Kroniky slovenského Majdanu. Kliatba patriotov. – 1. část  

andrej-danko-robert-fico-676x451„Najhoršie zlo je to, ktoré sa tvári ako dobro…“
„Jeden deň revolúcie nás vyjde rovnako draho, ako stavba 3 vojenských lodí…“
V. Hugo, „Bedári“ 

Úvod. Globálno-politické pozadie procesov na SVK, Nemecko, Francúzsko, „jadro“. Aktíva SVK. Štátny prevrat v réžii SNS. Profil „patriotov“ – kryptoľudákov. Slota a Žilina. Kauzy SNS – školstvo, obrana. O hlavných pilieroch „patriotickej“ ideológie – Tiso, antikomunizmus, klérofašizmus, davo-elitarizmus. O oportunistickom „rusofilstve“ patriotov. O procese s Tisom z hľadiska globálneho riadenia. „HS“ = patriotické SME. SIS v pozadí „HS“ a „SV“. Dankov prejav ku Dňu Ústavy ako insight do psychopodstaty „patriotov“. Kto bol Ján Thurzo? Žilina ako centrum koncentrácie riadenia a sionizmu na SVK.

Pán Chmelár, ktorý vytrvalo a prešibane masíruje verejnú mienku všeobecne naočkovávaným pocitom „totálneho zlyhania systému a vlády“, avšak neobjasňuje globálno-politické motívy a výstupy súčasných procesov na Slovensku, sa v nedávnom článku o uväznení katalánskych lídrov vyjadril, že ide o prvý proces s politickými väzňami v novodobej EÚ, o demontáž právneho štátu za podpory eurokracie. Zvláštne, že som ho nepočul takto sa „zasadzovať sa spravodlivú vec“ v dobe, keď Veľký inkvizítorský úrad v Haagu po juhoslovanských konfliktoch zo začiatku a konca deväťdesiatych naparoval obvineným Srbom tresty za všakovaké domnelé genocídy, zatiaľ čo chorvátskych a albánskych hrdlorezov zbavoval obvinení. Nepočul som ho hovoriť o politických väzňoch v kontexte uväznenia predsedu poľského hnutia „Zmiana“, ktorého tamojšie úrady už dva roky protiprávne a bez súdneho pojednávania držia vo väzbe, obviňujúc ho zo všetkého počnúc kremeľskou propagandou končiac špionážou v prospech Rusov… Stará dobrá babka Európa, ktorej morbídne chúťky a podstatu si „patrioti“ zrejme všimli len nedávno a nevídane sa tu rozhulákali o „zrádzaní Ficom Slovenska Štvrtej Ríši“, však vykazuje v svojich novodobých dejinách (konkr. od XVII-XVIII. stor.n.l., kedy história, podľa A. Fursova, nadobúda „projektový charakter“ - pozn.) bohatý zoznam politických procesov, proti ktorým sú naše „monsterprocesy“ z päťdesiatach malinou. Roku 1898 vystúpil budúci laureát Nobelovej ceny za literatúru Émile Zola so sériou článkov „J’accuse!“ („Obviňujem!“ – franc.) vo francúzskom denníku „L’Aurore“. Krajinou vtedy otriasala tzv. „Dreyfusova aféra“, ktorá nielenže mala odvrátiť pozornosť verejnosti od fiaska a megapodvodu okolo projektu inžiniera Lessepsa so stavbou „Panamského kanála“ (projekt bol „vytunelovaný“ a veľa francúzskych akcionárov ožobračených – pozn.), ale bola to aj vďačná príležitosť pre francúzskych „patriotov“ na vyvolanie celospoločenskej vlny špionománie, šovinizmu a bujnejúceho antisemitizmu. Kapitán Dreyfus pracoval pre francúzsky generálny štáb a padlo naň podozrenie, že predával Nemcom vojenské tajomstvá Francúzskej republiky. Po dlhých rokoch trvania aféry, ktorá Dreyfusovi dolámala osud (hlavným protagonistom v nej bol, ako sa neskôr ukázalo, gróf Estherházy – pozn.), bol kapitán židovského pôvodu nakoniec plne rehabilitovaný – predovšetkým vďaka aktívnej občianskej pozícii a požiadavke obnoviť proces zo strany E. Zolu a triezvo zmýšľajúcich francúzskych vlastencov, ktorí pochopili, že „justícia nie vždy znamená spravodlivosť“. Podobne, ako bitie sa do pŕs, historizujúce moralizovanie a naoko patriotická rétorika vonkoncom nevypovedá o skutočnom vlastenectve našich tzv. „patriotov“.

J_accuse

 

dreyfus innocent

Kto sú na Slovensku „patrioti“? Je to predovšetkým tá časť PRAVICOVÉHO politického spektra, ktorá – sledujúc porovnateľné ciele ako ortodoxní liberál-fašisti (SAS a iné „transfigurácie“ bývalej SDKÚ, OLANO, MOST) – používa „ne-liberálnu“, konzervatívno-tradicionalistickú a čiastočne proruskú rétoriku. Z jednoduchého dôvodu, pretože pochopili, že  rusofóbia a liberalizmus na slovenského voliča nezaberajú. Preto sa títo politickí „obojživelníci“ prispôsobili dobe, a snažia sa pod konzervatívnymi a tradicionalistickými heslami dosahovať tie isté ciele, ako pravicoví liberál-fašisti – totiž odstránenie R. Fica od moci a zachovanie davo-elitárneho systému riadenia spoločnosti.  S tým rozdielom, že v tomto prípade sa už nebude jednať o nejakú „neškodnú“ mocensko-politickú rošádu, ale naslovovzatý PRAVIČIARSKY (t.j. liberálno-fašistický a „patriotický – pozn.) MAJDAN, ktorý môže smrteľne ohroziť bezpečnosť Slovenskej republiky.

Medzi takýchto „patriotov“ zahŕňame predovšetkým – SNS, ĽSNS, KDH a rôzne k nim pridružené, resp. s nimi previazané štruktúry. S istými výhradami sem musím, hoci mi je to ľúto, priradiť aj pp. Harabina a Mečiara, ktorí (jeden hyperbolizovane, druhý latentne) nahlodávajú stabilitu vlády a podkopávajú Ficovu autoritu. O tom, čím hrozí podobné otvorenie Pandorinej skrinky (t.j. bezbrehá a neopodstatnená kritika Fica napr. v podaní p. Harabina – pozn.), sa títo „patrioti“ zrejme nezamýšľajú. NEMOŽNO INICIOVAŤ PROCES, ktorého výstupy  nie ste schopní ukontrolovať!  Mediálno-ideologickým baranidlom „patriotov“ sú predovšetkým „Hlavné Správy“, „Slovenské národné noviny“ a „Slobodný vysielač“. Obzvlášť znepokojujúca je skutočnosť, že s takýmito „patriotmi“ súcitia a na podvedomej úrovni sa napájajú na ich mylný egregor mnohí predstavitelia slovenskej inteligencie, ktorí podliehajú veľmi rozšírenému neduhu – „nacionalistickému výkladu“ miestnej histórie, t.j. jej vatikánskej koncepcii. Táto časť inteligencie je protikomunisticky naladená a latentne spochybňuje legitimitu rozsudku nad J. Tisom, nehovoriac už o ideologickej úderke z početných protificovských a kotlebovských trollov, ktorí na alternatíve a webe celkove vykonávajú čiernu prácu na privodenie revolučnej situácie na Slovensku. Všetkých ich spájajú z pohľadu našej štúdie dva kruciálne aspekty – sú v opozícii voči R. Ficovi a vykazujú kryptoľudácku inklináciu. Celkový dozor nad procesmi v „patriotickom“ tábore vykonáva euroázijská frakcia GP, predovšetkým prostredníctvom Vatikánu a ním štruktúrne ovládanej Slovenskej informačnej služby. V svetle posledných udalostí sa však čoraz väčšmi ukazuje, že rozhodnutie GP ohľadne tejto našej „patriotickej“ pravice už padlo, má byť – aspoň v otázke SNS – definitívne zdiskreditovaná a drasticky zreorganizovaná tak, aby funkciu „normálnej“ patriotickej pravice prevzali p. Mečiar a jeho kádre.  To, čo predvádza SNS, sa inak ako samoodpisom, t.j. procesom pílenia vlastného konára, nazvať nedá. Pán Danko si mohol ušetriť množstvo problémov, ak by radšej sám dobrovoľne rezignoval, čo by v západnej Európe už dávno bol býval spravil akýkoľvek relevantný štátnik po podobnej kauze, akú vyvolalo klanovo-korporatívne pozadie SNS a ich predĺžené ruky, resp. nastrčené bábky-hovorcovia v štruktúrach strany samotnej. Mám na mysli predovšetkým pánov Pašku a Hrnka (pri hodnotení posledného zrejme treba mať na zreteli staré ruské príslovie „Bog šeľmu metit…“ – pozn.).

paska

hrnko

Chudák právnik Danko, vyzerajúci v tejto „Diabolskej komédii“ slovenskej politiky ako nejaký protekčný a povýšenecký učeň, recitujúci svoje inými písané prejavy ako školák-jednotkár, by sa mal radšej zamyslieť nad tým, či mu stojí niekým zaručený príjemný zvyšok života za jeho čoskoro pošliapanú a znemožnenú reputáciu…? Veď SNS bude v najbližšej budúcnosti politicky znemožnená a preferenčne knock-outovaná, a nepochybujem, že klanovo-korporatívne pozadie v SNS skrz takých podlých intrigánov ako Hrnko a Paška pohotovo hodí všetku špinu na Danka, obyčajného locha, ktorý sa nechal využiť a o ktorého si „šedé eminencie“ hnutia v prípade nutnosti utrú nohy. Ale namiesto toho, aby toto všetko pán Danko zvážil po tom, ako jemu a celej SNS Fico „vyčistil žalúdok“ pred rozhodujúcou koaličnou radou, pán plukovník tupo pokračoval za asistencie klanovo-korporatívneho pozadia svojej strany v tej medzikoaličnej štafáži, bezprostredne ohrozujúcej zdrojovú stabilitu Slovenska.

danko entourage

Ba čo viac, z augustových udalostí sa Danko zrejme nepoučil, keďže prednedávnom absolvoval „kurz navýšenia kvalifikácie“ počas pracovnej cesty v Čiernej Hore, kde za tútorstva M. Djukanoviča dostával školenie o tom, ako úspešne realizovať pro-natovský štátny puč v krajine s prevládajúco rusofilným obyvateľstvom. Pretože spôsob, akým to Djukanovičove komando v juhoslovanskej krajine zrealizovalo, je zarážajúci a donebavolajúci. Naše média o tom samozrejme nereferovali, ale vtedajšie masové protinatovské demonštrácie v Čiernej Hore mi pripomínali miliónovú demonštráciu v Paríži za „tradičnú rodinu“. Akurát s tým, že na rozdiel od arogantných francúzskych parlamentárov, ktorí si tú sprostú homosexuálnu agendu presadili bez ohľadu na mienku „tradičného Francúzska“, „úspešný líder Djukanovič“, od ktorého sa vraj môžeme veľa čo učiť (podľa Dankových slov – pozn.), protesty v Čiernej Hore brutálne potlačil zásahom bezečnostných zložiek a „dobrovoľne-nasilu“ zavliekol krajinu do NATO. Úprimne povedané, celkom ma desí predstava, že máme takého zlostného a vlastizradného diletanta na čele parlamentu Slovenska (nehovoriac o bezprincípnom a samoľúbo-hlúpom úžerníkovi z Prezidentského paláca), toho Slovenska, ktoré bude v blízkej budúcnosti kľúčovým územím a uzlom komunikácie medzi „západoeurópskym“ „romano-germánskym jadrom“ terajšej EÚ a Euroázijskou úniou. Problém je v tom, že SNS je skrz-naskrz korupčná strana, ktorá  je v princípe nositeľom podobného egregoriálneho psychotypu (napr. identická nenávisť k socializmu a démonizácia prednovembrovej minulosti – pozn.), ako ich pravicoví kolegovia od liberál-fašistov. SNS je dichotomická – rétorika a mindset inšpirovaná „Vatikánom“, zatiaľ čo záujmy, konexie a politické kalkulácie sú intenzívne napojené na „atlantistov“, ktorých sa euroázijské krídlo GP potrebuje v Európe zbaviť. A vidíme, že prvé lastovičky už poleteli, viď materiál Nicholsonovej (znovu tá istá rodinka jak v prípade s Gorilou a Nicholsonom, žeby predzvesť odštartovania novej Gorily, tentokrát zhubnej pre „patriotov“? – pozn.) v „Denníku N“. Nehovoriac už o odsúdení Štefanova a Janušeka. Najlepšie na tom bolo sledovať ich prekvapený, nechápavý výraz. Oni skutočne nechápali, ako ich – elitu-správcov polokolónie Slovensko – mohlo odsúdiť naše súdnictvo. Pretože nechápu globálnu politiku, nuž – tuda im i doroga.

Vy všetci, vrátane blogera Júliusa (známa to „rosnička biblického projektu“, ako tohoto provokatéra a šíriteľa poplašných správ nazval Taurus z vodaksb.eu – pozn.), ktorí ste sa tu v poslednej dobe do zachrípnutia rozoziapali o škodlivosti „jadra“, o blízkom konci slovenskej suverenity a nevyhnutnosti Ficovho skorého pádu (…) – nech Vám všetkým zaznie moje osobné „J’accuse!“, panikári, zbabelci a zmätkári! A čo do SNS, toho vreteničieho hniezda, vedzte – Je vous maudis! Preklínam Vás. Dostanete, o čo koledujete, pretože ste zaspali dobu a stále si myslíte, že politika (spravovanie vecí verejných) – toť záležitosť výlučne politikov. Veľký omyl, je informačná doba, INFORMÁCIA a jej zdieľanie znamená RIADENIE, a preto Vaše plány skazia obyčajní, informačne kompetentní ľudia zo skutočnej alternatívy. Lebo tú existujúcu ste na Slovensku už vo významnej miere nahlodali. Vy, patrioti, v reálnom režime pracujete na tom, aby sa zhmotnilo zbožné prianie liberálno-fašistickej pravice, tak hutne vyjadrené vo fcb-statuse strany SAS, totiž príbehu o tom, ako v XVII. stor. holandský DAV zavraždil a zjedol vtedajšieho prvého ministra. SAS týmto svojim statusom vonkoncom neprestrelila, jedná sa o otvorenú a neodvolateľnú deklaráciu zámerov. Povedzte mi jediný dôvod, aby som nedávne Ficove zdravotné ťažkosti NEVNÍMAL ako atentát. Lebo šance sú tak 50/50, po triezvom zvážení všetkých „wenn und aber…“ Navyše, Fico explicitne zdôraznil, že si do štúdia RTVS nosí čaj vo vlastnej termoske.

