Nové knihy o Koncepci sociální bezpečnosti

ksbpressInternetové knihkupectví KSBPRESS.CZ a Leva-net.webnode.cz si Vás dovoluje upozornit, že dnem 18.10.2017 začal prodej 3 nových titulů z edice Koncepce Společné Bezpečnosti od autorského kolektivu VP SSSR.

Jedná se o následující tituly:
ZS3-ksbpressZáklady sociologie 3 - Jde o 3. knihu z 6-ti dílného cyklu Základy sociologie, který je novějším (a pro běžného člověka čitelnějším) převyprávěním základního (ale spíše akademicky sepsaného) titulu KSB - "Voda Mrtvá".
Stalin-ksbpress
Nastal čas o Stalinovi pohovořit - Jidášův hřích 20. sjezdu - Jde o dvouknihu tematicky se zabývající odkazem J. V. Stalina v souvislostech s Koncepcí Společné Bezpečnosti.
Dialektika-ksbpress
Dialektika a ateizmus - dve neslučitelné podstaty - Dialektika je nejefektivnějším metodologickým nástrojem na poznání objektivní reality. V knize je popsáno její fungování, ale také chyby, které dělali a nadále dělají marxisté při jejím použití.
1) Autorský kolektiv VP SSSR vznikl ještě v době existence Sovětského svazu. Po jeho rozpadu si ponechal původní zkratku, avšak dnes se pod písmeny "VP SSSR" skrývá název kolektivu ve znění: "Vnitřní Prediktor Souborné Sociálně Spravedlivé Rusi".Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!