Evropská integrace

evropska-integrace

Vzpomínáte na dobu před vstupem ČR do EU – jak byla EU prezentována?
Patříte k těm, kteří již tehdy varovali, že cílem projektu je jeden velký Superstát bez národních států (=zbavených suverenity)?
Nebo patříte alespoň k těm, kteří si pokládali otázku: Proč „kapitalistický Západ“ (z pohledu tehdejší doby) bude rozdávat peníze jen tak „chudým zemím“? Otázka zůstává a bylo by dobré si na ni odpovědět. Tehdy (2003) to bylo o něco složitější, dnes – s nabitými zkušenostmi – o mnohem jednodušší. Otázka je, kolika zkušenostmi budeme muset jako občané ČR ještě být obohaceni, aby byla tato otázka adekvátně zodpovězena u široké veřejnosti.*) Její zodpovězení by byl další výrazný krok k tomu, aby se občanská společnost ČR posunula správným směrem skrze volby 2017.
Existuje Zpráva z Evropského parlamentu 12/2016 o dalším směřování a novém institucionálním uspořádání projektu Evropská unie.

Shrnutodo jedné věty: Další omezení (přesnější je zánik) suverenity národních států (pravomocí národních parlamentů), které se budou transformovat na výkonnou jednotku implementace legislativy z Bruselu.

Stávající stav není výrazně odlišný, jen nám zbylo několik oblastí plné suverenity. Ty mají však být přesunuty (takový eufeminismus pro odebrání). Kdo má pochybnosti nebo považuje uvedené za zveličování – řešení je jednoduché. Přečtěte si Dokument.

 • Vysvětlení pojmu a podstaty slova integrovat
 • Volby v západní společnosti 2016-2017
 • Vybrané body ze Zprávy EP s komentářem a propojením na souvislosti
 • Důkazy o tom, jak se body Zprávy plní – programy politických stran a co v nich najdeme
 • Politici se nás, občanů ptát nebudou. Žádná ze stran: ANO, ČSSD, KDU-ČSL, ODS, TOP09, STAN, ZELENÍ nemají referendum v programu. O jaký hnus jde je v tomto videu. Podívejte se!
 • Dokument obsahuje rozšířenou část o OSN a jejích dalších plánech, na kterých se pracuje spojených s migrací
 • K Dokumentu existuje 3 dílný videodokument:

 

1.ČÁST: Západní společnost – kdo je dnešní západní společnost, vysvětlení pojmu a významu slova integrovat, volby 2016-2017 v západní Evropě a o čem podaly důkaz

2.ČÁST: Ztráta suverenity – vybrané body

Zprávy EP s komentářem, tisková konference Fica a Lajčáka (Slovensko) o jádru EU – 15.8.2017, OSN a migrace, OSN a EU, EU a proč tak tlačí na jednotný azylový systém

3.ČÁST: Souvislosti

– Kdo z českých(?) europoslanců tuto zprávu podpořil, důkazy o plnění bodů Zprávy, informace o falešnosti politických stran, mnoho otázek pro každého – občané musí začít přemýšlet a ne konzumovat informace jako jídlo! Nadešel čas, aby se lidi rozhodli, zda chtějí alespoň nějakou svobodu ve svém státě nebo žít v kolonii EU pod islamizujícím se vedením Německa a Francie. Volby 2017 rozhodnou. Příští, za čtyři roky už bude asi pozdě, podobně jako je pozdě pro záchranu Západní eurospolečnosti před islamizací.

 • Vzpomínáte na přijetí Lisabonské smlouvy?**) Kdo bojoval za odevzdání části suverenity ČR? A dnes tyto strany/osoby „hořekují“, přesvědčují voliče jak „hrdě bojují“ a odmítají povinné kvóty. Jiným příkladem může být směrnice na omezení držených zbraní, která přichází v době, kdy se Evropou šíří terorismus jako rakovina. Jejich politická hroší kůže jim nebrání dnes předstoupit před občany ČR a mluvit o „prosazování národních zájmů v EU“***). Případ lháře Michala Haška z ČSSD (lánská schůzka 2013) byl varováním, jaké poměry panují ve straně. To, co předvedl/vádí Sobotka, Dientsbier, Valachová je pouze logickým vyústěním toho, koho občané ČR volili. Kdy konečně občané ČR masově pochopí, jaká faleš se tu hraje už dlouhou dobu? A nejde zdaleka jen o stranu ČSSD.
 • Lisabonská smlouva je připomenuta s ohledem na skutečnost, že politici se neobtěžovalizeptat občanů ČR v referendu. Od roku 2009 uběhlo 8let a referendum stále není uzákoněno. Před námi je obdobný proces – dalšího odevzdání/odebrání suverenity země. Neptali se před tím, proč by se ptali nyní?
 • Trochu bylo odbočeno, ale materiál z EP o změně institucionálního uspořádání EU je při neexistenci referenda dalším aspektem důležitosti voleb 2017!
 • Více Důležitost voleb 201722 Komentářů k Evropská integrace

 1. Milare napsal:

  Jen malé upozornění – zkušenosti obvykle nejsou nabité jak baterie, ale nabyté ve smyslu získané vlastním bytím. Logika občas funguje i v českém pravopisu.

