Zpráva ze sněmu slovanských Občin 9.9.- 10.9.2017 v Novém Hrozenkově

obcinyVážení přátelé, slavnostně oznamujeme, že se dne 9.9. a 10.9.2017 úspěšně uskutečnil Sněm 30 přítomných Slovanských Občin v Novém Hrozenkově (mj. z Moravy, Slezska, Čech, Slovenska a z Maďarska (sic) ). Tento první řádný Sněm Slovanských Občin je a bude velmi významný, neboť ustanovil definici našich Slovanských Občin a způsob rokování na všech dalších sněmech. Je před námi cesta budování silných a fungujících Slovanských Občin a společný cíl vytvoření naší Državy.

 

SLOVANSKÉ OBČINY

Pravidla života Slovanů ve Slovanské Občině

Slované se ve své Občině hlásí k původnímu Slovanství, Slovanské kultuře, Védské duchovní tradici a to před příchodem jiného náboženství a jiného státního uspořádání, které bylo nám Slovanům vnuceno po pádu Velké Moravy.

Slované jednají čestně, s úctou se chovají ke svým Předkům a Rodům, ctí duchovní dědictví Slovanů.

Slované žijí podle svého Svědomí a podle Zápovědí svých Bohů a Předků.

Jen Slované, kteří žijí podle těchto pravidel Slovanské Občiny, mohou založit Slovanskou Občinu a být její součástí.

 

SLOVANSKÉ OBČINY

jsou místním územním celkem, více Slovanských Občin tvoří větší územní celek, DRŽAVU.

Slovanská Občina je dobrovolné, volné společenství Slovanů, kteří žijí podle Pravidel života Slovanů ve Slovanské Občině.

Slovanská Občina může svolat veču (veča je setkávání se na Občině nebo s více Občinami mimo sněm Slovanských Občin). Občiny si takto samy řeší své záležitosti a vysílání svých zástupců na Sněm Slovanských Občin na principu Kopného práva - o projednávaném návrhu se musí rozhodnout shodou, pokud se neshodnou na řešení předloženého návrhu, shodou všech prohlásí, že se shodli na tom, že se nedohodli a návrh zůstává otevřen do další veče.

Slovanská Občina podává návrhy Državě k projednání na sněmu Slovanských Občin.

Občina může vyslat jednoho svého zástupce/zástupkyni na sněm s rozhodovacím právem.

Občiny cílevědomě pracují na vzniku své Državy.

 

Tento dokument byl schválen všemi přítomnými Slovanskými Občinami na Sněmu Slovanských Občin dne 10.9.2017 a je závazný pro všechny Slovanské Občiny, evidované ve spolku Država Morava a Slezsko z.s.

 

drzava

 

Prohlášení Sněmu Slovanských Občin 

My, Slované rokující na Sněmu Občin 9. a 10. září 2017, se hlásíme k Moudru našich Předků, odkazu Světlých Bohů, Védické tradici a k dějinám, Staré Víře a k Zápovědím Předků, které žijeme podle svého Svědomí v Rodech a Občinách.

Ve stávajícím systému uspořádání naší společnosti nenalézáme nic z naší původní Slovano-Árijské kultury a poučení z Moudra našich Předků. Nepovažujeme ho za systém poskytující prostor pro naše tvořivé zájmy a realizaci evolučních a duchovních povinností k Slovanským Rodům a Světlým Bohům.

Zříkáme se předsudků a falešných konstrukcí o historii Slovanů, které nám byly podsunuty a vnuceny po pádu Velkomoravské říše. Při vědomí karmických důsledků se odmítáme nadále nechat zneužívat a účastnit se jakékoli podpory parazitických projektů, dobyvačných válek a zotročování Potomků Velkých Předků a příslušníků jiných národů.