22424468_742161362634555_2954201073743479852_o

Veľmi nerád (hoci by mi to ako autorovi mohlo lichotiť) konštatujem, že veľká časť z našich tvrdení a predpovedí zo série „Kontúry štátneho prevratu na SVK“, „Prečo Fico ignoruje Kotlebu“ a „O nevyhnutnosti ideologickej porážky ľudáctva“ sa začína potvrdzovať a napĺňať. Preto si dovolím hneď na začiatku vyzdvihnúť a opakovane sa prihlásiť k hlavnej, najdôležitejšej téze, vyplývajúcej z analýzy obecného chodu vecí skrz prizmu Dostatočne všeobecnej teórie riadenia, totiž -

Fico a kruh „jemu verných“ sú JEDINOU slovenskou politickou silou, ktorá aktívne bojuje za našu suverenitu, pričom zdrojová stabilita a miera suverenity Slovenska je značne závislá na mocenskom postavení Fica samotného. Rozpad vlády, odstránenie Fica od moci spolu s predčasnými voľbami by mohli ľahko priviesť – podľa ukrajinského scenára – Slovensko k „patrioticko-kotlebovskému“ Majdanu. Pozoruhodné je, že snahy o majdanizáciu Slovenska sú priamo úmerné rastu prestíže a renomé Slovenska na medzinárodnej úrovni, ako aj stabilnému rastu výkonnosti slovenskej ekonomiky. A ešte dôležitejšie pre pochopenie súčasnej situácie je skutočnosť, že tieto snahy o majdanizáciu SVK v réžii predovšetkým „atlantistov“ sú v rozpore s dlhodobými prioritami euroázijského krídla GP na našom území.

Pravica sa len snaží vyriešiť svoje vnútorné problémy… Teraz však ide o to, či Slovensko prežije v komplikovanom medzinárodnom prostredí.“                          R. Fico                 

Kto vôbec z novinárov dnes reálne počúva Fica, alebo sa snaží pochopiť to, čo posledný hovorí, resp. ako vystupuje? Cenzúra v internete je taká, že do momentu vyvesenia originálnych videozáznamov s kompletnými vystúpeniami premiéra na vládnej stránke vlada.gov.sk, je prakticky nemožné dopátrať sa skutočného obsahu jeho posolstiev vo všetkých bez výnimky „mienkotvorných“ mainstreamových zdrojoch. Väčšina týchto tendenčne písaných článkov je potom pozliepaná z kontextuálne vytrhnutých viet, ktoré pohotovo komentuje a účelovo misinterpretuje nejaký „vyškolený politológ“, na mienku ktorého nik nie je zvedavý. Všetci tu na čele s „HS“ kričíte o tom, aká je vláda skorumpovaná, systém prehnitý, akou je Ficova snaha začleniť sa do „jadra“ zradou na našej suverenite, že nám sem podsunú migrantov, že Brusel je všemocný a tí „veľkí nás zjedia“. No a samozrejme, čo iného zostáva spraviť „patriotom“, ako zvrhnúť takúto „Ficovu vládu“ (neadekvátne pomenovanie pre väčšinovo skupinu agentov vplyvu, s ktorými musí pracovať a bojovať Fico ako „krízový manažér“ – pozn.). Pre jednoduchosť a stručnosť budeme pre takúto zmätočnú, panikársku a revolučne-mobilizujúcu rétoriku našich „patriotov“ používať terminus technicus „Fico ZRADIL“. Aká vytrvalá a systematická činnosť to je, sa môžeme presvedčiť na stránkach „HS“, ktoré sa premenili na akési „patriotické SME“, vedúce proti vláde a osobne Ficovi mediálny džihád paralelne s priamou podporou kotlebovcov. Dokonalý príklad – ultimátum odsúdeného kotlebovca M. Magáta Ficovi, aby si balil kufre, pričom toto ultimátum „HS“ zakrátko stiahlo z hlavnej stránky. Hoci takých „výziev ísť do ulíc nastoliť spravodlivosť“ je v ich archíve dostatok, viď: http://blog.hlavnespravy.sk/1014/vyzva-k-mobilizacii/.

Nuž, o čom vlastne bude to „jadro“ a čo skutočne Fico advokuje?

Prvé, čo si maľovatelia hrôzostrašného obrazu „Bruselistanu“ či „Štvrtej ríše“, strašiaci našu predstavivosť skutočne strelenými nápadmi, legislatívnymi iniciatívami a „projektmi“ bruselských eurokratov, neuvedomujú, je skutočnosť, že ani Francúzsku, ani Nemecku EÚ v jej súčasnej podobe nevyhovuje. Mnohé jej štruktúry boli budované bezprostredne po skončení „Studenej vojny“, a to tak, aby zabezpečili anglosasko-sionistickú dominanciu na kontinente. Smerodajný a kardinálny aspekt, bez ktorého nepochopíme architektúru súčasnej EÚ, rovnako ani príčiny jej  preformátovania, spočíva v 2. globálno-politických udalostiach:

1. rozpad ZSSR a Východného bloku

2. „zjednotenie“ Nemecka.

Je známe, že Gorbačovova iniciatíva zjednotenia SRN a NDR bola veľmi nepriaznivo prijatá Thatcherovou a Bushom. Myšlienka zjednoteného Nemecka tak vystrašila Anglosasov a Francúzov, že sám Mitterand súhlasil so zjednotením Nemecka len za podmienky, že v budúcnosti bude zavedená jednotná európska mena. EÚ, účelová politická nadstavba nad dovtedy vcelku výkonnými európskymi hospodárskymi združeniami, bola v Nice roku 1992 (zrod súčasnej „EÚ“ časovo koreloval s obdobím našej vlastnej „emancipácie“ – pozn.) a neskôr v Maastrichte predložená svetu spolu s projektom jednotnej európskej meny. Práve tak sa západná elita, obzvlášť atlantisti, snažila zaistiť si kontrolu nad tovarovými a finančnými tokmi z a do Nemecka. Plus, v rámci poistky, vojenská okupácia silami NATO najprv bývalej NDR, a neskôr celej Východnej Európy. Rozpad ZSSR a RVHP len dopomáhali tomuto procesu.

Projekt EÚ teda nebol a stále nie je vyložene nemecký, napriek tomu, že Nemcom sa podarilo v tomto post-novembrovom súradnicovom systéme ekonomicky sa presadiť. Projekt EÚ, rovnako ako aj treťoríšsky aj štvrtoríšsky projekt, je celozápadný. Je to projekt GP.

Konkrétne Nemecko, ako správne vystihol dlhoročný minister financií W. Schaeuble – „…nebolo od roku 1945 ani jeden deň suverénne…“. Nakoniec, ostro stojí otázka štátoprávnej legitimity súčasnej SRN. Napriek tomu, že Nemci každoročne slávia Deň nemeckej jednoty ako spomienku na proces znovuzjednotenia Nemecka v rokoch 1990-91, je stále aktuálna otázka – nakoľko je SRN suverénna a či udalosti 1990-91 skutočne boli znovuzjednotením?

Veď z medzinárodnoprávneho pohľadu by znovuzjednotenie bolo legitímne, ak by SRN a NDR z vlastného suverénneho rozhodnutia súhlasili so zánikom svojho statusu a vytvorením nového subjektu medzinárodného práva. To však predpokladá prijatie novej Ústavy. V Hlavnom zákone SRN (Grundgesetz) – Angloameričanmi ešte roku 1947-48  písanom „okupačnom zákonodarstve“, nie snáď Ústave – sa píše, že daný Zákon platí až do oslobodenia a znovuzjednotenia krajiny. V skutočnosti však nemecké znovuzjednotenie malo charakter pohltenia NDR, nachádzajúcej sa v pozícii obete, ponechanej ZSSR napospas osudu, zo strany SRN – predátora. Bol to novodobý ANŠLUS Východného Nemecka, a starí dobrí „Ossis“ to presne tak aj pociťujú.

 

Teraz je však už doba iná. Pax Americana sa rúca pred našimi očami, a v Európe začínajú vystupovať na avant-scéne v čoraz väčšej miere staré kontinentálne romano-germánske elity, ktoré spolu s ich koordinujúcim Vatikánom spadajú pod tzv. „euroázijskú“, „červenú“ frakciu GP. Viď posledné vyhlásenia nemeckého ministra zahraničia S. Gabriela, v ktorých varoval, že v prípade sabotovania jadrovej zmluvy s Iránom zo strany USA sa Európa bude zbližovať s Ruskom a Čínou.

Mnohé zo súčasných globálnych tektonických posunov sú spôsobené tým, čo nazývame „systémovou krízou kapitalizmu“, vyplývajúcou z jeho expanzívnej podstaty. Povedané po-lopate – Matička-Zem už nemôže uniesť podobné spôsoby hospodárenia a života človeka, ako tomu bolo doteraz. Aj nám to patrične ukazuje cez neodvratné geoklimatické zmeny, povodne, suchá a nevídané hurikány. Ideál súčasných adeptov kapitalizmu – „konzumná spoločnosť“ – je cestou k záhube. Sodomia a perverzita, sprievodné to javy tohto „konca dejín“ na Západe, sú už len akousi biblickou predzvesťou blížiacej sa katastrofy, ktorá NEVYHNUTNE postihne spoločnosti, tolerujúce a vnucujúce sodomiu (pod archaickú „sodomiu“ spadajú všetky hriechy, pardon – cnosti LGBT – pozn.).

„Kapitalizmus sa vyčerpal a už nezodpovedá reáliám a potrebám súčasného sveta. Budúcnosťou svetovej ekonomiky by preto malo byť globálne prerozdeľovanie…“  

Klaus Schwab, moderátor Davoského ekonomického fóra, 2012.

V deväťdesiatych a nulových rokoch sa Západná Európa veľmi dobre priživila na žmýkaní zdrojov z východoeurópskych štátov, rovnako ako USA na úkor zdrojov Ruska. Vstup do štruktúr NATO bol – aspoň na Slovensku – odsúhlasený bez riadneho referenda ešte pred mocenským nástupom Fica, ktorý musel hrať podľa pravidiel, ktoré nenastavoval. Podobne aj v pripades EU. Táto „hostina počas moru“ trvala do roku 2008, kedy vypukla finančná kríza (Fico to nemal ľahké za prvej vlády) – predzvesť krachu neoliberálnej revolúcie. Jedným zo „záchranných krokov“ Obamovej administratívy, ktorý mal ak nie zamedziť, tak aspoň oddialiť krach „Pax Americana“, bolo TTIP. V princípe išlo o to, aby Amerika vyžmýkala Západnú Európu tak, ako Západná Európa predtým vyžmýkala Európu Východnú. V Európe samotnej však mnohí predstavitelia starých kontinentálnych elít nesúhlasia s úlohou obetného baránka pre „atlantistov“. Obecná schéma hry je nasledovná:

I. Aby mohli USA Európu efektívne žmýkať, potrebujú EÚ oslabiť, ale zachovať celistvú; preto ich štruktúry (Soros, NGO a agenti-lobbysti v politickej sfére tej-ktorej krajiny – pozn.) spustili migračnú krízu; atlantisti, hojne zastúpení v EÚ, tejto kríze nahrávali a stále nahrávajú, ako to dosvedčuje posledné rozhodnutie Európskeho súdneho dvora ohľadne žaloby Slovenska a Maďarska vo veci kvót.

II. Naopak „kontinentáli“, aby ich „atlantisti“ prostredníctvom štruktúr EÚ nevyžmýkali, sa usilujú o kardinálne preformátovanie EÚ alebo dokonca jej rozpad, aby mohli na uvoľnenej tabula rasa postaviť niečo nové. Práve o tom je toľko omieľané a zatracované „jadro“. Zrejme práve to má byť zhmotnenie toho, čo DVTR nazýva „dlhým overstagom“ Putina-Merkelovej, ktorý bol popísaný tu: http://leva-net.webnode.cz/products/kyperska-krize-muze-byt-vyhodna-rusku-a-nemecku/

EÚ s jej rigídnymi štruktúrami dnes vyhovuje snáď už len bruselským eurokratom, ale vonkoncom nie európskym elitám, nehovoriac už o príkrom rozpore bruselských rozhodnutí s existenčnými záujmami samotných európskych národov. EÚ bude preformátovaná bezpodmienečne, a miera angažovanosti „kontinentálov“ v tomto procese bude stúpať priamo úmerne sťahovaniu sa „atlantistov“ z poľa boja. Británia už bola vyšachovaná z hry o európsku budúcnosť, ktorá bude určovaná v prvom rade vnútropolitickým vývojom v Nemecku a Francúzsku, a v neposlednom rade angažovanosťou nových členských krajín vo veci postupného zbližovania sa Európy a Ruska, ako to káže samotná podstata vecí na kontinente – jednotný hospodársky a humanitárny priestor od Lisabonu po Vladivostok.

Historická skúsenosť ukazuje, že vždy, keď si Nemci a Rusi rozumeli, bol v Európe pokoj a mier. Veľký kancelár Otto von Bismarck, ktorý pôsobil ako dlhoročný pruský veľvyslanec v Rusku, volal po spolupráci a mieri s východným susedom, varujúc – „Nikdy nebojujte s Ruskom!“.

bismarck

Naopak, prístup „atlantistov“ dokonale vystihol G. Friedman, riaditeľ „tieňového CIA“ Stratfor, ktorý povedal, že „hlavným geopolitickým cieľom USA v XX. storočí bolo nepripustiť spoluprácu a spojenectvo medzi Ruskom a Nemeckom“, pretože také niečo by automaticky neutralizovalo americkú hegemóniu vo svete.

Je veľmi pravdepodobné, že po „počiatočnom zahriatí“ budú zmeny budú prebiehať rýchlo, brutálne a na všetkých úrovniach riadenia súčasne. Ak nechceme byť vynechaní z riadiacich procesov, formujúcich budúcnosť kontinentu, musíme sa do nich v našom vlastnom záujme zapájať tak, aby boli v maximálnej miere zohľadnené naše záujmy, aby sa náš konceptuálny prístup pretavil do roviny celoeurópskych politík. Nič nie je dopredu dané a vonkoncom nie je predurčené, že Európa má na výber len z dvoch scenárov (Veličko) – islamizácia alebo znovuoživenie nacizmu. Obzvlášť posledným nás tak vytrvalo strašia „patrioti“, ktorí si tento nacistický vektor európskych politík zrejme všimli len nedávno, a trúbia na poplach, vraj Fico nás zapredáva do područia novej „Štvrtej ríše“… Lacná demagógia! Veď o čom potom bola celá tá kauza s dvojitou kvalitou potravín, ak nie o kryptonacizme v EÚ a Ficovom boji s ním? Ale vtedy patrioti nekričali a ani len nepochválili Fica a jeho iniciatívu… Ale je to tak a sme v spolku týchto nacistických pohrobkov – nie Ficovou vinou – a musíme s nimi jednať. A mimochodom, práve agenda dvojitej kvality potravín je našou najefektívnejšou zbraňou proti hrozbe zaplavenia migrantmi. Pretože jednoducho nie sme povinní preukazovať solidaritu tým, ktorí do našich supermarketov dodávajú podradné potraviny a majú nás za ľudí tretej sorty. Obzvlášť, keď toľko omieľanú solidaritu prejavujeme inými spôsobmi.

