Trestní oznámení na Bohuslava Sobotku a Jiřího Havlíčka pro krádež lithia

Včera jsem podal trestní oznámení na Bohuslava Sobotku, ministra průmyslu Jiřího Havlíčka a další neznámé pachatele. Pokud nechceme, aby to odložili jako obvykle, musíme to podat všichni. Jedině tak je naděje, že se najdou čestní a zároveň odvážní policisté a státní zástupci, kteří se nebudou bát věc začít vyšetřovat. Proto vám v příloze posílám vzor trestního oznámení. Na místo oznamovatel napište svoje jméno, příjmení a datum narození a nahoru vpravo dopište, na který policejní útvar nebo státní zastupitelství to podáváte. Je to jedno, podejte to klidně na nejbližší policejní stanici v místě Vašeho bydliště, můžete to podat dvakrát, na policii i na okresní či krajské státní zastupitelství. Je třeba to tam donést osobně do podatelny nebo poslat doporučeně poštou, emailem nestačí, pokud nemáte elektronický podpis. Čím více těchto trestních oznámení bude podáno, tím to bude mít větší váhu. Zabere Vám to jen deset minut času a 38 Kč za poštovné. Tak se ničeho nebojte a podávejte trestní oznámení.

Dále můžete psát případně volat všem politikům, na které máte kontakt a žádat je aby s tím něco dělali. Teď je před volbami, politici jsou mnohem ochotnější jednat s občany než jindy. Také se snažte, aby se informace o chystané krádeži lithia rozšířila ještě před volbami mezi veřejnost, mluvte o tom se svými známými, přeposílejte emaily, šiřte to na Facebooku a jiných sociálních sítích, pokud máte své internetové stránky, dejte to tam.

Do voleb zbývá jen 14 dní. Pokud zůstanou u moci zločinci z ČSSD a dalších vlastizrádných protinárodních stran, tak lithium za více než 3 biliony Kč bude nenávratně ukradeno. To je větší škoda než kupónová privatizace, tunelování továren a bank v 90 letech, fotovoltaické elektrárny, církevní restituce a předražené dálnice a další státní zakázky dohromady. Málokdo má představu o velikosti částky 3 biliony, pro představu by si za to každý Čech nad 18 let mohl koupit luxusní auto (případně autonomní dron Ehang, pozn. redakce) nebo by si každá česká rodina mohla koupit malý byt ve středně velkém městě či domek na vesnici. TAK SI NENECHTE TYTO PENÍZE UKRÁST A DĚLEJTE VŠECHNO PROTO, ABYCHOM SPOLEČNĚ POLITICKÉ ZLOČINCE ZASTAVILI.

JUDr. Norbert Naxera, 5.10.2017

 

Text trestního oznámení k vyplnění: Trestní oznámení za krádež lithia

 

Policie ČR

nebo

Okresní státní zastupitelství

 

 

Podezřelí: Bohuslav Sobotka, nar. 23. října 1971, předseda vlády České republiky

                      Jiří Havlíček, nar. 16. května 1976, Ministr průmyslu a obchodu

                      další neznámí pachatelé

 

Oznamovatel: jméno a příjmení:   

                             narozen:

                             trvale bytem:

 

Poškozený:    

Česká republika a všichni její občanéTrestní oznámení pro podezření ze spáchání trestných činů vlastizrada podle § 309 Trestního zákoníku, Zneužití pravomoci úřední osoby podle § 329 TrZ, Účast na organizované zločinecké skupině podle § 361 TrZ, Zneužití pravomoci úřední osoby podle § 329 TrZ, Přijetí úplatku podle § 331 TrZ a Porušení povinnosti při správě cizího majetku podle § 220 TrZ    

Podávám trestní oznámení na předsedu vlády Bohuslava Sobotku a ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka, neboť existuje podezření, že se podezřelý Jiří Havlíček dne 2. 10. 2017 podepsáním tzv. „Memoranda o porozumění, které se týká spolupráce v oblasti těžby a zpracování lithia v České republice“ se společností European Metals Holdings Ltd. dopustil výše uvedených trestných činů. Podezřelý Bohuslav Sobotka, jako jeho vládní i stranický nadřízený o tom nepochybně věděl a muselo se tak stát s jeho souhlasem. Do této činnosti musely být zapleteny i další osoby, a to jak veřejní činitelé v ČR, tak zástupci australské firmy European Metals Holdings Ltd.