Odvracíme riziko zapomnění Moudra našich Předků, Staré Víry a Védické kultury budováním Občin a uspořádáváme své bytí v nové kvalitě, duchovně vyspělým a nejdéle osvědčeným způsobem po vzoru našich Předků. Každého v Rodu a Občině považujeme za sobě rovného Potomka Světlých Bohů.

Svoji pozornost i energii vkládáme do principu soužití (mezi sebou i s ostatními národy) podle Slovano-Árijských tradic, Védické kultury, Zápovědí Předků a Svědomí, který poskytne mírové a tvořivé prostředí pro výchovu generací Potomků našich Rodů.

V Novém Hrozenkově dne 10.9.2017

 

Slovanské Občiny, které s tímto prohlášením souhlasí:

Občina Brno

Občina Třinec

Občina Ústí nad Labem

Občina Hořice v Podkrkonoší

Občina Salaš

Občina Uherské Hradiště

Občina Nošovice

Občina Frýdek Místek

Občina Litomyšl

Občina Zubří

Občina Jihlava

Občina Javorník

Občina Český Krumlo

Občina Doudleby u Českých Budějovic

Občina Město Albrechtice

Občina Lužná

Občina Huslenky

Občina Chomoutov

Občina Jaroměřice

Občina Holešov

Občina Rajka

Občina Mníšek pod Brdy

Občina Mimoň

Občina Vsetín

Občina Jasenka

Zdroj: http://drzava-moravaslezsko.webnode.cz/snemy/
38 Komentářů k Zpráva ze sněmu slovanských Občin 9.9.- 10.9.2017 v Novém Hrozenkově

 1. Jura napsal:

  Je třeba si uvědomit, že védická civilizace svého času prohrála s tou egyptskou (později změněnou na západní biblickou).

  Pouze obnovit vše staré tak nevede k vítězství, protože se obnoví i tak chyba, díky které naše stará védická civilizace prohrála.

  VP SSSR si myslí, že tou chybou bylo, že cílevědomě se nezaměřila na kultivování člověčiny v lidech. Tedy neřešili, co je naplnění genetického potenciálu bytosti Člověk Rozumný.
  V důsledku toho pouze vychovávali člověka kulturou ... a kultura svým způsobem biorobotizuje.
  Ta kultura byla kvalitní (pravděpodobně to bylo doposud nejkvalitnější zřízení v celých dějinách tohoto světa), ale biorobot není schopen zareagovat na dlouhodobější úklady démonů (člověk s démonickým typem psychiky). V první fázi tak snadno odráželi veškeré vojenské ataky zotročených zvířat, ale noodolali atakům vedeným démony (křesťanství).

  Takže jsem opatrný ... obnovit doslovně a dogmaticky vše z védické kultury opětovně zajistí prohru z našimi známými pocházejícími z Egypta.
  Je třeba ty věci nastudovat a doplnit do toho cíleně snahu o rozvoj k celověčnosti - člověčiny. Člověk pracuje s větším časovým rádiusem než démoni.

 2. Robo napsal:

  Maroš!
  Tu vyššie máš toho svojho sektára!
  Dobre si pozri, koho hájiš a kam smerujeș, môj malý!

  juriku, mali by ste byť originálnejší, nie furt dookola omieľať tie svoje sprostosti.

  • proud napsal:

   Trochu pravdy na tom ze se musela,nebo musely stat chyby je.Poucit by se nebylo spatny,ale aby to slo,muselo by se urcite vedet.Takze ted co,snazit se dozvedet ale nebejt si jistej,nebo jit po tom co se vi a chce a jet podle toho? Osobne jsem pro druhou moznost,ale at tak nebo tak,potrebujeme k tomu stejne obcany a ne ovcany......porad dokola to stejny,se stadem nejde delat nic nez ho hnat a to ma jen destruktivni ucinek.Pritom mame dost vedomosti,rekl bych ktery by sly sdruzit a neco z nich postavit.............ale jedriv ty obcany,respektive nejlip oboje zaroven........

   • proud napsal:

    Sam,nebo mala skupina,neudela nic,ovcani je prevalcujou svejma "zakonama".........