Každopádne, argument, že Fico nás zapredáva do „otroctva“ Štvrtej Ríše NEPLATÍ, pretože sa jedná o naše maximálne možné (uvažujúc deficit SVK suverenity – pozn.) zapojenie do dialógu o budúcnosti „jadra“, obrysy ktorého sa ešte len formujú.

Ďalším obľúbeným argumentom „patriotov“ je to, že „sme malí..“, že „žiadny vplyv na rozhodnutie silných nemôžeme mať..“, že „Nemecko a Francúzsko nás pohltia, nadiktujú podmienky, donútia konať tak, ako to vyhovuje im…“. Isteže, je to tradičný spôsob jednania kolektívneho Západu, ale aká to pochabosť práve od „patriotov“, že NECHÁPU prednosti, aktíva a silu svojho národa a svojej krajiny! Osobitne pozdravujem Vilibalda Kičina a jeho paškvil na „HS“. Pri všetkých jej nedostatkoch má terajšia EÚ jednu výhodu – poskytuje priestor na dialóg. Napríklad vo veci slovenskej a maďarskej žaloby a rozhodnutia ESD, ktoré „patrioti“ vyhodnocujú ako fiasko Ficovej politiky a pohotovo sršia predpoveďami o tom, ako nás čoskoro zaplavia migranti – je najlepšie vidieť konceptuálnu a riadiacu nepríčetnosť tradičných „patriotov“.

Takže ESD slovenskú žalobu zamietol. Ok – no a čo?? Pochyboval snáď niekto o tom, aký rozsudok vynesie európska justícia, ktorá – keďže nemala dôkazov proti Miloševičovi – ho nechala skántriť v Haagskej väznici, zatiaľ čo H. Thaci, terorista, mafián, obchodník s drogami a orgánmi je „demokratický“ líder „slobodného Kosova“? Odvážim sa dokonca tvrdiť, že ani sám Fico nepochyboval o tom, aké rozhodnutie ESD vynesie. Aký bol teda význam podania predmetnej žaloby? Hra o čas a preformátovanie informačného poľa v Európe. Za tie dva roky sa nielenže pod vplyvom priamych dojmov z „kultúrneho obohatenia“ migrantmi na Západe kardinálne zmenil pohľad občianskej spoločnosti na migráciu, zvýšila akcieschopnosť a aktivizoval pud sebazáchovy u tamojších ľudí, ale títo ľudia priamo videli, ako si s migráciou počínajú štáty V4 a ako Fico za predsedníctva SR v EÚ aktívne tlmočil náš pohľad na vec európskym elitám. Všetci patrioti, strašiaci záplavou migrantmi ako údajným následkom nášho zapojenia sa do jadra – máte uši a mozog? Fico nikdy, ani pri rokovaní s Macronom či Merkelovou, si neodpustil, aby sa nevyslovil v otázke migrácie krajne negatívne ohľadne politiky kvót a prerozdeľovania. Samotná Merkelová v predvolebnej debate s M. Schulzom spomenula, na rozdiel od militaristického a výhražného prístupu svojho kolegu voči „nesolidárnym štátom“, že s krajinami, odmietajúcimi migrantov, je potrebné hovoriť. Hovoriť, nie ich vydierať a nanucovať im to, kvôli čomu padne akákoľvek vláda, ktorá by to schválila. GP potrebuje situáciu v Európe stabilizovať, chaos je nežiadúci. Prijatie migrantov je našimi konzervatívnymi a tradicionalistickými spoločnosťami vehementne odmietané a viedlo by k sociálnemu výbuchu, ktorý ani Fico, ani GP nepotrebujú.

Naopak KOMU NEVHOVUJE ZAČLENENIE SA SVK DO „JADRA“? ATLANTISTOM. TO NÁS RADŠEJ NECHAJÚ VYBUCHNÚŤ a premenia na bojové pole. Pre túto úlohu destabilizujú Poľsko a Ukrajinu, pre túto úlohu pracuje tandem KISKA/KOTLEBA – 2 hlavy jednej hydry, totiž ponovembrového pravicového liberál-fašizmu.
Navyše, ani Nemecko, ani Francúzsko dnes nie sú v pozícii, aby nás mohli zastrašovať či vydierať, lebo majú plno problémov vo vlastnom pitvore. Kto počúval Macrona na stretnutí s lídrami Rakúska, Slovenska a Česka v Salzburgu, si možno pamätá, ako dlho ten rečnil o pracovnej reforme vo Francúzsku. V krátkosti išlo o to, že jeho vláda chystá zmenu pracovného kódexu tak, že tradičný francúzsky „welfare“ sa stane minulosťou. Znížia sa dane a odvody v mene „podpory podnikateľského prostredia a osobnej iniciatívy“, čo však znamená, že štátny rozpočet už beztak zadĺženého Francúzska sa značne scvrkne. Na sociálne dávky a podporu v nezamestnanosti, obrovskú bublinu nekonkurencieschopného a nadmieru štedrého sociálneho systému, už nebude prostriedkov. Viete, dúfam, k čomu to vo Francúzsku privedie. Koniec tradičného „welfare“, z ktorého vo veľkom parazitujú práve imigrantské a moslimské komunity, bude začiatkom sociálnej revolúcie, kedy hladní a zúriví moslimovia budú vystrájať tak, že niekdajšie arabské povstania na predmestiach Paríža nám budú pripadať ako jahody. Potečie krv. Myslíte si snáď, že Peugeot-Citroen, Volkswagen a Kia sa len tak zoberú a vysťahujú? Normálnych tradičných krajín s inteligentným a pracovitým obyvateľstvom, funkčnou sociálnou sférou a bezpečnosťou, v Európe veľa nezostalo. Tieto fabriky sa v dohľadnej perspektíve opustiť Slovensko nechystajú. Nielenže im Slovensko ponúka jedinečnú kombináciu kvalifikovanej pracovnej sily, pracovnej disciplíny, istej úrovne kultúry a medziľudských vzťahov, nízkych výrobných a platových nákladov, ale v súčasnej situácii pre nich nie je mysliteľné vracať sa do Francúzska či relokácia do iných krajín. V tejto situácii sme to my, kto môže a musí klásť podmienky – trebárs vo veci zvýšenia platov.

Aj sa to deje – viď štrajk vo Volkswagene, ktorý Fico podporil. Na rozdiel od liberálov. Európania na naše podmienky pristúpia, ak sa ukážeme ako schopní vyjednávači. Lebo ešte Ostab Bender hovoril – „Korejko je inteligentný človek a chápe, že časť je menej, než celok. A aby neprišiel o celé peniaze, dá mi túto časť…“

V Nemecku je situácia nemenej dramatická. Podobne ako Francúzsko, bude si musieť svoju suverenitu ešte len vybojovať. Dnes je Nemecko ako štát (t.j. komplex inštitútov a moci) pozbavené suverénnej politickej vôle (vrátane práva na sebaurčenie) a nie je – v pravom zmysle slova – úplne štátoprávne legitímne. Nemôže realizovať nezávislú zahraničnú politiku v súlade so svojimi národnými záujmami, nemá vlastnú menu, jeho zákonodarstvo podlieha legislatívnym normám EÚ. Frau kancelárka spolu so spolkovou vládou nemôžu efektívne obraňovať národné nemecké záujmy (k čomu apelujú zaslúžení veteráni nemeckej politiky), pretože podliehajú vonkajšiemu riadeniu. Viď známy Kanzlerakt. Toto riadenie má štruktúrny charakter, pretože spočíva v kontrole štátnych štruktúr, procesu výberu kádrov, hlavných politických strán (CDU, SPD, liberáli), a taktiež na prítomnosti v krajine okupačnej armády NATO o sile 50 tis. ľudí. Toto riadenie sa uskutočňuje vcelku legálne skrz nadnárodné štruktúry EÚ, NATO, ECB, a najdôležitejšiu úlohu v kontrole riadiacich štruktúr donedávna zohrávala Británia a USA, čo aj potvrdili Snowdenove leaky. Všetko to môžeme zaradiť do línie oficiálnej, viditeľnej politiky „nových atlantických elít“, ktoré boli západnými spojencami v Nemecku formované počas celého povojnového obdobia a obzvlášť po roku 1991. Ich pákou v médiách sú – Frankfurter Allgemeine Zeitung, Zeit, Bild, Spiegel; atlantisti taktiež kontrolujú nezanedbateľnú časť nemeckého biznisu. Pod nátlakom EÚ tieto „nové atlantické elity“ presadzovali projekt TTIP a sú advokátmi „tvrdej línie“ voči Rusku a „nesolidárnym“ členským štátom EÚ. Ich kandidátom v posledných nemeckých voľbách bol bezprincípny kryptonacista M. Schulz. Okrem toho je Nemecko tiež objektom neštruktúrneho riadenia, ktoré sa realizuje na úrovni politiky zatvorených spoločností tzv. „starými kontinentálnymi elitami“. Posledné taktiež majú svoje médiá, napr. Sueddeutsche Zeitung, Tagesspiegel, Handelsblatt, Welt, kontrolujú športový biznis a futbalové kluby, čiastočne justíciu. Taktiež ovládajú väčšiu časť nemeckého priemyslu, reálneho sektoru a bánk. Ich politické krídlo, okrem istého zázemia v CDU (bavorská odnož kresťanských demokratov CSU, ktorej predseda H. Seehofer pozval V. Orbána ako čestného hosťa na minuloročný Parteitag – pozn.), tvorí taktiež „Alternative fuer Deutschland“ (AfD) a „zelení“.

seehofer orban

Ich funkcia je „mierniť“, vytvárať predovšetkým názorovú (sotva mocenskú) protiváhu mainstreamovej politike. Ich mediálnou oporou je predovšetkým ne-mainstreamový časopis „Compact“ na čele so šéfredaktorom Juergenom Elsaesserom, ktorý veľmi efektívne bojuje v informačnej vojne a otvára Overtonove okná možností v celej škále aktuálnych tém súčasnosti.

elsaesser 1

elsaesser 2

Kandidátom „kontinentálov“ na post kancelára vo voľbách bola A. Merkelová. Podľa titulovaného ruského ekonóma M. Chazina tieto „staré elity“ v princípe súhlasia s realizáciou myšlienky euroázijskej integrácie v budúcnosti. Na dôvažok doplníme, že A. Merkelová bola spočiatku človekom kompromisu a lavírovala medzi obidvoma elitárskymi tábormi. Sotva ju bolo možné v roku 2008 upodozrievať z bezpodmienečnej pro-atlantickej orientácie, keďže práve jej vláda adresovala oficiálnu žiadosť USA vrátiť nemecké zlato, ktoré bolo na konci vojny pohlavármi „Tretej ríše“ odovzdané Američanom a poslúžilo neskôr garanciou realizácie „Marshallovho plánu“. Zatiaľ čo „atlantické elity“ sú silou zotrvačnosti vo vleku politiky nadnárodných organizácií a podporujú pre Nemecko zhubný kurz sankčnej a konfrontačnej politiky voči Rusku, „staré kontinentálne elity“, ktoré v oveľa väčšej miere zohľadňujú národné záujmy krajiny a demonštrujú pripravenosť s Ruskom spolupracovať, vstupujú s „atlantistami“ do boja o moc. Viď, napríklad, posledné stretnutie Putina a Nazarbajeva s Východným výborom nemeckého priemyslu: http://kremlin.ru/events/president/news/55824/videos

Práve „kontinentáli“ stoja za projektom viacrýchlostnej Európy a jej nového „jadra“, zatiaľ čo Fico a Zeman plnia v istom zmysle funkciu sprostredkovateľa medzi týmito „starými elitami“ a Ruskom. Navyše, Fico a Zeman zrejme hrajú hrajú v tandeme pre dosiahnutie podobných cieľov v budúcnosti, a preto je dokonca dichotomia súčasného Česka a  Slovenska (ako krajín s pôvodnou a európskou menou – pozn.) na osoh v zmysle strategického plánovania a flexibility.

O všetkých týchto aspektoch súčasnej politiky v Európe už bolo popísané množstvo materiálov a blogov (predovšetkým na vodaksb.eu – pozn.), aj sám Fico viackrát varoval, že v roku 2018 sa začne veľká dračka o zdroje, a že kto „nepôjde na výlet, nenazbiera huby“.

Isteže, „jadro“ bude obnášať isté obmedzenia a náklady, ale neušlo sa nám týchto „obmedzení“ už dosť v minulosti, pričom tak, že sme jednostranne obetovali svoje aktíva a nedostávali žiadnu adekvátnu protislužbu? Teraz je to aspoň „niečo za niečo“, tak čo sa všetci opičíte? Konkrétne ide o Európsky pilier sociálnych práv, ako protislužbu za zavedenie jednotnej finančnej a daňovej politiky, ako garanciu toho, že nové právomoci nebudú zneužité proti nám. Viete, aké sú dane na Západe? Naši zbohatlíci by sa zbláznili, a aj preto ich predĺžené ruky v politike (SAS) všemožne sabotujú európsku politiku Fica v otázke „jadra“.

Chceme byť dôveryhodnými partnermi SILNÝCH, nie vynútenými spojencami tých SLABÝCH“

R. Fico

Nuž, kto dnes SLABNE? Slabnú atlantisti, ktorí sa zo všetkých síl snažia rozbiť jednotu V4, destabilizovať Ukrajinu a Poľsko a vyvolať v Európe vojnu. Silnejú naopak kontinentáli. Pričom nielen kontinentáli. Silnie Rusko, silnie Východ – všetko rôznovektorové možnosti dosahovania našich globálno-politických cieľov. Globálnych, a nie vymedzene (a obmedzene…) národných. Est-ce entendu? Už teraz Slovensko reprezentuje v niektorých otázkach celú V4.

