P.C.Roberts: Jednoho dne už zítřek nepřijde

sarmat-comp

Dříve, než nás washingtonští idioti nechají sfouknout z tváře Země, měli by se smířit s faktem, že americká schopnost vést válku je ve srovnání se schopností ruskou až druhořadá. Např.: námořnictvo USA se stalo zastaralým díky ruské nadzvukové manévrující raketě Zirkon. Např.: rychlost a trajektorické změny letu ruské mezikontinentální rakety Sarmat vynuloval washingtonský antibalistický raketový systém ABM. Jeden Sarmat dokáže vymazat Britanii, Francii či Německo, a během několika sekund přemění rakety Sarmet v trosky celé území Spojených států.

Např.: washingtonská nesmírně drahá stihačka F-35 se vžádném směru nevyrovná stihačkám ruským.

Např.: americké tanky nesnesou srovnání s tanky ruskými.

Např.: ruské jednotky jsou díky svému výcviku a své pohotovosti reagovat na vzniklou situaci vysoce motivovány a nikoliv unaveny 16 lety nesmyslných a frustujících válek, o jejichž smyslu nic neví, jak je tomu u jednotek amerických.

Proč o tomhle všem nevíte?

Jestliže existence USA ve válce s vojensky nadřazenou mocností skutečně jednoho dne skončí, bude to vina Hillary Clintonové, demokratického národního komitétu (DNC), dřívějšího ředitele CIA Brennona, vojenskobezpečnostního komplexu, amerických presstitutek a americké liberálně progresivní levice, která se se svou stupidní politikou identity spojila s neokonzervativními válečnými štváči proti prezidentu Trumpovi, a zabránila mu tak normalizovat vztahy s Ruskem.

Bez těchto normálních vztahů s Ruskem visí totiž nad námi všemi nukleární armagedon jako Damoklův meč.

Cožpak nesouhlasíte s tím, že je pobuřující, zarážející, neomluvitelné, nevysvětlitelné, bezohledné a nezodpovědné, když Demokratická strana, tisk, televizní média a vojenskobezpečnostní komplex, tvářící se tak, jako by zde byl pro naši ochranu, pracuje se všemi shora uvedenými i s liberálně progresivní levici na zničení lidské rasy?

Proč existuje tak tuhá opozice vůči normalizaci vztahů s Ruskem? A proč na vůz s propagandou proti Trumpovi naskočili i Zelení. To ani oni důsledky nukleární války nevidí? A proč tak šíleně bují snaha zbavit se prezidenta, který chce vztahy s Ruskem normalizovat? A proč nejsou právě tyto otázky částí společenské debaty?

Úpadek politického vedení, médií a intelektuální třídy v Americe je totální. A zbytku světa tak nezbývá, než nalézt prostředky, kterými by se dal Washington dostat do izolace dřív, než ďábel zničí život na planetě Zemi.

 
38 Komentářů k P.C.Roberts: Jednoho dne už zítřek nepřijde

 1. geronimoh napsal:

  RS-28 Sarmat má být zavedena do výzbroje ruské armády někdy v roce 2020.
  Jak by dopadly souboje ruských a amerických letadel nevíme ….
  A že by ABRAMS nesnesl srovnání s T-90 ???

  No a ta pětinásobná početní a materiální převaha NATO nad RF ….

  • Lukaš napsal:

   geronimoh.
   Aby té převahy bylo ještě více,tak potřebují další základny v Evropě,myslím,že se nás ani nebudou ptát,jestli to dovolíme,nebo ne.To mě vede k myšlence,že to Putin ví a žádné zdržování,hned to spustí tlačítkem.

  • Petr64 napsal:

   Ja osobne si to neželám zažiť. Tu nejde o porovnanie, tu ide o schopnosť pochopiť. Pochopiť aj nároky a potreby druhej strany. A na konštruktívny dialóg musia byť dvaja.
   Na druhej strane. Rusko so svojim arzenálom v Sýrii len ukázalo časť svojich možností. A stačili im na to dva roky. Koľko ze sú už tí robocopovia z US v Aganistánu a Iraku? A výsledok?