    • proud napsal:

     .....a dokud k tomu budou prachy,je to jasny,prevalcuje te tyen kdo je ma a kdyby se takovej nejakej za tebe postavil,prevalcuje vas tgen kdo jich ma vic,a to ani kdyby nebyly "bohem",jakoze jsou.

  • Jura napsal:

   Dobře, budu originální. Budu ti citovat z Vedrussy:

   Kniha7, Žrec měnil taktiku
   "Na Rus přišli jiní kazatelé. Jejich činy byli jiné. Teď začali hledat lidi, v nichž by pýcha - nadutost - alespoň trochu převládala nad ostatními energiemi citů. A když takového člověka našli, snažili se v něm rozvíjet pýchu. Dělali to takhle.
   Představ si, že do domu, kde šťastně žije rodina, přijde skupina starců příjemného zevnějšku. Ale nepokoušejí se, jako dříve, kázat a učit, jak je třeba žít. Naopak, najednou začnou projevovat úctu ke hlavě rodiny, dávat mu nevídané dary a říkat: ,V daleké zemi jsme vyšli na vysokou horu. Vyšší horu nenajdeš na celé Zemi. Když jsme stáli na vrcholu, vyšším než oblaka, z nebe jsme slyšeli hlas o tobě. A bylo nám řečeno, že jsi nejmoudřejší na Zemi. Jsi jediný vyvolený a je nám ctí poklonit se ti, přinést dary a uslyšet tvé moudré slovo.'
   A když viděli, že člověk podléhá úskoku, pokračovali ve své záludné řeči: ,Musíš obšťastnit všechny lidi - řekl nám to hlas na hoře. Nemáš ztrácet drahocenný čas na jiné činy. Musíš řídit lidi, ve všem za ně rozhodovat je svěřeno pouze tobě. A tady máš nebeskou pokrývku hlavy.'
   Při tomto se člověku, jako největší poklad, podávala pokrývka hlavy ozdobená klenoty.
   A člověku, jenž uvěřil ve svou velikost, vyvolenost, byla dána pokrývka na hlavu. A ihned mu všichni příchozí ve velké úctě padali k nohám. A začínali velebit nebesa za to, že mají tu velkou čest - poklonit se. Pak příchozí tomu člověku budovali zvláštní dům, podobající se chrámu.
   Tak se objevila první knížata ve Vedické Rusi. Sousedé se šli podívat na člověka, jenž se usadil na trůn v chrámě, jako na zvláštnost. Dívali se, jak se před ním skláněli cizozemci, jak vyhovovali každému jeho rozmaru, a dávali mu různé otázky."
   .......

   Kdybys odložil svou předpojatost, tak bys musel vidět, že uvedený problém Vedrussa popisuje obecně jako problém PÝCHY ... "Teď začali hledat lidi, v nichž by pýcha - nadutost - alespoň trochu" a následně popisuje neschopnost tehdejších lidí prohlédnout úskok bez uvedení závěru, který nechává na nás: "Sousedé se šli podívat na člověka, jenž se usadil na trůn v chrámě, jako na zvláštnost".

   a z druhé strany VP SSSR velmi přesně popisuje neschopnost lidí prohlédnout úskok jako důsledek biorobotizace kulturou (byť velmi kvalitní a v předchozím období několik tisíc let fungující), která vede k nižší časové operační schopnosti a tím nedohlédnutí všech dlouhodobých cílů což vede k prohře s démony v programu trvajícím cca 5 století. A Naopak VP SSSR netuší, že zdrojem fungování těchto programů je převaha energie pýchy v několika lidech.

   • Robo napsal:

    To už je lepšie, juriku.
    Napriek tomu, rozmýšľaj ďalej.

    Dám ti dve indície.
    Za prvé - nie päť storočí, ale päť tisícročí (v novodobých dejinách) sa nás snažili rozložiť!
    - Védická Rus nikdy neskončila, juriku! Žijeme!

