papám bio? - PI*U s RYŽU!! :D Koľkým s toho jeblo? (fanatici a pod.). Koľkým sa aj napriek tomu objavili zdravotné problémy?
         Chápeš, kam tým mierim? alebo mám pokračovať?

         Miesto toho pohŕdania je lepšie to skúšať nejak nenútene vysvetlovať svojmu okoliu a nechať, to nich. V podstate netreba nič riešiť. V mojom okolí sa každý neustále zaujíma o to, prečo som prestal jesť maso (keď to zystia). a tak vždy niečo málo poviem. navyše sa nielen o tejto problematike neustále dozvedám nové veci s univerza, ktoré vnímam všade, v každom a vo všetkom. Ani sa o ne nemusím snažiť. ani o žiadne iné. samé ku mne chodia. a tak sa s nimi delím. teda chcem. ale musím sa učiť, ako na to. aby som to nevnucoval. Je to energia a tú treba nejak spracovať a povedzme preposlať, inak to človeka docela ničí. Je treba ju vnímať a pracovať sňou. "Kung-fu je všade a vo všetkom" (s karate kida :D)

         Tiež som napríklad, neprestal jesť maso len tak zo dňa na deň (teda vlastne som s tým tak prestal ale nie) po tom čo mi dal rozumy prvý vegán, ktorého som stretol. ani prvý článok, ktorý som si prečítal. Myslím, že som nebol a niesom lepší od nikoho, aby som niekym pohŕdal. Popravde ti ani nemám právo niečo o tom hovoriť a nieto ešte kázať. Tiež v tom niesom o nič lepší.
         No možem ťa požiadať, aby si moje slová zvážil, ak ťa oslovili.

         ... Páni. Som mal asi svetlú shvíľku ;). škoda, že som to pojebabral tou samochválou :D

        • proud napsal:

         V pohode :-),no tak aspon sam vis jak tezky je neco delat,jak zacit,kde a cim.Tezko se rika jen tak neco,protoze to casto bez toho kolem nedava smysl,natoz neznalejm.Pak jsi vetsinou za blazna,nekdo to nerekne,jinej radeji odkejve,par uprimnejch ti to napali rovnou:-).Kazdej jsme proste nekde jinde na ceste a tezko pobirame to co jiny uz presli a my tam jeste nedosli,proto porad tak pisu o tom ze musi kazdej zacit nejdriv sam se sebou,vyznat se v sobe a prijmout se,aby mohl spolupracovat s ostatnima,aby vedel ze musi bez toho aby mu to nekdo rikal,s tim prijde na spousty veci a prehodnoti,jinak zustane naveky tim napriklad "myslivcem"......

        • proud napsal:

         ..... a misto aby basne skladal,bude papouskovat dila jinejch........

        • Tomáš napsal:

         Jeeee... to je hezký (řečeno :)
         Ta co? ideme je strieľať? či? ešte ně? Ešte počkáme?

        • proud napsal:

         To ses tak krvelacnej? :-)

    • Tomáš napsal:

     To beriem. Ja maso nejem vobec. Ale toto beriem. Lovýš aj ľudí, ak majú šancu? Alebo sa snažíme vyliečiť? A čo ak to nepojde? Čo ak ani nechcú priznať, že majú problém a zachádzajú do extrému. Potom ich už môžme streliť, že? ... Sakra nejde napísať dlhší text. :(

     • proud napsal:

      Dobra otazka,lovil jsem i "lidi"(paklize se tak daji nazvat masovy narkovrazi),"zamlada",casto podobnym zpusobem,ale anci nemeli,maximalne o chvili dyl zustat na zivu......

     • proud napsal:

      Prave proto ze jsem delal co jsem delal nez jsem se dostal do dnesniho bodu,o tom neco vim,i o tech tzv karmach a bozich a podobnejch "srackach".Takze otevrene,kazdy zabijeni je spatny,nepripravenyho "lovce" muze znicit,ale nekdy se mu neda vyhnout a ma zustat VYJIMECNYM opatrenim,zrusit ale nejde!

     • proud napsal:

      Myslim si ze zabit se patri jen ty kdo zabijej pro potechu nebo majetky nevinny..........o masovejch nemluve,at ty kdo to delaji,nebo ty kdo to vymejsleji a prikazujou,tam je to jasny.

   • Tomáš napsal:

    Snažím sa prelomiť ľady a nadviazat teplé vsťahy. Viem že ti znie homosexuálne. Ale hovorím o inom teple.

 10. jan nowak napsal:

  KURWA ..
  .. roboti ~ ss ~ proudem.. tag ja-ko-po-tichu .. :-)))))
  www won je OUD MAZANEJ .. WW .. je lowec.. těch - jag sse.to řiká …¥urwa

  .. jo těch , jako HLAF.
  PREJ MÁ CE CE LOU ZBÍRKU....................... Michala

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!