Většina lidí nechce suverénní Česko a moc v rukou občanů naší země !!!

14563392_1337343069609838_8321743772640936557_nPouze voliči SPD chtějí, aby ČR byla suverénní zemí z vlastní vnitřní a zahraniční politikou, která si sama rozhoduje o tom, koho přijme, nebo nepřijme za svého občana, nebo s kým bude svobodně, bez evropských direktiv a omezení obchodovat!!! Jen necelých 11% lidí v naší zemi má hrdost a vlastenecké cítění!!!

Tento fakt vyplývá z výsledků posledních voleb v naší, zatím ještě většinově české zemi. To, co píši v prvním odstavci, není sice tak úplně pravda, ale ve výsledku to tak vlastně je… Suverénní Česko, chce zajisté mnohem více lidí, jenže hloupost, nebo nezájem a nepochopení vzájemných souvislostí, se bohužel v naší zemi stává velmi častým jevem. Na vinně jsou hlavně veřejnoprávní, německá a Babišem vlastněná média, která s velkým úspěchem vymývají lidem hlavy každičký den od rána do večera.

V letošních parlamentních volbách se ukázalo, že síla médií je obrovská a Babiš, který jich vlastní spoustu, vyhrál díky tomu drtivě volby. Média však nebyla jediným činitelem, který tohoto pána vynesl až nahoru na piedestal naší politické scény. Dalším nemalým viníkem toho, že se v Česku ujmul moci oligarcha s podivnou a temnou podnikatelskou minulostí, je hloupost, až s prominutím blbost ostatních politických stran. Ať se již jedná o vládní, nebo opoziční uskupení, životaschopnost a vlastní pevnou linii dokázala kromě Babiše nabídnou lidem pouze SPD.

Zbytek pravicové politické scény, se spolu s levicovou ČSSD nezmohl na nic jiného, než svou politickou kampaň založit na tom, že volit Babiše je špatné a hrozí nám zánik demokracie, pokud se tomu tak stane. Komunisté pro změnu dělali to, co posledních 27 let dělají neustále, takže vlastně vůbec nic. Nějaký hlasitý zásadní postoj od KSČM k tomu, co se děje posledních pár let ve světě, nebo u nás doma, dokud budou u stranického koryta pánové Filip a Dolejší, prostě neuslyšíte. Výsledkem je nejhorší volební výsledek komunistů od vzniku strany v roce 1921!!!

Vraťme se ale k Babišovi a hnutí ANO. Nevím, jestli si jeho voliči uvědomují, že Babiš nikdy ani nenaznačil možnost, že by ČR v případě z Bruselu vynucenného přísunu uprchlíků, opustila EU???!!! Je jasné, že Babiš, jenž je vlastníkem firmy, která čerpá z EU snad největší dotace ze všech firem v ČR, by byl sám proti sobě. Lidem střet zájmů mezi Babišem oligarchou a Babišem politikem, ale nejspíše vůbec nevadí. Jeho trestné stíhání za finanční podvody, dokonce bohužel v řadě Čechů budí spíše sympatie, než pohoršení… Morálka lidí, pokroucená sledováním západních filmů, v kterých jsou největšími sympaťáky „hrdinové – padouši a podvodníci“ a ostatní, kteří jim nepřejí úspěch jsou fízlové a práskači, prodělala jistý druh devoluce a lidé již vůbec nechápou rozdíl mezi dobrem a zlem.

Dalším pro normálního člověka nepochopitelným faktorem těchto voleb je úspěch Pirátů. Tato strana, jejíž předseda je otevřeně pro přijímání uprchlíků a legalizaci „měkkých“ drog a horuje pro setrvání ČR v EU navzdory rostoucí islamizaci a hrozby terorismu, která pořád stoupá, se dostala do parlamentu jako třetí nejsilnější partaj!!! Jejich voliči jsou většinou anarchisté, tedy uživatelé nejen měkkých drog a pak prvovoliči, které oslovil název a znak této strany, a kteří díky neustálým mediálním masážím, také horují pro lásku a pomoc pro „vědce a inženýry“ prchající do Evropy z Afriky.

Celkově, suma sumárum, jsou letošní volby do budoucna neštěstím pro ČR. Naděje, že by se naše země vymanila z bruselského diktátu, se propadla do nejhlubšího pekla. V naší zemi dál povládnou lidé, kterým nevadí, že ve skutečnosti se o nás nerozhoduje v Praze, ale v Bruselu, nebo, chcete-li to říci otevřeně v Berlíně. Tyto volby, už bohužel možná nejsou pouhou prohranou bitvou, nýbrž kapitulací a koncem války…
95 Komentářů k Většina lidí nechce suverénní Česko a moc v rukou občanů naší země !!!

 1. .lak napsal:

  Svoboda bez peněz? Iluze, prostředky chudých byli dosud lidem ponechávány ale rybníček s nimi se v eu vypouští ve prospěch výletníků a osadníků dvou kontinentů kteří mají € jisté a roli vážených a solventních zákazníků pro otroky kteří je podkonkurovávající si dostanou za služby, možná.
  https://www.youtube.com/watch?v=n9X2cYB7OKg

  http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/11313-zakrouzkovany-listek-policie-usti

 2. hel napsal:

  neuvěřitelný a ostudný výsledek voleb je totální vítězství babiše…národ evidentně zhloupnul a zvolil svého oligarchu a zařadil se tak na obdobnou úroveň ukrajiny…je to smutné a k vzteku a vyrovnat se s tím nedá..teď zrovna poslouchám, že trestně stíhaného půtu v libereckém kraji vykroužkovali voliči nahoru a poslali do sněmovny, v moravskoslezském kraji zase zvolili za ano do sněmovny dalšího miliardáře…národ páchá rituální sebevraždu, zamilován do jednoho z největších gaunerů, jakého jsme tady měli!:((

  • proud napsal:

   Narod ma takovou vladu,jakou si zaslouzi…..

  • Rocco napsal:

   hel, souhlas, výborně napsáno.

  • houbeer napsal:

   Jaj,to je povyku.jsem nevolil,nemam právo.bral bych polítika,ktery to lidu a vs rekne na plne koule-ze kurwa ten,, západní“vzor je prohnilej,drti zbytek světa na ukor nasho,, evolucniho blahobytu“ atd.volil bych asi spd,a to skoro vsichni moji znami-kamosi volili piraty.ja jsem byl take pankac,a stale jsem agropankac,zadnej nacek ci rasista!a stejne chapu veci dle meho v podstatě….u me by dostal plnou podporu ten co ma snahu osvetlit lidem,, stav věcí“ ?tzn.odpovednost kazdeho za běh planetarniho míru.kdo otevrene neodvrhne zkazenost a zlo-dějiny,je debil.a kdo plyve na putina,ktery,, ukazuje směr“ je debil,je mi jedno ze ma dredy a taky huli jako já….jsem delal na střeše,cistil komíny-dal jsem si jedno pivko,uvarim rodině,vykoupu se a ubalim si speka.
   Svoboda a kecy debillllu politiku neresim dokud neuslyším ze maj gulee a střílí…

  • Jarmila napsal:

   Ale vždyť je to vše úplně jinak! Přečtěte si na AC24 v diskuzi jakým způsobem byly celé volby zfalšovány! Prostě si tam nasadili robota a ten si tam maloval výsledky, jaké miliardář a estebák Bureš potřeboval.