   • proud napsal:

    To je o prachach,o vysledek jim nejde,ten maji zbrojari a to je o cem to taky je.Nicmene si nedelam iluze jak by dopadl americkej zoldacek vydelavajici na hypoteku v souboji s Ruskym vlastencem ;-)

   • Jenda Benda napsal:

    Ty chceš aby oficiální armáda USA bojovala proti té neoficiální (a daleko lépe zásobované)?
    To nemyslíš vážně!!!

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   No válčení není jen o převaze. Vzpomeňme jen na historii, kdy 40 000 vojáků Alexandara Velikého porazilo 250 000 Peršanů! (tuším, že tak nějak to bylo s těmi čísly) A takových příkladů je! Abrams určitě snese srovnání s T-90. Ovšem úplně jinde je to s Armatou. Těch ale RF nevyrábí z ekonomických moc… (ani to nepotřebuje, neb se na rozsáhlou konvenční válku moc nechystá, spíše jede v duchu zásady „chceš-li poznat mír, chystej se na válku“), nyní to slouží spíše na propagandu. RF se spoléhá hlavně na „jaderný štít“. Co se týče tanků, tak tam vytahuje ze skladů odložené vyrobené typy a ty renovuje a modernizuje. Je to efektivnější a méně nákladné. Co se týče tanků, moc se vlastně od 2WW nezměnili – věž + dělo + podvozek a nějaké doplňky, jako kulomet, noktovizor atd., a dnes ještě další, jako jako elektronika, přídavná ochrana pancíře atd. Armata je vlastně průlomem, kdy se posádka přestěhovala z věže do podvozku, kde je obzvláště chráněná + další „vychytávky“, jako cca 3x větší dostřel děl, než dosavadní tanky… provázanost na drony a snad už i družice atd. Jenže to jsou ZÁVODY VE ZBROJENÍ. Věčný problém – jednou má lepší zbraně ten, a pak onen …taková evoluce zbraní a hrůza z toho je větší a větší… Za mě – mělo by to lidstvo už nějak rozumně v míru ukončit…

   • proud napsal:

    O tom zadna,co by za ty prostredky co se proprcavaj bylo dobrejch veci pro civilni sektor radeji ani nemluvit……

  • Miroslav Kovac napsal:

   Matlas-Patlas… NATO je cela hrba krajin proti jednej. Pridajme Cinu K Rusom, a bude im stacit namocit klobuky do betonu, aby sa s celym posranym NATOm vyrovnali… A nezabudaj, ze sila tanku je v pancierovani cisterny, ktora za nim musi neustale letiet, aby mohol vobec bojovat. Amici vybudovali armadu, ktora je zavisla na rope, ako nijaka ina… A ver mi, Rusi budu ini protivnici a vedia to, takze netreba sa bat, staci im ponicit tie cisterny a mozu z prepacenim do pr…. piiip…

   Paul Craig Roberts hovori o niecom inom. Hovori o tom, ze Amici su psychopati… Neustale vedu vojny, ale len so slabsimi… Na viac si zatial nedovolili… Cele NATO a EU su sprosti agrsori. Vo vsetkych oblastiach… A pritom to mali by mierotvorci a zjednotitelia… Ropa dochadza a to ich zenie do zufalstva… Oni to vedia, len plebs nie…

   • obycejnilide7 napsal:

    Ropa je abiotická stejně jako voda zemní plyn a jiné, tzn. „sama“ se vždy vytváří a obnovuje.
    Ropa nedochází! :)

    • obycejnilide7 napsal:

     Zbytečně tu témeř všichni remcáte o válce, přitom by se všechny vaše myšlenky měly věnovat MÍRU.

     Když jsme u teho – co řeknete na sprejování chemtrails který aktivně probíhá cca od 1998 tzn už 20 let(!)nad našima hlavama a vy stále čučíte do těch svejch mobilů ajfonů apod nesmyslů. Hltáte info o tom co má kdo lepčí či horší, které pancíř jakože tlustší bo co. Není to celý jen fligna toto srovnávání?
     Ptám se, je tedy třeba nějaká „válka“ nebo ne…
     Podruhé – co když „válka“ již 20 let probíhá … ????
     akurát je bakteri-chemická a málokdo si stihl všimnout.

     Vcelku zbytečný článek zde.

    • Miroslav Kovac napsal:

     Myslim, ze srandujes… Ak nie, tak sa nacakas… :-)

    • Eva napsal:

     + metan, ten taky patří do této skupiny.