 2. Lukaš napsal:

  Jistěže,nemohlo se to říci hned po založení EU,co vlastně mají v úmyslu sionisté.Jak někdo připomíná,že je to podobné,jak vaření žáby,pomaloučku se přitahují šrouby,aby v důsledku,byla celá Evropa řízena z jednoho místa.Co šlo udělat v USA,těžko půjde v Evropě dobrovolně,snad ne válka jako v USA,sever proti Jihu.Nedokáži si ani představit,nařídit jeden jazyk.

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   Vše, o čem se mluví v těch videích, o koncentraci Evropy a absolutizaci všech forem moci v ní i o imigraci,se už otevřeně mluví od nejméně poloviny 90. let.Když jsem o tom už tenkrát mluvil s lidmi a snažil se jim to objasnit, aby si to všímali a rozpoznávali i sami, byl jsem za blázna anebo komunistického štváče, který jim nepřeje šťastné zítřky v lůně civilizované,blahobytné, západní Evropy…
   Nechápali to tenkrát a spousta jich to nebude schopna pochopit ani když už budou na kavalci v tom pomyslném koncentráku NWO a dál si před realitou budou tu svojí blbou palici strkat do vlastní prdele,jen aby se nemuseli starat o svůj osud a osudy svých vlastních milovaných a s pečlivostí opečovávaných potomků…je to absurdní,ale to je realita…jsou to nemyslící hovada a jako hovada budou žít a taky jako hovada i chcípat…

 3. Maroš napsal:

  „Filipínsky prezident sa vyhráža, že do 24 hodín zo svojej krajiny vyhostí všetkých veľvyslancov krajín Európskej únie. Tvrdí, že sa EÚ snaží Filipíny vylúčiť z OSN. Vo svojej ohnivej reči oznámil, že nebude tolerovať zasahovanie EÚ do vnútropolitických záležitostí svojho štátu.“
  „“Len tak nám povedali: Budete vylúčení z OSN. Len do toho, parchanti,” povedal Duterte na tlačovej konferencii. Európske štáty podľa neho tiež využívajú to, že Filipíny sú chudobná krajina. “Dávate nám peniaze a myslíte si, že to tu potom môžete riadiť. To ale nedopustíme, kolonizácii už dávno odzvonilo. Choďte do riti,” dodal.

  Duterte uviedol, že je pripravený z krajiny “vykopnúť” všetkých európskych veľvyslancov, ak sa ich vlády pokúsia “vyštípat” Filipíny z OSN. “Myslíte si, že sme banda debilov, ale to ste akurát tak vy. Opustite našu krajinu do 24 hodín,” vyzval politikov z krajín EÚ.“
  http://tadesco.cz/filipinsky-prezident-rodrigo-duterte-sa-pustil-politikov-eu/
  Rodrigo Duterte to EU: FUCK YOU!
  https://www.youtube.com/watch?v=cpOMlsCCVVQ
  Duterte uses f-word to slam EU over death penalty revival plans
  https://www.youtube.com/watch?v=krk_Hu_w-8A
  Duterte blasts UN, EU anew, dares envoys to leave PH ‚in 24 hrs‘
  https://www.youtube.com/watch?v=Y-jrWQSdOEA

 4. Maroš napsal:

  Ja len – teba si uvedomiť Kalergiho motiváciu – bol to žido-japo-čecho-rakúso-anglo bastard, ktorého matka Mitsuko tu zažívala ako cudzinka veľké ústrky, čo nasávali aj jej deti, takže je vysoko pravdepodobné, že Kalergi – muž, ktorý znenávidel svoju „rasu“, sa rozhodol bielej Európe pomstiť a rozvariť ju v kotli národov, aby z budúcich Európanov bol rovnaká fucking bastardi, ako bol on = pomsta prostrediu, ktoré ma neprijalo.