   • hel napsal:

    o tom nic nevím a pochybuji o tom…stačilo sledovat diskuse na novinky.cz a parlamentní listy, tam volil babiše kdekdo…podle statistik ho volilo 41% lidí nad 60 let…diskuse s nimi nebyla možná, pozorovala jsem jediné- těžkou nenávist ke kalouskovi( to jsem chápala) a FANATISMUS pro babiše, neměli jediný solidní argument, ale veliké nadšení pro svého VŮDCE…všichni mu ubližovali a on jediný tady chce prosadit spravedlnost a potrestat všechny korupčníky..na námitku, že on sám je korupčník, jsem se dozvěděla, že mu závidím a že mu nebylo nic prokázáno…tak máme teď „spasitele“

    • Jarmila napsal:

     Tak pokud o tom vůbec nic nevíte, pak si přečtěte diskusi pod tímto článkem, protože jsou v ní pádné argumenty:
     http://ac24.cz/zpravy-z-domova/11313-zakrouzkovany-listek-policie-usti
     Na Novinky a Parlamentní listy nic nedejte, tam mají miliardáři své dobře placené diskutéry, kteří budou pro Babiše za všech okolností a až do roztrhání svého těla. Lepší je číst autentické občany, jako třeba když pražský člen volební komise napsal: To je ale divné, u nás volilo 413 lidí a z toho jenom dva volili ANO.
     V malých obcích se podvádí nesnadno, ale zvláště v Praze se podvádí naprosto nejlépe. Proto potom všichni mimopražští nenávidí Pražáky, protože vidí ty zfalšované výsledky a říkají: No jo, ti pitomi Pražáci zase všichni volili Babiše.
     Před volbami mi říkal soused s obavami- jen ať proboha nezvítězí ten zasranej Babiš s tou svou řepkou olejnou. Já jsem mu na to řekla, že bohužel zvítězí, protože volby budou těžce zfalšované. A ještě jsem dodala, že pokud chce jít volit, ať jde radši až v sobotu, rozhodně né v pátek, kdy se v noci dějí v mnoha volebních místnostech divné věci. Škoda, že jsem tuto svou předpověď nehodila i na internet, byla bych za vědmu. :)

     • Jarmila napsal:

      Jo a ještě jedna poznámka: Ona ta redakce AC 24 je taky nějaká podivná. Ta diskuze pod článkem je totiž značně zkrácená a vypadl tam i ten příspěvek toho člena volební komise, který napsal, že z 413 lidí volilo Ano pouze dva lidi. Jo, jako on si musí člověk dávat pozor i na tzv. alternativní weby. Škoda, že jsem si tu diskuzi z rána neuložila.

      • jan nowak napsal:

       .. a taky sse prej juž ne-smí PSAt juheeee – páč was is das.. sejmou tě
       Jag Sa..sí..na – Aha – njn. Mam jistou PRAX zzz Nowý Republiky..
       a , že mě tam ma-žou pěk -ně už asi tak 200 let
       ROBOTI ! ! !
       .. poď- te se složit Sasín.owi aspoň na wěneček !!!

       ps : proude , ty nemusíš.. protože seš CHUDEJ..

       FANTOMAS

       • jan nowak napsal:

        Jarmilo.. co Kosi ??
        .. můžu tě uPozor.nit ~ ná jednu wěc , holka a to , že sem měl pod palcem
        Letošní MUZUJNÍ noc – chlopci.. wíš ja-kou jsem www wykázal ůčast ?
        793 kaštanů přesně.

        Šokowal sem wše-chny swou @widencí & přidál-sem Graf..
        .. ale ( mezi náma ) .. přiš-lo asi – tag – baj woko 30 lidí ; ))

        ps : proude , mam ta-dy zopár PRIMA chlebíčků..
        2ps : pro Haarpíka – sou trochu www wolezlý , ale to eště dá !

     • hel napsal:

      no tak za vědmu byste asi nebyla, protože to dal prostý rozum všem, že miliardář si tady může zaplatit všechno..všichni na něj nadávali..obávám se ale, že za koblihu je nemalá část národa ochotna ten rozum ztratit! nejen estébáci tohle dobře ví!!

  • weissbach napsal:

   Sebevražedná debilita nemající obdoby.

 3. jan nowak napsal:

  tak si tak řikám..
  .. že se na Krtečka & je-HO HZdS www
  w * * * .ru

  A na TRIKO si dám nadpis :
  HEIIS BEIIS MR.oži ! ! !
  Michaella

  • jan nowak napsal:

   ps : ss článkem to nesou-wizí..
   a komenty sem nečet..

   ps : doufám že nedostanu BAN a nebudu Mazan.. tag ~ jag ten KURWA & Krtek : (

  • Maroš napsal:

   „Nowaku! – Varíš kašu varíš?! – He He! – Ale jesť ju nebudeš! – Na holom pupku ti ju zjem!“ – som Loktibrada Babiš!

   Volebné víťazstvo „ANO!!!“ – je víťazstvo hromadného národného orgazmu – Yeéésss!!!“ – symbolickej trtkačky v Čapím hnízde – „Čapičapičapičapiča!“ – je to kurva marketingové víťazstvo podprahovej manipulácie! Ako sa to robí – pozrite si film Fokus – od 39. minúty, na http://www.ulozto.net. Potom, keď si to pozriete – ktorá postavička skončila nedávno pod Karlovým mostom? Občan „HNÍZDO“!!! – a máte to v gebuliach – a třísku v prdeli!

   S priamymi demokraciami a volebnými desaterami môžete ísť všetci do riti na veky vekov – kto ovláda médiá a spôsoby manipulácie, ovláda aj masy – normálny človek, ktorý nemá telku ani rozhlas nezvolí takéhoto politika už len podľa ksichtu! Môžete sa aj rozkrájať – inak to NEBUDE!

   • Maroš napsal:

    „Keď chceš dostať sviňu do chlieva – chyť ju za chvost a ťahaj od chlieva!“ – slovenské príslovie. Platí! O tom je prohibícia…

    • jan nowak napsal:

     Maroš – to já wim ty Osle.. že : pláwe ako zednárská trieska – to se u nás w Prahe
     řřiká / takowý příslowí.. je-to.
     ~~~~ Nezapomeň mi při-wezt 1111 ten sníh !!!
     .. třeba zz Holywůdu – Franto.

     ps : a nauč se čist !

 4. petr366 napsal:

  Nevidím to tak černě. Socani sedli na lopatu Kalouskovi a dobře jim tak. Komouši si zvolili opět Filipa a tak co by chtěli. A koblihář bude muset, tak jako tak sáhnout po Tomiovi. Bo mu nikdo jiný nezbyl. S tichou podporou bolševických rentiérů by to mohla být zajímavá vláda.Nejhorší pro ovčana by bylo kdyby si Okamurovu partaj bakalovci koupili a Kraďousek sesmolil jakousi upatlanou hrůzovládu.To by bylo zralé na pořádnej pražskej me(a)jdan.

