P.C.Roberts: Je to šílenství, ďábel, či obojí, jež drží západní svět pod krkem?

3e6ed8e4744bcb82bb5ed155dd28d613Jelikož presstitutky už dnes žádný vztah k pravdě nemají, člověk dokonce už má tendenci nedůvěřovat ani úmrtním oznámením, v nich zveřejňovaných. Stejně jako např. zprávě, že tři americké mateřské letadlové lodi vypluly k břehům Severní Koreje. Proč by to dělaly? To jen aby napodobovaly praxi Britů z 19. století, kteří také vysílali své válečné lodi jednou sem a podruhé tam? Není to dětinské? Čína už přece vyhlásila, že se útoku na Severní Koreu postaví, pokud Severní Korea nezaútočí jako první. A Rusové se vyslovili podobně. A obě tyto země mají přece rakety, které dokáží americké letadlové lodě vyřadit v jediném okamžiku. Takže jaký jiný smysl má vyslání těchto obstarožních plavidel k břehům Koreje, než nechat si je potopit a jejich zkázu pak využít jako záminku k rozpoutání 3. světové války?

Generální tajemník NATO generál Stoltenberg prohlásil: „Jsme si plně vědomi toho, že v dosahu severokorejských raket se dnes nachází i Evropa. Takže dnes čelí severokorejské hrozbě už všechny státy NATO“.

Jistě, je to navlas stejné, jako když se tvrdívalo, že Evropa se nachází v dosahu neexistujících iránských raket, kterážto tvrzení se využila k umístění raket amerických na hranice Ruska. Anebo když se severokorejských raket využilo jako záminky k umístění raket amerických na hranici s Čínou.

Americký viceprezident Pence navštívil základnu amerických raket v Minotu (Severní Karolina), a takto nezodpovědně oslovil tamní posádku: „Vstupujeme do velmi nebezpečného období a já jsem za vámi přišel, abych vám oznámil, že v blízké budoucnosti můžete obdržet rozkaz k vypálení svých raket. Je možné, že věci vyeskalují víc, než si dnes dovedeme představit. Jestliže obdržíte náležitě formulovaný rozkaz k palbě, palte. Nemařte čas snahou nechat si ten rozkaz potvrzovat, tím byste celou věc jen zdržovali. Jestliže tedy dostanete rozkaz k odpálení, proveďte jej!“

http://halturnerradioshow.com/index.php/news/u-s-national-news/1505-vp-pence-makes-history-first-sitting-vp-to-personally-visit-minot-nuclear-missile-base-reportedly-tells-crews-if-the-order-comes-launch

Uvedené nezodpovědné prohlášení amerického viceprezidenta přichází ve stejné době, kdy Rusové oslavují sovětského vojáka, který odmítl uvěřit sovětskému systému varování o počínajícím útoku amerických raket a nezahájil proto proces, který by v důsledku tehdejšího skutečného omylu varovného systému vedl k nukleárnímu Armagedonu.

K smrti by nás měl vyděsit fakt, že američtí političtí lídři jsou k možnosti stále přítomného falešného varování tak necitliví. A kretén Pence vůbec není vlastenec, který nás chrání. Je to idiot, který by měl být propuštěn z úřadu dřív, než nás svou totální nezodpovědnosti přivede všechny do hrobu.

Najděte si to na internetu a čtěte: Falešné poplachy o nukleárním útoku byly v době Studené války víceméně běžnou věcí, ale Washington i Moskva byly dost zodpovědné na to, aby na ně nereagovaly. Ale teď máme viceprezidenta, který na ně mermomocí reagovat chce.

Washingtonští idioti nařídili zastaralým bombardérům B-52, neosoucím jaderné pumy, neustálou pohotovost ve vzduchu 24 hodin denně. Proč to? Vždyť ani jeden z těch bombardérů nemá šanci proniknout clonou vzdušné obrany Ruska? Takže jaký jiný smysl ta pohotovost má, než ještě víc zvýšit nedůvěru mezi nukleárními mocnostmi? A jaký je dnes ještě větší zločin, než je zvyšování této nedůvery?

Proč se Washington tak osudově upjal k počínáním a mravům kriminálníka? Proč nejsou ti, za tato počínání zodpovědní uvrženi do vězení za ohrožování lidstva a života na planetě Zemi? A jak je možné, že ani Washington a ani jeho vazalové neslyší, když mocnosti, schopné je zničit, jasně vyhlašují, že už mají washingonské arogance a vyzývavosti tak akorát dost?

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2017/10/30/insanity-evil-western-world-grip/
31 Komentářů k P.C.Roberts: Je to šílenství, ďábel, či obojí, jež drží západní svět pod krkem?

 1. Eschatolog napsal:

  proc je autore nezatknete vy ?

  • proud napsal:

   Proc to neudelas ty?

