Podezření Vladimíra Putina potvrzeno

dna-doctorÚvaha Michaila Prouzy ke zprávě Alexe Christoforou The Duran z 2. listopadu 2017
Jako většinový laik stran DNA a v oboru bioinženýrství se k této disciplině vědy a poznání stavím s jistým ostychem a povětšinou s pocitem nedůvěry naplněné obavou. A jen velice zřídka s tichou úctou. Jak tomu bylo v případě evropských králíků parazitujících na zcela bezbranné australské přírodě. Nemaje na kontinentu žádných přirozených nepřátel, záhy po příchodu Evropanů do Austrálie se tam zdivočelí evropští králičí uprchlíci začali lavinovitě množit a systematicky obracet celý continent v poušt'. Byla to velká sláva, když se před nějakými 15 lety podařilo tamním vědcům laboratorně modifikovat králičí DNA. “Králičí virus” uměle vypěstovaný výlučně na míru tamních zdivočelých králíků bourá jejich imunitní systém a omezuje jejich potenci a fertilitu. Nedlouho po jeho aplikaci se do té doby nekontrolovatelná mnohamiliónová populace zdivočelých králíků skutečně smrskla na nepatrný zlomek původních čísel. Zatímco králíci domácí a veškerá původní australská fauna se tam dále těší dobrému zdraví bez jakýchkoli známek účinků králičího viru.

Pro mně doposud nemyslitelné a utopické se tak stalo skutkem. Utopické hlavně u vědomí účinnosti tohoto viru na jeden jediný specificky daný druh živého organizmu. Je pozoruhodné, že člověk je dnes schopen míchat v laboratoři přírodě karty aby se tak ubránil nájezdům objektivně nežádoucích parazitů.

Pozoruhodné nebo alarmující?

Co si představujete pod pojmem biologická zbraň?

Před několika dny šokoval ruský prezident Vladimír Putin členy Ruské rady pro lidská práva prohlášením, že “jistá entita” s případnými vazbami na Spojené státy shromažďuje v Rusku vzorky biologických tkání různých etnických skupin obyvatel Ruska. “Entita” zodpovědná za nelegalní sklizeň ruské tkáně se nyní sama usvědčila. Jde o událost vpravdě šokující.

Ukázalo se, že zatímco někteří “mluvčí” zpočátku zlehčovali tyto Putinovy poznámky jen jako další z jeho “konspiračních teorií”, Putin měl opět pravdu - “entitou” zodpovědnou za sběr biologických vzorků nebyl nikdo jiný než americké vojenské letectvo. Další ‘konspirační teorie’ se ukázala být skutečností.

Zástupce velitelství AETC [Air Education and Training Command - Odbor vzdělání a výcviku leteckých sil USA] novinářům Russia Today včera “vysvětlil”, že letectvo bylo pověřeno výzkumem systému pohybového ústrojí lidského těla a že volba ruské populace pro odběr biologických vzorků byla náhodná a zcela určitě nebyla záměrná či cílená.

Rusové, a nejen oni, poprvé vážně zpozorněli, když v červenci 2017 velitelství AETC vypsalo konkurz na zakázku na pořízení vzorků ribonukleové kyseliny a synoviální tekutiny ruské populace a když dodali, že všechny vzorky (12 RNA a 27 synoviálních tekutin) by měly být “pořízeny v Rusku a musí být kavkazského původu”. Zástupce amerického letectva tehdy navíc poznamenal, že AETC nebude požadovat vzorky odebrané od Ukrajinců. Neuvedl však proč.

Podle posledního nedávného vyjádření mluvčího AETC kapitána Beau Downeyho, “středisko molekulárního výzkumu 59. lékařské skupiny pracuje v současné době na studii systému pohybového ústrojí člověka k identifikaci vlivů rozličných biomarkerů spojených s traumatem".

Downey dále informoval, že jejich “výzkum vyžaduje dvě sady vzorků: jednak vzorky napadení nemocí a jednak kontrolní vzorky RNA [ribonucleic acid] a synoviální membrány”. Dodal dále, že jednu ze sad vzorků zatím poskytla “společnost se sídlem v USA”. Vzhledem k tomu, že sada vzorků tkání poskytnutá “společností se sídlem v USA” je původem z Ruska, letectvo se rozhodlo shromáždit i druhou sadu
vzorků v Rusku aby tak vyloučili možnost jakéhokoliv zkresleni výsledků výzkumu. Neřekl který z těch dvou souborů vzorků – zda vzorky kontaminované či soubor vzorků kontrolních - byl pořízen zmíněnou “americkou spolecností” a necítil potřebu poskytnout při rozhovoru jakékoli další informace o uvedené studii.

