P.C.Roberts: Ke sběru ruských DNA pro americkou vládu aneb spěje barbarství Washingtonu k novým výšinám?

dnaDostihly mě informace z Itálie, Německa a Britanie o tom, že cizinou financované nestátní neziskové organizace sbírají ve všech oblastech Ruska vzorky DNA ruských občanů – a to pro americkou vládu. A potvrzení těchto informací jsem nalezl i v anglicky psaných zdrojích. Jaký je asi důvod zájmu americké vlády o studium ruských vzorků DNA?

Okamžitě vám do hlavy naskočí speciální biologická zbraň, upravená tak, aby zasáhla pouze Rusy. Washington už konečně obešel omezení, uvalená na práci s biologickými zbraněmi, tím, že si podržel své biologické laboratoře v Africe.

Samozřejmě, může existovat i vysvětlení nevinné. Ale proč nezazní? Proč svůj projekt – je-li skutečně nevinný – Západem financované nestátní neziskové organizace Rusům nevysvětlí a nevyzvou je, aby s nimi na jejich projektu spolupracovali?

Putin už své znepokojení nad celou záležitostí vyjádřil:

Po letech washingtonských falešných obvinění Ruska a hrozeb na jeho adresu, hrozí tento nejnovější vývoj dalším zvýšením mezinárodního napětí.

CITUJI Z DOPISU JISTÉHO VĚDCE, KTERÝ MI K PŘÍPADU NAPSAL:

Zájem amerických agentur o ruské vzorky DNA z kosterních svalů a zřejmě i nervových zakončení, která k těmto svalům vedou, mě velmi překvapil. A to i proto, že sběr těchto vzorků by se jen stěží mohl obejít bez diopsie ( biologický rozbor tkáně, odebrané z těla). V té souvislosti si vzpomínám, že před desítkami let získal jistý vědec od jednoho z úřadů vojenskobezpečnostního komplexu finanční podporu na výzkum interakce mezi nervem a svalem.

A proč tento zájem a proč právě z této strany?

Nuže, existují toxiny, působící na tuto interakci – a to tak, že chemické připojení nervového motorického neutronu ke svalové buňce přeruší. (podobně působí i známý jed curare). Smrt způsobená paralýzou diafragmatických svalů a následným zadušením přichází rychle.

V čase, o kterém mluvím, byl výzkum hnán zájmem, zda lze nalézt asijskou variantu receptoru pro

acetylcholin. Kdyby ano, bylo by pak pro tuto asijskou variantu možno nalézt taková specifická činidla, která by bylo možné smrtelně použít v boji proti Asiatům, ale která byla neškodná vůči bělochům. Taková byla aspoń tehdy víra Pentagonu.

Dnes se tedy zřejmě pátrá po specificky ruské variantě, jež je částí struktury receptoru, společného buď všem Rusům, nebo aspoň mnohým z nich. Pak by totiž bylo možno nalézt specifické ruské činidlo, podobné šípovému jedu curare. Nebo též sarinu. K zadušení Rusů – a beze škody pro jejich nepřátele.

Ještě před několika málo lety se takovéto snahy zdály nemyslitelné, ale dnes už je myslitelné všechno. Mohu sice jen spekulovat, ale tohle by skutečně mohl být příklad použití. Oblast svalu v sousedství zakončení nervového vlákna bývá bohatá na ribonukleovou kyselinu (RNA), a činí acetylcholinový receptor a DNA velmi aktivními A ve spojení s dnešními technologiemi ještě aktivnějšími.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2017/11/03/collection-russian-dna-us/
16 Komentářů k P.C.Roberts: Ke sběru ruských DNA pro americkou vládu aneb spěje barbarství Washingtonu k novým výšinám?

 1. napětí napsal:

  A nepracoval předtím tento jistý vědec, jakoby náhodou v Monsantu?

 2. Rudolf napsal:

  Na první pohled je ventilovaný sběr vzorků od Rusů jen mediální hra, ale bude zajímavé pozorovat, kam až povede.

  • chemtr napsal:

   nemusí to být chemtrails, letadlo mohlo zrovna vlétat do oblastí s podmínkami teploty a vlhkosti, kdy vzniká na hranách křídel podobný jev
   odpověď by dali odborníci na letectví či hydrodynamiku

   • jan nowak napsal:

    .. ty mas prdel 7 moji ochran
    .. sme wsi -chni www w chlapci a pijou.. ou a liijou .. erm
    .. www w p5 .. nej.dou me HACKY – čarky..
    Sou to kluci Proud-dowe .. !

    ps : zwracim zz te-be OUDE ! ! !

   • pilotdžon napsal:

    Souhlasím, to video nic nedokazuje. Příznivci chemtrails by udělali dobře, kdyby si místo zjišťování informací o chemtrails, zkusili něco také zjistit o kondenzačních stopách a atmosferických jevech. https://www.youtube.com/results?search_query=wing+condensation

    • proud napsal:

     Stalo se,zjisteni potvrzuje chemtrails! Jeste mas nejakej problem? ;-)

    • proud napsal:

     Kontrails zavisi na vejsce a tedy chladu,coz znamena,ze cim vejs,tim chladnejch,jsou tedy nekde ve vejskach cirka 8-10 kilometru,jak velky je letadlo v ty vejsce letici a jak velky jsou letadla u kterejch vidime zretelne vypousteni chemtrails,coz znamena v jaky jsou cirka vejsce? Nekdy si to vyzkousej!!! A udelej to driv nez zacnes blejt a dristat kokotiny!

 3. Vladislav po přestávce napsal:

  Pokud to ma byt účinné proti Rusům, bude to pravdepodobne účinné proti temer všem Slovanům. Tyto souvislosti bohuzel jeste většině lidi nedochází.

 4. proud napsal:

  DNA je stejná v kosterních svalech a zřejmě i nervových zakončeních,stejně jako ve vlasech, nehtech,…. .
  Ano, existují toxiny, které útočí na nervovou soustavu.
  Ne neexistují toxiny, které útočí podle státní příslušnosti.
  Celkově žije v Rusku 160 různých etnických skupin.
  A na závěr taková drobnost : Člověk a šimpanz má DNA z 98% stejnou.

 5. Sofal napsal:

  Chemtrails je kondenzacni stopa. Ale hlinik a.j. je michan do leteckeho paliva uz v rafinerii. Takze mame kondenzacni stopu s vedlejsimi ucinky. :-/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!