  • weissbach napsal:

   Od určitého bodu se expanze a velké rozptýlení sil stává slabinou. Ani USA nejsou schopny to ufinancovat i s FEDEM v zádech. V plánu sice je, že to budeme platit všichni, ale nějak to nevychází…

  • Strateg napsal:

   Zapomněli jste na RS 26 Rubež. Balistické rakety, o kterých se málo mluví, proto že jsou proti nim všechny protiraketové systémy k ničemu. Rusko má stanovenou říši zla. Je to USA, Velká Británie a Polsko. Jestli že dojede k válce, tyto zemně zažijí první úder. A potom bohové s náma.

   • vojáček napsal:

    A válka bude paní Müllerová. Co nevidět Rusko vyhlásí že nebere válečné zajatce a kdo vstoupí na území ruska s válečnými úmysly bude jakým koli a kým koli odpraven. USA silně přitvrzují a Putin, přesto že je pragmatik zatím jedná v rukavičkách. Tady se musím přiznat, že být na jeho místě, pokusil bych se USA a UK vymazat z mapy světa jako první. Tohle je ale můj osobní názor.

  • David napsal:

   Pane Gero.. Tak fakta, nejvíce tanků má Rusko tedy ani celé nato nemá více tanků než Rusko, dále počet vojáků je na straně nato ale otázka je může stáhnout USA své vojáky z celého světa odpověď ne, takže ani není výrazná převaha, teď letadla no to samé co u vojáků.. Početní převahu má nato jen někde otázka jde spojit tolik národů nato v jednu efektivní armádu odpověď ne, historie dokazuje opak. No a srovnávat rakety to zjistíme jen když se pouziji a to fakt není dobrý nápad! Nebojte spíše bude dříve občanská válka v EU tedy islám vs všichni ostatní než že by Rusko napadlo NATO :-)!

   • proud napsal:

    Rusko nema potrebu nikoho napadat,pro nej je smerodatny ze vi,ze se ubrani!

   • geronimoh napsal:

    Rusko má sice nejvíc tanků, ale staršího data výroby. Moderních T-90 nevím přesně, poslední údaj byl že jich mají okolo tisícovky.
    Můj komentář byl k nepřesnostem v článku.

    Já fandím Rusku, ale taky sleduju ruskou TV a sami Rusi tvrdí, že pokud by byli napadeni z více směrů, neubrání se konvenčně. Myšleno když je napadne NATO včetně Turecka, Japonsko atd.

    • David napsal:

     Tak dobrá zpráva je a to tvrdím pořád že turek proti Rusku nepůjde, důvod je ergan sice vypadá že má plnou podporu armády ale ne nemá,čistky mu udělali dočasné kámoše ale jen dočasné, Japonsko no ti chtějí severní Koreu, jejich premiér Abe už dál návrh na změnu ústavy aby mohlo japonsko postavit útočnou armádu, Japonci zatím na Rusko nepůjdou zatím.. Ano Rusko má hodně tanků kolik nevi nikdo přesně,jistě jsou staré ale pozor pořád dost nebezpečné pro tanky nato.. Konvenční válka by časem asi Rusko položila tedy pokud by zůstalo samo… No doufám že tento rok to nepřijde, mně vychází příští rok a začne to po volbách, Putin vyhraje ale USA rozjedou tvrdě svoji cílenou provokaci na několika frontách…

     • geronimoh napsal:

      Rusko má okolo 15 000 tanků.To číslo se objevuje v různých statistikách kdo má jak velkou a silnou armádu

 2. sibolet napsal:

  Tak to sem cpu znovu…Zbytečné politické tlachání na všech urovních,o nějaké válce nemluvě. https://www.youtube.com/watch?v=z2Psbj7YUxA a nedávno https://www.youtube.com/watch?v=KOvXXEaaCh0

 3. Lubosmat napsal:

  Otázkou je, či bude na vedenie vojny dosť peňazí.

  Dnes sa globálni svetoví hráči pokúšajú dolárovo oslabiť „zhodiť z piedestálu“ petrodolár a dolár ako taký, v momente, keď sa dolár stane viac či menej regionálnou menou, už nebude mať svetová teroristická sieť bezodne bohatého sponzora.

  Nástupcovia tejto americkej “ One man show “ dúfam sponzoring teroru automaticky nenahradia.

