Angela Merkelová a Kalergiho plán – Zničení bílé rasy

merkel-eu-genocide-e1475407371361-800x445Už nejsem schopen dál poslouchat ani číst všechno to „chození kolem horké kaše. Z mainstreamových médii neustále slyšíme, jak Merkelová a její režim udělali chybu, jak všechno dělali z humanitárních důvodů, z neschopnosti a podobné nesmysly. Mluvím především o politicích z AfD, o tzv. profesorech Mezinárodního práva jako je Dr. Albrecht Schachtschneider, stejně jako o většině autorů z oblasti tzv. „Alternativních zpráv“.

Zaplňování evropského kontinentu barevnými „migranty“ z Afriky a Středního východu, kteří jsou maskováni jako „uprchlíci“, není žádnou chybou, humanitárním činem, či neschopností, nýbrž precizním, strategickým politickým krokem globálně organizované komplikované skryté sítě, která se snaží o naplnění plánů starých desítky, možná i stovky let.

Nikdo na tomto místě nemůže říci, že by se jednalo o konspirační teorii, poněvadž tato skrytá síť samu sebe odhalila skrze zveřejnění svých prací a prohlášení. Jinak řečeno se odhalila svým vlastním perem.

V roce 2010 byla německé kancléřce Angele Dorothee „Merkelové“ (Kasnerová/Kasmierczaková) udělena Evropská cena Evropské společnosti Coudenhove-Kalergi. Mimo jiné je také poradkyní této nadace, stejně jako jimi v minulosti byli bývalý německý kancléř Helmut Kohl (Cohn), Jean-Claude Juncker (prezident Komise EU) a Herman van Rompuy (prezident Evropského koncilu).

Dalšími držiteli ceny jsou:

 • 1978 - Raymond Barre, premiér Francie
 • 1980 - Constantin Tsatsos, prezident Řecka
 • 1982 - Rudolf Kirchschläger, prezident Rakouska
 • 1984 - Sandro Pertini, prezident Itálie
 • 1986 - Juan Carlos I. de Borbón y Borbón, Španělský král a státní vůdce
 • 1988 - Franz-Josef Strauss, premiér Bavorska
 • 1990 - Helmut Kohl, kancléř Federální republiky Německo
 • 1992 - Ronald Reagan, bývalý prezident USA
 • 1994 - Alois Mock, vicekancléř a ministr zahraničních věcí Rakouska
 • 1994 - Otto von Habsburg, prezident Panevropské unie a člen Evropského parlamentu – Speciální cena století Coudenhove-Kalergi
 • 1996 - Lennart Meri, prezident Estonska
 • 1998 - Emil Constantinescu, prezident Rumunska
 • 1999 - Yehudi Menuhin, houslista – speciální cena – Postmortem
 • 2002 - Franjo Komarica, katolický biskup Bosny
 • 2004 - Ibrahim Rugova, prezident Kosova & Silvius Magnago, guvernér Jižního Tyrolska
 • 2006 - Vaira Vike-Freiberga, prezidentka Lotyšska
 • 2008 - Wladyslaw Bartoszewski, státní tajemník Polska
 • 2010 - Angela Merkel, kancléřka Federální republiky Německo
 • 2012 - Herman Van Rompuy, předseda Evropského koncilu
 • 2014 - Jean-Claude Juncker, prezident Komise EU

Jaký je cíl této skryté společnosti?

Již v roce 1925 definoval Richard Coudenhove-Kalergi budoucnost pro novou Evropu ve své knize „Praktický idealismus“. Jeho plán spočíval v nastolení nové rasy smícháním bílých evropanů, asiatů a černých afričanů, která by „pozitivním způsobem“ ovlivnila stávající charakteristiky evropanů.

Nová Evropa by měla duchovně následovat judaismus v čele se židy jakožto duchovními vůdci. Židovská feudální šlechta!

Dále ve své knize píše:

10. Judaismus a budoucí šlechta

Hlavními představitely této zkorumpované, stejně jako poctivé myšlenkové aristokracie (kapitalismus, žurnalismus a literatura) jsou židé. Nadřazenost jejich ducha je předurčuje k tomu, aby se staly hlavní částí budoucí šlechty. Když se podíváme na historii židů, pochopíme jejich vedoucí úlohu v boji o nadvládu nad lidstvem. Lidé budoucnosti budou hybridy. Dnešní rasy a kasty padnou za oběť narůstajícímu překonávání času, prostoru a předsudků. (Jinak řečeno, je jen otázkou času, kdy jednotlivé rasy přestanou existovat). Euro-asijská negroidní hybridní rasa budoucnosti, vzhledově podobná starověkým Egypťanům, nahradí mnohost ras a mnohost osobností dneška.“

Richard Coudenhove-Kalergi a jeho Panevropské hnutí bylo založeno a je již téměř implementováno do Evropské unie.