V důsledku jejich činnosti České republice a jejím občanům reálně hrozí, že zásoby lithia, které mají  při současných cenách hodnotu 3 biliony korun a vzhledem k předpokládanému růstu cen to v budoucnosti může být ještě více, mohou být vytěženy zahraniční firmou, přičemž téměř všechen zisk bude vyvezen do ciziny a čeští občané z toho nebudou mít nic, kromě několika stovek až několika tisíc podprůměrně placených pracovních míst, a navíc životní prostředí v ČR utrpí vážné škody.

Pokud by lithium těžil státní nebo polostátní podnik mohl by být zisk pro ČR mnohonásobně vyšší.

I v případě, že se stát rozhodne přenechat těžební práva soukromé firmě, měla by to být česká firma, která platí v ČR daně a především by stát měl mít smluvně zajištěn výrazný podíl na zisku, jak je to v jiných zemích obvyklé.

Je podezření, že se výše jmenovaní podezřelí snaží o to, aby stát z toho měl velmi málo a téměř všechen zisk by měla společnost European Metals Holdings Ltd. Memorandum je pro ČR nápadně nevýhodné. To vyvolává vážné podezření z korupce a zneužití povinnosti při správě cizího majetku.

Dále je podezření, že se podezřelí vzhledem ke svému politickému postavení dopustili také zneužití pravomoci úřední osoby a to vše jako členové organizované zločinecké skupiny působící ve více státech a vzhledem k závažnosti věci se může jednat i o vlastizradu. Proto navrhujeme, aby orgány činné v trestním řízení zahájily trestní stíhání výše uvedených podezřelých a aby požádali Poslaneckou sněmovnu o souhlas s trestním stíháním.

Povinností orgánů činných v trestním řízení je stíhat všechny trestné činy, o kterých se dozví, a to bez ohledu na to, kdo je jejich pachatelem. Proto, když dochází k pokusu o zvlášť závažný zločin, který výši způsobené škody v dějinách České republiky nemá ani zdaleka obdoby, je povinností orgánů činných v trestním řízení snažit se tomuto zločinu zabránit dokud je čas, to znamená, dokud činnost podezřelých došla pouze do stadia podpisu uvedeného „memoranda“ ale nebyla dosud uzavřena vzájemně závazná smlouva o těžbě.

Oznamovatel připomíná, že minimálně u podezřelého Bohuslava Sobotky by se nejednalo o první takto závažný zločin, neboť je podezření že se dopustil obdobného jednání při privatizaci Ostravsko-karvinských dolů, když kvůli této privatizaci došlo ke škodám za desítky miliard, ztrátě tisíců pracovních míst a těžkým ekonomickým následkům pro celou Severní Moravu.

Oznamovatel žádá orgány činné v trestním řízení, aby ho informovaly o průběhu a výsledku vyšetřování

 

Důkazy:

Výše zmíněné memorandum, viz:   https://www.mpo.cz/cz/rozcestnik/pro-media/tiskove-zpravy/ministr-jiri-havlicek-prosazuje-vyuziti-ziskavaneho-lithia-v-ceske-republice--232237/

Následující články:

http://lide.lidem.net/index.php/60-lithium-vlada-schvalila-kradez-stoleti

http://lide.lidem.net/index.php/57-sobotka-odpoved-na-dotazy-ke-kauze-lithium

https://aeronet.cz/news/megatunel-za-3-biliony-korun-pouhych-17-dni-pred-volbami-do-snemovny-australsti-tezari-na-posledni-chvili-dostali-od-ministra-prumyslu-bianco-sek-na-privatizaci-tezby-lithia-pod-cinovcem-cesky-stat/

http://www.securitymagazin.cz/komentare/olga-havlova-tunel-jmenem-lithium-aneb-druhe-okd-pod-taktovkou-cssd-1404057607.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

http://pravyprostor.cz/voda-byla-ukradena-nyni-se-chysta-potichu-ohromna-kradez-lithia/

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=XbaXy42Hn6w&t=187s

 

 

V ............... dne                                                         --------------------------------
35 Komentářů k Trestní oznámení na Bohuslava Sobotku a Jiřího Havlíčka pro krádež lithia

 1. Justass napsal:

  Souhlas - podat se to musí! Rokradli a vytunelovali tenhle stát
  už dostatečně. Nebo chceme další vodu? kamenivo? solární exces,
  telekomunikace,nové OKD a další a další?

 2. weissbach napsal:

  To je dobře.