  Oakmžite, ako náklady na vojnu prestanú znášať tí, čo ju neplánujú, tak ako je to v súčasnosti, prestane byť otázka vojny, aktuálna.

 4. Maroš napsal:

  Téma: TAJOMSTVÁ ZAKÁZANEJ HISTÓRIE
  Poznámka – materiál je veľmi rozsiahly, čo je nevyhnutné pre zachovanie kontextu – a pochopenie súvislostí s dnešnou dobou.

  Odpoveď o pôvode človeka v knihe Enocha!
  Ученые нашли в книге Еноха ответ на главный вопрос о происхождении человека! Секретные территории
  https://www.youtube.com/watch?v=AJq7jDh8wSs
  Slovanský mág Radomír – kto boli naši predkovia?
  Славянский Маг Радомир пробуждается! Кто были наши Предки?
  https://www.youtube.com/watch?v=U_KFLSTIbIk
  Putin o Tartárii a tajnej histórii.
  Путин о ТАРТАРИЯ и СЕКРЕТНАЯ ИСТОРИЯ
  https://www.youtube.com/watch?v=2KrxC9ofN04
  - – -
  Z archívov ruskej FSB – tajné mapy anomálnych zón.
  Секретные карты аномальных зон! утечка ФСБ! 29.10.2017
  https://www.youtube.com/watch?v=3gbDgZtoNBc
  - – -
  Tajomstvá Čierneho mora a Krymu, ktoré desia vedcov na celom svete.
  ПОД ВОДОЙ НАХОДИТСЯ ТО, ЧТО ПУГАЕТ ВСЕХ ВОКРУГ! УЧЕНЫЕ БЬЮТ ТРЕВОГУ ПОВСЕМЕСТНО
  https://www.youtube.com/watch?v=n7cL8R62hDA
  Top podmorské nálezy – existencia morských humanoidov.
  Топ подводных находок, это было поднято со дна! 30.10.2017
  https://www.youtube.com/watch?v=OCpklkKDqO0
  - – -
  Antarktída vystrašila celý svet!
  Антарктида напугала весь мир! обнаружена неизведанная тварь! 30.10.2017
  https://www.youtube.com/watch?v=ILygcQvawmQ
  - – -
  Lepšie, keby tieto artefakty vedci v Egypte nenašli!
  Лучше бы эти Археологи не находили этих Египетских останков! 30.10.2017
  https://www.youtube.com/watch?v=cY7uBf7HdWM
  - – -
  Neznáma vražedná energia náleziska skýtskej kultúry!
  Лучше бы эти археологи сидели дома 30.10.2017
  https://www.youtube.com/watch?v=iyFm5okhvs0
  - – -
  Kto postavil čínsky múr? Kto naučil číňanov tajomstvá „ich“ medicíny?
  КИТАЙЦЫ В ШОКЕ!!! Кто на самом деле построил китайскую стену и научил китайцев медицине???
  https://www.youtube.com/watch?v=2PaF1bKaAiY
  - – -
  Zakázaná kniha – tajomstvá biblie, ktoré v biblii nie sú.
  ЗАПРЕЩЕННАЯ КНИГА! Секреты и тайны Библии! Найден невиданный ранее артефакт!
  https://www.youtube.com/watch?v=hiIJfjF0iaM
  Ranné posolstvá Ježiša Krista
  шок,что на самом деле говорил Иисус
  https://www.youtube.com/watch?v=x-cUOekfASA
  - – -
  Záhadný vlak, ktorý v roku 1918 zmizol v tuneli času neďaleko Ríma a objavil sa za podivných okolností až ďaleko na Ukrajine.
  Пропавший поезд, совершенно секретно Топ аномальных пропаж.
  https://www.youtube.com/watch?v=iG2hIRYJY3I
  - – -
  Veľká Tartária – všetky fakty
  ВЕЛИКАЯ ТАРТАРИЯ – ВСЕ ФАКТЫ
  https://www.youtube.com/watch?v=TmcoQJfqD7Y
  Vojna cudzích Romanovcov proti Tartárii
  Война Романовых с Тартарией
  https://www.youtube.com/watch?v=O3E_O5q8WFY
  Peter a PETER – dokument o okolnostiach zámeny Petra Prvého, ktorého vylákali na Západ, kde ho zlikvidovali a nahradili budúcim Petrom Veľkým, agentom Západu ktorý považoval Rusov za zvieratá, nevedel po rusky, jeho ekvipáž musela o jeho totožnosti mlčať. Peter Veľký zrušil slovanský kalendár a vymazal 5 a pol tisíc rokov p.n.l. z ruskej histórie. Úlohou tohto despotu bolo zatiahnuť Rusko do vojny so Švédskom, ktoré prekážalo Anglicku – vtedajšiemu centru globálneho riadenia. Peter Veľký postavil Petrohrad na kostiach státisícov Rusov.
  Po splnení jeho úlohy ho Západ zlikvidoval tiež.
  Poznámka: tzv. švédska karta sa proti Rusku vyťahuje opäť!
  Пётр и Пётр
  https://www.youtube.com/watch?v=g5LhTJ7pbEk
  Кто такой Пётр Первый? Очень интересно и доказательно! В.А. Чудинов.
  https://www.youtube.com/watch?v=5jZvwGT1mbM
  Ako bola zničená Veľká Tartária „na pozadí“ globálnych zmien jediného svetového impéria Globálneho Prediktora /GP/!
  КАК БЫЛА УНИЧТОЖЕНА ТАРТАРИЯ! КОГДА-ТО ВЕСЬ МИР БЫЛ ОДНОЙ ИМПЕРИЕЙ!
  https://www.youtube.com/watch?v=EwKWDrxSgE4
  - – -
  TRI HLAVNÉ RUSKÉ RODY – GENETICKÉ LÍNIE!
  /Poznámka – smerujú ku tomu 3 najnovšie ruské veľkofilmy – Viking, Legenda o Kolovrate, Zlatá horda/
  Три главных рода Руси_Анатолий Клёсов
  https://www.youtube.com/watch?v=cx02aNc3GHo
  - – -
  Pravda o Puškinovi
  Вся правда о Пушкине
  https://www.youtube.com/watch?v=E6BshLXIgkA
  - – -
  „Dedo“ /ruský ľudový mudrc/ o udalostiach vo svete v zmysle stretu energií a entít, a o možnom východisku zo súčasnej situácie ľudstva.
  Дед в эфире Веды Ра о событиях в мире и о выходе из сложившейся ситации ч1
  https://www.youtube.com/watch?v=C9HILYrtxK8