   • Robo napsal:

    "důsledek biorobotizace kulturou"
    - toto slovné spojenie je úplný nezmysel, jurik. To ani nieje blud, to je proste len urážka.

    Povedz, prečo ma urážaš?

    • Jura napsal:

     Prvně netuším, proč jsi zakejhal ... tebe osobne jsem snad nikde nejmenoval???

     Kdybys znal KSB (kterou tak kritizuješ), tak bys věděl, že tak je to tak zadefinováno.... ale zopakuji to pro ostatní.

     Bytosti druhu člověk rozumný mohou ve své činnosti reagovat podle: instinktů, odkoukaných, tj. naučených věcí - to je součástí kultury, vlastním rozumem a intuicí obecně.
     Podle toho, co v psychice člověka převládá, dělíme typy psychiky na:
     Zvířecí - instinkty a reflexy
     Biorobot - naučené odkoukané věci z kultury
     Démon - vlastní rozum
     Člověk - intuice - specificky ta daná pomocí Rozlišení od Boha.

     S vyšším typem psychiky roste frekvenční doba procesů, který je ten daný jedinec schopen vidět a zpracovat.
     A tedy je každý vyšší typ psychiky akceschopnější v dlouhodobém horizontu než ty nižší.

     Proto se taky říká, že židi (bioroboti) nás pasou (ovečky- tj. zvířata) a přitom všichni sloužíme démonům (degenerovaní žreci resp. Globální prediktor).

     Takže jestliže lidé v prehistorické/védické Rusi měli naprogramováno kulturou, že je třeba být uctivý k nově příchozím a vlastním slabomyslným lidem, tak tenhle program nebyli schopní překročit a včas zareagovat.

     Nikdo z žreců nevymyslel změnu kultury, která by se světovládným tendencím egyptských žreců postavila - část z nich byla dokonce těmi, přes jejichž pýchu vedoucí k elitářství se do Ruska cizorodá invaze dostala.
     (a měli na reakci na křesťanství několik století)

     • proud napsal:

      Ehm,ehm :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

     • Robo napsal:

      Pochopil som, že to je takto uvedené vo vašej tóre a tiež trvám na tom, že tieto k.kotiny urážajú mňa osobne.

      • Jura napsal:

       Nad tímhle mi už dochází slova ....

       • Robo napsal:

        Demon - vlastný rozum
        biorobot - naučené veci z kultúry

        Poviem ti, mal som za to, že tá vaša tóra je sofistikovanejšia. Že tam je skrátka tej pravdy viacej..

        • Jura napsal:

         Jsi fascinující případ. Nejdříve to půl roku doporučuješ a po dalších 2 letech se divíš obsahu jedné ze základních myšlenek.

       • Robo napsal:

        ..a takto nejak delíme duše naozaj, jurik:

        Človek je transcendentálna podstata, riadená ôsmou a deviatou úrovňou. Duchovný a nesmrteľný.

        Ľudina je sedmoričný človek; v ňom sa uplatňuje sedem riadiacich síl. Zaoberá sa podstatou medzi životom a smrťou, preto sa títo ľudia nazývajú dvakrát žijúci.

        Žiteľ (inštinktívny) je bytosť, u ktorej sa uplatňuje riadiaca sila troch nižších úrovní. Trojičný človek žijúci materiálnymi záujmami.

        Nežiť, Neľuď a Bes – sú Cudzozemci a ich potomkovia, ktorí sa nepodvoľujú Duchovnej Obnove. Popierajú všetko čo nezodpovedá ich predstave o živote. V sociálnom živote to sú spravidla politici, bankári, veľkopodnikatelia, právnici, maniaci, zlodeji, vrahovia a ich ochrancovia.

        • Jura napsal:

         To je odkud?