 5. jan nowak napsal:

  .. já Mus.lim TO PSAT tyNělecký OUDE… až – KRT Zas awwwšttíwí/ý

  .lak .lak .lak lak
  Nowak & proud oud ůwwwšřůte NAši firmě ROBOTI ! ! !

  ps ; Zde : PSÍ..

 6. Jozef Glinsky napsal:

  Pan Kasuka /ale aj Okamura/ neberie na vedomie
  vela zasadnych faktov.
  Cesko je v EU a v NATO,zmluvne zviazane,hospodarsky,agenturne a medialne priputane.
  Cesko stratilo takmer vsetku suverenitu uz vtedy,ked sa CIA rozhodla,ze Havel bude prezident /zaciatkom roku 1989/.
  Teda vtedy,ked Gorbacov nas odovzdaval na tanieri Rothshildovcom.
  To si ani pan Kasuka,ani pan Okamura ani za necht neuvedomuju.

  Pan Kasuka ani Okamura si vobec neuvedomuju,ze trebars uz Slovensko je suverennejsie,nez Cesko,pretoze ma euro.
  Staci totiz uviest par viet v FT /mozu byt aj lzive,ako sa to aj raz stalo/ – a ceska koruna pada.
  Pada koruna,padaju uspory,rastu naklady na obsluhu dlhu.
  Staci par viet vo Finantial Times!
  Nase hospodarstvo nie je nase a je plne zavisle na vladcoch NWO.
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Juhoslaviu zbombardovali,roztrhali a prinutili /SRBOV!/ kolenacky prosit o prijatie do EU.
  !!!!!!!!!!!!!!!!

  Rumunsko stale je na kolenach a len ticho prosi,Bulharsko taktiez….
  A so zavistou sa divaju na V4,na staty,ktore si uz mozu dovolit iste sprisahanie a dvihat hlavu.
  Pretoze ak sa 4 staty /65 milionov ludi na periferiii EU/ v 500 milionovom protektorate s tichou podporou inych zatnu,tak to je viac,nez nic.
  Pan Kasuka i pan Okamura akoby o tom nic nevedeli.
  Na rozdiel od Zemana,Babisa atd.

  • Maroš napsal:

   Ad „Juhoslaviu zbombardovali,roztrhali a prinutili /SRBOV!/ kolenacky prosit o prijatie do EU.“ – a nás tiež – vybavil to ten cigo-žido železničiar.

   „Putin následne zmienil viacero ruských požiadaviek voči Ukrajine vrátane udelenia mimoriadneho postavenia pre okupované oblasti a amnestií pre zajatých povstalcov, z ktorých sú niektorí členmi ruskej armády. „Ak sa toto všetko nestane, potom zatvorenie hraníc medzi Ruskom a týmito neuznanými republikami povedie k situácii, ktorá bude rovnaká ako v Srebrenici,“ uviedol Putin, ktorého cituje agentúra RIA Novosti.

   Srebrenický masaker bol genocídou viac než 8000 bosnianskych Moslimov – mužov a chlapcov – počas rozpadu bývalej Juhoslávie v júli 1995. Došlo k nemu v posledný rok vojny v Bosne, ktorá zúrila od apríla 1992 do decembra 1995 medzi miestnym bosniackym obyvateľstvom a tamojšími srbskými silami. Putinove poznámky prichádzajú iba niekoľko dní po tom, ako ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov vyzval na ukončenie vojnového tribunálu v súvislosti s rozpadom Juhoslávie, ktorý Moskva považuje za predpojatý voči Srbom.“
   Poznámka – žiaden srebrenický masaker nebol – boli obete – stovky – v rámci bojov, ale ten masový hrob bol vytvorený CIA – premiestnením tiel do Srebrenice, kde ich „objavili“ a začalo „humanitárne“ bombardovanie Juhoslávie. Dnes už sú to preukázané záležitosti, ale ten skurvený mainstream to ešte ďalej prekrúca a nafukuje, ako aj kauzu zostreleného lietadla – plného tiel naložených vo formalíne a s naaranžovanými dokladmi – zo 6 tisíc obetí v „Srebrenici“ sa už stalo 8 tisíc!
   Poznámka – bulvár Nový Čas je vo vlastníctve Axel Ringier Spinger, a ten zase Rotschildov.

   https://www.cas.sk/clanok/610472/desiva-predpoved-ruskeho-prezidenta-putina-obavy-z-masakru/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-cas_short&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-new2

  • .lak napsal:

   Kdo bude platit zhýralost západu s migranty po řecku a ukr, českoň sprostředkovaně ale ta bublina prostě stejně praskne a zase se oligarchové napakují. Hlavně že tady instalovali bureše který na to „hop“ bude tlačit i když zbulíkovaní si myslí pravý opak, tedy pokud myslí a neztratili vůbec předpoklad jako vytumění zdejším školstvím smažek. :-D
   https://www.lajkit.cz/zpravy/item/1608-cela-eu-se-nachazi-pred-gigantickym-krachem-kteremu-uz-nemuze-nikdo-zabranit-vsechno-zaplati-obycejni-obcane

 7. Maroš napsal:

  ČO VOLIČ NETUŠÍ O MOCENSKOM POVOLEBNOM TENZORE

  „!Není náhoda, že v USA je prezidentem Donald Trump, jehož rodina je napůl česká. Není náhodou, že ČR je centrem světového židovstva. Není náhodou, že lídrem nejsilnější alternativní strany nyní v parlamentu není paradoxně Čech, ale poloviční Japonec. Není náhodou, že ČR dosud nepřijala Euro. Není náhodou, že Miloš Zeman s Andrejem Babišem plní systém tandemové moci a že prezident mluví o Krymu jako o hotové věci. Není náhodou, že moc v jednotlivých zemích přebírají protestní strany a politická hnutí oligarchů. Je to proces zániku států, jejich hranic, rozpad národů a tradiční politiky.
  Andrej Babiš převálcoval volby.

  Andrej Babiš chce zrušit krajská a dokonce i místní zastupitelstva. Chce zrušit Senát. Stejně tak i Tomio Okamura chce zmenšit poslaneckou sněmovnu na 81 křesel a chce přímou demokracii. Stejný model ale navrhuje i Andrej Babiš, který chce takový systém, aby nebyla volena zastupitelstva měst, obcí a krajů, ale aby byli voleni jen starostové a hejtmani. A oni by si potom jmenovali své lidi do zastupitelstva. Odvolatelnost by potom spočívala ve vztahu k odvolání starosty nebo hejtmana. S ním by padlo i celé zastupitelstvo, které si přivedl. Nechtěl jsem před volbami o této podobnosti mezi ANO a SPD psát, abych si nevyslechl zase nekonečné útoky a pomluvy za to, že co si to dovoluji sahat na svatý grál alternativy v podobě SPD. Pravdou je, že mnoho tezí SPD je kompatibilních s volebním programem ANO. Dokonce tolik, až mně to trochu děsí.“
  „SPD prostě nestíhá komunikovat, anebo si pouze vybírá, na co odpoví, a na co nebude reagovat.“
  „Tady vidíte, jak se ztrácí voliči. SPD však udělala velkou chybu v pondělí, když vyloučila ze své strany známou postavu z národovecké fronty v ČR, pana Kopala.
  Vyhození pana Kopala bylo zaregistrováno už v pondělí večer na diskusních fórech a sociálních sítích skupin vlastenecké fronty, kde se rozjela proti SPD nenávistná kampaň, rozesílaly se esemesky, že SPD se zbavuje vlastenců, zatímco do čel kandidátek dosazuje vedení SPD hodně divné lidi, jako např. lídra kandidátky v Pardubickém kraji, který je lichvář a tento rok v únoru dohnal na pokraj sebevraždy zadluženou maminku 4-letého dítěte. Máme připravené podklady pro článek, ale tohle prostě jenom ukazuje na špatné a nedomyšlené procesy uvnitř SPD, které stranu v konečném důsledku poškozují. SPD mohla udělat 15% od voličů, o tom jsem přesvědčen. Přesto ale je třeba mít dobrý pocit, že se alternativě podařilo Okamurovi a jeho SPD pomoci do parlamentu, navzdory mainstreamu.“ ???
  Poznámka – kauza lithium mala ukázať české vládne prepojenie na neokonov – Rotschildovcov, čo je v záujme globalistov – nič to však nemení na tom – že líthium je budúca korisť globalistov!