Vysvětlení zaníceného vědce kapitána Donweyho může mnohým znít docela nevinně. Nicméně zkušenost napovídá, že Pentagon byl zatím vždycky všechno jen ne otevřený a upřímný. Účel natolik nevinného sběru biologických vzorků může však být mnohem zádludnější a cyničtější. Viz reportáž RT zde: https://www.rt.com/news/408416-russians-biological-samples-research/

Na posledním zasedání Rady pro lidská práva se nechal prezident Vladimír Putin slyšet, že ruský genetický materiál je sklízen po celé zemi:

"Zjistili jsme, že vzorky biologických materiálů jsou odborně odebírány a shromažďovány po celé zemi – vzorky od různých etnických skupin a lidí žijících v různých zeměpisných oblastech Ruské federace. Otázkou je - proč a za jakým účelem? Zdá se, že jsme se stali předmětem neobvyklého zájmu.”

Aniž by upřesnil, kdo by za sběrem biologických vzorků mohl být, president na jejich adresu prohlásil:

"Ať si dělají co chtějí. My uděláme to, co udělat musíme".

Díky skutečnosti, že vzorky tkání specificky ruské populace jsou v centru zájmu “výzkumníků” Pentagonu, některým by se mohla vloudit na mysl i otázka, zda Pentagon náhodou nepracuje na biologické zbrani zaměřené na Rusy.

"Neříkám, že jde o přípravu biologické války proti Rusku. Ale na scénářích biologického konfliktu se nepochybně pracuje. Pro případ náhlého vzniku potřeby na takový konflikt reagovat. "

napsal na Facebooku Franz Klintsevich, první místopředseda Výboru pro obranu a bezpečnost Federální vlády USA.

Dodává dále:

"Není žádným tajemstvím, že různé etnické skupiny různých oblastí reagují na biologické zbraně odlišně. Proto je důležité shromažďovat biologické materiály Rusů žijících v různých zeměpisných regionech. Na západě děláme vše velmi důsledně a zodpovědně a vše je
zvažováno až do nejmenšího detailu."

Podle zpravodajské stránky Zerohedge mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov v úterý potvrdil, že ruské zvláštní služby získaly informace potvrzující, že nevládní neziskové organizace shromažďují po Rusku genetický materiál. Je pravděpodobné, že právě tyto informace vyvolaly Putinovy počáteční spekulace o tom, kdo může za sběrem biologických vzorků ruské populace být.

"Někteří aktivisté nevládních organizací (NGO) a dalších subjektů takové sběry skutečně provádějí. Tyto případy byly bezpečnostními službami zaznamenány a prezident samozřejmě tyto informace má k disposici" řekl Dmitrij Peskov.

“Není to první pokus o shromažďování vzorků ruského genetického materiálu v Rusku zahraničními agenturami” řekl žurnalitům Russia Today Igor Nikulin, bývalý člen Komise pro biologické zbraně při OSN.

"K takovým pokusům došlo v 90. letech v rámci programu Human Genom a pod různými vznešenými a povznášejícími záminkami s humanitární příchutí následovaly podobné programy v roce 2000 ... vesměs v zájmu Pentagonu a armády USA, což by nevyhnutelně mohlo vyvolávat znepokojení" řekl Nikulin.

“Za povšimnutí bezpochyby stojí to,” poznamenal dále Nikitin “že se dnes stalo pravidlem, že pro sběr Evropských biologických vzorků jsou voleny slovanské skupiny, a především Rusové.” "Vzorky krve se odebírají k analýze, a pokud je odebírá organizace cizí, je to co s
výsledky těchto analýz dělá vždy podezřelé" dodal.

Je pozoruhodné, že člověk je dnes schopen míchat v laboratoři přírodě karty aby se tak ubránil nájezdům objektivně nežádoucích parazitů. Jak na zhoubných králících přesvědčivě demonstrovali Australané. Tato magická schopnost však může být stejnou měrou znepokojivá. Velmi znepokojivá. V rukou parazita přenáší případ králičího viru svět fantasmagorického hororového sci-fi do světa reálného.

Michail Prouza ©2017
26 Komentářů k Podezření Vladimíra Putina potvrzeno

 1. ekonom napsal:

  Ked niečo robia diablove hyeny....treba biť na pozore a pripraviť protiakcie...ideálne je ich zastaviť ihneď....najlepšia reakcia je vždy útok...účinný útok...

  • napětí napsal:

   je to už jasný, na ruskou populaci bude stačit práškováni chemtraily s laboratorní mutací. Pro mne osobně je podivné chování ruských úřadů, všetně Putina. Jakože "nic se neděje"!
   Lavrov se jednou s Putinem zhusta pohádal, ted to bude asi zbytečné.Putinovy ústupky hodně ubírají body Rusům v této globální válce. USáci už vlastně vyhráli, zbývá jim ekonomicky túto válku zvýhodnit, čím větší zisk, při nejmenších ztrátach....

 2. Rocco napsal:

  V Babišových koblihách jsou drogy!