Okrem toho, podľa samotných Ficových slov, predpokladá „jadro“ zbližovanie sociálnych štandardov. Tak chcete žiť lepšie či nie? Máme šancu urobiť „kvalitatívny skok“ v sociálnej politike. Pritom prakticky väčšinu otázok zvyšovania sociálneho štandardu a blahobytu Fico vyjednáva prednostne s Nemcami a Francúzmi, a až potom na tripartitách a pod. Pre Slovensko častokrát zahraničná (a vo Ficovom prevedení dokonca globálna – pozn.) politika predurčuje vektor politiky vnútornej. Pozrite si videozáznam tlačovky Fica, Sobotky, Kerna a Macrona po salzburgských rokovaniach a zistíte, že Fico je nútený za možnosť zvyšovania nášho blahobytu bojovať s európskymi lídrami, to ich sa pýta, či by nám ľúbezne nedovolili zvyšovať platy, progresívne zdaňovať korporácie, zakotviť právo na min. mzdu do Ústavy či prerozdeľovať zdroje v prospech verejnosti. Práve to je ukazovateľ nedostatočnej v porovnaní s Francúzskom a Nemeckom suverenity Slovenska, avšak tento po dzurindovcoch zdedený stav Fico svojou politikou postupne napravuje. Veď kto pustil na Slovensko nákupné reťazce a ruinoval našich malovýrobcov? Dzurindovci. Fico naopak intenzívne lobuje za poľnohospodárov, za obnovenie našej domácej potravinárskej výroby, t.j. kontrolu nad potravinovou bezpečnosťou.

V prípade sporných otázok sa Fico suverénne a sebavedomo zhovára so západoeurópskymi náprotivkami. A pre nás potešujúcou správou je to, že aj napriek nevídanej opozícii, úradníckej sabotáži a záškodníctvu predovšetkým z radov jeho koaličných partnerov sa Ficovi darí dosahovať reálne pozitívne výsledky a postupne vracať Slovensku suverenitu, ktorú stratilo za šafárenia pravicových vlád. Tu je krátky zoznam toho, čo sa mu podarilo dosiahnuť za dobu poslednej koaličnej vlády:

- vrátil Slovensku Gabčíkovo

- vlaky pre študentov a dôchodcov zadarmo

- zvyšuje platy učiteľom (s ktorými, ako by povedal don Corleone, „…nie je reč“)

- máme najnižšiu historickú mieru nezamestnanosti a najvyššiu mieru zamestnanosti

- nech by ktokoľvek čokoľvek hovoril – nemáme ani nebudeme mať v krajine migrantov

- užívame si snáď najväčšiu slobodu slova v Európe, miera slobody a konceptuálnych myšlienkových impulzov, ktorá panuje v československom internete, je na Západe nepredstaviteľná

- predložil sa návrh exekučnej amnestie, ktorá bude realizovaná, ak vláda ustojí útok zo strany SNS a patriotov (predstavujem si, aký šok to našim vysmiatym „úžerníkom v politike“ spôsobilo – pozn.)

- 4. sociálny balík, odprezentovaný na poslednom zjazde strany v Nitre

- Slovensko úspešne predsedalo EÚ a bude predsedať VZ OSN, stávame sa rešpektovaným a vyhľadávaným medzinárodným partnerom a platformou dialógu celoeurópskeho a globálneho významu.

A práve v tejto situácii, kedy sa pred Slovenskom a Českom otvárajú veľké možnosti sebarealizácie a znovunadobudnutia stratenej suverenity, keď reálne rastie historické sebavedomie a ideologicko-konceptuálna gramotnosť medzi zmýšľajúcimi ľuďmi, sa patrioti snažia povaliť vládu a vyvolať na Slovensku Majdan! Ba čo viac, oni sa opovažujú po týchto podrazáckych augustových (stokrát mal Pjakin pravdu o auguste ako dobe najväčších vnútropolitických podrazov za čias dovoleniek! – pozn.) výčinoch, po nimi vyprovokovanom mini-prevrate hneď nato bezostyšne a farizejsky nám kázať o láske k Vlasti a hodnotám,  politicky inštrumentalizujúc sviatky SNP a obzvlášť Dňa Ústavy! Najprv JED, potom MED – to je také ich… Danko, ktorý takmer povalil vládu, nám tu bude rečniť a prednášať polhodiny sťa nejaká morálna autorita! Veď si ten prejav ešte rozoberieme, je to skutočná perla!
118 Komentářů k Kroniky slovenského Majdanu. Kliatba patriotov. – 1. část  

 1. Maroš napsal:

  Ficova filcka Slabej našiel Sorosovu šrajtoflu a splnil vyhrážku, že sa sem vráti vďaka platenej inzercii, lebo admin ešte nezarobil svojich milión bitcoinov a naznačil, že sú mu dovtedy dobré aj forinty – ozaj – neviete, kto si to tu tak usral, keď je nás tu toľko?
  „V prípade sporných otázok sa Fico suverénne a sebavedomo zhovára so západoeurópskymi náprotivkami. A pre nás potešujúcou správou je to, že aj napriek nevídanej opozícii, úradníckej sabotáži a záškodníctvu predovšetkým z radov jeho koaličných partnerov sa Ficovi darí dosahovať reálne pozitívne výsledky a postupne vracať Slovensku suverenitu, ktorú stratilo za šafárenia pravicových vlád. Tu je krátky zoznam toho, čo sa mu podarilo dosiahnuť za dobu poslednej koaličnej vlády:“ – Fico je najväčší PATRIOT medzi JEHO stranou najväčších rozkrádačov SR – preto je už dávno prekliaty TIEŽ – TY MAGOR!

  • Andrej napsal:

   Toto precitat,no bez flasky tokajskeho by som to nezvladol. Tolko zvastu,z kontextu vytiahnutych faktov sa len tak nenajde. Ale co ma zaujalo to je nova mantra „insiderov“ – GP,vyfgvynalez

   • Andrej napsal:

    GP- vynalez gosudara Pjakina. Tato tajuplna entita mi zacina pripominat manzelku Colomba – stale ju spomina,ale nikto ju nevidel a je otazne ci vobec existuje

    • Maroš napsal:

     Andrej – keby si ICH videl, museli by ťa zabiť – naštuduj si pôsobenie hlavného – ako tajného – kagana – v Chazarskom kaganáte! Existuje SVETOVÝ Deep State – Syndikát, pre ktorý pracuje aj TVOJA skurvená vláda, pre ktorú pracujú lokaji ako Slabej – zatiaľ ako agilní dobrovoľníci, aby ukázali, koľko zmrdovstva v nich je, aby ich prijali do klanu za riadnych členov – užitočných idiotov. Pokračuj – si v poradí tiež. Poznám ľudí, ktorí na záver 80-tych rokov špekulovali so vstupon do komunistickej strany – aby sa mali v tej svojej dezilúzii konečne dobre aj oni. Niektorí to stihli – je ich plná piča v SMERE, ktorý je plný vychcaných bývalých sio-szmákov. O GP sa zmieňuje Pjakin tiež, je to terminus technicus prijatý v pracovnom prostredí Vnútorný Prediktor Súbornej Sociálne Spravodlivej Rusy – bližšie v jeho komentoch o formáte Malorusko v Odpověď V.V. Pjakina ze dne 18.09.2017 Titulky CZ.mp4
     Ja som ťa nevidel, ale verím, že si kokot tiež!

     • Andrej napsal:

      Kokot je co ta spravil. Ak nevies komunikovat normalne tak chod medzi ovce na salas a nie medzi ludi. Howgh.

      • Maroš napsal:

       Andrej – hej – kokot ma spravil, ale na rozdiel od teba nie cez plachtu na srvátku! Ako indián pasieš čo?!

   • proud napsal:

    Kdyz popremejslis a uvedomis si co se kdy a kde deje a jak to spolu souvisi v delsim casovym horizontu,vyjde ti ze neco bejt musi,jestli tomu budes rikat GP,nebo treba trakar,nebo autobus,uz je na tobe ;-),a ze to neni videt je nasnade,logicky.Vsak to taky nikde nechodi,nebeha a nevytahuje se cim je a ze ridi oficialni vlady ze stinu.

    • Andrej napsal:

     V tom s tebou suhlasim. Iste,chod sveta ovplyvnuju okrem politikov,ktorych na to volime aj ine mocenske struktury. Ludia ktori maju vplyv v kulture masmediach,majitelia nadnarodnych koncernov,bank,atd. To vsetko ja zname.

     • Andrej napsal:

      Problem mam s tym,ze vznika tu akesi nove nabozenstvo,vzyvanie akehosi tajuplneho GP. A opovazte sa pytat apostolov noveho nabozenstva aby teda nejak upresnili,definovali o ake struktury ide. V lepsom pripade vysmech ze tomu nerozumiem,v horsom rovno nadavky.

      • Maroš napsal:

       Andrej – to ti povedal kto, že tu niekto vzýva Globálneho prediktora?! Pjakin? Pjakin sa vyjadril tak, že ide o potomstvo starých Atlanťanov, ktorí ovládajú ľudstvo prostredníctvom svojich vedomostí, a to ako niekdajší faraóni, tak aj súčasné špičky kráľovských rodov – poťažmo ich príbuzenstvo – už v novom politickom systéme – teda aj ako prezidenti USA napríklad – Bushovci ako príbuzní vojvodu z Kentu napr. Pjakin sám zdôrazňuje ich parazitizmus, a že nedokážu vytvárať iný systém, ako len otrokársky – aj keď v modernej – manipulovanej podobe. Teda – podľa teba tu niekto velebí tých ktorí nás zotročujú? A NA TO NEMÁM NASRATÝ REAGOVAŤ? A vieš, že máme od 22. septembra – na deň jesennej rovnodennosti – rok 7526 – slovanský rok, datovaná od uzatvorenia Veľkého mieru v Ázii, a že 24. decembra budeš oslavovať nie Vianoce, ale satanistické Saturnálie a vyzdobovať vianočný stromček ako symbolickú babylonskú vežu – piedestál pre príchod Ištar – boha Slnka, jedno zo stelesnení Satana – inak aj Lorda nebies? Takže koho chceš vzývať – už v tom máš jasno? Pretože ak nie, tak tu nenasieraj tvojimi jednoznažnými postulátmi, ako že žaby sa rodia z blata!

      • proud napsal:

       Ser na nabozenstvi a pomoz ty struktury rozkrejt!

  • Iveta napsal:

   Vy viete aj čítať? Píše sa tu o Ficovi,nie o Smere.Podla vašich reakcií,moze Fico aj za západ slnka. Úbohé!Viac písať netreba.

   • Robo napsal:

    Fico je skrátka vlastizradca.
    Kto to nevidí, je sfanatizovaný idiot. Čitateľ diskusie na ľavom nete alebo článkov na aeronete.
    Hotové.

  • Iva napsal:

   Keď čítam tie komentáre,tak neviem,ci Slovensko splní tú úlohu,na ktorú je predurčené. Miesto nenávisti by ste mali začať rozmýšľať.Srdcom,lebo rozum je evidentne pod vplyvom médií.

 2. gejza napsal:

  — Tandem Kiska / Kotleba.

  A toto je len jedna z mnohych haluz v tom texte. Autor mal par dobrych clankov na Zem a vek, ale tie co uverejnuje tu, su fanaticka drt polozmyslov a niekedy az kktin. Vsetci su yebnuti, len oligarchicko-klanova struktura SMERu je lietajuci konik, co nas ide spasit, lebo nas miluje.

 3. Jurito napsal:

  Pán autor fičí na inakšom.
  Mal by si overiť fakty, stačil by vyhľadávač Google.
  Viete, že sám Fico prešiel s kamošmi kedysi emeriku na motorke po klasickej 666route? A čo jeho ľudia? Ten čo je teraz kdesi pri OSN? Veď podľa informácií dostupných na webe to je sorosov človek! A že u nás nie sú migranti? Chodí autor trošku po krajine či drísta zo zahraničia? Stačí sa prejsť po Bratislave, Nitre a dokonca aj v Senici narazí na burky. A snáď nečaká že sa sem nahrnie naraz veľké množstvo? Veď salámová metóda je overená. A aj web pre migrantov od SAV musel niekto nariadiť urobiť. Aj keď teraz pri otvorení LandRoveru uvidíme. Otvorene si myslím, že Fico sa nás ani nepokúsi zachrániť, je pragmatik, vezme ponúknutý balík a zdrhne. A zaregistroval autor nedávne modlenie Poliakov na hraniciach? Aj s ministrom z maďarska? Takže tak. A ozaj, vie autor kto je to GP? Atlantické krídlo? Vidím, že Pjakinove drísty zaberajú.

 4. Robo napsal:

  Hej, admin, robíš zo seba uverejňovaním toho pajáca kokota zadarmo alebo už ti niekto platí?

 5. jan nowak napsal:

  Robo.. twuj kámoš.. Sasín .. zu-stal wiset na Orbitě – njn.. A zaplať : 2.000 000, ,- Euro a AAA můžeš HO mít zpátky !
  muheeee

 6. jan nowak napsal:

  Nejnowější komentáře sou WŽDY wod prouda & gdyž NE tag wyjímeč.ně chrápe..
  NEŘÁD : ))
  .. mroži – wzbuď HO !!!

 7. Definitiva napsal:

  Čo sa týka domácej politickej scény, dávam autorovi za pravdu, taká znôška neschopnosti, zaujatosti a bezohľadného presadzovania vlastných záujmov na škodu občana ešte u nás nebola, žiaľ včítane Fica a Smeru.

  Ficove dosiahnuté tzv. pozitíva sú medové motúzy, ktoré neriešia zásadné problémy spoločnosti. Neriešenie problémov občanov je úmerné rastu nespokojnosti občanov, rastu tzv. extrémizmu, fašizmu, čo je slovník Fica na občanov tohto štátu, voličov ĽSNS, je ich 10 %, čo s týmito chce Fico robiť?

  Autor taktne mlčí o korupcii, porušovaní zákona, rozkrádaní za účasti Smeru. A hlavne službe Smeru korporatívnym záujmom, keď je štátna autorita použitá pre záujmy korporácií a na škodu občana, čo zodpovedá definícii fašizmu, smeráckeho.

  Fico smeruje SR do jadra, nepovedal výhody a nevýhody. Zjavne prídeme o suverenitu a tá sa ťažko, resp. nikdy nevráti.

  V dnešnej EÚ: Bohatí budú bohatnúť, chudobní chudobnieť, mafie budú fungovať, EÚ bude slúžiť svojim pánom, globalistom alebo Nemecku, potravinová bezpečnosť nulová, sme smetisko otravinových odpadov, dotácie sú určené veľkým a bohatým, stredná vrstva prakticky zanikla.
  Ešte nikdy v dejinách vojsko neobránilo žiadny malý štát pred záujmom silnejšieho, fyzika funguje, je to fakt. V tej súvislosti, prečo sme členmi teroristickej organizácie NATO? Prečo máme budovať novú armádu s útočnými zbraňami a pchať naše dane do gágora militantným Západným korporáciám?
  Civilná obrana, vyzbrojená a vycvičená, je najlepšia obrana. Vid. Švajčiarsko, ktoré bolo budované v záujme globálnych elít tak, aby nezávisle dokázalo fungovať v tomto svete. To sa týka aj Švajčiarskej priamej demokracie.