        • proud napsal:

         Vidite kuci jak jsem pozadu? U me je normalni pouzivat rozum a pomoci intuice provadet kontrolu,nebo pri necem opravdu dulezitym se intuice ptat rovnou.......a porad na sobe makat podle moznosti,coz beru za normalni,proto se tak divim tem jenom nactenejm,o volech co serou na vsechno a vsechny a obcas se tu "blejsknou",ani nemluve.Ovsem rikam si ze jsme kazdej holt nejakej......

        • proud napsal:

         Ale uprimne receno,tomu blabolu cos pustil Juro ty nerozumim jak se rika vubec,co napsal Robo,mi smysl dava,ale koleduje si to o mou pozornost,tam to bude chtit primo cist od autora a videt mezi radky,se domnivam....

        • proud napsal:

         Ovsem otazkou zustava,kterej ten pristup je v soucasnosti jakej,protoze se muze lehce stat,ze budeme za blazny,kdyz budeme s ostatnima(ovcanama) "mluvit reci ciziho kmene" :-)).Potrebujeme aby nam rozumeli a primerene primichavat zbytek dokud to nepujde jak to ma bejt.

       • Eschatolog napsal:

        tenhle slovensky idiot vyborne ilustruje tu pychu, o ktere se zminujete, ssamozrejme slovani vyhrali a proto jdou v pici uz po staleti, tak asi tak

        • Robo napsal:

         Pýcha? Hmm, pýcha je na hovno. Iná kategória je však hrdosť.

         Escha, už si si vyslúžil lepšie miesto v synagóge?

      • Jura napsal:

       Snad jedině: "Zaprvé nevím co to je a za druhé mě to uráží"
       https://www.youtube.com/watch?v=1hcMjMfQ9OY

     • Robo napsal:

      Typicky beriete prvky našej kultúry a miešate z nich svoj guláš.
      Otrávený guláš určený nám a ešte nás urážate.
      Toho ste schopní len vy zo sekty a ešte jedni....aj keď vlastne, vy ste z rovnakého košiara..

     • Sasin napsal:

      Chyba Slovanokracie je zakódována v nepřijetí pijavic za božstvo. Evoluce cicavců prospívala především v dobách přesvědčení, že nejtlustější a nejzazobanější blboň může zastupovat své sousedy jako kopný dědek. To ale předbíhám. Než se to stalo, bylo všude plno medu, strdí a nigdo nepotřeboval zaměstnávat své sousedy, páč v těch dobách to bylo nemyslitelné. Byla by to sprostá urážka s něčím podobným přijít do kruhu. Taky mohl dostat po píči hned abylo vybavené i bez "práva". Co tedy nahlodává, kazí skvělou představu o vyjímečných, hodných a slušnýchx Slovanech, by mělo být předmětem přírodovědných a přirozených nauk. Gde naUKa kulhá, kulhají všichni okolo a tímto pádem se lidé dělí na přívržence přirozenosti a přívržence kulhání. Co z teho plyne. Voda plyne po skalinách pravidlem spádu, nigdy si nedovolí to dělat jinak. Stromy rostou tak, jak dopadly jejich semena do půdy. Nigdy to není přirozeně jinak. Jedině bůh, či synové bohů dokážou měnit pravidla na dvojí způsob. Za prvé, buď soustředí dle konstitučního násobku pravidlo znásobení ve prospěch přirozenosti, například můžou stromy sázet do kruhu (KONu) o daném počtu a druhu stromů za účelem násobení jejich energie, která za přílivu živlů přenesou do půdy (pud) jasné vlnové délky o dané sytosti, hustotě nebo člověk může kurvit přirozenost, řezat a zakrpatět účinek násobení síly. V těchto pohledech na život, by měly mít slovanské nauky napřed. Nám je předkládáno, že ku vědění jsme byli vychováváni od malička, eště dříve, než jsme se vyloupli na svět. V čem mají tedy blboni problém odlišit tyto dvě opačné životné potřeby je už dávno lidem vrozené. Proč se chovají divně, gdyž by se měli chovat přirozeně. Přizpůsobili se tlaku evolučně zmutovaných pijavic, které šly s dobou a kopírovali všechno co bylo možné pro ně zužitkovat.