  “ Podařilo se nám zlikvidovat pozici a postavení ČSSD. Stejně tak jsme oslabili pozici KDU-ČSL, která se projevovala vlastizrádným chováním pana Bělobrádka a Hermana na Sudetoněmeckých slavnostech v Norimberku a v Augsburgu. Těší nás, že právě Daniel Herman se do sněmovny po těchto volbách vůbec nedostane. Co je však opravdu děsivé, to je zisk Pirátské strany. Tato globalistická neomarxistická skupina s napojením na americké hnutí Alt-Left a Antifu nemá nikde v Evropě obdoby, snad s výjimkou německých Zelených, kteří mají stejné názory, ale teze Pirátů na povinné kvóty a přerozdělování uprchlíků, to je opravdu alarmující výsledek, že v ČR se nachází takový počet voličů, kteří chtějí aktivní islamizaci a nasunování Arabů do ČR.“

  „SPD má potenciál moderovat Andreje Babiše v koalici. Pokud neudělá chybu, může ochránit ČR před některými velmi tvrdými procesy globalizační perestrojky v Evropě.SPD má potenciál moderovat Andreje Babiše v koalici. Pokud neudělá chybu, může ochránit ČR před některými velmi tvrdými procesy globalizační perestrojky v Evropě.“ ???

  Poznámka – to snáď nie – tak globalizačná, alebo „EU-rizačná“ perestrojka? – čo je fuk, či tu bude kalifát podľa Kalergiho plánu, alebo neomarxistický totalitný NWO – v réžii neokonov, alebo v réžii gnostických globalistov – národné aj občianske záujmy pôjdu do riti rovnako! = červeno-zlaté NOŽNICE! Tenzor!

  https://aeronet.cz/news/je-vymalovano-cesky-trump-prevalcoval-vsechno-co-mu-stalo-v-ceste-statni-manazer-babis-se-chopi-moci-v-tandemu-s-milosem-zemanem-cssd-skoncila-s-jednocifernym-vysledkem-a-lithium-pry-rozhodlo/

  Z pera Pozorovatelky:
  „Spousta občanů volá po přímé demokracii, prosazované Tomio Okamurou s tím, že ve Švýcarsku tento systém perfektně funguje. Dobře, jenže když pomineme, že Švýcarsko má v zájmech Globalistů přidělenou zcela zvláštní roli, tak přímá demokracie dle mého stojí i padá s tím, nakolik je volič-občan gramotný, tzn. nakolik má přehled o politickém a použiji i ten výraz – o geopolitickém – dění. Což já vnímám tak, že je schopen vysvětlit, proč volí právě toho-kterého konkrétního politika zcela sám za sebe, tzn.podle svého vnímání světa a domácí i zahraniční politiky. A to znamená tak, že si svůj názor obhájí bez ohledu na to, aby se jeho názor opíral o názor davu či o názor nějakého “guru”. Já v tomto smyslu mám o zavedení přímé demokracie v
  Česku (přesněji – kdekoliv jinde, než ve Švýcarsku) velké pochybnosti.“
  „A na závěr ještě ke kauze vyloučení Jana Kopala z SPD a článku pana VK, ke kterému právě má Svobodné rádio mimořádný pořad. Pan Kapal právě řekl, že SPD Jana Kopala vyloučila kvůli jeho publikační činnosti, která je údajně plna antisemitismu, neonacismu a rasismu. Tak tady je přehled publikační činnosti pana Kopala a já bych tomu sdělení pana Kapala řekla “no, blik” , protože mě to přijde jako potvrzení mého zcela soukromého názoru, že SPD je stranou jednoho muže a že T. Okamura nesnese konkurenci. A prozatím z toho, co jsem na Svobodném rádiu slyšela (jistě bude záznam, který půjde dodatečně vložit), mě pan Kapal ničím nepřesvědčil, protože ty argumenty k obhajobě kroku SPD jsou velmi plytké. A jsem nadále na straně pana VK.“
  https://aeronet.cz/news/volby-2017-predvolebni-spoty-vsech-stran-prima-demokracie-v-praxi-kde-je-vlastni-nazor-a-vylouceni-j-kopala-z-spd-a-vyjadreni-svobodneho-radia/

  • Lukaš napsal:

   Maroši.
   Sluší se poděkovat,skutečně má to svoji váhu,málokdo si to dokáže takto vyhodnotit.Protože vím,že vkládaná naděje do Babiše,rychle vyprchá,brzy musí odhalit co má v úmyslu i když tvrdím,Babiš je jen viditelná tvář určité skupiny mafiánů.Pokud vím z kraje uprchlické vlny,nebyl proti přijímání uprchlíků,také byl pro přijetí EURA a tvrdit,že je nakloněn Rusku jako Zeman je blbost.Tak spíš čekám koalici s ODS,Klaus starší čeká ještě na příležitost a je dost čekatelů na další amnestii,židé nesmí do vězení.

  • weissbach napsal:

   Když to někdo žere i s chlupama…
   Bohužel se metody manipulace zdokonalují a fungují dnes přes alternativu vedenou na špagátě tajnými službami mnohem efektivněji než přes umírající mainstream.
   Tak přesně to si myslím.
   Kašuka má v tom bohužel pravdu.

   • proud napsal:

    Jenze kdyz ani nevis ze te vubec neco ohrozuje,natoz co a jakym zpusobem,nez bys branil sebe,branis „to“.Proto je nasim ukolem i vysvetlovani tech veci ostatnim…..i pro budoucnost.Jinak lepsi nebude,nebude kdo by ji lepsi vytvoril.

    • proud napsal:

     ovsem jak vidis,radeji se budeme hadat o tom,jestli babis,nebo nekdo jinej,kdokoliv…..coz je uplne jedno,je to irelevantni z pohledu toho,ze by kazdej musel slapat podle nas vsech,kdybysme o to stali a vedeli za ne ze mame,ale musime o to stat.