 3. Carlos IV napsal:

  Cim dal vic Rusu vola poo tvrdsi ruce. Putin je podle nich prilis mekky. Kam to povede?

 4. maya napsal:

  a o tom zltom prasku nic?? )) co ma padat od odesy v páse po balt. more, raz vraj podla predpovede kdesi som citala.....ze na rok zabije vsetko zive. mozno kyselina sirova

  • proud napsal:

   To nevim,ale vsiml jsem si zmen v risi hmyzu.........neprehlidnutelnejch,neco je hodne spatne uz ted.

  • Majka napsal:

   :-)

   Proroctví Irlmaiera a slepého pastýře.

   Zlatý věk nastane až poté, co bude zcela zničena Praha (proroctví Slepého pastýře)

   SLEPÝ PASTIER Z PRAHY (1320-1356)*
   Proroctvá jednotlivo.:
   1./ Jeden čas a ešte jeden čas a ešte pol času, bude nad čechami panovať cudzí panovník.
   2./ V jednej dobe, keď panovník nad čechmi bude dlhšie panovať ako 60 rokov, bude zavraždené knieža a vznikne velká vojna (Tu sa jedná o cisára Františka Jozefa, ktorý vládol 68 rokov a 28.7.1914 bol rakúsky nástupca trónu Ferdinand zavraždený, čo vyústilo do Prvej svetovej vojny. Toto bol medzník zistenia významov týchto predpovedí, pretože až teraz "sadlo" jedno proroctiev, ktoré mohlo mať rozhodujúci význam výrokov tohoto mladíka).
   3./ Potom padnú korunovaný pohlavári ako zrelé jablká zo stromu (Éra Habsburgovcov sa skončila).
   4./ Český lev už nebude nikdy poddaným ( Od 28.10.1918 panovali už len českí panovníci).
   5./ Dva národy budú žiť v čechách ( Nemecký usadlíci a češi).
   6./ Časť vládnucého národa bude bažiť po živote toho druhého a nedožičí mu žiadnu slobodu ( vládnucim národom sa rozumie národ český).
   7./ Pokial nepríde velký mocnár ( Adolf Hitler - 1938, ktorému šlo o moc).
   8./ Potom pražský páni vyhodia druhému národu slobodu von oknom, ale bude príliš pozde (Prezident Hodža ponúkol sudetským nemcom autonómiu, ale to už bolo velmi neskoro).
   9./ Príde opäť k velkej vojne medzi všetkými národmi zeme ( prišla druhá svetová vojna).
   10./ Nemecko bude jedna velká hromada zrúcanín a ušetrené zostanú len oblasti modrých kameňov ( 2. Svetová vojna nás stála 25 miliónov obetí, z toho 7 miliónov len židov).
   11./ Táto velká vojna sa bude končiť, keď budú kvitnúť čerešne (V Máji 1945 práve kvitli čerešne).
   12./ Pokial dozrievajú čerešne, nechcel by som byť žiadny nemec ( Symbol dozrievajúcich čerešní poukazuje na rýchlí spád udalostí ako skutočne v 1945 došlo k ukončeniu vojny, tak 1946 na vyhnanie sudetských nemcov, keď počas dozrievania čerešní došlo k hromadným odsunom).
   13./ Keď sa čerešne oberú, nechcel by som byť žiadnym čechom ( tu sa zdôrazňuje moment obdobia - konca čerešní, ktoré je nielen prekrásnym ročným obdobím, ale aj koncom určitých dianí v dejinách. Tu slepí pražský mladík vypovedal túžbu nebyť čechom práve vtedy, keď sú čerešne činné. K veľkému prekvapeniu prídu tie čerešne ešte raz v prorockej vízii k slovu).
   14./ Dvakrát bude Česká zem preosievaná.: prvý krát sa zvýši len tolko nemcov, kolko sa zmestí pod jeden košatý dub (Odsunutím boli sudetský nemci velmi decimovaný).
   15./ Opäť bude panovať český lev v Čechách, ale jeho lesk je na konci.
   16./ V Čechách bude žiť už iba jeden národ (...národ slovanský).
   17./ Vypukne jedna nová vojna, ktorá bude najkratšia ( "Vypukne", znamená neočakávane rýchlý začiatok, pričom "nová" môže znamenať nový druh vedenia vojny, ale to už hovoríme o tej velmi obávanej III. ).
   18./ Český národ bude touto vojnou zničený a všetko v krajine bude zasypané (Táto predpoveď sa celkom zhoduje s predpoveďou Aloisa Irlmaiera a nieto čo dodať).
   19./ Dvakrát bude Česká zem preosievaná.: druhý krát sa zvýši len tolko čechov, kolko sa vzmestí len na jednu dlaň ruky.
   20./ Ale nebude mier skôr v Európe, pokial z Prahy nezostanú len zrúcaniny.
   21./ Zasa bude Praha zničená počas kvetu čerešní (Čerešne do tretice, ale dokonca aj nejaká "inotaj" - alegória, že nikto s tým nepočíta, pretože vonkajšie symptomy, znamenia a predzvesti, tak nečakaný vstup tejto udalosti nedajú pripustiť, nieto ešte predpokladať).
   22./ Spadne na zem slnko a zem sa bude triasť ( ...Tým mal prorok na mysli iné slnko ako my poznáme).
   23./ Tá pomsta prišla sponad velkej vody ( ...To neznamená že je to z Ameriky).
   24./ Keď čerešne budú dozrievať nasledujúci krát (teda o presrok), vrátia sa vyhnanci z Čiech smutný znovu ku svojmu Pánovi, ku svojim krosnám (tkalcovská stolica) a ku svojim poliam (znovu nás prorok upozorňuje na čas dozrievania čerešní, ako keby to mal byť pre český národ nejaký fenomenálny čas. Ku "krosnám", teda k tkalcovskému stolu - k ručnej práci, vráti sa stredovek).
   25./ Ale bude ich len velmi málo
   26./ A títo "málo" sa budú vzájomne opytovať.: Kde si bol zastrčený? A kde ty?
   27./ Sedliaci budú za pluhom práskať bičom a pritom budú hovoriť.: tu stála Praha.
   28./ Na svet príde nový vek, budú ho volať "ZLATÝ" ( To tvrdí aj Alois Irlmaier).