   • Paul Durham napsal:

    „Proč se Washington tak osudově upjal k počínáním a mravům kriminálníka? Proč nejsou ti, za tato počínání zodpovědní uvrženi do vězení za ohrožování lidstva a života na planetě Zemi? “

    nejspíše by nenapsal takové cirtované sračky , protože každý s IQ alespoň sedmiletého cikána přesně ví o co jde

    • proud napsal:

     Kdyby to kazdej tak presne vedel,nevypadal by svet krapet jinak?

    • proud napsal:

     I kdyz,mozna ne,dokud je sila si koupit aspon mlceni ze strachu…..

    • proud napsal:

     Ovsem penez a kseftovani,to se zrovna vy zastavate:-))))))))))))

    • Toník napsal:

     Nedávno jsem slyšel, jak v USA už málokdo věří CNN a jak tam upravujou zprávy. A dnes jsem se na Prima COOL kouknul na války hvězd. Nemohl jsem uvěřit vlastním očím. Oni předabovali část textu. V původní verzi se říká – leťte neregistrovanou lodí s kolonisty. V upravené verzi TV Prima je nový text – leťte neregistrovanou lodí s imigranty. Síla co?

     • Paul Durham napsal:

      „Naše ústava je velice zdařilý projekt a její (případné, pozn. PH) zásadní změny narazí na článek devět odstavec dvě ústavy, že změna podstatných náležitostí demokratického právního státu je nepřípustná. Je to článek, který vyvolává zejména v odborných kruzích veliké diskuse a kontroverze. (…) Takové ustanovení není ve všech ústavách, dokonce v podobě, v jaké ho máme my, není v žádné.“

      citace z dnešního protiproudu , kde citují šaloma rychetského , důležité je slovo „naše“ , jinak proudové nemají ani na toho sedmiletého cikána , ten alespoň ví jak proudy ojebat

 2. Lukaš napsal:

  Pence musí vědět nejlíp,co se vaří v Pentagonu.
  Zatím bude klid,když cestuje Trump do Asie,bude záležet,jestli k útoku na S.Korej přemluví spojence.Jen to dokazuje,že nepůjde o několik raket,ale stonásobně více,nebudeme stíhat,jak to bude lítat sem i tam.

 3. Definitiva napsal:

  Pence je štátna mafia, tá zdebilnela, funguje mimo realitu. Trump je globalista. Cieľom globalistov je odstrániť USA z riadenia sveta, preto riadenie z Číny, likvidácia petrodolára, prehra na Blízkom Východe, staré a nefunkčné zbraňové systémy. Do obrazca zapadá aj potopenie lietadlových lodí a opotrebenie lietadiel nepretržitým letom… Všetko, čo USA konajú, pracuje proti nim a smeruje USA k deštrukcii a perestrojke.
  Všetko funguje ako má a v najlepšom poriadku. Každé ráno nás stretáva viac a viac optimizmu. S výnimkou Slovenska, tu je pesimizmus z tvorby našich politikov obrovský a narastá.

 4. Lid napsal:

  atomova bomba je hoax,pro udrzeni lidi ve strachu,retezova (rychla) reakce neexistuje,v jaderkach maji jen parni stroj, „horke kaminky“,atomova valka nemuze byt,tak je to, a Hirosimu znicili kobercove napalmem,jako Tokio. Bydleli vetsinou v bambusu,jinak casti kamennych budov staly i v ground zero neposkozene,trava,stromy,i drobne vetve! Vsechny atom. pokusy jsou podvod=klasicka trhavina ve velkem nakladaku! Vsichni v tom jedou!!! Je to jen divadlo. Proste „kdosi“ potreboval lidsky strach. Jako stale. Kdo? Mozna… parazit…resp. virus z neho…“satana“, koho? Problem neni ani Usa ani Zide ani Nemci ani cerni, zluti, zeleni ci leskli pruhovani Martani s tykadly ci bez, problem nejsou ani lide jako parazite, problem je NEMOC lidstva, tj. ze CHYTLO parazitismus. Je to jen spina, je to nemoc, nic vic, prach vykazujici castecne vedomi, je to jen vyhynule DNA davno rozpadlych bunek, mnozici se nejlepe v oslabenych tvorech (nasili, tezke kovy,ockovani, elektrosmog, obrizka- toto oslabuje imunitu). Proc jsou lide zparazitovateli? Protoze prosli „satanskym“ ritualem, jsou pripojeni na „satana“, naockovani (nemoci zmizely zlep. zivotnich podminek) „satanem“, co to je? Satan=prach vyhynulych parazitickych „nasilnych“ dinosauru. To je cele. Tak prosteee

 5. Torena napsal:

  Jo,kdyby ti chazamíci byli všichni tak rozumní jak P.C.Roberts.Všechno zlo,které rozsévají prameni z jejich vrozeného mamonu.