  • Jarmila napsal:

   Tak já myslím Maroši, že za všechno mluví to, že ti neskuteční zmrdi v parlamentu dodnes nebyli schopni uzákonit ani pitomé referendum. To mluví za vše a především o tom, jak se lidu oni velmi bojí. Není nad to vládnout neomezeně úplně sám stejně jako vladaři ve středověku. Ty brďo 200 zasraných zkorumpovaných sviní v parlamentu a dělají si s národem úplně co chtějí.
   Tohle je mimo téma, ale strašně mě to vzalo- že totiž zmizeli z Prahy všichni kosi. A bodejť ne, když zmrdi v parlamentu uzákonili v roce 1992 ( již kapitalismus), že škodliví dravci krahujci budou zákonem chráněni. Jedna krahujčí rodina dokáže zmasakrovat za měsíc až 450 zpěvných ptáků. Připomíná to Babiše a spol.- ti nás obyčejné ptáčky zpěváčky taky denně masakrují.

 8. Jozef Glinsky napsal:

  Opustenim EU je dobre sa vyhrazat,ale to je vsetko.
  Pozrime sa na Britaniu!
  Nesmierne naklady,drahy a narocny proces, plny nebezpecenstiev pre Ostrovy.
  Ak by v Prahe vznikla vlada,ktora planuje v buducnosti opustit EU,tak ta vlada pochova hospodarstvo,ak okamzite dobrovolne neodstupi.Stane sa objektom sustredenej totalnej vojny.
  A s vladou budu trpiet domorodci,zvlast najslabsie vrstvy.

  Zeman,Fico,Babis,Orban/a ciatocne aj Kaczynski/odmietaju hrat domino hru na roztrhanie organicky spajaneho a usiluju zachranit narody sustredenym odporom voci Bruselu,voci mediam,Merkelam a vsetkym kiskam na sorosovskej retazi

 9. Jozef Glinsky napsal:

  Je skvele,ze je Okamura v parlamente,ako tvrda opozicia voci medialnym stranam,voci Piratom aj voci mediam.
  Vladnutie je vsak mimoriadne narocny proces riesenia komplexu problemov aj nahodnych udalosti.
  Vyzaduje stab generalov schopnych riadit dostojnikov vsetkych druhov vojsk.

  Okamura mnohe problemy neriesi,alebo riesi chaoticky a hlupo.
  Ako asistent by vsak mohol posluzit,co je aj myslienka Zemana,ktory odmieta mu dat nalepku extremista.
  Migraciu a likvidaciu narodov EU je mozne a nutne zastavit iba cez Brusel.

  • Maroš napsal:

   „USAMA bin OKAMURA“
   Problém je v tom, že Tomio robí „krovie“ v Čechách – púta na seba pozornosť, zatiaľ čo Osamu, ako „architekt“/K-projektu/ reálne pôsobí v multikulti intelektuálnych kruhoch na Slovensku! A to bude mať vďaka Ficovovej snahe zatiahnuť Slovensko do tvrdého jadra EU, potom na krku tisíce imigrantov – za korupčnú výhodu pre ficovcov na preinvestovanie dotácií na migrantov – na výstavbu obydlí pre ich „integráciu“ – čo je parketa architektov, ktorých posudzuje-dozoruje – „génius“ /szmácky!/ Osamu! To je hlavný EU hráč – vyjednávač! A v Čechách mu vyčistí pole Tomio, keď sa dostane k moci ako jeho „antagonista“ – vďaka „nutnému kompromisu“ s inými stranami – základ je, aby sa dostal k moci, ale nie absolútnej, lebo to by potom musel buď naplniť sľuby, alebo drzo Čechov zradiť. Ale keďže absolútnu moc mať nebude – čo on vie – bude sa mať na čo vyhovoriť. Zmrdi sa dohodnú – Tomio „vybaví niečo“, ale Egypťan znovu postúpi o krok. A Tomio bude ďalej žiť z toho, že mu vadia čierne mačky, ale na tie čiernobiele si už budete musieť akosi zvyknúť. Ak upozorňujem na rodinný klan – ešte je tu aj tretí brat, o ktorom záhadne nič. ??? Podstata – treba si uvedomiť systém, ako to celé napreduje – je o tom pesnička „Walk like an Egyptian“ – nohami šúchajúci Egypťan – múmia, ktorá krok za krokom vystupuje po šikmej okružnej cestičke – po špirále – na vrchol Babylonskej veže, čo je piedestál pre príchod Ištar, resp. jedno zo stelesnení Satana.
   Ak je cieľom dostať čierne gény do bielej rasy – je to ako spojenie čiernej mačky = téza, s antagonistom – bielou mačkou = antitéza, výsledok je syntéza – čiernobiela mačka – čierne génu sú o nevratný krok vpredu – z mixov čiernobielych mačiek už nikdy nebudú čistokrvné biele – hoci aj ako biele budú vyzerať. Tak to bude aj v politike v zmysle tzv. kompromisov – nebudú tu všetci muslimovia, bude ich tu „len trochu“, ale už odtiaľto neodídu – je to ako s tým „mierovým“ mostom v Mostare v Bosne – v druhej polovici mesta – moslimskej, im „nevadí“ mierumilovné kresťanské obyvateľstvo, ale vadia im ich kríže! ??? Mostar po obsadení Osmanmi sa stal takou čiernobielou mačkou – a islám postúpil o krok.
   Osamu však koná potichu! Mladý architekt, ktorý nemá nič výnimočné za sebou, ale je spoločensky – vzťahovo, veľmi veľmi vypichnutý – teda zjavne predurčený – akoby reinkarnácia jeho predka, ktorý tvoril chrámovú podobu 9-hlavého draka v Kjóte pred storočiami – klanová kontinuita – v našom regióne vyslovene výnimočná. Toto je to, čo nevidíte vy u vás, ale je to klasický tandem GP… T+O=T.O.!!! „TO“ NIE JE NÁHODA!

   Tu je – „čoho všetkého“ je Osamu členom a na akých postoch. „Zobák!“ ???
   U nás architekti, ktorí nepracujú pre developerov, prakticky nemajú do čoho pichnúť a živia sa kadečím iným! Otázka – „Čo mu kde stojí výnimočné?!“ Lebo o jeho dielach ani hovno! ANI HOVNO!!!
   http://resite.cz/cs/team/osamu
   „Mám pocit, že sa kvalita architektúry na Slovensku z roka na rok zvyšuje,“ hovorí český architekt Osamu Okamura. V porote prestížneho ocenenia CE.ZA.AR, ktoré vyhlasuje Slovenská komora architektov, bol po tretí raz“
   https://dennikn.sk/262812/pozrite-si-najlepsiu-architekturu-na-slovensku/
   Dielo Osamu Okamuru – ???
   Realizace a projekty
   Rodinný dům v Bělkovicích picture
   Rodinný dům v Bělkovicích, 2008
   Okamura
   Bělkovice-Lašťany, Olomoucký kraj, Česká republika
   http://archiweb.cz/architects.php?type=arch&action=show&id=1902

   http://mystery-babylon.org/christmas.html
   http://mystery-babylon.org/easter.html
   Nimrod and the Tower of Babel | Paganism | Occultism.
   https://www.youtube.com/watch?v=_rNJHg4cm6I

   Rod Okamura nie je uvedený ako samurajský – v zmysle príslušnosti k vojenskej šľachte – skôr majú blízko k obchodu a architektúre – a Osamu JE! archietekt imigračných centier! K architektúre majú „blízko“ – priamo – slobodomurári, a ich najvyššie stupne – stavitelia chrámov!