   ALOIS IRLMEIER (1894-1959)*

   "Všetci volajú MIER, Schalom! A tu a vtedy sa to stane. Zrazu vzplanie nové ohnisko vojny na blízkom východe, velké flotyly bytevných lodí stoja v stredozemnom mori proti sebe a situácia je velmi napnutá. Ale táto plamenná iskierka je vlastne vhodená do sudu s pušným prachom na Balkáne. : Vidím "Veľkého" padať, krvavá dýka je položená vedľa. - Potom
   to ide jedna ana za druhou.
   Mohutné vojská pochodujú do Belehradu od východu a posunú sa až po Taliansko.
   Hneď na to vyrazia tri pancierové šíky severne od Dunaja bleskovým prepadom do západného Nemecka v smere Rýn - bez akejkoľvek výstrahy. Stane sa to tak nečakane, že obyvateľstvo bude v divej panike utekať smerom na západ. Mnoho áut upchá ulice, keď obyvatelia predsa len zostali doma, alebo zutekali polnými cestami! Čo na diaľniciach a rýchlostných komunikáciách prekážka rýchlopostupujúcim pancierovým jednotkám je prevalcované tankami.
   Povyše Regensburgu nevidím už žiadny most cez Dunaj.
   Z velkého Frankfurtu nezostalo takmer nič.
   Porýnie bude spustošené, ale viac zo vzduchu.
   Bleskovo prichádza pomsta cez velkú vodu. Hneď nato, prepadá žltý drak
   Aljašku a Kanadu. Ale nedostane sa ďaleko.
   Dvaja muži zavraždia jedného vyššie postaveného. Sú podplatený inými ľuďmi. Jeden z vrahov je černoch menšej postavy, ten druhý je vyšší svetlejších vlasov.Myslím, že je to na Balkáne, neviem to presne povedať.
   A stala sa tretie vražda. Potom je VOJNA. Na inom mieste povedal Irlmeier.: Východom slnka prichádza vojna a ide to strašne rýchlo. Vidím prichádzať tri útočné línie.: Ten spodný "červ" sa ťahá od Čiech cez les. Pater Norbert Backmund doplnil predpoveď, - ich ciel je Porýnie, po ústne sprostredkovanej výpovedi Irlmeiera Dunaj nepriatel neprekročí, ale uhýba smerom na severozápad, v údolí Naab (Naabtal) v Oberpfalzi vidí Irlmeier ich hlavný stan. Mesto Landau an der Isar ťažko trpí jednou "zablúdenou Bombou".
   Ten druhý "červ" tiahne direkt cez Sachsen na západ,
   ten tretí "červ" sa tiahne od severovýchodu k juhovýchodu. Rusi tiahnu deň a noc, ich cielom je Porýnie, kde sa nachádza tak vela vysokých pecí a stojí vela komínov.

   1. Ale potom vidím našu Zem ako guľu, na ktorej predomnou lietajú biele holuby, množstva ako piesku. A potom prší žltý prach v jednej línii. Zlaté mesto (Praha) bude zničené a tu sa to začne. Ako žltá čiara - línia sa tiahne hore až k mestu v zátoke. Bude jasná noc, keď ju začnú vrhať. Pancierové vozidlá ešte stále idú, ale tí, čo v nich sedia, celkom očerneli. Tam, kde to spadne nežije vôbec nič, žiadny strom,, žiadny krík, žiadna tráva a žiaden dobytok. Všetko zvädne a sčerná. Domy ešte stoja. Čo to je, neviem a neviem o tom nič povedať. Je to velmi dlhá línia a kto sa snaží cez ňu prejsť, zomrie. Všetci, čo sú tam, nad líniou, nemôžu ísť sem,
   a všetci, čo chcú ísť tam, nemôžu. Potom tam vo vedení armády niečo zlyhalo a všetci musia utekať na sever. Všetko čo mali pri sebe odhadzovali. Žiadny z nich sa nevráti späť už nikdy.