 3. proud napsal:

  Njn,spis bych premejslel jak je vsechny odstavit,na soud budu mit pak casu dost.......

  • Tomáš napsal:

   Ty vole. Ty si všade :D

   • Maroš napsal:

    Tomáš -
    "PRIDAJ SA K NÁM! AJ TY MÔŽEŠ BYŤ VŠADE!"
    https://www.cia.gov/careers/index.html
    Norad - Supertajná pevnosť - CZ 2005
    https://www.youtube.com/watch?v=6drWH_onbzg

   • Maroš napsal:

    Jozef Glínsky - na to, aby bolo možno odovzdať "odkaz", je nutné najprv zaujať POZORNOSŤ!!! Anarchisti vedia ako zaujať pozornosť - prečo to nevedia ostatní? Buzeranti sa kvôli tomu vyzlečú do naha - veľké zviera treba stiahnuť z kožucha...

    • Jozef Glinsky napsal:

     Aby si zaujal pozornost,musis skusit zaujat pozornost.
     Treba skusit zaujat pozornost osob,ktore maju realny vplyv.
     Ak chces nieco presadit.

     Poslanci /ministri,redaktori,blogeri.../ dostavaju a citaju listy a ine odkazy.
     Niekedy necitaju,nemaju cas alebo chut,ale spravidla snazia sa aj odpovedat,zvlast ak ignoraciou si mozu aj znicit reputaciu

     Odporucal by som hromadnu adresu cielovych osobnosti,ci institucii a texty,ktore cloveka,ci funkcionara nemozu neoslovit.

     • Maroš napsal:

      Jozef Glínsky - zaujať pozornosť by sa dalo aj tak, že by si pozval tvorcov zvláštnych efektov zo seriálu Kobra pred parlament - majú geniálne číslo - to s tými bavorákmi, ktoré vedia tak pekne poukladať jeden na druhý...

 4. Perun Hromovládný napsal:

  Ale, no tak.
  Na svini Merkelovou bylo podáno tisíce trestních oznámení a zabývá se tím někdo? Nikdo.
  Výhodou oné demokracie a svobody je, že si můžete pindat, podepisovat, žvatlat a kydat co chcete, ale nikdo vám nenaslouchá.
  Jediná cesta jsou tupé nástroj…

  • Vaska napsal:

   ale to se pěkně pleteš - stbáci nikdy nespěj - stačí když sem jenom mrkneš a už tě maj ve svém seznamu (mě už tam maj dávno - tímto zdravím soudruhy soudruha chovance) . jinak s adolfínou máš pravdu a jak to dopadne s lisohlávkem ? Myslím že to není podstatné (ty chazarský svině maj obšancovanou veškerou výkonnou moc v tomhle protektorátu) jde spíš o publicitu aby se o té zlodějině dozvěděli lidi. Mimochodem za tou australskou společnostěj udajně figuruje "krvavá madla"

  • Tomáš napsal:

   Ale skúsiť to možme. Apoň potom možme prísť za "šéfom" a povedať mu, že sme skúsili všetky dostupné legitímne prostriedky. Pred tým, ako sme ich "postrielali".

 5. Jozef Glinsky napsal:

  Nepoznam podstatu,
  viem len,ze prezident Zeman odporuca v tom statnu firmu.
  Pri takych cifrach su povinni reagovat aj poslanci.

  Reaguju ti poslanci,ktori su na druhej politickej strane?
  Pocnuc komunistami,konciac Okamurom?
  Mozu mat relevantne informacie a nemusia ich mat.
  Mozu mat v hlave prave ine zalezitosti a zaspia.

  Odporucam oslovit prave tych verejnych cinitelov,ktori maju rychly a silny vplyv alebo pristup k relevantnym informaciam.
  Ci k oponenturam.
  Pretoze ak cas uteka,treba sustredit pozornost na vyznamne entity mienkotvorby a decizii.
  Nie na policiu niekym riadenu.

  Idealne by bolo aj najst sposob,ako HROMADNE oslovovat poslancov a vobec vplyvnych ludi.
  Aj jednym kliknutim textu s nejakymi podpismi,ci /dez ?/ informaciami.

  • Paul Durham napsal:

   biskup Reginald z Monpeyroux během Albigenské křížové výpravy: „Zabijte je všechny, on už si je pánbůh přebere.“ ( mj. citace z textu propagandisty mitrofanova) , pokání můžete učinit stejně jako onen biskup potom :-)

 6. petr napsal:

  Pane vy jste vůl.
  Většinový podíl OKD prodala už v 90. letech ODS, stejně tak schválili průzkumnou těžbu lithia ministři ODS v roce 2013. Současnou těžbu musel taky potvrdit ministř životního prostředí za ANO.

