Volby 2017: Víš, koho a co volíš? – ODS, Piráti

pirati

Dvě analytická videa a komentáře ke dvěma z politických stran kandidujících v letošních volbách do Poslanecké sněmovny

 

ODS

Krátké předvolební video, o tom, o čem se moc (pokud vůbec) nepsalo. Jak se hraje „vyšší hra“ s inteligencí občanů? Jak informovali všichni ti politologové, komentátoři… Budou následovat další v rychlém sledu. Zapojte se, podpořte šíření. ODS velmi nebezpečná strana, která se mediálně tváří „jsme jiní“ než ti, co nyní vládnou (ANO+ČSSD+KDU-ČSL). Na kanálu najdete blok o Globálním Rozvojovém Vzdělávání(GRV) – který je asi nejlepším snadno doložitelným důkazem, že ODS společně s TOP09 – všechny tyto strany slouží cizím zájmům. GRV je sofistikované, bude zveřejněno několik dílů.

Připravuje si ODS „půdu“ pro přijetí eura? Proč došlo k úpravě programu z roku 2013? Fiala hezky mluví a občané nemají moc šanci odhalit, jaké záměry má ODS. Napovědět by mělo ale pozadí Fiali, jako předsedy Panevropské unie, skrze kterou se zná velmi dobře s B.Posseltem ze sudetolandsmanšaftu. Jak myslíte, že tato osoba v čele ODS povede stranu, která si dala jako jeden z bodů zahraniční politiky prosazování národních zájmů v EU? Do myšlenky Kalergiho Evropy to rozhodně nezapadá. K tématu prosazování národních zájmů bude zveřejněn samostatný videodokument, aby občané pochopili celou faleš této politické rétoriky. Povinné kvóty byly varováním, přesto většina občanů chce volit ty strany, které chtějí víc a víc EU… jak asi myslíte, že to skončí? Pohádky mívají šťastný konec, ale my nežijeme v pohádce. Tu nám jen Systém iluzorně předkládá…

http://www.ods.cz/clanek/14033-vysehradska-deklarace-ods-2017

https://www.youtube.com/watch?v=n79IEICoZiY

 

Piráti

Krátké předvolební video, o tom, čím se Piráti nechlubí. Budou následovat další v rychlém sledu. Zapojte se, podpořte šíření.
Piráti podporují migraci, genderovou ideologii. Většina občanů ani netuší, co vlastně volí…!

Informace, kterými se strany neprezentují. Piráti – zavedení jednotného azylového systému, povinnost EU udělit azyl uprchlíkovi, migrace je obohacením společnosti a další. Dále podpora genderové ideologie, narušení tradiční rodiny jako základní jednotky společnosti. Výchova dětí homosexuálními páry – asi proto, aby děti mohli převzít vzory chování dospělých. A v neposlední řadě – podpora aktivit směřující k zavedení polyamorie… Opravdu ví, volič Pirátu koho a hlavně CO volí?

https://wiki.pirati.cz/stanoviska/piratske_stanovisko_k_vlne_uprchliku_-_jednotne_azylove_rizeni_v_evrope_plan_na_integraci_uprchliku_v_cesku

https://www.pirati.cz/program/dlouhodoby/rovnopravnost/

https://www.pirati.cz/program/psp2017/mezinarodni-vztahy/

 

Zdroj: http://volby2017.obcanecr.cz/video-dokumenty/
5 Komentářů k Volby 2017: Víš, koho a co volíš? – ODS, Piráti

 1. Paul Durham napsal:

  tahle opereta graduje :

  Jiří Tým, Plzeň Nová Hospoda
  Po, 9. října 2017, 13:33:28 | Souhlasím | Nesouhlasím | +15 / -6
  Pane Babiši, nechte prosím po volbách všechny anonymní Šumany, Sobotky, Chovance, Přibily a ostatní podvodníky včetně lidí, co ty bláboly zveřejňují pozavírat. Zaslouží si to plně.

  Tohle už je na novou revoluci.

  Daniela Ročáková, Chrudim
  Po, 9. října 2017, 13:33:16 | Souhlasím | Nesouhlasím | +21 / -9
  nikdy jsem nebyla jeho fanynka, ale co se nyní děje, to je opravdu již moc, takže ho snad budu i volit.

  :-)

 2. kuky napsal:

  Po zralé úvaze letos volit nebudu ,proč by můj hlas měl být rozpočítáván,když mnou volený subjekt nezíská potřebná procenta.

 3. honza napsal:

  kuky ty jsi ale tupec

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!