   2. Vo verzii podla Athura Huebschera povedal Irlmeier.: Ide to velmi rýchlo. Od Dunaja až k morskému pobrežiu panuje hrôza a zdesenie. Dvom velkým sprievodom uprchlíkov sa ešte podarilo prekročiť rieku. Tretí sprievod je stratený a je nepriateľom obklúčený, potom prišli tie biele holuby a zrazu začal padať z neba žltý dážď. Je to jedna velmi dlhá línia. Od Zlatého
   mesta (Praha) až hore k velkej vode k jednej zátoke. V tomto pásme línie pošlo všetko. Tam, v tejto línii je jedno mesto len kopou kamenia. Meno mesta nesmiem povedať.

   3. V ďalšej výpovedi Irlmeiera.: Roj holubov vzlieta z piesku. Dve svorky dosiahli priestor bojov zo západu na juhozápad... Eskadra sa obracia na sever a odrezala tretiemu "červu" postup. Od východu sa to hemží pásakmi (tankami). Ale v pásakoch sú už všetci mŕtvy, aj napriek tomu pásaky rolujú ďalej a po čase sa sami zastavujú a ostávajú stáť. Aj tu zvrhli letci svoje čierne skrinky. Explodovali skôr ako sa dotkli zeme a rozprskli žltý, alebo zelený dym, či prach. Čo bolo pod tým, všetko pošlo, či človek, zviera, alebo rastlina. Jeden rok nesmie nikto do tohoto priestoru vstúpiť, beztoho, aby sa nevystavoval životnému nebezpečiu. Na Rýne bol útokbezpodmienečne odrazený. Z tých troch vojnových ťahov, sa už nevráti žiaden
   vojak domov.

   Ďalej Irlmeier hovorí.: Na hlavný vojenský stan zhodili niečo dole, vidím na nejakom kopci kostol, ktorého oltár pozerá na sever a ten kostol horí. Juhovýchodné Bavorsko bude chránené pod rúškom ochrankine Frau Altoetting. Tu sa nedostane žiadny. Mešťania utekajú na vidiek k usadlíkom, aby si vzali kravku z maštale od tých, čo nie sú žiadny polnohospodári a nemajú
   žiadne pracovné sily k hospodáreniu. Vidím zánik troch miest. Jedno na juhu kleslo do bahna, iné na severe pošlo dolu pod vodu a tretie je nad vodou. Mesto so železnou vežou (Paríž), je
   zničené, vlastný obyvatelia ho zapálili. V krajine čižmy (Taliansko) vypukla revolúcia. Myslím, že je to náboženská vojna, lebo povraždili vela duchovných. Za pápežom vidím jeden zakrvavený nôž. Len velmi málo zostane z tých, čo nestihnú utiecť. Pápež im ale unikne a utečie preoblečený za vodu. Po krátkom čase sa ale navráti, keď sa obnoví pokoj. Pásmo Álp bude zo severu a z juho čiastočne zatiahnuté do konfliktu, ale východná časť je v pokoji. Kraje na severnom pobreží až po Belgiu sú ťažko skúšané vodnými príbojmi. More je velmi nepokojné a vlny sú až do výšky domu, vzniká pena, ako keby voda vrela. Ostrovy pred pobrežím zmiznú z povrchu a klíma sa zmení. Časť Anglie zmizne, keď spadne tá vec do mora, ktorú tam zhodí ten letec. Čo to je, ja neviem. Počas, alebo na konci tejto vojny vidím na nebi znamenie, ukrižovaného s ranami a všetci to budú vidieť. Ja som to videl už
   tri krát, príde to, určite.