  Jetli si myslíte, že policie bude aktivně vyhledávat který z pohlavárů se dopustil trestného činu, tak jste hodně naivní. Policajům musíte vše naservírovat pod noc, aby to neodložili nebo neuzavřeli s verdiktem pachatel neznámý.

 7. Bary napsal:

  To je povedené, když čtu o nějakých lumpárnách " našich" politiků, tak je v diskuzi aspoň jednou: když jsi tak chytrej, tak podej trestní oznámení. Když někdo " má koule" a podá trestní oznámení, tak se zase dočtu, že je to zbytečné. Tudíž ergo kladívko je vidět ta naše rozháranost v důležitých vecech a ti podpindosníci to vědí a využívají

  • proud napsal:

   Jiste,protoze nikdo se nevysere na trestni oznameni a nechytne je rovnou za fligr a nevymlati s nima v urade vlady vsechny futra..........

 8. Lukaš napsal:

  Tak je to hotové,Zadolárek to silně obhajuje,že když se budeme hádat těžaři odejdou,už aby se to stalo.Opravdu,ať je to jak je to,ČSSD měla prst na spoušti,takže vůbec nevolit.Stát by to určitě dokázal zainvestovat,řídit a vydělávat.Máme bohaté zkušenosti,jak Diamo,ale dokázat využít horníci s OKD.Stejně bude muset stát investovat nemalé částky do infrastruktury a jak známe,tak to budou i daňové prázdniny pro cizího investora,proč.

 9. smrt židácké tyranii napsal:

  Ale lidičky,nebuďtě směšní,a nebo snad chcete říct,že hlavní ochranná složka okupačního židovského protektorátu,totiž zločinecká protinárodní organizace s názvem PČR a její stejně zločinný vykonavatelský amsábl (tzv. soudy,prokuratura a řada dalších velezrádných institucí)půjdou proti svému zřizovateli,mecenáši-jedním slovem vlastizrádcům,kteří si tuhle zkurvenou amorální tlupu 50ti tisíc militarizovaných zločinců,duševních impotentů a vrahů národa vydržují systémem zlodějských paběrků,z našich "daní" tímtéž židem ukradených jako poslední syfylitidou nakaženou prašivou děvku??!!

  Na tyhle maxizmrdy platí petice jen a pouze jediná : OLOVĚNÁ a KONOPNÁ,jedině téhle budou rozumět,tohle je jediný možný prostředek vlastní jejich chápání.
  Střílet to a věšet! Pouze ozbrojený boj je řešením.

 10. parchanti napsal:

  Přesně jak říkáš.
  Ti zmrdi jsou maximálně zbabělí a troufnou si jen na bezbranné.Když střílel v Uherském Brodě ten magor lidi v hospodě,bylo na místě několik DESÍTEK tehle tupých zkurvených zmrdů,......schovaných za rohem :-DDDDD,potkani prašiví hnusní.A to měl chlap jen pitomou pistoli!
  No není postávat za bukem s radarem a buzerovat slušné lidi za jimi vymyšlené zbytečnosti a pičoviny.

  Vem si protesty v Č. Budějicích proti cikánskému teroru,ty obrkurvy policajtské tam mlátili neozbrojené BÍLÉ poklidné protestující,a za kordonem policajtských kurev postávaly tlupy cigošů a smály se jim!!

  BOJÍ A ÚTOČÍ JEN NA BEZBRANNÉ A JSOU zde PROTI NÁM!!!!!!

  Já říkám,že 1000-1500 sehraných odhodlaných ozbrojených lidí by bylo schopno svrhnout zdejší zkurvený zlodějský koloniální režim

 11. proud napsal:

  "Čím více těchto trestních oznámení bude podáno, tím to bude mít větší váhu. Zabere Vám to jen deset minut času a 38 Kč za poštovné. Tak se ničeho nebojte a podávejte trestní oznámení.".............hmm,zajimavy uvazovani,ja mel za to ze je policie povinna prosetrit kazdy jedno udani.........ovsem jak se postavi k cirkusu kdy se jich sejde jak podpisu na petici,jetli to nevezme jen jako provokaci vuci sobe,to nevim.......

