Věčný soudruh Telička frnkl ANO, koryta v EU se nevzdá, sankce na ČR OK

Pavel Telička, soudruh komunista z dob minulých a soudruh EUsocialista z dob současných, vystoupil z hnutí ANO, ale v Bruselu jako jeden z místopředsedů setrvá. Souhlasí s postihy vlastní země za nerespektování kvót. Je to patriot. Coby syn komunistického diplomata v roce 1986 vystudoval Právnickou fakultu UK, jako správný soudruh vstoupil do KSČ a pracoval na Ministerstvu zahraničních věcí ČSSR. V letech 1991-1995 pracoval ve Stálé misi ČR při EU. Vedl vyjednávací tým přístupových jednání s Evropskou unií.

V prosinci 2004 spoluzaložil lobbistickou firmu BXL Consulting v Bruselu, které byl spolumajitelem a ředitelem. Od roku 2007 je členem představenstva těžařské společnosti New World Resources, pod níž spadá i OKD. Od prosince 2008 do prosince 2011 byl členem dozorčí rady společnosti RPG Byty. (telicka.eu, wikipedia)

V současnosti jeden ze 14 místopředsedů EU parlamentu. Vskutku pravověrný kádr za každého režimu, aktuálně poklonkující u koryta EUsoc.

Před pár dny se rozešel s hnutím ANO (budiž mu k dobru), nicméně koryta v EU se jako správný soudruh nevzdá.

Připomenu dva z jeho výroků z 24. června v rozhovoru pro Novinky, kdy (vlastizrádně) souhlasí se správním řízením (a sankcemi) proti vlastní zemi za neplnění nedemokratických migrantských kvót:

"Česká republika v tuto chvíli tu normu neplní. Správní řízení není šťastné, ale musí proběhnout, protože si o to Česká republika řekla."

"Co se týká kvót - není pravda, zase se odvoláváte na jeden zdroj - na pana ministra Chovance, který říká, že nefungují. Ony fungují."

Jde pouze o věty vytržené z kontextu rozhovoru, kde své výroky po "Drahošovsku"obrušuje, ten si celý můžete přečíst zde. Nicméně i tak je jednání tohoto pána na pováženou.

Kupředu levá, Pavle a dezintegraci ni krok!

PS: abych nezapomněl, Pavle - největší hrozbou je Rusko!

Zdroj: https://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=630468

Pozn. J.K.: Pavel Telička byl v letech 2005-2015 jeden z několika mála českých členů Trilaterální komise.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!