   „Výsledky vyhľadávania
   Vytvorte stránku “ Okamura “ na tejto wiki!

   Kiyomizu-dera
   …, skupinu soch [[Shaka Triad]] a stropnú maľbu draka od Okamury Nobutomu.
   2 KB (271 slov) – 21:53, 19. september 2013
   Benkyodo
   * „Založená: [1906]], Okamura Suyeichi “ … od Candy Factory“ a špecializujúca sa na “ [manju | manjû]. “ Zakladateľ Okamura Suyeichi neskôr prešiel na obchod jeho syn Hirofumi, ktorý zase prešiel…

   Kiyomizu-dera
   Hlavná sála v Kiyomizu-dera.
   Založená: c. 798
   Iné mená : 音 羽山(otowa-san)
   Japončina : 清水寺(kiyomizu-dera)

   Kiyomizu-dera je budhistický chrám sekcie Hossô v oblasti Higashiyama v Kjóte . Nazýva sa jej názov, „čistý vodný chrám“, od posvätného vodopádu, okolo ktorého bol postavený chrám. Chrám bol vyhlásený za súčasť historického pamiatok Starého Kjóta (Kjóto, Uji a Otsu ).

   Kiyomizu je 16. chrám v obvode západných provincií 33-chrámov. Hlavným predmetom bohoslužby je Kannon s jedenástimi hlavami.
   http://wiki.samurai-archives.com/index.php?title=Special%3ASearch&search=Okamura
   http://military.wikia.com/wiki/Yasuji_Okamura

   „Okamura: Tomia mám rád jako bratra, jeho názory na migranty jsou ale s mými neslučitelné

   4. 3. 2016 | Uprchlické tábory musíme budovat tak, aby se mohly stát plnohodnotnými městy, říká architekt a urbanista Osamu Okamura. Jeho názory na migraci prý nejsou s názory jeho bratra Tomia slučitelné. Osamu Okamura tvrdí, že města by měla migranty víc zapojit, české radnice je prý teď spojují jen s kriminalitou a fenomén migrace nechápou.“
   https://video.aktualne.cz/dvtv/okamura-s-tomiem-se-na-migraci-neshodnu-rodinu-rozdeluje-chc/r~c93229f2e16a11e5aa720025900fea04/?redirected=1508089962

   • weissbach napsal:

    Guláš…

   • petr napsal:

    Nepřeháníš to s tím okultizmem Marošu?
    Je to opravdu podivná rodinka Okamurovic. Je zajímavé že ti jeho bráchové podle obličeje jsou židovsko-japonští míšenci, zatímco Tomio nikoliv.

    Je to zajímavé co píšeš, ale pořád mi tu chybí nějaký pádný důkaz že Tomio bude s nimi spolupracovat na imigraci. Nebo jako bude v roli užitečného idiota?
    A proč by sem do ČR tak krkolomě dostávali tak nápadné žido-japonce?

    Připadá mi to dost překonspirované. Moc mi to nedává smysl.

 10. jan nowak napsal:

  Mroži ~~ ¥¥ ~~
  .. wu-bec bl.abiši..

  .. sorry-.ko. koko ko – koko bo sem BlejzzzrHo Ho Ho

  ps : BL .. dáš mi 1/2 : //

  M&M

 11. jan nowak napsal:

  Wši-mly.. ste si ROBOTI ? ? ?
  .. že Glilnsky je PÍČA ? ? ?

  Grznár w.r.

 12. Jan Křemelík napsal:

  Dalo se to čekat. Lidé totiž stále žijí v relativním klidu. Hlavním problémem ale je, že většina lidí myslí jen sami na sebe, aby měli víc peněz, víc mohli cestovat, víc sociálních dávek, ale na stát a zájmy celého národa jim jsou u zadnice. Proč be se měli snažit o to, aby se i ostatní měli lépe, že. Mladé zajímá jen počítač a přihlouplé hry, dospělé honění mamonu a staré jen vyšší důchody a nic jiného, obecné blaho je upozaděno (nemluvím o všech, ale rozhodně o voličích Ano, Pirátů a dalších zrůd). Spousta lidí si také zvolila vlastní omezenost, hloupost a tupost za své a odmítají si hledat informace, odmítají si je ověřovat, odmítají pochybovat o tom, co se jim podsouvá z mainstreamu, zkrátka, odmítají myslet a stávají se z nich nemyslící stroje. Zaměnili touhu po svobodě a skutečné demokracii za obyčejnou hamižnost po penězích a dobrém bydle a bezstarostném, i když prázdném, životě. Za komunistů se lidé snažili se dostat ke skutečným informacím (samizdat, potajmu poslouchali Svobodnou Evropu, atd.), stejně tak za Protektorátu se lidé k informacím dostali, i když to bylo těžké a nebezpečné, ale dnes, i když mají informace přímo „na talíři“, je jim to jedno. A tak si ovce zvolili ovčáka – stbáka a stáhnou do smrduté díry i nás, kteří toužíme po svobodě a ctíme tradice a odkaz našich předků. Čest všem voličům SPD, ale touha po demokracii a svobodě prohrála, protože hamižných hlupáků je vždy více, než chatrých a čestných lidí.

  • proud napsal:

   Jeste nekdo si chce poplakat nad tim co se muselo stat a bude se dit dokud se clovek nestane Clovekem? …..

   • proud napsal:

    K tomu mu ale nemuze pomoct ani nejaka demo-kracie,a vlastne ani svoboda,kdyz nevi co to je a co s ni! K tomu si musi pomoct kazdej sam v sobe,pak se teprve spojit s ostatnima a udelat co je treba!

  • weissbach napsal:

   Co k tomu dodat? Nic! Taková je realita.

 13. Maroš napsal:

  GOOD NEWS!
  Mladý Rakušan Kurz vyhání nejstarší dobytek světa Sorose a jeho agenty cizí moci z Rakouska
  „Zpráva, že Soros uvolnil 75% svého obrovského bohatství, aby prosadil svou politickou a společenskou agendu, způsobila otřesy po celém světě, přičemž mnoho demokraticky zvolených představitelů vyjádřilo obavy, že bude obtížné bojovat s jeho miliardami a kupováním politiků a novinářů.

  S tím Kurz souhlasí a to je důvod, proč podnikl rychlé kroky. Sorosův přízrak je největší výzvou, které lidstvo ve v roce 2017 světě čelí . Je to velký upír, chobotnice obepínající celou tvář lidstva, která neúnavně zasekává svá krvavá chapadla do všeho, co voní jako peníze, pomocí těchto peněz korumpuje politiky, novináře a veřejný sektor a snaží se vytvořit svět podle svého obrazu, míní s největší pravděpodobností budoucí premiér Rakouska. Rakouští obyvatelé odmítli nový světový řád (NWO) a je mou povinností a mojí výsadou podporovat jejich vůli, uzavřel Sebastian Kurz.“
  http://www.czechfreepress.cz/blogy/mlady-rakusan-kurz-vyhani-nejstarsi-dobytek-sveta-sorose-a-jeho-agenty-cizi-moci-z-rakouska.html

  Poznámka – „O přidání se Rakouska k Maďarsku a Polsku, které přijaly kroky na vyhnání prodejných děvek Sorose ze země, informuje server: http://www.usnp.today/youngest-world-leader-bans-george-soross-foundations-austria/

  • petr napsal:

   To že vyhání Sorose ještě neznamená že nepracuje pro Globálního Prediktora. Ten jak známo má nedostatek kádrů tak to lepí staříkem Kissingerem a nedodělanými mladými rychlokvaškami!