      Nejprve Začali měnit geny, to je nejpohodlnější způsob jak cicavého snu dosáhnout blaha. Loupil na to geny v příhraničí. Za občasnou "nezištnou" výpomoc odměnou za sklíčka nebo plechovky. To byli ale úplné začátky. Někteří přesvědčení slovanští misionáři tvrdí, že to bylo před mnoha statisíci lety. Ale trpělivost pijavicím růže přece jen přinesla.

      Začali se rozmnožovat divnou krví smíchanou ze slovanských krásných genů s ošklivými páchnoucími geny pijavic. To byly odjakživa genitální nástroje přivlastňování si věna a a břemen ověnčených předky. A gdyž je to už v rodině, tak dle slovanských nauk to nemůžeš odříznout a žiješ se s tím, páč povídaček o krpákách z cizoložství sobě rovných zavedly pijavice aby udrželi svůj příjem. A gdyž už byly pijavice u společného stolu, rádi mají laskominy a vybrané lahůdky, vymysleli hru, že si o prostřený stůl společně zahrajeme betla. A že souhlasí aby jel na sněm ten nejtlustější Slovan, že to je dobrá věc. Tam do smrti vylepčoval návrhy někoho jiného z kopných důvodů že je zakázáno říkat NE. Jako s tím lithijem. Nemůžeš říkat, že to NEprodáme, musíš řikat vylepčující návrhy aby ses se zloději dopracoval k ANO. :-) :-)

      A tak šli věky, hra o plný stůl jela proudem až ty pijavice napadl zlepšovák. Budeme rozdávat karty a budeme za ně platit. Ten gdo rozdává karty neplatí, má bank. A začalo se s háleři. Dnes už nigdo nechápe jakou HALÉŘ měl cenu. A časem haráli všichni. Odpadávali od stolu až nakonec pijavice řekla, že nevadí že už prohráli všechny karty, že jim nějaké karty dá na dluh. A blboni hráli o stošest, páč věřili že nejtlustější blboň ze slovanské osady je bude bránit stejně a ví a zná všechny potřeby, které gdy od svých sousedů slyšel. A i gdyby se mu to cestou na sněm v kotárech rozsypalo, dycky byl na sněmu včas. Něco si domyslel a něco probrali v kruhu. Cesta trvala týdny než tam dojel a pak se ROKOVALO, asi roky, než našli to shodné stanovisko a pak to jel vysvětlit svým mrtvým sousedům, kteří mezi tím prohráli s pijavicema gatě i po dědovi. A tímto způsobem vznikla pijavická šlechta, která jakoby s objevením bankocetle obecné, konečně zazářili jako věrozvěstové kříže.

      Začali blboňům prodávat křížky za hotové i na úvěr. Gdo neměl na splátky, toho mrzačili kolem nebo topili v díží na novou víru. Prostě paRÁdní buznis. Jak Slovani furt chudli a pijavice bohatly, začali Slovani přemýšlet gde uděli chybu. Co se pijavicím stalo? I přesto, že pijavice přepsaly dějiny a platili všechny kurvárny, které koncem konců vyprodukovaly průmyslovej svět, stále cicají a prospívají. Hodně Slovanů s nima kolaborovalo, jak v loži, jak u stolu s kartami ale dokonce i v mysli. Začali myslet jako pijavice. Neuvěřitelné vítezství pijavic. Igdyý pijavice netuší nic o duševní přirozenosti a vracejících se vlnách předků, jedou na plné pecky do posledního dechu. A co po nich zůstane?

