Volby 2017: Víš , koho a co volíš? TOP09

top09

V rámci cyklu:" Víš koho a co volíš?" tentokráte TOP09 (+STAN) STAN: Starostové a nezávislí kandidovali do voleb 2013 na společné kandidátce s TOP09. Mandát získal Polčák, Gazdík, Kovářová. Polčák se po volbách do europarlamentu stal europoslancem. Jak hlasoval Polčák (STAN) a to opakovaně ohledně přijetí povinných kvót je ve videu.

Další obraz o tom, kdo je STAN: doporučuji video Proč nemáme referendum ani po čtvrtstoletí: https://youtu.be/sB2JD18CmvU (poslanci STAN zastávají stejný "demokratický" postoj k referendu jako TOPka).

Programy obou stran pro volby 2017 jsou si velmi podobné. Např. i v požadavku na zavedení eura - stanovení pevného data přijetí, programy zmínky podpory uzákonění REFERENDA atd.

Některé informace o STAN jsou uvedeny v rámci videa: https://youtu.be/PQxOuxED5jA

 
7 Komentářů k Volby 2017: Víš , koho a co volíš? TOP09

 1. Martin Rubáš napsal:

  TOP09 jsou nevolitelní, Spolu s KDU-ČSL, STAN, Piráti a zelenými jsou to největší vítači, takže nevolit. Ideální by bylo kdyby Topka, KDU-ČSL, STAN se nedostali do parlamentu - všechny měli 4,5%. Možné to je...

  http://www.epshark.cz/volby

 2. jogín napsal:

  Nádherná přetvářka- fotka šéfa Pirátů na demonstraci Antify.

  • .lak napsal:

   No tak není to jako u aristokratů kdy rodinka měla bráchy v opozici aby aslepoň jeden vládnul na politickém kolbišti? Vzal to zkratkou co. Počítače taky dělají víc i protikladných věcí zároveň, už je digitalizovaný. Ale kdyby měl dva čipy zamýšlené NWO tak by nesměli být s trestnými komorami pro teroristy ale vlastně to bude jednovládka satanátu tak komlikace nebudou pro jediného obrazně s tlačítkem selektivně.

 3. proud napsal:

  Vim a svuj volebni listek klidne zverejnim :-) : Nevolim zadny "vladni zastupitele",nehodlam zivit "vosousty!". Volim jako vladu obcany,kteri si budou vladnout sami pomoci odbornejch vzdelavacich a poradnich managementu formou vseobecnych referend! Zakazuji pouziti sveho hlasu k jinejm ucelum,jako je napriklad rozpocitani! Kde,kdy:........ Podpis:........

  • proud napsal:

   Prave se stalo,na reci ze to neplati nasledovala moje otazka jestli se mam cejtit jako svobodnej obcan ve svobodny zemi,nebo jako otrok v kolonii,s pranim prijemnyho pokracovani komedie jsem se rozloucil ;-)

 4. proud napsal:

  Nikdo neudelal akci hromadnyho verejnyho volebniho listku pod kterej by se dalo podepsat,tedy zadny petice a podobnyho toaletniho nacini,nybrz hromadnyho verejnyho volebniho listku.........tak jsem musel sam za sebe :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!