   Na jar 1959 vypovedal Irlmeier toto.: Tma bude jedného dňa počas vojny. Potom sa spustí krupobitie ľadovca s hromami a bleskami a zemetrasenie bude lomcovať Zemou. Vtedy nechoďte von z domu! Svetlá nebudú svietiť okrem sviečok, elektrický prúd prestane fungovať. Kto sa nadýcha toho prachu, dostane kŕč a zomrie. Neotvárejte okná a zastrite ich čiernym papierom. Všetká voda vystavená tomuto prachu bude otrávená a všetká nezabezpečená strava, ktorá nie je v uzavretých konzervách. Žiadna potrava v pohároch a
   flašiach, nevydržia to. Nepite žiadne mlieko. Kúpte si pár konzeriev, ryžu a strukoviny.Chlieb a múka vydržia, vlhké splesnie, ako mäso – okrem zabaleného v plechovkách. Vonku zúri smrtelný prach a zomiera velmi veľa ľudí. Rieky a toky budú mať tak málo vody, že sa bude dať ľahko prejsť na druhú stranu. Domáce zvieratá kapú, tráva zožlkne a vyschne, mŕtvy ľudia celkom ožlknú a sčernajú. Po troch dňoch je po všetkom. Vietor odoženie tieto oblaky smrti smerom na východ. Ale hovorím ešte raz.: Nechoďte von, nepozerajte von oknom, nechajte horieť posvätené sviečky, alebo voskovice. A modlite sa. Počas tejto tmy (noci) zomrie viac ľudí, ako v obochsvetových vojnách dohromady.
   V Rusku vypukne revolúcia a občianska vojna. Mŕtvol je tak veľa, že už sa nedajú odpratávať z ulíc. Kríž sa bude znovu ctiť. Ruský národ znovu verí v Boha. Tí najvyšší medzi politickými stranami spáchajú sebevraždy a krvou bude zmytá vina. Vidím červenú masu, zmiešanú so žltými tvárami, to je všeobecná vzbura a hrozné vraždenie.

   Ďalšia Irlmeierova výpoveď.: Tá trojdňová tma je stále bližšie. Vidím tri deviatky, no neviem povedať čo to znamená. Tretia deviatka prinesie mier. Potom sa bude Kríž znovu ctiť. Keď sa to všetko skončí, príde mier a dobré časy. Tie zákony, ktoré prinášajú deťom smrť (prerušenie tehotenstva) prestanú platiť po ich zrušení. Vidím chudého vyciveného starého dedka ako
   nášho kráľa. Na lúkach kvitnú kvety, keď sa vráti pápež z vyhnanstva (exilu). Keď sa zjesenieva, schádzajú sa ľudia v pokoji. Najprv trpia hladom, ale potom sa im dostane tolko poživne, že budú všetci najedený. Ľudia bez pozemkov sa sťahujú znovu do prírody na vidiek, kde vznikla vyprahlá púšť a každý môže sídliť kde sa mu krajina zapáči, kolko stačí obrobiť. Ľudí je málo, a Kramár (obchodník) stojí predo dvermi a hovorí.: Kúp si niečo, bo
   zahyniem. Vplyvom zmeny klímy budú u nás sadené vinice a budú rásť južné ovocia, je
   ovela teplejšie ako teraz. Po tej velkej katastrofe, príde jedno dlhé a šťastné obdobie. Kto to zažil, tomu sa vodí dobre. Prostredníctvom katastrofy, alebo niečoho podobného tiahnu tí Rusi zrazu na sever. Okolo Kolína sa rozohní posledný boj. Po víťazstve bude korunovaný cisár prchajúcim Pápežom. Ako dlho to všetko trvá? Vidím tri čiarky, ale či sú to tri dni, tri týždne či tri mesiace - neviem. Vidím tri deviatky, tá tretia deviatka prináša MIER. Ľudia musia znovu začínať tam, kde začínali ich starý otcovia.

 5. proud napsal:

  Bezva,jenze kazdy proroctvi je videni nektery z nekonecna moznejch realit!Muze bejt,ale taky nemusi.Co kdyz ona Praha,matka mest,je naopak ta co v kazdym pripade zustane a jeji siozidopovest je jen prave proto vymyslena? ;-).Nezapominame na vymyslenou a prepsanou historii do ktery patrej i ruzny prorokove? Cemu teda budeme verit,vejmyslu? Nebo byt i jeho nektery casti? A ktery? Ty pravdivy? A ktera ze to je? ;-) :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Nebo budeme jako ostatni ovce verit jen tomu co se nam nejvic libi nebo z ceho mame nejvetsi strach? Nebo udelame neco proto,aby jsme prosadili jednu z nekonecnyho mnozstvi moznosti,tu nasi? ;-) .Mame na vyber,to mame porad.

 6. Maroš napsal:

  Som rád, že Putinov postoj bol zahrnutý do predchádzajúceho článku - bez toho to nebolo kompletné. Z iného pohľadu - ľudský genóm je pre iné humanoidné bytosti z kozmu to najvzácnejšie na "našej" planéte, tak prečo by nie ten Ruský - ktorý nie a nie zabiť! ??? Lebo o to zabitie "ruských baktérií" v podstate ide - a najprv ich treba dôkladne preskúmať!