The quantity and colorfulness in the mainstream is in truth only a misrepresentation of the actual plan, which is the creation of atomized and reprogrammed human units.

Dalšími vedoucími postavami této skryté politiky jsou: Thomas P. M. Barnett, Barbara Lerner Spectre a bývalý prezident Francie Nicolas Sarkozy.

Thomas P. M. Barnett (narozen 1962 v Chilton, Wisconsin) je vlivný americký vědec v oblasti vojenské strategie. V roce 2002 prezentoval své první Geo-strategické výsledky bývalému tajemníkovy obrany Donaldu Rumsfeldovi.

Ve svých knihách Pentagon’s New Map. War and Peace in the Twenty-first century (G. P. Putnam’s Sons, 2004, ISBN 0399151753) a Blueprint for Action: A Future Worth Creating (G. P. Putnam’s sons, 2005, ISBN 0399153128) píše, že kdokoli je proti míšení ras a multikulturalismu je imorálního charakteru a není v souladu s dnešní dobou. A ti, kteří vystupují proti globalizaci musí být odstraněni.

Blueprint for Action na straně 282 píše slovo od slova:

„Takže ano, ve svém světonázoru počítám i s neracionálními lidmi. A pokud budou hrozbou pro globální pořádek, říkam: Zabte je.“

Zde vidíme globální rozšíření Kalergiho plánu v praxi.

Další veřejné odhalení, kdo stojí za imigrantskou vlnou je zcela zjevné. Barbara Lerner Spectre:

„Židé hrají klíčovou úlohu v šíření multikulturalismu po Evropě.“

Barbara Lerner Spectre, která vede vládou financovanou skupinu Židovských studií ve Švédsku, učinila zajímavé prohlášení v tomto videu.

Říká v něm toto:

„Myslím si, že navracení se antisemitismu je způsobeno tím, že Evropa se dosud nenaučila, jak být multikulturní. A myslím si, že se staneme součástí porodních bolestí této přeměny, která je nevyhnutelná. Evropa již nadále nebude poskládána z monolitických společenstev minulého století. A židé budou v centru toho všeho. Evropu čeká velká přeměna. Vchází do multikulturního módu a židé budou zavrhováni kvůli naší vůdčí roli. Ale bez této vůdčí role a bez přeměny Evropa nepřežije.“

Její komentář je příkladem židovské role v minulosti: „Být světlem národů.“ Židé zachraňují Evropu tím, že ji vedou do multikulturalismu.

Barbara Lerner Spectre je americkou židovkou a zakladatelkou Paideia – Evropského institutu pro židovská studia ve Švédsku, nenáboženského akademického institutu založeného v roce 2001. Svůj doktorský titul obdržela na univerzitě Bar-Ilan v Ramat Gan v Izraeli. Vdala se za Rabbiho Philipa Spectrea a poté se s ním, v roce 1967, přestěhovala do Ashkelonu, kde pracovala na fakultě Židovských studií na Achva College of Education. Poté, co se v roce 1982 přestěhovala do Jeruzalému, začala pracovat na fakultě institutu Shalom Hartman, v Melton Center of the Hebrew University a také na Yellin College of Education. V roce 1984 se stala zakládající předsedkyní Schechter Institute. V roce 1999 emigrovala se svou rodinou do Švédska, konkrétně do Stockholmu, kde se její manžel stal rabínem tamější synagogy. V roce 2000 byla švédskou vládou požádána o sepsání základních stanov pro její skupinu Židovských studií, nazvaných „Paideia“, což dalo organizaci později také jméno. Tuto skupinu vede dodnes. Jen do roku 2011 zde bylo vycvičeno přes 200 lidí z 35 zemí světa pro vedoucí pozice při obnově židovské kultury v Evropě.

Nicolas Sarkozy, bývalý židovský prezident Francie, 17. prosince 2008 v Palaiseau promluvil jako předseda Evropského koncilu před vybraným okruhem lídrů EU o vyhlazení bílé rasy v Evropě, a to i skrze násilí, pokud by selhal proces rasového míšení. Klíčovou větou je:

„Jaký je cíl? Cílem je míšení ras. A pokud to lidé nebudou ochotni dělat ze své vlastní svobodné vůle, bude je k tomu třeba dotlačit pomocí vládních opatření. Výzva rasového míšení různých národů je Výzvou 21. století. Nejedná se o volbu, ale o povinnost.“

Sarkozyho matka je potomkem sefardských židů ze Soluně (Řecko) a její děd, Mordechai Mallah, byl následovníkem judaismu a bohatým klenotníkem.

