Volby 2017: Víš, koho a co volíš? ANO

ano

Poslední video o straně, kterou dlouhodobě preferuje (dle průzkumů) nejčastěji česká veřejnost. Třeba se po sečtení volebních hlasů ukáže jiná realita…
17 Komentářů k Volby 2017: Víš, koho a co volíš? ANO

 1. Rocco napsal:

  Přece Babiš nebude přepadat banky?! Tam mají akorát pár bankovek na přepážce, lepší je jít krást do politiky po miliardách!

  • hel napsal:

   jojo! ať žije stb! ať žijí jejich čapí hnízda, kterých je plná republika! mám jich dost a s nimi celé třetiny národa, který je natolik hloupý, že privatizačního estébáka znovu zvolil! JIDÁŠOVÉ!

   • proud napsal:

    ….az tak moc veris vysledkum? :-)))))))))))))

    • hel napsal:

     řekni mi, pro útěchu, že to byl estébácký volební podvod, prosím! že tolik idiotů se v české republice nenachází..pomůže mi myslet si to..je strašné myslet si, že třetina národa je tak zlá a vlastizrádná, že by fandila grázlovi

 2. Rocco napsal:

  Mě by zajímalo, jestli Mareček Benda (ODS) oslaví 30 let parazitování v Poslanecké sněmovně.

 3. Zdenio napsal:

  Jak jsem volil. Při vstupu do volební místnosti jsem předložil OP, paní mě zakroužkovala, že jsem volil, otočil jsem se k urně a vhodil modrou obálku do urny. Okamžitě mi bylo řečeno, že je můj hlas neplatný, že jsem měl hodit obálku bílou. Pokud je tedy hlas neplatný, tedy jsem vlastně nevolil, chtěl jsem volit znovu, ale dvakrát prý volit nemohu. Tak vlastně nevím, volil jsem, nebo nevolil?….:-))))

  • proud napsal:

   Uprimne? Je to uplne jedno:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   I kdyz se divim ty komedii s obalkama,protoze obalku na listek dostanes od nich na miste.

  • proud napsal:

   Uz jsem to nekde psal,vladnou prachy a skrze ne moc a vyssi zajmy. Volby jsou jen komedii pro ovcaaanky,aby si mysleli :-)))))))))))))))))))))))))))))

   • proud napsal:

    Takze i moje volba nebyla nicim vic,nez jen vedomym,ale zbytecnym gestem!

    • proud napsal:

     …..i kdyz,paklize si ten listek nekdo precte a donuti ho popremejslet,ukazat tu raritku ostatnim,pak to uplne zbytecny nebylo,proto jsem tam sel. ;-)

 4. GEORGE MACHAUT napsal:

  JE TO JAKO POHLED DO PEKLA.AT ZVOLÍM KOHOKOLIV VŠICHNI JSOU NAPOJENÍ NA NWO TAKŽE TO V PODSTATĚ NEJSOU VOLBY ALE ŘÍZENÁ KAMUFLOVÁNA DIKTATURA KTERÁ SE TVÁŘÍ JAK NEJSOU DEMOKRATIČTÍ JEN SNÁMA HRAJÍ HRU.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!