  • Paul Durham napsal:

   Kotleba získal v Banskobystrickém kraji podle téměř úplných výsledků 23 procent hlasů, zatímco Lunterovi dalo hlas přes 48 procent voličů. Volební účast byla podle slovenských médií rekordní, v Banskobystrickém kraji dosahovala téměř 40 procent, odhady celostátní účasti se pohybují těsně pod hranicí 30 procent. V minulých krajských volbách v roce 2013 byla účast zhruba o deset procent nižší.

   vždy potěší, když jeden vidí, že na čele závodu do prdele jest předběhnut jinými

   • Maroš napsal:

    Durman - o účasť na moci v prdeli sa hlásia aj moslimské roupy - pozri Jalal Suleiman - moslimovia sú tu a v súlade s politickým islámom sú politicky aktívni!
    https://www.cas.sk/clanok/612730/vysledky-volieb-do-vuc-bratislavsky-kraj/

    • Zuzana N. napsal:

     aspoň si o ňom niečo zisti, keď už o ňom píšeš... Jalal Suleiman je síce sýrskeho pôvodu, ale je
     k r e s ť a n.
     A na rozdiel od 9/10 naších politikov má tvár a oči poctivého človeka so srdcom a svedomím, a s tým korešpondujú aj jeho názory.

     • proud napsal:

      Nejak ti rozumim,co se tejka onoho dobra v cloveku,ale to je tak vsechno Zuzko,protoze takhle spejete tam kam my,do riti,jak si nechate do vlady a zastupitelskejch uradu vnutit "neslovaky"!!! Nedelejte nasi chybu taky! Dockate se jen vlastizrady! Tak jako my,i kdyz oni "cizaci" maji i ceskej pas a ovladaji rec,na veci to nic nemeni! Drzte se toho ze tam maji bejt jen ti rodily co stravili aspon polovinu aktivniho veku doma!

     • Maroš napsal:

      Zuzana N - čo si mám pozrieť - že je to výkladná skriňa arabských génov na Slovensku? Aby sme si zvykli? Si klasická slniečkárska havloidná humanistka. Mám teraz ja vymenovať arabky, ktoré sa mi ako ženské páčia, aby si bola spokojná?

      "Berlínští politici tlačí na změnu složení policie
      Město Berlín, kde vládne červeno-červeno-zelená koalice, klade velký důraz na nábor budoucích policistů z řad imigrantů, protože podle úředního šimla je to nejlepší způsob, jak zajistit policejní dohled ve čtvrtích, kde žije neněmecké obyvatelstvo. Teoreticky má Afghánec poslechnout Afghánce, jak Němce. Už jen proto, že oba mluví stejným jazykem.

      Instruktor na nahrávce je však úplně jiného názoru :
      „Vytváříme druhořadou, zkorumpovanou policejní složku. Mám z nich strach, kolegové také, chodím do práce jen s největším sebezapřením a zhnusený. Toto nejsou budoucí kolegové, ale nepřátelé. Máme nepřítele ve vlastních řadách. Nikdy jsem ve třídě nezažíval takovou nenávist.„
      http://tadesco.cz/berlinska-policie-se-dostava-kontrolu-muslimske-mafie-stane-se-islamska-kultura-u-policie-normou/
      TAK TOTO JE ÚŽASNÉ – VLAJKA EU A KEBAB – AKO PEKNE TO IDE DOHROMADY, ŽE? IDIOTI!
      “ Zháňala sa aj vlajka Európskej únie, aby sa po rokoch vrátila na priečelie župného úradu.
      „Poďte sa pozrieť pred úrad, dali sme tam krabice,“ prehovorí na nás jeden z trojice neznámych chalanov, zatiaľ čo si jeho kamaráti objednávajú kebab v rýchlom občerstvení na banskobystrockom námestí.“
      https://www.aktuality.sk/clanok/536117/kotlebovi-po-volbach-nosili-pred-urad-krabice-aby-sa-vystahoval/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie.c.x…A.

      • Maroš napsal:

       Na Slovensko prišiel práve v čase Perestrojky, zakotvil v internacionálnej KSS, vytvára mosty s arabskými krajinami - presne "toto potrebujeme" v Európskom kalifáte - arabského "kresťana" komunistu!
       https://sk.wikipedia.org/wiki/Jalal_Suleiman

       • Maroš napsal:

        Niekomu stále uniká podstata, že projekt Európskeho kalifátu je realita a že súčasťou jeho prípravy sú aj rezidenti, ktorých úlohou je infiltrovať sa a čakať na svoju príležitosť aj desiatky rokov. Malá zmena v plánoch GP je zmena centra riadenia EU Kalifátu z pôvodne plánovaného tureckého centra - neo-osmanského /predstavitelia Gullen a Erdogan/ na centrum riadenia v Iráne, ku ktorému prirodzene záujmovo prilieha aj Sýria - takže tu máme agilného "kresťana"-komunistu zo Sýrie s typickým Tureckým menom - zašitého v Kominterne, a zároveň v krajine V4, ku ktorej má onedlho pribudnúť aj Rakúsko - so svojím Zlatým Jablkom Európy - Viedňou. A mestá sa nedobíjajú len delami, ale najmä zradou a lsťou! Takže pokiaľ nejaký Suleiman tvrdí, že NATO je zločinecká organizácia - je to pochopiteľne sympatické tým Slovákom, ktorí majú plné zuby zaťahovania NATO do vojny s Ruskom. Avšak hlavne ide o to, že NATO je úhlavný nepriateľ Iránu . budúceho centra Európskeho kalifátu, ktorý má byť súčasťou kontrolného mocenského mechanizmu "bŕzd a protivách" v projekte Globálneho prediktora - v globálnej Hodvábnej ceste!