  • Lid napsal:

   zide (i jini) nemaji „svuj“ parazitismus vrozeny, byli k tomu vypestovani, (Russian general on the Jewry https://www.youtube.com/watch?v=OyW-dHfxZn0 )

   mozna streetworkery, ( Enormous Cone Head Of Paracas Peru: Lost Human History Revealed https://www.youtube.com/watch?v=JnERUZNqwbc )

   poslanymi na Zemi proti „ozbrojenym blaznum“ predevsim v jizni asii a nemecku. „anglicka“ kralovna alzbeta- pochazi z nemecka z hamburku, rockefeler pochazi take z nemecka, rotsild taky z nemecka, vsechno vychazi z nemecka a do nemecka se dostalo (mozna cinskymi dzunkami) pomoci experimentujicich silencu s hadim spikem ve starych kostech z ciny. Proto ta velka proticinska zed, 13000 km dlouha, postavena Slovany Velke Tartarie (viz strategicke umisteni zdi tesne pod kopcem na jizni strane, zahnuti oblouku zdi proti jizni strane apod.). Vsimli jste si jak mnozi politici a vetsina statnich zamestnancu jsou tak zparazitovateli, ze delaji vse proto, jakoby rozhodne chteli vyhynout (jako treba pterodaktyl) ci psychopate jak vypraveji, ze slysi hlasy stvur nabadajici je k vrazdeni lidi? (hmm mozna staci jen ubrat vitaminu B, horciku, priotravit a pridat hadiho DNA a MATE STVURU V TELE!! tedy jeji odstraneni je postupovat reversne). I kdyby vse byl jen hologram, porad to neresi proc Prirozenost trpi, jakoby z laskyplneho Stvoritele (vesmirnych zakonu, programatora atd.) se stal ubohy tupy prazdny satan (zlodejsky lobismus, zdrogovana zrudna fetka nad Mrkvosoftem atd.). At je to co je to, hologram, dira v cerne dire, mlhovina zlofetu z vesmiru jenz „sjela“ Stvoritele a to Fest, ci oslabeni a pote zamoreni lidi prachem starych kosti parazitickych dinosauru a nasledne ten hadi mor sireny asi znacne podivnou vanockou pro zidy, pojidanou o sabatu, oplatkama v kostele, ockovanim (mafiozo se ockuje tyranosaury, lidi ockuji:zeny- DNA zabama a muze- DNA opicimi mozky a potracenymi plody) a kdovi cim vsim jeste, musi to byt dokonale zastaveno, protoze tenhle hnus, tak zrudne zlo (pricinou vseho zla (valky, premnozeni, znecisteni) je satan- prach vyhynulych parazitu- odstraneni satana (ci jeho vyleceni at je to co je to) vyresi vsechny problemy sveta) je evidentne NETOLEROVATELNE pro vsechny zive tvory, vcetne Zeme, vzduchu, vody, Mesice, Slunce a vseho.

 6. benmil napsal:

  Technická poznámka:
  Anglické slovo „idiot“ nikterak nesouvisí s psychodiagnostickou škálou nízkých stupňů inteligence, a překládá se jako „hlupák“. Je-li někdo idiot, nemůže být současně kretén.

 7. jan nowak napsal:

  Proud má IQ 7.. asi tak jako Ponrawa ! ! !
  .. Ponrawa , ponrawa – wšech Krt.ků zdrawá potrawa : )))
  Muheeee
  M.

 8. Dobroděj napsal:

  Odpověď je velmi jednoduchá! USA jsou astronomicky a nesplatitelně zadluženy a proto musí vyvolat válku za každou cenu!!! Přeci si neřeknou, jsme úplně v řiti a necháme se Čínou „přejet“ tam a ještě zpátky!

 9. Martin Rubáš napsal:

  Korea je irelevantní. USA by se měli zaměřit na Saudy. Saúdové jsou zlo. Jsou největším podporovatelem terorismu. Proti ní be se mělo zasáhnout. Saúdové jsou centrem zla a teroru. Ale mají hodně peněz. Pokud opravdu chtějí USA situaci zlepšit ať řeknou Saudům ať přestane podporovat terorismus, nebo bude útok. Kim nic nedělá. jenom straší…

  http://www.epshark.cz/clanek/103/saudska-arabie-vazeny-spojenec-nebo-nepritel

  • proud napsal:

   „USA by se měli zaměřit na Saudy.“………..to jsou uz davno,Saudi delaj co jim Amici reknou!!! Pobavilo me to naivni ocekavani ze USA zacne bejt ten hodnej strejda a zakaze saudum co jim narizuje:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • benmil napsal:

   Největší terorista, kromě USA, je |Izrael. Přečtěte si např. Starý zákon.

  • Petr C napsal:

   USA by se mely zamerit sama na sebe.

 10. Maroš napsal:

  Globálny prediktor – o trochu bližšie…

  V Ríme je kľúč na odblokovanie planetárnej karantény To by viedlo k oslobodeniu 7 miliárd utýraných
  https://www.youtube.com/watch?v=fBk0o5X7LdM

  CERN Démonický portál Alpha 2 zachytil na video antihmotu
  https://www.youtube.com/watch?v=R6rHRb5jeg8
  J. Chvátal – 6.3.2017 – Stav bojov v Antarktíde 3
  https://www.youtube.com/watch?v=sA97vZPPL9k

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!