      Tlupa blboňů, co si ředstavjí slovanský svět jako život v potu a krvi, gdy za dřevěničkou 5x5m čekají na setý len a vedle pár brambor, gdyž se dalo ještě aji po tmě skočit i do panského na jehličí. Další vemena z města si budou představovat Slovany jako indiány, co běhají po louce, sbírají kořínky, žerou placenty a skáčou přes ohně aby se konečně umili. A další vemena si budou vymejšlet duchovně jemnohmotné síly, kterým na kamenech co nejvíše položených Slované mávali a čekali na jejich slovo. No vážení přátelé, je toho víc než byste do svých makoviček datlováním do kompíku pochňápal, páč ani já ani vy už nevíme zhola nic. Demograti prostě fšechno splálili. Ale výhoda vhledu přirozensti stále platí. Nevíte nic o tom jak založit ROD, páč nevíte co to je. Proto nerozumíte slovům o neprodejých podílech na půdě. Nerozumíte o podílech na společném, rozpoču, Nerozumíte ničemu, co by vám nedovezli buď poštou, do korporátního koloniálu, na pracovní umístěnku nebo bitcokajnem. To jsou Slovani nejtupější. Nechápete nic, proto zkáza se chystá dokonat změnu i bez vás. Sere na vás. Buďtě rádi, že ty síly existují, páč ony se chovají neustále přirozeně i bez vašim blábolů. Vy si myslíte, že jste normální a umíte si představit, že vyprodukujete (?) něco s láskou, do čeho jste vložili svoji duši a věřite, že to je opravdu, ale opradu dobrá věc, že to vyvezete za plot a vyměníte to s pijavicí za její ničím neručené banocetle beztrestně? Heh

      • Robo napsal:

       Poučné.

      • proud napsal:

       " Tam do smrti vylepčoval návrhy někoho jiného z kopných důvodů že je zakázáno říkat NE. Jako s tím lithijem. Nemůžeš říkat, že to NEprodáme, musíš řikat vylepčující návrhy aby ses se zloději dopracoval k ANO."...........hehe,nerict ne ale jeste davno neznamena souhlasit,nebo rict ano ;-).Spis beru ono ne jako A/,ktery me nuti rict i ono "B/",coz se mi zda spravny:-).Jinak to bude samej plac nad necim,ale nikdo uz nepovi co s tim,aby to bylo lepsi.

       • Sasin napsal:

        Napište mi vaše otázky a já se rozmyslím, na které odpovím. To je forma prvního stupně opovržení lidem. Vyberte na sněm, schůzi doporučeného zastupitele a já se rozmyslím, gdy dostane slovo. To je forma druhého stupně opovržení. A nyní přistoupíme k aféře prodeje Cínovce. Podejte zlepšovací návrhy na prodej. Gdo se hlásí jako první, začínáme ROKOVAT. Gde vidíte nějaký KON, vážení? A jsme zpět u otázky, co je KON? Můžeme si pomoci příkladem volby potřeb, gdy za harmonických podmínek každý podílník, syn nebo dcera od naší mámy za domáčku napíše upřimně esli potřebuje těžit jakousi látku z Cínovce. Za druhé napíše esli ANO, gdo by to měl dělat. Za třetí, Esli má jiné návrhy připíše pod čarou, například chci jiný zdroj energie. Toto se posbírá jako při diktátě vyjmenovaných slov a sečtou se výsledky pod sebou. Tím vzniká energie KONu. Tomu lze říci rozvaha přet satbou. Zda sadit strom nebo nesadit strom a jaký. Odpověď je vyjídřena výsledky sečítání činitelů KONu. Musí se domluvit zda se bude sadit nebo nebude sadit. Ale nač spousty řečí a oblbování, gdyž výsledek je už dávno sečtený. Proč senapadat, zesměšňovat a pomlouvat gdyž je výsledek už sečtený. Jak by se přirozeně ozhodlo semeno stromu? Mám začít růst nebo nemám začít růst? Jak to semeno rozhodne? Nejpravděpodobněji začne sečítat potřebné podmínky k započetí. Pokud se podmínky sejdou alespoň na vysokou míru součtu nutných podmínek, spustí přípravu a jak vysvitne slunce jde do toho. Jinými slovy řečeno, gdo rozhodne, které semeno v KONU, gde může bít i miliony semen na sobě nezávisle naskládaných, že právě to semeno vzklíčí? Můžeme si ale pomoci sečtením okolních podmínek z nabídky živlů a danou potřebou toho semene.Součet všech potřeb s podmínkami po dosažení potřebné minimální shody spustí řetězec událostí, který je geneticky v semenu zakódován. Co je ale zakódováno v těžbě na cínovci?