        "Süleyman sa stal vládcom ríše, ktorá mohla považovať Stredozemné more za svoje vnútorné vody. A pánom nielen Turkov, Grékov, Arménov, moslimov, ale aj kresťanov či židov, ktorým bolo už od sultána Mehmeda I. za zvláštny poplatok umožnené ďalej praktikovať svoje náboženstvo, zvyky i zákony."
        "Najprv vydal zákon na vybudovanie náhrobku, mešity a školy, aby si tak uctil pamiatku svojho otca. Tak oslobodil 1500 egyptských a iránskych zajatcov, nahradil kupcom hodnotu tovaru zabaveného jeho otcom Selimom I. Okamžite si získal uznanie ako citlivý, veľkodušný a spravodlivý vládca. V Ríme sa o ňom vravelo, že je jahňaťom na mieste dravého leva. Lenže ľud sa mal najprv presvedčiť, že Süleyman má od jahňaťa veľmi ďaleko. Kruto potlačil pašovu revolúciu v Sýrii a vydal sa dobývať západnú zem. Uspel tam, kde zlyhal jeho otec aj pradedo."
        Poznámka - viď Suleimanovu angažovanosť na obnove pamätníkov SNP! - čo má súvislosť s privlastňovaním si SNP komunistami, ale aj budovanie imidž "vlastenca - odbojára" - lebo Slováci sú idioti! Ako cez kopirák - pre neznalých svojej histórie!

        "Dňa 29. augusta 1526 porazil v bitke pri Moháči českého a uhorského kráľa Ľudovíta Jagelovského, ktorý počas ústupu svojich vojsk zahynul. Turecká armáda obsadila veľkú časť Uhorska vrátane Budína a Pešti. Ďalším krokom mal byť útok na Rakúsko – predovšetkým na Viedeň. Süleyman ich obťažoval dvakrát. Prvýkrát v roku 1529 a druhýkrát o tri roky neskôr. Obidva útoky boli úspešné. Süleyman držal v ruke polovicu Zeme a tá druhá sa ho snažila podplatiť aby na nich nezaútočil, a tým mal toľko zlata že dal postaviť nemocnice, školy, dve mešity (1. na počesť svojho otca Selima I. a 2. svoju mešitu so svojim menom)."
        "Süleyman znamená Šalamún a treba povedať, že osmanský panovník môže byť k Šalamúnovi v mnohom podobný – napríklad ako zákonodarca. Dal spísať veľa nových zákonov, postaral sa však aj o dôsledné uplatnenie zákonov vytvorených jeho predchodcami. Po dlhých rokoch nastolil v ríši poriadok. Trestal korupciu aj nespravodlivosť, dohliadal na vyberanie daní, ale dohliadal aj na to, či vyberači neporušujú svoje právomoci. Süleyman síce trávil väčšinu svojho panovania vo vojne, Osmanskej ríši tým však paradoxne zabezpečil mier – takzvaný Pax Ottomanica. Populácia sa v pokoji rozrastala, pribúdali cesty, karavány sa striedali jedna za druhou, obchod rozkvital, remeslám sa darilo. Vojny sa totiž viedli o nové územia, osmanský ľud žil v pokoji."
        "Vo veku 72 rokov zostávalo Süleymanovi splniť tri úlohy, ktoré si predsavzal: dostavať vlastnú mešitu, zrekonštruovať dávne akvadukty, aby privádzali vodu do Istanbulu, a konečne dobyť Viedeň.

        Lenže svet sa od prvej výpravy k Dunaju zmenil. Uplynulo štyridsaťpäť rokov. František I. aj Henrich VIII. zomreli už v roku 1547. Karol V. prenechal vládu svojmu synovi Filipovi II. a stiahol sa do úzadia. Vo vojnových bojoch sa využívala nová technika, proti ktorej Turci často bývali bezmocní. Nové územia nezískali, dane sa nedvíhali, obyvatelia nepribúdali. Osmanská ríša začínala stagnovať."
        https://sk.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCleyman_I.

        Komunista - "skoro pravoslávny" - podnikateľ s 8 firmami - slovom - s ÔSMYMI! Kto neverí vlastným očiam - bojovník so žoldniermi Západu - oligarchami. To je výsledok toho, keď Slovač žerie toľko trávy!
        http://orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Suleiman&MENO=Jalal
        https://sk.linkedin.com/in/jalal-suleiman-66674012/zh-cn

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!