Zmínky o židovské feudální šlechtě lze nalézt také v důležitých dokumentech OSN a EU.

Oddělení OSN pro populační otázky:

„Populace většiny evropských zemí bez imigrace zanedlouho vymizí. Z důvodu zajištění dostatečného množství práce schopných občanů potřebuje Německo 6000 imigrantů na 1 milion obyvatel ročně (dohromady 480 tisíc). Termín „nahrazovací migrace“ se vztahuje k imigraci z jedné země do druhé za účelem zabránění vyhynutí populace z důvodu malé porodnosti a velké úmrtnosti. Pro dosažení tohoto cíle bude muset být množství imigrantů do Evropy zdvojnásobeno.“

Evropská komise – tisková zpráva:

„Zlepšení legálních migračních cest: Komise navrhuje novou dohodu o osídlení. Evropská komise dnes navrhuje novou dohodu o osídlení. Podle té by měla být ustanovena politika Společného evropského nového osídlení, která zajistí, aby lidé, kteří potřebují mezinárodní ochranu, měli zajištěn bezpečný průchod do Evropy. Tento návrh je součástí plánované reformy Společného evropského azylového systému a dlouhodobé strategie Evropské migrační agendy pro zlepšení migrační správy.“

Shrnutí:

Jak můžete vidět, tohle není o humanitární snaze pomoci tzv. „uprchlíkům“. Je to o dobře zamířeném usídlení barevných ras v Evropě a Severní Americe za účelem prosazení rasového mísení. Nepovažujte nyní autora za „rasistu“. Jsou to jejich vlastní slova! Jedná se o vytvoření nové lidské – hybridní – populace, která není schopna kriticky uvažovat. Lidé dostatečně schopní, aby mohli pracovat, ale dostatečně hloupí, aby byli tolerovatelní. (Hybridní rasa lidí, která nejsou víc než automaty – rasa otroků).

Prosím, přestaňte chodit kolem horké kaše a začněte šířit pravdu mezi co největší množství lidí. I poloviční pravda je lež. Ti, kteří lžou sami sobě, i přes tato zjevná fakta, šíří poloviční pravdu.

2.10.2016

Zdroj: http://www.renegadetribune.com/angela-merkel-kalergi-plan-destruction-white-race/
10 Komentářů k Angela Merkelová a Kalergiho plán – Zničení bílé rasy

 1. Tykva Bukvatyr napsal:

  Na tých troch na obrázku už je degenerácia viditeľná.

 2. Luko napsal:

  Kalergiho plán a Barnettova doktrína sú "známe" (ale verejne nekomentované) už dávno a že sú základom dnešnej politiky EÚ je dávno známe tiež. Známe sú však len tým, ktorí hľadajú. Ostatnému "publiku" sa nepremieta. Tak ako sa postaviť proti, keď je nepriateľ pre väčšinu neviditeľný (a ešte rozdáva dotácie - no nekúp to)?
  Je to taká hra na schovávačku ako napr. to, že napriek väčšinovému odmietaniu imigrantov sa do vlády v Česku dostali Piráti.

  • weissbach napsal:

   To jest známka účinné probíhající dlouhodobé debilizace nejmladších generací a toho, že průměrný volič se rozhoduje podle vizuální prezentace a klipových šotů, nikoli podle znalosti volebního programu a podle znalosti reálií. Přání otcem myšlenky...
   Ale to není nic nového, ale známá věc. Jinak by se tu nemohly střídat u moci takové kreatury jako dosud /čest výjimkám/.

 3. JazzBoo napsal:

  Proč „alternativě” zabere překlad takhle zásadního textu „pouhý” rok?
  Protože jewropani potřebují nejprve vidět volební výsledky, aby pochopili že armagedon je opravdu za dveřma...

 4. Jaris napsal:

  Kdyz si tyhle zrudy lidi nechaji libit, aby je vedli na porazku, patri jim to. Davno meli tyhle kreatury odstranit vidlema do zad. At mi nikdo nerika, ze schopny sniper by takoveho zmrda na dalku neodstrelil!

 5. Martin Rubáš napsal:

  Asi to je pravda, jinak by EU nedělala to co dělá. A EU sem ty lidi nadšene pašuje - EU je tak drzá, že dokonce financuje neziskovky, co pašují migranty do Evropy. EU si totiž migraci přeje aby zničila národní státy. Pryč z této nechutné isnitutuce - jinak bude plán uvalen i na nás.

  http://www.epshark.cz/clanek/141/novy-podvod-nevladnich-organizaci-pasovani-lidi-s-r-o

 6. proud napsal:

  Copak to dela s tema rukama,copak je to za gesticko?.....

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!