ROZHOVOR s Ondřejem Dvořákem o GLOBÁLNÍM OTEPLOVÁNÍ

ondrejdvorak

Kverulant.org pozval k rozhovoru na téma globální oteplování RNDr. Ondřeje Dvořáka, CSc., šéfredaktora populárně vědeckého serveru Akademon.cz. http://www.akademon.cz/. Přestože hypotéza globálního oteplování s důsledku lidské činnosti pochází z počátku devadesátých let, nebyla stále potvrzena. Naopak celá řada argumentů svědčí proti této hypotéze. Přesto jsme stále nuceni vynakládat obrovské množství prostředků na údajný boj proti globálnímu oteplování. Tristním příkladem je masivní podpora fotovoltaliky či povinné přimíchávání drahých biopaliv do paliv klasických. Již deset lety jsou čeští řidiči donuceni natankovat naftu a benzín s biosložkou. Jen od roku 2011 do roku 2015 tak byli motorické donuceni sáhnout do kapes pro téměř 13 miliard korun navíc. Deklarovanými důvody bylo snížení emisí oxidu uhličitého, pokus zajistit více práce pro zemědělce a omezit závislost na dovozu ropy. Nic z toho se nestalo. Proto je cílem Kverulant zastavit toto škodlivé plýtvání. Podrobnosti naleznete v kauze Drahý biOOmyl: https://www.kverulant.org/kauza/drahy-bioomyl
7 Komentářů k ROZHOVOR s Ondřejem Dvořákem o GLOBÁLNÍM OTEPLOVÁNÍ

 1. Martin Rubáš napsal:

  U globálního oteplování jde jen o přerozdělování peněz, více moci pro úředníky a nadnárodní struktury, dotace pro vybrané korporace, buzerace a regulace bězných občanů. Nic víc. Je to jeden obrovský tunel.

  http://www.epshark.cz/clanek/9/globalni-oteplovani-si-dava-pauzu

 2. Definitiva napsal:

  Okrem rozkrádania verejných zdrojov slúži politická agenda globálneho otepľovania ako falošná vlajka na skrytie zmien klímy v dôsledku chemtrails.

  Otázkou je, čo bolo skôr? Idea rozkrádania zdrojov, alebo skrytie následkov chemtrails? Z pohľadu myslenia autorov bola asi prvotná myšlienka chemtrails, no a to by nebol sionista, aby na všetkom nezarobil, hlavne na ľudskom nešťastí.

  Duchovné utrpenie sveta dokresľuje aj fakt, že ani akademici nechcú riskovať svoju existenciu diskusiou o chemtrails v súvislosti s tzv. otepľovaním.

  S radosťou konštatujem, že akademici spomenuli skleníkový efekt, rozdiel teplôt 10 až 12 st.C.
  Môj teplomer mi ukazoval rozdiel teplôt skleníkového efektu medzi chemtrails oblohou a modrou oblohou bežne 8 st.C.
  Chemtrails oblačnosť, hmloviny, sú 365 dní v roku, skleníkový efekt je denný jav, zvýšenie teplôt je citeľné.
  Prirodzená oblačnosť sa vyskytuje možno 4 mesiace v roku a pri modrej oblohe pred desiatimi rokmi bolo cez deň pocitovo chladnejšie a nočné mrazy boli bežné.
  Stojí za pripomenutie, že chemtrails oblačnosť je ružová, až tmavosivá, až taká tmavá, že cez deň musíte doma svietiť a nechce a nechce z nej pršať a keď zaprší, tak sú to lokálne katastrofy.
  Chemtrails oblačnosť 365 dní v roku spôsobuje zníženie slnečného svitu, zníženie asimilácie rastlín, spomalenie rastu, nedozreté plody a v extrémnej chemtrails tme je možná aj genocída ľudstva hladom, ako napr. pri nukleárnej tme.

  Ak si odpočítame vplyv skleníkového efektu chemtrails, tak by sa klíma možno ochladzovala, čo aj tvrdí skupina vedcov, ktorá netrčí z politickej riti globálnej moci, že klíma sa ochladzuje.

  Vďaka za potvrdenie, že celá agenda klima otepľovania, resp. zmien, je postavená na vode, na vymyslených číslach, bez dôkazov a vyvrátené 15 ročnou štatistikou.

 3. Maroš napsal:

  KULTIVÁCIA RESPIRAČNÉHO MORU NA MADAGASKARE
  Jsme na pokraji smrtící epidemie, varují zdravotníci. Šíří se mor

  Lékaři varují před smrtící epidemií dýmějového a plicního moru. Nebezpečná nemoc se zatím šíří jen na ostrově Madagaskar, kde úřady potvrdily stovky pacientů. Mor je ale vysoce nakažlivý, a tak se může snadno rozšířit do dalších částí světa.
  Světová zdravotnická organizace (WHO) zaznamenala na Madagaskaru už 231 lidí nakažených nebezpečným plicním morem, nejméně dvacet lidí zemřelo. "Riziko rozšíření nákazy je obrovské. Zatím jen na národní úrovni, ale mor už se objevil v několika městech, což je jen začátek," upozornila WHO.
  http://www.kurzy.cz/tema/4244565.html

  https://www.aktuality.sk/clanok/528604/mor-z-madagaskaru-sa-rozsiril-na-seychely/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality_koktejl&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2

  Návrat čierneho moru /2014/
  The Return of the Black Death: VICE Reports (Full Length)
  https://www.youtube.com/watch?v=Ofsy84dpGKU
  Gén 38 /Odolnosť voči moru, pozn. - momentálne ho v Británii "riedia" imigranti/
  Tajemstvi morove epidemie - DOKUMENTY CZ SK
  https://www.youtube.com/watch?v=wYJRJol56P4
  - - -
  Príprava informačného pola na genocídnu nákazu
  MOR. CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=m8ZwunkZWtQ
  https://www.ulozto.net/!AU76WdMqQclK/cerna-smrt-2010-cz-mirreny-1798352-avi
  https://ulozto.net/!XgJCiXcnR/svetova-valka-z-world-war-z-2013-cz-dabing-novinka-scifi-avi

 4. proud napsal:

  Nejde o nic jinyho nez donutit lidi vydavat penize,tocit je,aby delaly dalsi.......komu,je jasny.

  • proud napsal:

   Volba padla na oteplovani,zrovna tak to mohlo bejt ochlazovaqni,mimozemska invaze,nebo jakejkoliv jinej vejmysl co by oblbnul lidi........dulezity je ze to plni urcenej ucel.

  • proud napsal:

   Az to padne,vymysli se cokoliv jinyho........

 5. proud napsal:

  "masivní podpora fotovoltaliky"..............bez si zazadat o stavebni povoleni ze chces ostrovni system ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!