  Zdravotná situácia populácie sa z roka na rok zhoršuje, prudko narastajú civilizačné ochorenia, infarkty, mozgové príhody, cukrovka 1 a 2, starecké nervové ochorenia, obezita, rakovina a všetky súvisiace klinické príznaky, ako tlak krvi, rôzne bolesti od hlavy až po päty… Všetko toto súvisí so zlou životosprávou, škodlivou stravou, zlým životným prostredím /chémia v poľnohospodárstve, chemtrails…/ a celoživotným stresom.
  Supermarkety vyrábajú celé generácie chronicky chorých požieračov liekov, ktoré neliečia, len potláčajú príznaky.

  Štátny monopol, škola, neučí deti o zdravom spôsobe života, rodičia tento tiež neovládajú, celé generácie detí sú nevzdelané, vydané na pospas korporáciám, ich záujmu o zisk a ešte tisíckrát, zisk za každú cenu.

  Zadĺženosť štátu, firiem a občanov rastie. Zadĺženosť je nástroj otrokárov, stratíte slobodu a musíte poslúchať, alebo zomrieť. Mlčí sa biblickej úžere a novodobom otroctve.

  Dejiny Slovanov sú tajné, zničené, a sfalšované, školy vyučujú ideológie písanú víťazným Nemeckom, tá je v rozpore s dnešným poznaním svetovej vedeckej obce!!! Slováci nepoznajú ani pravdivé 200 ročné dejiny, už ani nehovorím o tisícročnej kultúrnej a fyzickej genocíde Slovanov, Slovenov, Slovákov. Čo je správne?

  Tak ako rastie moc Smeráckej mafie, tak upadá morálka, rastie konzum, rastie nezáujem o veci verejné a o to ide. Politici majú voľné ruky, občan má plné brucho a myseľ konzumu, choré telo, zotročeného ducha, bezbranného jedinca, ktorý len prosí politikov, aby za neho riešil problémy, ktoré sám politik spôsobil.

  Na prvom mieste je záujem občana, jeho zdravie, rodenie a výchova detí, zdravá výživa, pracovné príležitosti vo zväzku s rodinou, systematické všeobecné vzdelávanie občana a nie produkcia debilov pre výrobné pásy.

  Ak EÚ spĺňa záujmy a potreby občana, tak súhlas s „jadrom“. Ak to tak nie je, tak Fico zrádza národný záujem a pácha genocídu národa.

  Celé tisícročné dejiny uhorského kráľovstva Slovenov, Slovanov, Slovákov, sú poznačené násilím vládnucej moci, jej zrade národných záujmov a poslušnosti šľachty, kráľov, politikov, voči vyššej moci, bohom vyvoleným, službe Západu, Rímu, Vatikánu, Nemecku, USA, NATO, OSN…

  Štát, ktorý presadzuje národný záujem, je rovnocenný partner pre Západ, EÚ, vid. Rusko, Maďarsko, Poľsko, Irán… Sluha Západu je hodný toaletného papiera, použiť a zahodiť.

  Západná civilizácia nemá priateľov, ani partnerov, Západ má len záujmy, a len tie svoje. Keby sme poznali svoje pravdivé dejiny, vedeli by sme konať vo svoj prospech.

  EÚ je sluhom globalizácie na princípe sociálneho parazitizmu, aj voči občanom, aj národom a štátom. Putin ponúka cieľ globalizácie, kde suverénne národné štáty budú v mieri spolupracovať za obojstranne výhodných podmienok. Počuli ste to od Fica a EÚ, čo máte zapchaté uši?

  Myšlienka ES/EÚ bola použitá fašistickým záujmom korporácií po 2.sv.vojne, EÚ slúži týmto záujmom dodnes, preto je EÚ nereformovateľná, lebo korporátna moc vám dobrovoľne nevydá svoje bohatstvo a moc.

  Hovorme o EÚ a globalizačnom cieli podľa Putina, lenže to by všetky politické strany skončili na smetisku dejín a musela by fungovať priama demokracia, kde vzdelaný občan dokáže definovať svoj záujem, ktorý sa zleje v záujem spoločnosti.
  Dnešná EÚ dáva našej skorumpovanej proti národnej politike istoty!

  Občan vyber si, akú budúcnosť chceš pre svoje deti?

  • one napsal:

   bravo. si to zhrnul.

  • Maroš napsal:

   Definitíva – ďakujem za „tažkú“ prácu, nemám chuť rozoberať ficozmrdov. A nielen Slabejovi pripomínam ten ich „socialistický“ neomarxistický korporátny fašizmus zvaný ĽAVICA, jediným paragrafom z ústavy PRVEJ Slovenskej REPUBLIKY!
   S l o v e n s k ý z á k o n n í k
   Čiastka 41.
   Vydaná 31. júla 1939.
   Ročník 1939.
   185. Ústavný zákon zo dňa 21. júla 1939
   o ústave Slovenskej republiky.
   § 87.
   (1) Práca je chránená.
   (2) Vykoriťovanie sociálne slabých občanov sa zakazuje.
   (3) Výška mzdy má byť primeraná pracovnému výkonu so zreteľom na rodinné pomery.
   (4) Rušenie a organizovanie rušenia práce sa zakazuje.
   (4) Podrobnosti určuje osobitný zákon.
   http://www.upn.gov.sk/data/pdf/ustava1939.pdf

   PRETOŽE!
   „„Buď státní instituce rozhodují politické problémy soudní mocí a vytlačují z veřejného života všechny, kteří se zapletli s nezákonnou činností, anebo musíme prosadit my svoje rozhodnutí.“
   http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11322-vojensky-prevrat-brazilie-vsude

 8. proud napsal:

  Vsichni radi zapominaji,ze EU je v Evrope,nikoliv Evropa v EU,nevidim tedy jako Evropan duvod cpat se do neceho,co si na Evropu jen hraje,navic jeste pruhledne a zbabele……..ani se uz netaji svym zajmem Evropu poskozujicim.

  • proud napsal:

   Nejak mi nikdo neni schopnej jmenovat cokoliv,co dokazala pro dobro Evropy a jednotlivejch zemi…………protoze tu babrarinu ve ktery topej skutecny zajmy musi uz vnimat i naprostej blb!

 9. Július napsal:

  SS,

  entita, ktora chce preklínať iných a ktorý chváli Fica za to, že náš ženie do pažeráka likvidácie Slovenska, ako štátu, respektívne toho, čo z neho zostalo a likvidácie slovenského národa.
  Pretože vstup do jadra nebude o ničom inom, ako o prijatí imigrantov a zániku akejkoľvek štátnosti.
  Staneme sa len vykrádanou a zotročenou kolóniou vznikajúcej 4 ríše, kde sa budú islamské náplavy poflakovať s jednotnou sociálnou dávkou, ktorá bude vyššia ako priemerný plat Slováka, a znásilňovať slovenské ženy, dievčatá a deti.
  Všetky ostatné krajiny V4 to vedia a preto nechcú do jadra.
  Ale Fico a SS, to vidí inak. Mečiar, ktorý dobre vie, čo hovorí kritizuje Fica za jeho politiku vstupu do jadra, ale SS je predsa chytrejší…
  Takéto entity, ako ty sú na škodu slovenskému národu a štátu. Vysťahuj sa do Izraela alebo USA, kde patríš.
  Pretože jadro je toto :

  https://uploads.disquscdn.com/images/0c4709ae89455275f299df58d166398be73b5a451233edb59386069d43f8476b.jpg

  A niečo také može Slovensku želať len vlastizradca.

  • bArny napsal:

   Julius,
   zbytocna osobna rovina a strasenie – ako keby takyto pristup niekal viedol…
   ono keby sa mali z kazdeho statu niekam inam vystahovat vsetci, co niekomu vadia, tak by sme museli ist kazdy na ‚svoju‘ planetu…
   co keby ste vy vsetci, co kritizujete autora tohoto – podla mna – velmi dobre napisaneho clanku, skusili napisat vlastny clanok, alebo na to nemate gule/schopnosti?
   je take jednoduche niekoho zkritizovat, alebo ociernit – hlavne bez argumentov…

   • Robo napsal:

    A člen sekty pjakinovej ako vždy úplne mimo.

    • Andrej napsal:

     Predbehol si ma. Tito clenovia sekty pjakinovej,vzyvatelia velkeho GP mi zacinaju pripominat jehovistov :-)

     • Robo napsal:

      Parazita nahradili prediktorom asi aby sme ho tiež začali uctievať. Kokoti..

      Maroš, vieš o tom, že členovia sekty pjakinovej uznávajú pre nich nekritizovateľného fica a dokonca je im dobry aj pajac slabejcius?
      Vieš, koľko je dva plus dva, Maroš?!

      • Maroš napsal:

       Robo – neviem!

       • Maroš napsal:

        Robo – a dodám, že minimálne od toho „pancharta“ ťa beriem ako zlomyselného podjebávača a rozoštvávača – ty kokot! – mňa budeš presviedčať, že existuje „pjakinova sekta, ktorá sa kasmaráti s tým kokotom slabejom“?! A si myslíš, že ja som slaboduchý – ty „slovanský“ nadčlovek, ktorý tu jediný chápe? Si obyčajný samoľúby a zlomyselný narcis, falošný ako židovská děvka! A toto neodvolám – to je tvoj štatistický výsledok tu – pretože mám pamäť ako korytnačka – ak niekto vyjebe so mnou, tak to budem len sám so sebou!

        • Robo napsal:

         Pamäť možno máš, rozumu ani za mak, ty chuj!

         Sekta pjakinova sú členovia diskusie levanetu – najväčšieho propagatora DVTR u nás.

         Ešte niečo ti je nejasné, ty kadrovaci chuj?!

        • Robo napsal:

         Tu máš, ty hlupy kadrovaci chuj, týchto máme (nielen ja) na mysli. Samozrejme nie všetkých tam!

         http://www.vodaksb.eu/diskuse/

   • Július napsal:

    Dobre napísaný článok ? Tak možno pre teba.
    Zbytočná osobná rovina je hlavne to, keď SS si len tak preklína toho, koho názory mu nevyhovujú, ale chápem, že pre sektára od Pjakina je to v poriadku.Mal si potrebu kritizovať len mňa, ale SS nie.
    A aj v mojom príspevku a aj v príspevkoch iných v diskusii pod článkom SS máš kopec argumentov, ktoré jasne dokazujú ako manipuluje SS.
    Kto má rozum, poznanie, chápavosť a objektivitu, tak to jasne vidí..

   • Maroš napsal:

    bArmy – autor? To je kolektív autorov! Článok? To je kompilát, zlepenec? Reaguješ ako klasický pravdoláskarský blbeček – „skúste napísať kilometrový článok ako on“ – aby do toho mohol napchať chválospevy na ficových výpalníkov? Jebe ti?! – to nie je otázka! Mimochodom – Esterházyovci sú považovaní za tzv. biele sily, a v poslednom svojom období pôsobili práve proti sio-Syndikátu, pre Habsburgov pracovali ako Správcovia od roku 1611 – naprosto spoľahlivo, riadili hospodárstvo R-U krajiny, naprosto spoľahlivo, na rozdiel od maďarskej šľachty nemali nasraté v hlave, vždy boli lojálni k tomu regiónu, v ktorom pôsobili, počas vpádu trockistických boľševických hord Bélu Kohna na Slovensko v roku 1919 boli lojálni čs. vláde. Považovať habsburgovského Esterházyho za „zradcu“ francúzskej vlády – to vymyslí len magor Slabej. Fakt je, že VŠETKY top šľachtické rody boli kontaminované židmi, lebo tak židia robili zámerne – v časoch mieru a blahobytu, keď si ich židule s bohatými ockami vedeli šikovne namotať, aby sa dostali do vyššej spoločnosti.

    • Július napsal:

     SS ospevuje hneď v úvode slobodomurárov ako Emil Zola, už z toho vidieť za akú stajňu on kope…
     Ale tie jeho žvásty o jadre, kde nás správne vedie jadrový Fico sú neskutočná hlúposť…

     Fico sa mi už dávno javí ako druhý Janukovyč.A myslím, že sa zachová rovnako.

  • Maroš napsal:

   Eva – v podstate ich socialistická internacionála dostala na frak – preto treba očakávať ich nápor pri voľbách do eu-parlamentu – tam sa aj finančne napakujú.

 10. ter napsal:

  Tak tak, ako správny kritik Fica nezabudnem pri každej jednej jeho prospešnej veci, ktorú spraví, nájsť ďalších 20 negatív, ktoré majú podľa mňa oveľa väčšiu prioritu a ktoré sa neriešia tak ako by som si to jednoducho vedel predstaviť. V konečnom dôsledku, aj keby mi tu začal chodiť po vode, budem hučať, že nevie plávať.

 11. Definitiva napsal:

  Doplním. Ak si porovnáme ekonomický vývoj štátov po prijatí Eura, tak je vidno pokles ekonomiky tzv. slabších, Taliansko, Grécko, Francia a vylepšenie ekonomiky Nemecka, ktoré dokázalo plne využiť dané podmienky. Tu vidno nerovnomerný vývoj už v samotnej Západnej Európe, silný bude silnejším a slabý slabším, to platí!

  Čo potom Slovania, kolónia EÚ? Zmení angličtina význam slova Slovan, Slave, otrok, na význam Slave Slovan, Človek hrdý priateľský a spravodlivý? To iba naši politici si myslia, že sme rovnocenní pre Západ, že sa naše mzdy a životná úroveň vyrovnajú Západu. Nikdy. Otrok ostane otrokom a vždy bude chudobnejším. Neexistuje svet, kde pán robí sám na seba.

  Rovnako vidno rozdiel v ekonomike krajín Európy, ktoré Euro neprijali, Švajčiarsko, severské štáty, Česko a možno konštatovať, že ich rozvoj je stabilnejší a lepší ako priemer „napredovania“ EÚ.
  Keby to bolo naopak, tak EÚ doháňa ekonomicky severanov a Nemecko, ale nedoháňa, vzďaľuje sa.
  Štáty Ázie, tzv, rozvojové štáty, majú rýchlejší ekonomický rast ako EÚ, nemajú žiadne únie, ani dotácie.
  Dotácie sú zdrojom korupcie politikov, diktátu a donucovania.

  Rusko je odstavené od Západu, sankcie a ďalšie sankcie, Putin rozmýšľa v prospech národa, národ reaguje, dnes je Rusko sebestačné v zdravých potravinách, rozvíja letectvo a elektroniku, IT, zbrane, autá, kozmický výskum, z dovozcu sa stáva vývozca. USA rakety lietajú na ruských motoroch.

