Ústavnímu soudu ČR, České televizi a Českému rozhlasu a RRTV

12512666_901621836626057_1714178875688876454_nDne 5.10.2017 pod č.j. III ÚS 3354/2016 ústavní soud odmítl (desátou) ústavní stížnost advokáta vedoucího výzkumu Konopí je lék (Cannabis is The Cure) Dušana Dvořáka s více než desítkou důkazy doložených porušení základních práv a svobod justicí a exekutivou včetně porušení čl. 2 a 3 Evropské úmluvy o lidských právech (právo na život a zákaz mučení). Dne 10.10.2017 pod č.j. SPR ÚS 49/17 ústavní soud odmítl vydat asociaci Cannabis is The Cure, z.s. informace, na základě jakých právních norem ústavní soud v ústavních stížnostech a exekutiva a justice u nalézacích soudů mlčí k řadě klíčových právních otázek advokátů obhajoby nevyřešených v deseti ústavních stížnostech  kriminalizovaných členů výzkumu a současně statutárních zástupců zřizovatelů Edukativní konopné kliniky (Dušan Dvořák, Miloslav Tetour a Radomíra Dvořáková) a stovkách rozhodnutí nalézací justice.

My, níže uvedení se připojujeme k návrhům  na obnovu ústavních stížností statutárních zástupců Edukativní konopné kliniky a jejich naléhavé a veřejné (ústní) projednání ve veřejnoprávních mediích a stejně tak žádáme řešit kárné podněty asociace Cannabis is The Cure,z.s. a zřizovatelů Edukativní konopné kliniky podané od 15.10.2017 - 28.10.2017 a zveřejněné na  https://ustavnisoud.blogspot.cz s žádostmi o (dosud cenzurované) informace podané nejen od vedoucího výzkumu Dušana Dvořáka dne 28.10.2010 a zveřejněné tamtéž.

Fakta ve věci (cenzurované) kriminalizace dostupnosti výzkumu a léčby konopím řešené ústavním soudem u členů výzkumu Konopí je lék jsou ověřitelná na https://ustavnisoud.blogspot.cz

Žádáme laskavě adresáty o sdělení opatření a jeho výsledku a připojujeme své kontaktní údaje.

Dne 28.10.2017

Petice ke stažení:

Ústavnímu+soudu+dne+28.10.2017+
Jeden komentář na Ústavnímu soudu ČR, České televizi a Českému rozhlasu a RRTV

  1. proud napsal:

    Pochopitelne,protoze konopi je skutecne lekem,navic prirodnim a odzkousenym,coz se vic nez nelibi pharmavrahum a tohle se jim hodi na protahovani k odstraseni nasledovniku,zase je to jen o prachach az teprve v prvni rade.Protoze kdyz projde jako lek,je uz jen krok k tomu aby prosel i jako mnohoucelova technicka plodina,vratilo se zpatky a to se zase poserou ropny magnati a vyrobci v jinejch sferach,protoze konopi je vyborna,levna rostlina ktera jde zpracovat cela.......porad je to dokola o ty financni brzde a ovladani otroku ve vsech sferach.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!