Druhé dějství kauzy Národní demokracie vs. Ministerstvo vnitra

adambartos

Dne 5. října 2017 proběhlo u Městského soudu v Praze, druhé dějství ohledně žaloby Národní demokracie vůči Ministerstvu vnitra. Předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš žaluje ministerstvo vnitra kvůli zařazení strany mezi tzv. extremistické subjekty, o jejichž činnosti ministerstvo pravidelně informuje ve svých čtvrtletních zprávách. Před soudem vystoupil znalec Josef Dolista, který hájil svůj posudek, v němž potvrzuje mínění Ministerstva vnitra, že Národní demokracie je extremistickou stranou. Při Dolistově řeči nebyla o úsměvné momenty nouze. Hlasitý smích u přísedící veřejnosti a novinářů vzbudilo například jeho prohlášení, že žalovatelka, tedy Národní demokracie „není politickou stranou“. Po výslechu znalce bylo jednání odročeno na 6. února 2018. Strana si hodlá nechat vypracovat reakci na Dolistův posudek. K průběhu jednání soudu se vyjádřil předseda uskupení Rozumní, v rámci něhož kandiduje i Národní demokracie, Petr Hannig.
8 Komentářů k Druhé dějství kauzy Národní demokracie vs. Ministerstvo vnitra

 1. Justass napsal:

  Omlouvám se odkaz od tématu:
  Čerstvé – Otázka -odpověď od Pjakina:

  http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-02-10-2017/

  – a proudič to může zase roztrolovat blbinami typu ohořelý list na stromě atp. jemu podobní se jistě rádi připojí – řek bych.

  • proud napsal:

   Porad lepsi nez siopicoviny typu KSB!!!

   • admin napsal:

    KSB a DVTŘ ti připadají jako píčoviny? a ještě k tomu siopíčoviny? Četl jsi vůbec z toho něco?
    Já ano, už asi 4 knihy a zrovna sionismus a náboženství obecně a vše co se týká způsobů globální kontroly jsou tam rozebraný tak do podrobně a kvalitně jako nikde jinde. Tak jak to myslíš?
    Viz. http://ksbpress.cz/

    • proud napsal:

     Zjisti si Honziku jak je to s pravdou,jakym zpusobem se lidem cpe lez,aby byla za pravdu.Jinak te obdivuju co vedomosti jsi ziskal z prvnich par knih z ty ctvrtiny ktera je k disposici a doufam ze se to patricne odrazi na kvalite zdejsich clanku ;-)

 2. Justass napsal:

  admine – nech toho nevědomce žít. Nevědomost hříchu nečiní – řek bych. Nicméně to jeho bourání diskusí převáděním na skutečné píč..iny bys mu měl omezit, ve smyslu hesla které máš
  červeně u komentářů. Je ho zde plno a ty jeho manýry jsou myslím jedním z důvodů proč sem už nechodí mnoho diskutérů
  ze staré „gardy“ jejichž příspěvky byly hodnotné a takříkajíc o něčem.

 3. proud napsal:

  Kdo chce psa bit…………………

 4. Justass napsal:

  v tvém případě netřeba hledat hole – těch leží v skoro každém tématu dějhaba.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!