  Na Slovensku máme montovňu automobilov. V krátkom čase sa očakáva plná robotizácia výroby a z „kvalifikovaných“ auto montérov sa stanú nezamestnaní, Slovensko padne na hubu, náhradný program nemáme, stále sa spoliehame, že Západ nám pomôže. Západ pomôže sebe!!! A my sme ten použitý toaletný papier.

  Slováci sú tým národom, ktorý musí dovážať potraviny, lebo je tak „neschopný“, že si ich nevie dopestovať!!! Toto zo Slovákov urobili politici vlezení do EÚ riti, už ani nohy im z nej netrčia. Kvalitu a cenu potravín určuje Západ. Agro suroviny vyvážame za najnižšie ceny v okolí, spracovateľstvo robí Západ a odpady a otraviny vozí k nám.

  Národ, ktorí toto všetko dopustí, si nezaslúži miesto na mape! Fico nás zradí aj v migrácii a tisícročná genocída Slovanov bude zavŕšená.

  Západ totiž koncepčne pracuje v desiatkach a stovkách rokov, toto riadenie je skryté, lebo ľudský život je krátky na plné pochopenie takejto podlosti a duša tomu odmieta uveriť.

  Ideológia sociálneho parazitizmu je stará 5000 rokov a Západ si toto vedenie odovzdáva z generácie na generáciu zasvätením vyvolených. Symboliku Starovekého Egypta nájdete u slobodomurárov-iluminátov, aj v Britskom kráľovstve, vo vlajkách štátov… Veľká Tartária, ešte nedávno na mapách Západu! Dedičná monarchia v Rusku, VOSR, dve svetové vojny, socializmus… toto nie sú diela Slovanov, ale Západu.

  Komu slúžia naši politici? Občan platí dane, občan má „bohom“ dané právo diktovať politikom, čo smú a čo nesmú!

  • proud napsal:

   „Slováci sú tým národom, ktorý musí dovážať potraviny, lebo je tak „neschopný“, že si ich nevie dopestovať!!! Toto zo Slovákov urobili politici vlezení do EÚ riti, už ani nohy im z nej netrčia. Kvalitu a cenu potravín určuje Západ. Agro suroviny vyvážame za najnižšie ceny v okolí, spracovateľstvo robí Západ a odpady a otraviny vozí k nám. „…………plati presne stejne i pro nas.

   • proud napsal:

    Akorat si myslim,ze to nebude neschopnosti,ale vlivem politiky a oligarchu,skoupili zemi a misto potravin na ni pestujou „penize“ pro sebe……..Teprve az lidi pochopej a dostanou rozum,vezmou si ji zpatky a pouzijou ji na to k cemu je urcena,zivit je.

 12. ushiro napsal:

  Nádherný prejav trhového fašizmu v Slovenskej gubernii IV. Ríše!
  Pozrite si video – Zmarené stretnutie nezávislého kandidáta na župana bratislavského kraja z podporou strany Kotleba – ĽSNS PhDr. Ľubomíra Huďa s občanmi v Bratislave

  Temná ozvena totality – Zmarené stretnutie Ľuba Huďa s občanmi v Bratislave 23.10.2017

  https://www.youtube.com/watch?v=MpLBAxVR9fs

  Mafiánska vládnuca klika musí mať desný strach z tejto strany, inak by sa takéto veci nediali!

  • Ada napsal:

   Huďo je jedna vec, Kotleba druhá. Tá strana nemá zlý program – ale nemá ľudí, ktorí by ho uskutočnili – a najmä – neberie do úvahy situáciu v Európe i v USA! My sme vždy mohli využiť iba existujúcu situáciu – ako pri vzniku ČSR, pri vzniku SR – a teraz nie je naklonená nám! Musíme najprv zhromaždiť aký – taký kapitál, založiť vlastné podniky, dohodnúť obchody – bitka o trhy! – , podporovať vedu – a pri tom zachovať tie zahraničné podniky, kým tu ešte sú, aby nenastala hromadná nezamestnanosť. Hrozí nám nebezpečenstvo aj z Ukrajiny – čo keď hladujúci a mrznúci potiahnu cez nás na západ? Ved nemáme ani armádu! Ani flinty pod posteľou. Horúce hlavy!

   • Robo napsal:

    Furt dookola tie isté kecy, už je to tak unavujúce.

    Smeru stačí jeden káder, aby to poslal doprdele – fico!

    Súhlas, je potreba budovať. S ficom? Myslíš vážne?
    Jak chceš založiť vlastné podniky? To ti niekto dovolil? Nebodaj fico?
    Nevšimol som si, že máme nejaké slovenské ľudové korporácie!

    Nemám záujem chrániť na Slovensku zahraničné montovne, kde sme akurát za otrokov!
    To radšej začnem HNEĎ TERAZ budovať zas všetko odznova, jak sme to už nie tak dávno mali!
    Nepotrebujem ani súčasné trhy, kam odchádzajú výrobky z montovien, veď aj tak všetky zisky idú k nim!

    Zobuďte sa, kokoti!

    • Július napsal:

     Tieto jednoduché fakta Pjakinova sekta nikdy nepochopí.
     Na vodaSS bude stále písať, že nemáme kádre, nemožeme nič robiť len čakať, kde nás geniálny stratég a najvačší vlastenec a dobrodinec Slovenska , jadrový Fico zavedie. Až teda do jadra, tak to znamená, že Slovensko sa stane centrom riadenia Európy a zmení štáty ako Nemecko, Francúzsko, jadrové krajiny na vlastenecké a výborné a podobné nezmysly, ktoré sú úplne mimo reality.
     Podľa nich treba čakať, stále čakať, šúchať nohami a hlavne nenávidieť všetky strany, ktoré nás chcú z toho dostať, pretože GP, kryptofašizmus a podobné nezmysly..

     • Maroš napsal:

      Július si mimo – SS vie o Pjakinovi a KSB hovno, len ich berie do huby, tak ho kurva nestotožňuj s „pjakinovou sektou“ – žiadna sekta nie je – keď používaš sekta, tak si ozrejmi obsah – lebo obsah sekta je nadmieru závažný, aby bolo možné týmto slovom len tak zavádzať!
      http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11327-jonestownsky-masakr-masova-sebevrazda-historie-lidstva

      • Maroš napsal:

       Ešte dodám, že jeden z primitívnych spôsobov, ako sa votrieť je, že ťa zastaví chlapík – „Jéj – ty ma nepožnáš?!“ – „Však poznáš aj ty toho a toho – s nimi som kámoš!“ – takže musíš byť aj ty so mnou kámoš! PRIMITÍVNE!

       • Robo napsal:

        Zas netušíš, o čom melieš!

       • Július napsal:

        Maroš, aké votretie riešiš ? V tom príspevku som reagoval na Roba.
        A SS písal ako Nikita dlhší čas do diskusie na vodaSS, kde prebieha diskusia o KSB.

        • Maroš napsal:

         Július – ujasnime si:
         Na leva som bol možno pred dvoma rokmi v zmysle tom, že som tam dal jeden koment k Mŕtvej vode – dal so určité porovnanie matematiky, abstrakcie a tvorivosti, a ďalej som sa už nevyjadroval, lebo diskusné fórum mi pripomínalo „Herbalife – a ako ho užívať.“ tým sa absolútne nechcem dotýkať KSB a DVTR, pretože ich metodologicky považujem za najlepšiu cestu, ako V SÚČASNOM skurvenom systéme z toho von zo zdravými ušami, pretože tu potom máme už len riešenia z Harvardu – na úkor iných, alebo Zeitgeist – čo je ideológia vedúca k NWO, podobne ako ideológia socialistov z 19. storočia, vedúca až ku komunistickej totalite. Bodka. KSB a DVTR je otvorená kniha – kreuje sa. Bodka. Takže žiadne vzývanie a velebenie. Pracovný nástroj – predmet, ktorým sa dá niečo skúmať – ako mikroskop. Bodka. Ešte zvážim – možno dám na mikroskop mašľu – a urobím si z neho domáceho bôžika!

         A teraz k veci – neni toho boha, aby sionisti čo neovládnu, aspoň neinfiltrovali. Keď sa nejaký kokot vyjadruje na leva nete ako kokot – to neznamená, že KSB je piča! Robo sa tam realizoval pokiaľ viem dlhšiu dobu, ale niekomu niečo vadilo, tak odtiaľ musel vypadnúť – a teraz reaguje ako zhrdená milenka. Nenávisť – bum! Nezobrali ma do kolektívu – na posranie. To, že SS je Nikita – mám vedieť odkiaľ, keď na leva net nechodím? A vedia v leva nete, že Nikita je SS? Tak to zariaďte! Aj linkami sem kurva!

         Podstatná vec! – Keď sa zmieriš so smrťou, smrť sa ti stane spojencom. OK! – Ale! Náš život je jediný nástroj, pomocou ktorého vieme naplniť svoj život. Takže jedna vec je nemať strach zo smrti, a druhá vec je šanovať si život na jeho naplnenie! Momentálne prebieha genocída na celej planéte! Ak nejde o život, tak ide o hovno! Áno?! Lenže tá genocída prebieha pomaly, ale neodvratne – naši muži už nemajú 80% spermíí – to na margo, že kokot ma urobil – áno, ale v tom jeh geci ešte plávali lososy! ZA 40 ROKOV PRIŠLI MUŽI O 80% SPERMIÍ!!! To sú priority – to je politikum číslo JEDNA – vymieranie národa – „civilizované“! Toto nevidíte! Celý ten humbuk okolo geoinžinierstva je prezentovaný akože ochrana prírodných zdrojov, lebo sme premnožení. Hovno! Biomasa súčasného ľudstva zodpovedá objemu biomasy mravcov – vedecký odhad!

         A ku koreňu veci – genocída je jediný spôsob, ako môže GP udržať svoju moc nad ľudstvom, pretože ide o likvidáciu SUMY VEDOMOSTÍ, ktoré ľudstvo ovláda, a ktorá je na prekážku udržania si nadvlády GP nad ľudstvom. Takže aké vzývanie GP – konkrétni magori?
         A to prasa Nikita Slabej „bojuje proti GP“ tým, že tu ako kolektív autorov „jeho“ neochronologických“ zavádzajúcich kilpmetrových článkov plných „úžasných“ historických „faktov“ to lepí tak, aby medzi skrumáž 99% pravdy – akože Slnko svieti a padá sneh, sem to prasa podsunul ten – 99 ku 1 – zriedený jed na „potkany“! ??? Vedia o tom na leva nete?!

         Teraz ku GP – z iného pohľadu. Existuje realita – kvantový priestor a informačné pole Matrix. Kto ho ovláda – ovláda svoje okolie a ostatných v tomto priestore. „Vzťah“ ku GP vyžaduje 1/ rešpekt a 2/ vedomosti. Žiaden názor – vieš, alebo nevieš. Preto systém A CIVILIZÁCIU ovládajú GNOSTICKÍ ilumináti, ako jedna z periférií moci Globálneho prediktora – tá neviditeľná. Tá viditeľná periféria moci – sú sionisti v rôznych hierarchiách. Teda – až tak „dole“ sme zatiaľ MY! Opakujem – jediná cesta hore a von je – rešpekt a vedomosti. Pretože GP riadi procesy neštrukturovane, t. j. pomocou informácií. Jeho viditeľná periféria moci detto, ale už aj exekutívne – hierarchicky, štrukturovane – moc a menežment. A veľa násilia a zastrašovania! Vojny, terorizmus, násilné očkovanie, chemtrails, pesticídy.

         Kto nevie, pred čím varujem, nech si stiahne a pozrie na http://www.ulozto.net – seriál – začnite s č. 3
         Derren Brown – Magie a manipulace mysli 3.část (2002).mp4

         A toto ovláda „jeden“ človek. Vo svete mágie pôsobia „kúzelníci“, ktorí svojou šou len maskujú realitu – kvantové pole, Matrix a naše vedomie. O tom je GP!

        • Robo napsal:

         Zasa zle, káder! Nejde ti to, máš veľký rozhľad, ale v hlave guláš a v srdci ešte väčší.

         Väčšinu času na pojebanom levanete, kým tam pjeknik nakoniec VYMAZAL diskusiu a potom ešte chvíľu na novom mieste som tam strávil s dohadovanim s vlastizradcami typu pjeknik, jeho panicek taurus a spol., až kým som nakoniec neuznal, že stačilo a SĽÚBIL SOM (ha, ty chuj), že už tam nenapisem ani čiarku a svoj sľub som dodržal!
         Teraz píšem na ich bývalú novú stránku, ktorá už s nimi ale nič spoločné nemá.

         Žiadna milenka, frajer! So mnou nikto vyjebávať nebude, ani starý kádrovací chuj.

        • Robo napsal:

         dvtr s pjakinom na začiatku len vykrádajú našu Vieru (Viedať Ra). Musia, inak by si nemohli nsmýšľa5, že nad ňou zvíťazia.

         Vieš snáď od guru pjakina, aký máme rok a čo sú vianoce?
         Ako by si mohol, však?

         Ako hovorím, máš v hlave pojebaný guľáš, ale si náš a ja ťa mám napriek všetkému rád, ty starý chuj.

         Nesnaž sa ma ale kádrovať, to ti nejde.

       • Július napsal:

        Maroš a nie som tvoj kamoš, takže si tie sposoby a reakcie nechaj pre niekoho iného..

        • Maroš napsal:

         Júliou – pokiaľ nie si Satinský – čo nie je môže byť. Zatiaľ si vystačím…

      • Július napsal:

       A k tej sekte, nemám len ja taký názor ,ale aj iní, napríklad aj vyštudovaný historik :

       http://www.dvtr.eu/wp-content/uploads/2017/08/znaky-spolocenstva-podobneho-sekte.png

       • Maroš napsal:

        Július – uverím, keď ich za sektu označí „za Husáka“ vyštudovaná marxistická socioložka Radičová a jej františkánsky nabijak!

        Máš minimum informácií – preto si pod vplyvom „vedeckých“ autorít. „Britskí vedci zistili…“

    • Ada napsal:

     Aha, takže všetko treba najprv rozbiť a potom… „budovať!“ len nevieme, z čoho! Mala som tu dlhší odsek, vyhodilo ma, kašlať na to…

     • Robo napsal:

      Rozbité už je, ďalšiemu rozbijaniu je treba zabrániť.
      Je to naša svätá povinnosť.

      (Cudzie montovne, kde otročíme za almužnu, za naše hodnoty nepovažujem. Viem, o čom rozprávam..)

     • proud napsal:

      Co vsechno?Ty montovny kde otrocite jako cviceny opice a jeste ani ne pro sebe,za pakatel? S radosti!!!