 5. Bobo napsal:

  Úvodom by som chcel upozorniť Benzín Petroviča …, že pre socialných inžinierov je základné poznanie spoločnosti (tým myslím spoločnosti všetkých občanov s volebným právom)tá skutočnosť, že iba 20% voličov je schopných vlastného, samostatného úsudku a rozhodovania a 80% voličov má svoje rorhodnutie, ako bude voliť, je ovplyvnené názormi okolia a hlavne oficiálnymi komunikačnými médiami (televízia, rozhlas, volebná kampaň, atď.) Preto je chybou nadávať tejto 80% skupine občanov že sú to „nemyslící hovada“. Treba v prvom rade práve netradičným politickým stranám, stručným a jasným spôsobom ukázať spôsob, ako je možné riešiť súčasnú kritickú situáciu a aké by malo (alebo. ake by mohlo) byť riešenie, ktoré by pozitívne riešilo negatíva dneška. Ja by som mal takúto výziu a navrhoval by som tákéto jednoduché, ale zásadné princípy:
  1.) V Europe zachovať národné štáty s priamou demokraciou, čo znamená, že všetky ústavnoprávne, ako aj všetky dôležité zahranično politické, ako aj vnútroštátne zmluvy a zákony, musia byť odsúhlasené ľudovým hlasovaním (referendom).
  2.) Pretože, v Nemeckej Spolkovej Republike priama demekravcia (Referendum) nie je povolená a EU je v skutočnosti tretia Nemecká Ríša, v EU je priama demokracia nemysliteľná, treba aby všetky štáty dnešnej EU,ktoré chcú riadiť ich krajiny priamou demokraciou, aby vytvorili „Spoločenstvo Suverenných Európských Štátov“ v ktorých sa bude rešpektovať „Priama demokracia“ a Subsidiarita v politicko-správnom rozhodovaní štátu.
  3.) Prvým krokom k realizácií „Spoločenstva Suverenných Európských Štátov“, by mohlo byť pretvorenie štátov V4 EU na uvedené „Spoločenstvo …“, do ktorého by bezosporu mali záujem vstúpiť i ďalšie krajiny EU, ako je Rakúsko, Slovinsko, Pobaltské republiky, Bulharsko, Rumúnsko atď.
  4.) „Spološensto …“ by si vytvorilo spoločný, vlastný vojenský obranný pakt, spoločnú colnú zónu a pevnú vzájomnú menovú konvertibilitu, ako aj spoločnú zahraničnú politiku.
  5.)V medzinárodných vzťahoch by „Spoločenstvo …“ vystupovalo ako rovnoprávny a rovnocenný partner voči ostatným štátom a štátnym zoskupeniam.

  • Paul Durham napsal:

   Preto je chybou nadávať tejto 80% skupine občanov že sú to „nemyslící hovada“.

   :-) jasně že je lepší jim prodat iluzi, že jsou ajnštajni :-)

 6. Bobo napsal:

  Oprava. EU je štvrtá Nemecká ríša.

 7. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  Bobo,
  za 1).chtěl bych Vás upozornit, že jsem po otci Petrolejovič, nikoli Petrovič…

  za 2).nemyslící živočich je hovado i když chodí vzpřímeně a po zadních nohách…to konec konců dělá i medvěd v ruském cirkuse a navíc někteří jezdí i na motocyklech a přesto jsou hovady…

 8. Ilona napsal:

  Nová chronologie (Fomenko)

  Nová chronologie Anatolije Fomenka je pokusem přepsat chronologii světových dějin, vycházejícím z předpokladu, že současná chronologie je od základu chybná.

  Dodnes platila obecně uznávaná historie založená na chronologii Josefa Skaligera (1540-1609). Skaligerova chronologie vytvořená pomocí astrologických a čislologických “metod”, je nevědecká.

  Ruští matematici Gleb Nosovskij i Anatolij Fomenko dokázali, že reálná historie lidstva začíná od 10 století n.l. To jest události, popsané v Bibli i “antickém” textu, se ve skutečnosti odehrávaly v 10-16 storočí n.l.

  Kristus se narodil 25.12. 1152 našeho letopočtu na Krymu, nа mysu Fiolent. Toto místo je popsáno v evangeliích jako Betlém.
  Byl ukřižován 22.3. 1185 n.l. v Konstantinopoli . . . .

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry

 9. proud napsal:

  Rozumnyho cloveka dneska nezajima integrace,ale jak se z toho cirkusu vyvazat a vzi si zpatky svy doma,delat si veci podle svyho.

 10. houbeer napsal:

  Dalsi fasounek?vyjadrovat se mohou jen ti,, chapajici“.?!aha takze taka fajnova svoboda.tak ja ti na to seru,jsem ekoterorsam a neandrtalec na strome,nechapu,jako nowak skoro ani cist neumím.asi bych mel dostat tsky ban.
  A ty ooo chapajici-k cemu ti je pochopeni kurewskeho systemu parazitovani jeden na druhým?co s tím?

 11. jan nowak napsal:

  Ušáku.. Krteček má dowolenou – až se wrrátí jebne tě Lopatou po šišce !!!

 12. jan nowak napsal:

  13.45.. je KRTEK – si z nás dělá ( * )( * )( * )
  .. nory : ))

  ps : pozdrawuj Mileny !

 13. jan nowak napsal:

  A prej .tak-y Zcenzurowa-li Inženýra Dědka & strejda Putina ssi na-mazal
  .. na chleba Pomazánku z Jaroslawa HUMRA ! ! !

  Prawda wítězí !

 14. Maroš napsal:

  Erdogan hral s nožíkom rozťahovanú na Proudovom golfáči v Norade, kde pestujú podzemnicu olejnú pre Agarťanov z Deep State – takže KrtČech to dostal do zadnice, lebo bol zvedavý, kto urobí lepší špagát – či Putin, alebo Her Dogan – nakoniec vyhral Dogan – pretože sa mu šmykli nohy na KrtČechovom Putinom namazanom chlebe – čo KrtČech posral v tom, že tomu Alibabovi mal hneď urezať koule – takže bude ako rozviedčik postavený pred válečný soud a okamžite potom zastrelený pri najbližšom pätníku!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!