  • asm napsal:

   Legenda o Kolovrate. Vtedy útočil na Rusko Batuchan.

   Batuchan
   Batukhan
   Batukan

   B sa v azbuke číta ako V.

   Batukan = Vatukan

   A nakoniec nám vyšiel Vatikan :)

 5. Zdenio napsal:

  My vůbec nevíme, jaké ubraně jsou vyvinuty, jsou to zbraně, o kterých se nikde nedočtete. Před lety jsem četl zprávu, že rusové zlikvidovali zbraň na měsíci patřící USA, která byla určena pro likvidaci Ruska. Jenže než ji stačili použít, tak jim rusové zbraň ze Země zlikvidovali. Asi tak.

 6. proud napsal:

  A mimochodem,az neprijde zitrek,prestane nejspis existovat vesmir,jinak prijde vzdycky,i po nas……:-)

 7. Paul Durham napsal:

  http://www.czechfreepress.cz/ekologie/v-nemecku-zmizely-tri-ctvrtiny-vseho-hmyzu-nikdo-vsak-nevi-proc.html

  nepotřebujete žádné zbraně , idioti sobě , to úplně stačí

 8. PavolT napsal:

  Myslím, dobrý článok.

 9. Laco napsal:

  Amatéři porovnávají zbraně, odborníci hodnotí logistiku, mobilizační schopnosti a morální stav vojsk. Na nejlepší armádu světa stačilo mít Vietkongu v rukou bambusové tyče a Kalašnikovy. A jak utíkali.

 10. Maroš napsal:

  Laco – Vietnamu pomohli vyhrať vojnu o. i. Sovieti veľmi efektívnou protivzdušnou obranou. Vietnam dal neskôr na frak aj Číne – po jej útoku na sever krajiny, kde sú zásoby antracitu a farebných kovov – myslím v rokoch 1977-78 – o tomto sa veľmi nepíše…
  Utajované války Ruska (1/6) – Vietnam: 1964 – 1975
  https://www.youtube.com/watch?v=yGTpcqyj8fY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!