 3. jan nowak napsal:

  Sasíne.. wěř!~©~.. či newěř ! ! !
  PROUDOWI

  .. www won je to QQ

  oud.. W.R.

 4. jan nowak napsal:

  Je TO ON .. je TO ON .. je to Démon - pražskej Démon..
  .. najděte si TO na trubce ROBOTI : ))
  Zpíwá Petra Janů !!

  ps : Jura taky pí~če PRIMA , bude te.da Komandantem !

 5. jan nowak napsal:

  .. a a teď sem si přečet Sasína we 22.25 - je-to si-ce dlouhý , ale
  wéélice poUČný.. jag řik.kal strejda Lenina !
  Pan Krt..
  M.

 6. proud napsal:

  "Každý člověk na Zemi je na určitém stupni evolučního vývoje, ať už na tom pracuje vědomě nebo nevědomě, každý se někam řadí a podle toho se u něho projevují i jeho větší nebo menší schopnosti. Uvědomováním si a pochopením toho, co se okolo nás děje, si vytváříme postoj k celému životu. Pokud však člověk dojde k uvědomění, které má schopnost zásadním způsobem ovlivnit jeho život, otevře se jeho vnímání ještě více. Začíná v tuto chvíli měnit svůj život tak, že je v souladu s vesmírnými zákony, takže se nachází v bodě, za který už zpět nikdy vědomě nepůjde. Připravil by se tím o víc, než o to, co svojí prací a pílí získal.
  Při uvědomování si totiž přes fyzické tělo prochází energie (primární hmoty), která naplňuje nehmotná těla a odstraňuje kvalitativní bariéry mezi nimi. Tím se lidem otevírá tzv. nová cesta po evolučním žebříku. O kolik se v daný moment posune, tolik bariér zmizí. Záleží to na vážnosti a důležitosti všeho, co v danou chvíli pochopil a tím skrze sebe propustil tyto „tvořivé“ energie. Pochopením se vlastně otevře vědomí, které v tu chvíli je do sebe schopné nasát informace o celém rozsahu pochopené situace (pochopením se učíme). Tato energie se potom dá transformovat do životních situací a využívat při práci na svém dalším rozvoji."...........zajimavy a odtud: http://www.biosferaklub.info/spravny-cas-na-spojenectvi/#more-8311 , a KSB to urcite neni :-))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   "Pokud jsou ve skupině, sdružení, celku lidé s odpovědností za svoje činy, lidé přemýšliví, vytrvalí a odolní, jejich spojení je potom velmi silné a tím pádem má sílu a ochranu. Dochází u nich k propojení energetiky (psi pole), které bude mít dostatek síly na budování, ale i dostatek energie na vybudování ochrany pro všechny zúčastněné. Ochrany jako takové se samozřejmě dají velmi efektivně zdokonalovat. To je téma na samostatný článek. Tu jde o to, že když tohle proběhne, tak se dá vytvořit z vzniklého potenciálu efektivní ochrana, která je schopna plnit svoji funkci na více úrovních najednou. Ochrana na více úrovních dovolí skupině pohybovat se ve svých záměrech ve větší svobodě a s větší jistotou. Jde jen o to se více poznat a začít pracovat v podobném duchu celé skupiny."..........komu uteklo ono "psi-pole",tak na nej znova upozornuju ;-)

 7. proud napsal:

  A vubec,vlastne jsem chtel puvodne poblahoprat k prvnimu snemu a poprat uspech!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!