     • Robo napsal:

      A akože nevieme z čoho!
      Neviem, či nás aspoň trochu poznáš, ale vedz, že my ich nepotrebujeme k ničomu!
      Zato oni bez nás sú úplne stratení!

      A môžu sa tisíckrát tváriť, ako nami pohŕdajú! Ako vyedy, ked ten cyklista v británii ubil reťazou toho Čecha..

 13. Maroš napsal:

  Ushiro geri – Slniečkárska cezpostelná nosatá riaditeľka sa prekonala v manažérskej idiocii – keď jej to došlo, že už dlho riaditeľkou Hotela Bratislava nebude – ochorela z toho. V tomto hoteli robilo v „top“ menežmente už zopár debilov – tí vyhadzovali za „politické sťažnosti“ na zamestnancov zopár vtedy v politike zapletených prominentných hostí – svojich zamestnancov, ale aby niekto poslal do piče hostí hotela, a to po zaplatení faktúry – tak to je hrdelný zločin v službách vôbec. Piča – súdružka A.Abrahová. Si ju obzrite!
  https://gloria.tv/photo/XLpRHWihSVTh1Wi9WKm2UfrEv/postings/
  http://www.topky.sk/cl/100535/1664857/Kotlebovci-chceli-obsadit-Hotel–FOTO-Fuzata-riaditelka-im-dala-originalne-kopacky
  Ľuba Huďa Kiskoidi dali zakázať!
  https://www.youtube.com/watch?v=Hvuqiek8rk4
  STV Revolúcia – Ľubo Huďo ešte ako šéfredaktor zahraničného spravodajstva STV
  https://www.youtube.com/watch?v=6UZ77gH6HWk
  Revolúcia začína!
  https://www.youtube.com/watch?v=b1M7QWMB-bk
  Informácia iba pre tých, čo chcú vedieť pravdu
  https://www.youtube.com/watch?v=lFNXGi2zOsc
  Dosť bolo tolerancie!
  https://www.youtube.com/watch?v=ljRCBQRYZok

 14. Maroš napsal:

  Robo – ty nový kádrovací chuj – neoprénový – tak to si ma chytil za kozy týmto:
  „Väčšinu času na pojebanom levanete, kým tam pjeknik nakoniec VYMAZAL diskusiu a potom ešte chvíľu na novom mieste som tam strávil s dohadovanim s vlastizradcami typu pjeknik, jeho panicek taurus a spol., až kým som nakoniec neuznal, že stačilo a SĽÚBIL SOM (ha, ty chuj), že už tam nenapisem ani čiarku a svoj sľub som dodržal!
  Teraz píšem na ich bývalú novú stránku, ktorá už s nimi ale nič spoločné nemá.“
  Akože nová KSB, nová DVTR? – čo je to nová stránka leva netu – sorry jako že ťa obťažujem, lebo ja nechodím ani na jednu, aj keď materiály mám stiahnuté – tá nová je sionistická nová, alebo je nová, lebo si tam ty – a už fakt neviem, čo tam robíš keď „nám“ vykrádajú vieru – nemal by si byť tak na stránke katolíckych novín? Vieš – lebo mám z toho v hlave guláš mojko – daj sem link – keď už „som ten váš“ – že o tom neviem. CHAOS ET ORDO!

  • Jura napsal:

   Zhrzená milenka Robo stejně jen zakřičí, že ona tu lásku jinak prožívá a tak milenkou ani nikdy nebyla. :)

  • Robo napsal:

   Roztomilé, ale zas mimo.
   „Nová diskusna stránka“ patrí vlastne odjakživa súčasnému adminovi, na ktorom pjeknik len od začiatku parazitovak a dnes všetci, čo tam sú, sa od pjeknikovcov, pjakina a i od dvtr distancuju.
   Odkaz už som dával, ty starý chuj, ale tu máš znovu:

   http://www.dvtr.eu/diskuse/

   Na rovnakom odkaze pred lomitkom diskuse, sa aj dozvieš, prečo sa od tých TVOJICH sionov dištancujeme.

   Píšem TVOJICH, bo neznalosť a hlúposť neospravedlňuje.

   • Robo napsal:

    ..a „nová“ bola pred asi dvoma rokmi, keď krasoň vymazak komplet celú diskusiu priamo na levanete.
    Teraz maju títo sektari ešte zas novú diskusnu stránku..

    • Robo napsal:

     A len pre info, napríklad pre kokota jurika – dvtr.eu je diskusia zameraná PROTI KOKOTIZMU.

     • Maroš napsal:

      Robo – vďaka – už tomu rozumiem, prebehla akási „resekcia“, či skôr lobotómia – niekto oddelil KSB od DVTR – a poťažmo od Pjakina. Tak gratulujem k novému vodcovi! DIVIDE ET IMPERA!

      • Robo napsal:

       Nie Maroš, zasa zle.
       Pozrel si aspoň na ten odkaz, alebo tu s tebou len strácam vysvetľovaním čas?

      • Jura napsal:

       Maroš, já diskusi na leva-netu nečtu vždy, ale z toho co jsem četl od Roba a Juliuse a dalších, se tehdy pohádali ohledně směřování Fica a kvůli Kotlebovi (což mě jako Čecha zas až tolik nezajímá).

       Tj. nepohádali se o nic z KSB a DVTR, ale o její interpretaci. I kdyby ti, co se s Robem pohádali neměli pravdu, tak to nic nehovoří o kvalitě samotné KSB a DVTR.

       Robo (a ti z jeho spolku) navíc vykřikují, že ty druhé (leva-net) odhalili, aniž by museli přečíst jedinou tlustou knihu.

       Tož si to přeber sám.

       • Robo napsal:

        Ja si myslím, že Maroš je tvrdá hlava a ja ho nepresvedčím. Musí na to prísť sám. Alebo nemusí.

        Lenže ty mi dosť pomáhaš, juriku. Len do toho, len tak dalej.

        • Jura napsal:

         Pýcha, co? … ale užij si to.

        • proud napsal:

         Nemyslim ze pycha,hodne se tim zabejva a hodne toho o tom vi,to pak skoci i po me kdyz uletim :-)))))))))))

        • Jura napsal:

         To nemá nic společnýho s tím, kolik toho ví:
         Pamatuju na debatu na Leva-netu, kdy se snažili prosazovat védy a na to napojený věci. Nedokáli argumentovat ohledně pravosti véd (nikdo je totiž ještě fyzicky neviděl) tj. prohrál debatu.
         Nicméně několikrát zde tvrdil, že neprohrál jedinou debatu na leva-netu.
         … a i teď tvrdí jak vyhrává.

        • Robo napsal:

         Robo neustále tvrdí, že nehrá.

         Jurik je natvrdle uklamane šabesgojove hovado.

        • proud napsal:

         Nezbejva ti nez mi verit,vi toho skutecne hodne,venuje se tomu.Neber to jako ze Robika hajim a na tebe nasazuju,neni to tak,rikam jen co proste vim,v tomhle je dobrej :-).Ale vzdycky kdyz je nekdo v necem hodne dobrej,pokrivi mu to usudek,nebo aspon casto,ne zle,ale tim ze vi ze hodne vi,pak casto muze reagovat jaksi prehnane,to se stava i me zas v jinejch vecech,kde opravdu vim a nekdo zacne placat ……..:-),Nikdo nejsme 100% geroj:-)

        • proud napsal:

         Mno,jenze Vedy pravy jsou,minimalne tak z 80%,rozhodne si je nikdo z palce nevycucal,kdybys se tim zabejval,zjistil bys odkud pochazeji a kde se vzaly,neni to tajny.Jen nekoho hodne sere ze je nedokazal znicit uplne!

        • Jura napsal:

         Proude, když toho tak hodně ví, tak ať odpoví na jednoduchou otázku, co ho opravňuje k tomu, říkat o Pjakinovi, že je nosatý žid či židák?
         Asi 5x už nedokázal kromě „kokotů“ a „debilů“ a „sekta“ nic odpovědět.

        • Jura napsal:

         Robo, jako děcka, když jsme mezi sebou v něčem prohrávali, tak jsme blahoskvonně prohlásili, že nehrajeme (dělal jsem to taky).
         … U dětí to považuji za normální.

        • Robo napsal:

         jurik, nebavi ma diskusia s klamárom.
         A aby som ti niečo vysvetľoval, navyše zas a znova? Načo?

         Len aby si všetko prekrucal, ako ukazujes teraz tu?
         Pravdu nevidel, nepočul, nezaujíma ta.
         Iba hľadáš, čo by si zas prekrutil, ako zaútočil.
         S takými, ako ty, sa nediskutuje. Je to márne.
         Takých, ako ty, je treba len od rána do noci trieskať po hlave a za mesiac, za rok, sa možno v tej hlave aj trochu rozsvieti.

         Všetky tvoje otázky som už nie dávno zodpovedal. Samozrejme márne.

        • proud napsal:

         Na to nedokazu odpovedet taky a premejslim co Pjakin sleduje a v cim zajmu,sektou to na levanetu smrdi taky hodne,vlastne sedej vsechny znaky,takze krome toho ze nevim co je Pjakin zac,celkem souhlasim i kdyz rikam,ze i to ma neco do sebe,proc se neco od GP nepriucit?Ale to neco je mezi radkama,kdyz to umis najit ;-)

        • Jura napsal:

         Robo házíš tady označením klamár a přitom ty jsi minule, aspoň pokud se nepletu, řekl: „Nic jsem neprohrál“

         A až teď, když jsi v úzkých to měníš na „nehraju“

        • Robo napsal:

         Nehrám a neprehral.
         Nehrám a snáď nikdy som od sektara typu pjeknik nedostal jediný relevantný argument, čiže „prehrať“ sa nedalo.
         Nehrám, bo o súťaž mi nikdy nešlo.
         Pochop, že som proste iný, ako ty. Proste niesme rovnakí. Skvelé, nie?

         Na prvý pohľad na dvtr zaujala, niečo som prečítal, prišiel pokecat aj k podobne „postihnutým“ a tam v podstate hneď zistil, že niečo smrdí. Chvíľu som sa snažil zistiť, čo a chvíľu i snažil sám seba presvedčiť, že sa mýlim.

         Ako tu už ale, aj keď ironicky Maroš povedal – ja sa skoro nemýlim, Jurik.

         Keď máš skutočný záujem zvediet niečo o pjakinovi i o vašej sekte, pozri sem, do pol hodiny budeš mať jasno. Konkrétne tento odkaz ti už dávam najmenej tretí raz:

         dvtr.eu

         Stačilo, jurík.

        • Jura napsal:

         Neboj, mám vás přelouskaný (věnoval jsem tomu víc času než většina z vás KSB a DVTŘ) … a nic ten tvůj výrok potvrzující tam není. …. je tam spousta škváry, kde tvrdíte jak je to nosatý žid – někdo další na to zareaguje „však jsem to říkal hned na začátku“ a další „no podívej jak jsme je odhalili a ani tučné knihy jsme číst nemuseli“ …. a to je všechno.

         P.S. Nevím co jsi za pošuka, když si dovolíš tvrdit, že na leva-netu nedostaneš jediný argument.

         P.S.2 Hmm, tahle debata začala o tvojí pravděpodobné pýše …. tak v tom případě tvoje slova : „Ako tu už ale, aj keď ironicky Maroš povedal – ja sa skoro nemýlim, Jurik.“
         Tuto debatu ukončují.

        • Robo napsal:

         Ty nič neukoncujes, jurik.

         Ešte máš jednu úlohu.
         Pozri na ľavý net na článok o Anastázii (ak tam ešte je, nakoniec bol dokonca aj pjeknik nútený sa od neho dištancovať). Možno pochopis úroveň vašich „argumentov“ pri vašich keciach proti Cedrom, proti Védam, proti Slovensku, proti všetkému, čo by mohlo ohroziť váš obrezany projekt.

         Trvám na tom, že som tam za celú dobu (cca pol roka až rok) nedostal jediný relevantný argument.

        • Jura napsal:

         Téma změnit můžeme. … je tedy teď téma KSB a Anastasie? Tj. myslíš článek od Dmitreje Bajdy ze 7. listopadu 2011?

        • Robo napsal:

         Nemám s tebou spoločnú tému.

         Asi áno, je tam tuším iba jeden. Pod ním asi dva moje komenty, kde uvidíš, jak som to myslel.

        • Robo napsal:

         ..len doplnim, že to bola jedna z mojich prvých (tuším druhá) skúsenosť s vami. Vtedy som vám ešte veril.
         Ľuďom apriori verím..

        • Jura napsal:

         Hmm, tak se podívej na datumy…. článek Bajdy je z 7. 11.2011

         leva-net ….. je od Levašov net

         Hox cca v polovině roku 2012 prohlásí, že mu na základě nějakých nových informací Levašov přijde vymyšlený…. následně všichni přestávají Levašova překládat.

         Co dále s vytvořeným překladatelským týmem leva-netu ? …. Udo přijde koncem roku 2012 s KSB a DVTŘ.

         Komenty které tam najdeš, jsou tedy komenty tehdejších Levašovců, kteří řešili podobnost Levašova s Anastasií (a jaksi se nedostali k rozboru, že Levašov své hlavní dílo napsal až 2009)…. a od té doby neměli potřebu měnit názor.

         ————————————————
         Nikdo většinu tamních lidi tedy pouze nedonutil k tomu, aby Anastasii znovu prodiskutovali, takže to nadále berou jako uzavřenou záležitost. Ale s některými o tom smysl diskutovat má.

         Nicméně by tě to nemělo překvapovat a ani iritovat, protože Anastasie existuje pouze pro ty, pro které existuje.
         A pro ty, pro které neexistuje je dobře, že neexistuje. Znám několik takových, který by mohli uškodit, kdyby ty knihy znaly podrobně.
         …………….
         A mimochodem i ty svými výpady na domnělé nosaté škodíš jejímu dílu (přečti si, co píše o židech).