 12. Chosé napsal:

  Znáte to přísloví o kaprech,kteří si sami rybník nevypustí? Podobnými "aktivitami" se jen zesměšňujete a dáváte jim doopravdický pocit a utvrzení beztrestnosti.
  Na ně platí něco úplně jiného a mnohokrát to bylo řečeno.

 13. Václav napsal:

  Já to poslal meilem, na poštu i policii to mám z naší vsi daleko. Už jsem meilem posílal tr.o. a fungovalo to - i bez el.podpoisu. Je to ale nadlouho, rychlejší jít k volbám a volit 29 , pak tohle okamžitě zrušíme. Cizáci tu nemají co rabovat naše nerosty, naše zdroje.

 14. Drak napsal:

  Trestní oznámení je špatně koncipované. Memorandum, které bylo podepsáno je prakticky o ničem. Bohužel, pokud bude firmou zneužito, například proto, že stát nebude chtít vyhovět jejich podmínkám, mohou australané uplatnit u arbitráže právo na znehodnocení investic, podle smlouvy z toku 1993, která je v memorandu konkrétně zmíněna.
  A to nás může stát víc, než OKD.
  V této fázi hry by bylo nejlepší řešení, vyplatit jim 300 milionů, které do průzkumu vrazili a pokud budou chtít dál pracovat na Cínovci, najme si je stát, jako námezdní firmu.

  • Maroš napsal:

   Drak - NIKDY NEĽUTUJ PRÁVNIKA! - tiež sa mi nepáči to "proklamačné novinárske" - "trestné prehlásenie", ktoré svojimi formuláciami zaťahuje občanov neznalých dôsledkov právnických formalít do problémov v zmysle dôsledkov "krivé, nepodložené obvinenie, ohováranie verejného činiteľa", teda chýba tam jednoznačné "možno a odôvodnená domnienka o spáchaní trestného činu, teda odôvodnená domnienka o podozrení z...", a ďalej - z celej kauzy týchto užitočných idiotov uniká BIELY KÔŇ BANKSTROV!!!
   http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/11222-madera-akce-rubidium-kryci-nazev-lithium

 15. Václav napsal:

  .. a je třeba jim sebrat i to už dávno jim daný přednostní právo k těžbě -> "neexistuje" cizákům takový právo !!§§

 16. cesko_mi_je_uprdele napsal:

  zabit a je klid

 17. Stanislav VACULÍK napsal:

  20171214 - Z mé dnešní e-mailové pošty.

  Ahoj.
  Máš znalost a možnost nějak mi s tímhle pomoci ?
  Na podzim jsem na Státním zastupitelství, také podal TRESTNÍ OZNÁMENÍ na Sobotku, Havlíčka a spol., ve věci líthia. Nevím to jistě, ale prý nás to v republice podalo kolem 100 lidí.
  Je to ta verze od JUDr. Norbert Naxera, 5.10.2017
  http://www.nwoo.org/2017/10/07/trestni-oznameni-na-bohuslava-sobotku-a-jiriho-havlicka/

  Dnes mi přišel dopis ze St. zast. z Prahy
  (je to už -či teprve -:) ? - třetí odpověď),
  ať prý do osmi dnů doložím další důkazy. A pan úředník to všechno hustě rozepsal na obě strany dopisu.
  Jak to tak laicky chápu,
  chtějí abych jim ty zločince sám pochytal,
  dovedl jim je za ručičky do kanceláře pana Vrchního státního zastupitele v Praze
  a tam je nakonec i usvědčil.
  Ale osmidenní gáži, prachy za tu práci, i když ji neudělám, nakonec stejně dostane pan úředník tam.
  Chtěl bych panu vrchnímu předat všechno co požaduje, ale bez dobrého a dobře zaplaceného právníka to určitě nedám.
  A do 8 dnů?, před vánoci?, to ani omylem.
  Takže to zase zametou pod stůl a já se budu jen modlit k Ježíškovi, aby nakonec nezavřeli i mne za křivé podání,
  jak na konci dopisu vyhrožují.
  "GURVWA, TO JE SVĚT" !!!

  Na další lidičky ve věci toho TO nemám kontakt,
  a FB profil mám od fašistů ještě do konce roku, za naprosté houno, zablokovaný.
  Jsem obyčejný, slušný a poctivý člověk,
  a tak teď, babo raď.

  --
  V naprostém souladu s Ústavou ČR nespokojený občan v odporu,
  xxxxxxxxxx XXXXXXXXXX
  XXXXXXXX

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!