 14. Eschatolog napsal:

  málo jste Slovani meditovali, a kdyz meditovali, tak o tom proč sousedovi nechciply kozy 2, tak včíl MAKEJTE !

 15. Paul Durham napsal:

  ach ty %% , elektorát = 100% , účast 60% , SPD 10,64% , tak to máme 0,6 x 10,64 = 6,38% z elektorátu, ale elektorát nejsou všichni občané, ale jen 8,6milionu , takže z 10,5 milionu je to 81,9% , pak tedy 6,38 x 0,819 = 5,23%

  reálně 5,23% obyvatel je vlastenecky orientováno , a naopak 94,77% má zájem pářit se s negry a araby , simply clever milí Slované, ahoj Robo

 16. Paní od Rozumných napsal:

  Pane Kašuko, račte si do výčtu 11 procent přidat i 0,72 procenta, které za minimální částku za reklamu získali Rozumní.Žádné billboardy a žádné letáky na kandelábrech. Když si uvědomíte, že skoro nikde nedostávali mediální prostor, tak je to úspěch. Za nimi zůstali Realisté i ODA.

  • hel napsal:

   hmm, jen jste tříštili síly! 31 stran a každá velké ego…nevím např., proč blok proti islamizaci nešel s okamurou, nebo strana za referendum o vystoupení z eu…dokud to bude takto, budou vítězit babišové, co si nakoupí média

   • Paní od Rozumných napsal:

    Nic jsme netříštili. Okamura s nikým nechtěl jít. A jak by se vám líbilo, kdybyste si pozval někoho domů na kafe a on si odnesl váš hrníček domů? Když byl pan Okamura vyobcován z Usvitu, rád vystoupil na demonstraci Národní demokracie a místo poděkování se ND dočkala vycucávání jejího programu právě SPD. Najdou se i tací, co osočují Piráty (osobně je nemusím), že vznikli právě proti SPD. Když jim někdo ocituje datum vzniku Pírátů 2009 a SPD 2015 přímo z Wikipedie, tak zaslepenci z SPD dávají oficiální zprávě mínusy. Tak, kde to vlastně jsme?

    • hel napsal:

     nezlobte se, to jsou podle mě malichernosti a polopravdy…okamura působil na sítích už před 10-12 lety, každé ráno měl videokomentáře k dění s velkým ohlasem na stream.cz, úsvit vytáhl nahoru jen on sám, aby mu pak vrazili kudlu do zad, ustál to a nedal se..nemuseli jste jít s okamurou, mohli jste se spojit s jinými..neřeším vás konkrétně, jen fakt, 31 stran je moc a není dobrá strategie prosadit se za každou cenu, přestože podpora tomu neodpovídá…na okamuru jste potenciál neměli…vím, že hannig se snaží už déle, ale sám na to nemá, to by měl už vědět

     • Jarmila napsal:

      No tak já jsem byla členkou dvou politických stran, takže vím jak to ve skutečnosti chodí. Chodí to tak, že VŠECHNY strany, i ty nejmenší z nejmenších jsou infiltrované agenty a hlídači, kteří podávají svodky vejš. Takže si vůbec nedělejte iluze o nějakých stranách, když všechno je to o tom, že tajné služby ve službách mocných miliardářů si dělají co chtějí, nebo vlastně co jim miliardáři poručí. Nebo snad dodnes čtete mejnstrým? Doufám že ne, protože to jsou rovněž velcí slouhové mocných.

      • hel napsal:

       já čtu cokoliv, co uznám za vhodné..ale když vás čtu, tak snad abychom všichni zůstali sedět doma,když je všechno infiltrované a „podávají se svodky vejš“..nemohu to ovšem vzít za protiargument k tomu, že malé strany nejsou ochotny se spojovat a tříští tím opozici.

       • Jarmila napsal:

        Ano, bylo by mnohem užitečnější, kdyby všichni voli (pardon voliči) zůstali sedět doma na prdeli a k volbám prostě vůbec nechodili. Proč myslíte, že ta mafiánská psychopatická lůza co nám vládne tak vždycky před volbami šílí a nabádá občany, aby určitě přišli k volbám v co největším počtu. A proč to dělají? Inu proto, že ti lidé, co jdou k volbám, jejich mafiánskou vládu ZLEGALIZUJÍ. Pak si s námi mohou po čtyři roky beztrestně dělat co je napadne.

 17. Martin Rubáš napsal:

  Bude vládnout Babiš, Okamura s podporou KSČM. Pro ODS a Piráty by byla spolupráce s babišem sebevraždou, takže jim se to nevyplatí. Voličům Okamury to vadit nebude.

  http://www.epshark.cz/clanek/169/vitezstvi-pyrrhy-vsichni-proti-babisovi

  • hel napsal:

   ale kdeže! jít s babišem je polibkem smrti…on vycucne každého, parazituje na každém programu, tu pravicovém, tu levicovém, tu prounijním, tu protiunijním..socanům doslova vykradl jejich program a dokonce si připsal zvýšení důchodů, které vůbec nebylo jeho dílem…to je prostě zmetek, který umí hrabat pod sebe v každém prostředí, neskutečně lže a naivní část národa mu na to letí..zničil by i okamuru a zničí každého, přítele i nepřítele..

  • proud napsal:

   „Bude vládnout Babiš,……“…………..zajimavy,porad si myslim,ze je jedno kdo kde je,opravdovej nepritel je hodne vysoko nad nima,nicmene to obycejnejm lidem nemuze zabranit v tom,ze vladnout nebude nikdo jinej,nez oni……… ;-).Az k tomu „dospejou“.

   • hel napsal:

    nedospějou, jsou líní myslet! chtějí, aby někdo zařídil věci za ně a nakrmil je koblihami..víc nepotřebují..abych nebyla tak krutá, velký podíl na jejich „nemyšlení“ mají média..nálepkovala ostošest..okamura těch negativních dostal dost na to, že je úspěch těch 10% hlasů, které přesto dostal..ale neříkám, že on je ta spása, tu si musí každý najít v sobě a nevzdávat to..

    • weissbach napsal:

     Souhlasím s Vámi. Dělalo se co se dalo, aby volby dopadly přesně takhle. I toho zombie Kalouska se jim tam nakonec podařilo natlačit.
     Jedinou stranu, která měla potenciál se podařilo srazit na procento, které nebude nebezpečí, že by se něco zadrhávalo. Prohráli jsme všichni, kterým záleží na zachování našeho státu a přežití národa. O nic jiného už de facto v posledních letech nejde. Lidé do doposud nepochopili a bohužel nejen u nás.
     A profesionálům se podařilo zamávat s alternativou prostřednictvím aeronetu a troly už nejde počítat na desítky, ale na stovky. Tady na NWOO je už v diskusích pod články skoro škoda něco psát a číst tu hrůzu je blivno. Pokud to člověk srovná s dobou před rokem, dvěma, třema, je to smršť. Dnes už se na to nejde přes troly zpochybňovatele, ale přes troly dezinformátory.
     A můžete hádat, která tajná služba má tohle nejlépe zmáknuté…
     Jakmile se někde objeví nějaká osoba nebo strana, která by měla šanci šířit byť i jen náznakem kacířské myšlenky, je okamžitě infiltrována, obklopena dezinformátory a likvidována.