       • Maroš napsal:

        Jura – Robo akosi zapomína, že tá DVTR má formát skutočne aj pre EU – tak ako to deklarovali jej autori – aby sa „činitelia“ v EU zaoberali aj inou systémovou alternatívou, ako je len neomarxizmus alebo harwardská politická ekonómia. Bol to pokus hodiť hrach o stenu, že sa v Európe nájde niekto vplyvný, koho to trkne a ktorý to myslí s Európanmi aspoň trošku dobre – možno niekto z tej východnej Európy. Paradoxne – a možno ani nie – DVTR a KSB začínajú študovať v USA. Ale podľa mňa – buď sionisti, aby ju vedeli rozdrbať a prekrútiť, alebo – dúfam – nejaké sily, ktoré už majú plné zuby aj tej sionistickej, satanistickej Ameriky.
        Ešte raz – materiály mám stiahnuté a momentálne som v štádiu nasávania tých nie školských vedomostí – lebo jediná nová zásadná informácia môže zmeniť pohľad smerom ku kľúčovému riešeniu. A momentálne som narazil – v seriáli na uložto – Derren Brown – Magie a manipulace mysli na tvrdú realitu, že okultizmus a mágia ovplyvňujú podvedomie a chod spoločnosti omnoho omnoho silnejšie, ako predpokladáme – tieto mechanizmy treba odhaliť a vytvoriť proti nim obranu = treba to spoznať, pochopiť zažiť, brať ako holú realitu kvantového priestoru, informačného pola, Matrixu. Asi oprášim starého Maxa Plancka. Takže namiesto hrubých kníh…
        Tu je tip pre koumákov – vrátane pre „veľkého“ slovanistu Roba – na http://www.ulozto.net – keď už sa bavíme o židovskej okultnej sekte, ktorá manipuluje so svetom – knihy

        Kefer J. – Synteticka magie – uvod (Trigon Praha 1991).zip
        Slovanska magie (Vodnar Praha 2003).zip
        Gan J. – Velesova kniha (Dobra Praha 2002).zip

        Mimochodom – zopakovaním pokusu – tentoraz metodicky správne – neuropsychosomaticky – som si začal odstraňovať pre mňa škaredé nové znamienko – pred pár dňami väčšina z neho sa odlúpla – ostáva ešte pigmentová škvrna – a tá sa čistí tiež. Pozrieť dokument – zapnúť titulky a prelúskať ďalej

        Gregg Braden – Liečenie rakoviny pomocou našej vlastnej emočnej technológie
        https://www.youtube.com/watch?v=_c2np7bjNEI
        Rozhovor s Dr. Frankom Kinslowom autorom metódy Kvantové unášanie
        https://www.youtube.com/watch?v=kOM4c1ZmNyc

        • proud napsal:

         Na ty zmeny nazoru na zaklade DVTR si teda pockam,specialne u tebe………u Hoxe z levanetu se uz projevily a stacilo!Jestli to tak je,ze to je KOBem,pak pribudou brzy dalsi na odstrel,a to uz bych vzal ty sekty vsechny,z jedny vody nacisto!!!

        • Jura napsal:

         Maroš, v pohodě, jdeš na to jinak než já (a nebudu ti přece kvůli tomu říkat jaký jsi nosatý židák, když na to jdeš z jiné strany než já, já, já, jenom já).

         To co hodláš studovat vůbec nehodlám kritizovat. Jen dám určité připomínky.
         Hledej tam vyjádření světa v trojjedinosti Materie-Informace-Míra (otázkou pro mě ještě je, jestli toto KSB chápe naprosto přesně, mnoho studentů KSB to určitě není schopno aplikovat v praxi). Takže je otázka jestli hermetické vyjádření téhož (Bardon – Brána k opravdovému zasvěcení) popisující toto jako fyzickou, duchovní a duševní rovinu není přesnější.
         Jde to tu míru, resp. duševní rovinu …. a to, že každá hmota nese informaci … a o přeměnách rozhoduje její předurčení/míra (tato hromada dřeva bude na topení a z této hromady budou židle) někdy je to nazývané jako „tvořící impulz“.
         Ten tvořící impulz je základem magie.
         Má ho sice každý, ale ve viditelné podobě jen žreci či mágové.
         …. takže to co chceš číst já číst (alespoň zatím) nebudu – nicméně by mě zajímalo, co z výše uvedeného tam najdeš.

         No a existuje takový pojem davo-“elitarismus“.
         No a GP si dokáže hravě podmanit ostatní davo-“elitarismy“ a snaží se být jediným vrcholkem všech národních pyramid. … nejlépe popsané jsem to viděl v Sad roste sám?
         Tj. jestli v něčem existuje „elitářská“ struktura, tak je velmi pravděpodobně přes různé mechanismy pod vlivem GP.
         Tj. snaha porazit Globální civilizaci postavenou na bázi skrytého otroctví – biblická koncepce zotročení lidstva bude podle všeho úspěšná jen při zrušení davo-“elitarismu“, protože i kdyby nějaký jiný elitářský vršek pyramidy „porazil“ GP, tak ten program bude pomocí egregorů fungovat dále.

     • proud napsal:

      Zbytecne se dohadujes Robiku,lidi se delej na ty s kritickym myslenim a na ty bez nej,z hodne tech s krytickym udelala nekriticky cirkev,stejne jako to dela kazdy dogma,paklize se do nej zahrabes,pojedes jen podle toho a vsechno ostatni pomines………to je i maler „KOBistu“,stejne jako vsech podobnejch,i sektaru…..Tomu se dokazou vyhnout treba hledaci pravd,protoze je hledaji i v tom co je jim milyho,prestoze vedi ze je to zpravidla moc nepotesi,takova uz je vlastnost pravdy,kdyz se podle ni nezije……

      • Jura napsal:

       Jsi v obraze?
       Minule jsme se tu bolestně dotkli Robíkova dogmata – védy a starověrce.

       • proud napsal:

        Tech veci se nekdy dotejkam taky,nejde se tomu vyhnout ani presto,ze je taky hodne uznavam.Ale tak uz to v kritickym mysleni bejva.:-)

      • Maroš napsal:

       Juro – najväčšou slabinou muža je jeho ješitnosť – to k tomu davo-elitarizmu – arogantnými magormi, narcismi s pocitom výnimočnosti – tej nad – je ľahké manipulovať – ja ak som vytŕčal z davu, tak ako papuľnatý rebel – mojou dlhodobou slabinou bolo, že som/bol samonasierací typ – ako cigáň, ale už sa v tom lepším a radšej nasieram ego iných – he he!
       „démonov“ so zažil – takže už nemienim vliezť do otvorenej klietky okultizmu – ani mu otvoriť vrátka – mienim to pozorovať ako sapér nastraženú vieš čo – hádam mi to nebuchne. Vedomosti O TOM sú ten ochranný oblek.

     • Jura napsal:

      Všiml jsem si … dostal jsem tam v 9 slovné větě 5 nadávek a následně ban (asi proto, že jsem měl ve větě nadávek 0)

 15. Maroš napsal:

  PATRIOTI…
  „Jan Kopal v roce 2008 spoluzakládal Národní domobranu, která měla plnit funkci ochrany lidí na sídlištích v ČR v tzv. vyloučených lokalitách, kde policie ČR nechce zasahovat, protože jakýkoliv tvrdší zásah proti Romům by se okamžitě překlopil do roviny obvinění policistů z rasismu. Byl také členem Vlastenecké fronty, Národní strany a Národně sociálního bloku. Jan Kopal nikdy nebyl za nic odsouzený, má čistý trestní rejstřík a jediná věc, které se dopustil, je hlásání pro-národních myšlenek k obraně českého národa. Je naprosto skandální a neuvěřitelné, že SPD vyhodí ze svých řad národovce na podnět zaměstnance Evropských hodnot, který pracuje pro Jakuba Jandu. A Máca, podle reakcí na jeho Facebooku, má z toho očividnou radost. Co tohle má znamenat? To jako od této chvíle budou neziskové organizace a bývalí gay pornoherci kádrovat členy politických stran a stranické aparáty se tím budou řídit?“
  https://aeronet.cz/news/evropske-hodnoty-zasahuji-jejich-analytik-zaridil-aby-spd-vyhodila-ze-svych-rad-vlastence-jana-kopala-kdo-rozhoduje-o-tom-co-je-to-extremismus-proc-spd-vyhodila-sveho-clena-na-podnet-pornoher/

  „A trvalo nějakých 30 let (pro Globalisty generační lhůta, ve které přistupují vždy k novému kroku), než můžeme říct, že kruh se uzavírá a že od porážky totality v 89 právě vstupujeme do totality nové. Avšak totality vyššího stupně, protože velmi sofistikované, protože zamaskované do svobody, o jaké se dosud nikomu nesnilo – o všem nyní už bude rozhodovat svobodný občan. Pominu-li, že občan “správně” vedený především přes média, pak především občan, který už nebude mít koho vinit za dopad přijatých rozhodnutí, protože to přece on rozhodl. Ale i to má řešení – nebude-li se občanovi něco líbit (či usoudí, že přes média ho někdo přesvědčil, že pro jakékoliv téma nabízí lepší řešení) vyvolá občan nové referendum, nové všelidové hlasování. Že volby jsou finančně nákladné na to, aby se konaly kdykoliv a k čemukoliv? Na to zapomeňme – nově přece bude stačit jedno kliknutí (a k tomu možná bude stačit zdokonalit EET). A když jedna polovina národa bude hlasovat jinak, než druhá polovina národa? Jednoduché – ať žije občanská válka. A výsledek v souhrnu? Ať žije chaos! A z chaosu řád, tzn. přijetí jakéhokoliv vůdce, který ten chaos zastaví – a přesně o to jde.“
  https://aeronet.cz/news/volby-2017-porazka-klasickych-stran-a-vitezstvi-hnuti-a-proc-protoze-jeste-vice-demokracie-nez-jsme-doufali-a-vice-demokracie-chaos-a-konecna-totalita/

  • proud napsal:

   To jsou ale picoviny………….to co mas na krku se jmenuje hlava a v ni ma bejt neco jako mozek,kterym se protahne co chci napsat,ty „polovino“ s obcanskou valkou! Ty budes vazne „divnej“,zacinam se zamejslet za koho vlastne kopes,podle toho kam to kroutis….hnuse!

  • proud napsal:

   Nicmen aspon vim jakej neskutecnej vichr ma tvuj panicek z referend a o svy koryto!!!

 16. jusla napsal:

  Velmi slušna analyza,počkam si aj dalšiu čast.

 17. Maroš napsal:

  jusla – dočkáš sa – kolektív autorov to už má v šuplíku, len jeden z nich to musí prerozprávať-preformátovať vlastným štýlom. Zatiaľ niečo milé – čo povieš?
  04.06.2016
  Stanislav Slabeycius prichádza s odvážnou historickou analýzou a pýta sa, či sa o Slovensku píše už na stránkach Starého zákona viac čítajte tu

  „Pisonom sa tiež mohol nazývať aj Dunaj, o ktorom je známe, že mal viacero názvov, vrátane „antických“, napríklad Ister. Naviac, Bratislava sa dodnes po maďarsky píše Poszóny a vyslovuje „Pošoň“. Jedným zo stredovekých názvov Bratislavy je aj Pisonium.“
  Poznámka – od slova pisonium boli odvodené aj pisoáre – anály-archiváre pisateľov z Pisonia, na čo sa však časom zabudlo, ale príchodom futbalu na slovenské územie a výstavbou štadiónov prišla potreba pomenovať vybavenie hygienických zariadení, a tak si nejaký kreatívec pri pohľade na svoj prúd moču podvedome spomenul na – pisoáre!
  http://www.protiprud.sk/duchovny-svet/1828.htm
  Tých autorov je viac a tipujem, že jeden z nich je Dušan Škvarna, aj keď o tom ešte nemusí vedieť
  Bremeno Uhorska v našich dejinách
  http://www.impulzrevue.sk/article.php?842

  Jusla – odporúčam najprv „horúce“ linky a potom osobné stretnutie – náš národ potrebuje „zrodiť“…
  Nikita Slabej
  https://www.youtube.com/channel/UC6JlTP2c6XQYmeMut4PkXxA

 18. Cico Ciciak napsal:

  V podstate je úplne jedno, kto riadi svet, dôležité je AKO, a AKO SA DÁ Z TOHO DOSTAŤ VON!

  A práve tieto otázky, vrátane iných (napr. vrátane analýz a pokusu o čo najobjektívnejší výklad tzv. globálneho historického procesu, skutočnej chronológie sveta a ZSSR; vrátane možných globálnych plánov a scenárov globálneho zákulisia, resp. pohlavárov tzv. biblického projektu globalizácie, resp. euro-atlantických kmotrov) rieši KSB a DVTR!

  Momentálne ide o najucelenejšiu a naj-objektívnejšiu teóriu a koncepciu, ktorú ešte zatiaľ nikto nedokázal spochybniť pádnymi argumentami (hysterické a manipulatívne pokusy buď agentov alebo hlupákov, ktorí si nedali ani najmenšiu snahu preštudovať aspoň základy KSB a DVTR, nepokladám za dostatočne presvedčivé argumenty)!

  • proud napsal:

   Protirecis si:-)) V podstate eliminujes svou prvni vetu,kdyz je ti to jedno,a ono to skutecne je jedno,proc te zajima jak ho kdo ridi:-)?Co te zajimaj jeho plany? Vime ze svet je rizenej pomoci penez a obchodovani,to jsou ty klacky kterejma drzej mocipani vsechny v sachu.Kdyz jim je zrusime,jsou v riti,nic vic nemaji!Co je tedy potreba udelat vime a ted je jen na nas jestli to udelame a zaridime si ten svet podle svyho,o cemz rozhodne vetsina z nas referendama,tak jako o vsem ostatnim.Na ktery hovno teda potrebujes DVTR/KOB ? to potrebujes zase jen kdyz budes chtit hnat stado,jestli ti ten argument pripada hloupej,je mi to uplne u prdele,jelikoz me picu zalezi na tom co a jak tobe pripada,jestli ne,treba se nad tim zamyslis ;-)

   • Cico Ciciak napsal:

    Za 1. určite nevieš, čo je presne treba urobiť, a za 2. hlavne ako!

    • proud napsal:

     1/ Nejaky navrhy by se nasly,2/Nehodlam hnat stado,od toho co a jak se ma udelat tu maji bejt referenda! Nikoliv „chytraci“ z jedny,nebo druhy strany mantinelu,aby zase hnali lidi tam ci onam! Ti chytraci by meli naopak lidem pomahat s tema referendama a tim co je v nich.

 19. obycejnilide7 napsal:

  To se divím že tohoto autora tu ještě někdo komentuje, akorát sem pak lezou kokoti typu cicocicak, jura (ty naše Védy prej nikdy nikdo neviděl hahaha):-) apodobně.
  Hnůj.

 20. ValeriaJuicy napsal:

  Hi. I see that you don’t update your website too often. I know that writing content is boring and time consuming.
  But did you know that there is a tool that allows
  you to create new articles using existing content (from article directories or
  other pages from your niche)? And it does it very well. The new articles are high quality and pass the copyscape test.

  You should try miftolo’s tools

 21. jan nowak napsal:

  Krte.. pokud se Sasin do 2dnů nenajde : /
  www wyhlašuju HLADowku (wšem) – a juž musim končit – 12.55 jsem nestihnul : (

 22. jan nowak napsal:

  .. ssem totiž oprawowal hrubky , doplňowal hač-ki i čar-ki , abych nepsal jako OUD.
  A nebo Slowák : ))

  ps : proude – pozdrawuj Sasína – stejně wim , že HO wězníš w
  www Kozim chlíwku !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!