 18. Lukaš napsal:

  Bude vládnout ta strana,která ovládne MF.
  Babiš si obsadí všechna důležitá ministerstva.
  Která ministerstva přenechá jiným,bude škrtit,aby je znectil.

 19. jan nowak napsal:

  hel.. bells , na PILINÁCH ssse rozhodne ~ O ~
  wíťazi – Hooubeere – je při-prawen RING ? ? ?

  ps : Proude.. pozdrawuj pánbíč.ka //

  K1

 20. jan nowak napsal:

  .. nojo , ale oka-můra dá-wá 100 kg na bench www w serii..
  Si myslim , že to ~ je ňákej podwod..

  ROBOTI ! ! !
  & & Oude .. dej sem LINK : Grznár Beran Okamůra na YT : ))

  ps : ..máš připoj-ě-ní od NORADU !
  2ps : mě TO furt neběhá.. jag TO ???
  Michala

 21. Maroš napsal:

  VOLBY ’17: EXKLUZIVNÍ NOVINKA – ČT úplně první debata hlavních vítězů voleb 2017
  https://www.youtube.com/watch?v=l1KWplrNTJ8

  • weissbach napsal:

   „V Bratislavě se v pondělí na popud prezidenta Kisky sešli nejvyšší ústavní činitelé, aby potvrdili zahraničně politickou orientaci Slovenska. „Máme minimálně jasno v tom, že tři nejvyšší ústavní činitelé mluví stejným jazykem,“ prohlásil po jednání předseda vlády Robert Fico.
   Výsledky českých voleb ani on, ani šéf parlamentu Andrej Danko komentovat nechtěli. Fico ale poznamenal, že ze Slovenska se v regionu střední Evropy stává ostrov, který se aktivně hlásí k Evropské unii. „S velkou radostí chci konstatovat, že se stáváme jakýmsi proevropským ostrovem v tomto regionu,“ uvedl.
   „Pokud sledujeme legitimní názory, které se objevují v jiných zemích, Slovenská republika je zemí, která má v otázkách zahraničněpolitické orientace absolutně jasno,“ dodal.“

   Tak to vám tedy nezávidím, bratři.
   Upřímně doufám, že to nadšení bude fungovat do první větší zásilky „nových Slováků“. Ale jdete na to podobně jako v roce 1939, což bude mít následky. To jest sice dočasně pragmaticky, ale zase aktivně na špatné straně.

   • weissbach napsal:

    https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/452717-cr-ceka-obdobi-meciarismu-pisi-na-slovensku-fico-vidi-svou-zemi-jako-proevropsky-ostrov.html
    Mečiar a Tiso chtěli alespoň zachránit Slovensko pro Slováky a byli přitom vystaveni kruté realitě, což se o třech současných nejvyšších ústavních činitelích Slovenska dnes rozhodně říct nedá…
    A paradoxně se ten proevropský ostrůvek uprostřed nacionalistických zemí s územním apetitem může velmi rychle proměnit v Titanic, což nikomu na Slovensku nepřeju.

    • maya napsal:

     proevropski ste aj vy, len vam to este nedoslo, :))) lebo volby vyhrali rovnaki ako u nas…

     • hel napsal:

      nedošlo? ale my to víme dobře, jen jsme stejně jako vy denně masírováni mainstreamem, jak bez evropy nejsme ničím, jen kořist ruska, které na nic jiného nečeká, než na okupaci česka, které hodlá přivést ke konzumní bídě minulého století…ztratili jsme samostatnost my stejně jako vy..a ještě vylézají z děr zbohatličtí estébáci, aby se národu totálně vysmáli a nechali si od něj zaplatit evropské dotace pro vlastní byznys..nejsem ta, která takové chování nečekala a neuvědomovala si to od 90.let a určitě nejsem sama..jenže část národa propadla kultu koblih a prodá za ně své vlastní děti!

    • Eschatolog napsal:

     nektere kmeny uz maji historickou ( nikoliv dejinnou ) roli v tradicnim postu na idiotske strane hriste

   • Maroš napsal:

    Weisbach – Fico vyhlasuje – „Hoďte mi sem na „ostrov“ poriadne balíky eurofondov, lebo už nemám čím kŕmiť mojich potkanov, a do koryta mi vyhlodali dieru ako Manhatan“ – pochopiteľne – Fico, než mu pošlú lówe, teraz sľubuje ďalší sociálny balíček – keby ho osrali kápovia v EU, tak aby s ním zalátal tú dieru – ostať na 30% ako Babiš – to chce lówe a lówe – my nevidíme to pozadie, ktorým Ficoví oligarchovia ládujú do médií tie svoje lówe, aby Fico mohol bojovať „proti“ – ZLÝM médiám – v ktorých je Fico od rána do večera, lebo keby nebol, ľudí by zaujímalo, čo ten Fico kurva robí, keď sme stále v jeho rovnakých sračkách.

    • Maroš napsal:

     Weisbach – a čo tí vaši komunisti – budú stavať stroj času, alebo čo – to akože – my sa len tak voláme komunisti – strana piva?

 22. jan nowak napsal:

  Wajzbach a Glinský.. za 4 R£
  .. sou Píči !

 23. jan nowak napsal:

  Mimo tému – serte na tu kabelu.. ROBOTI ! ! !
  .. bo www widim , samej příspěwek : 12.54-13.55-14.58 atď..
  Nech-chte to Marošowi – ssi myslí / čárka / že zožrál wšet ~ ku ~ moudrosť..
  .. ani pláwatt ně-wie..

  Michala

 24. .lak napsal:

  Taková nadějná usociopatizace tu ještě nebyla. Připravte si půlky, bude cajmrsk do konce vašich zretardovaných bytí. Užijete si kopulace od bakeliťáků dvou kontinentů cestovky vybavující je € které vám mohou dát za služby ale spíš ne lůzři. F otrokárnách budete mít práce dost pro vážené a solventní klienty.

 25. jan nowak napsal:

  Krte.. pod.le~mě seš Japonec..
  .. Honng HO.. má sice rád wokamůru..
  Helle ale pro ass intentel.iingenti.. – máš SUPER hromadu !!!

  ps : sse nediw , že tě mažou ?!

 26. jan nowak napsal:

  Krtku.. mam.. nej nej nej zz nej Nowějších INFORMACÍ.. ty Brďo ,
  Hell je ss-tebou wwwv jináči :
  M.

 27. jan nowak napsal:

  Nemoh.. won by nick Honolulu zuřil : (

 28. jan nowak napsal:

  .. ale teď mi tag na-padlo – dem tam El komandante Krte !
  Ti ně-co předwedu.. sleduj ; ))

 29. jan nowak napsal:

  Uděláme zz něj mejdlo..
  .. pošli něco www wdowě : ))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!