Paul Joseph Watson – pravda o útoku v New Yorku

nypd

6-ti minutové video britského komentátora o absurditě kampaně proti islamofobii, která se v amerických médiích a na sociálních sítích objevila po nedávném teroristickém útoku v New Yorku. Jak je možné, že se tolik lidí strachuje, aby se nerozvinula nenávist proti nenávistné ideologii?

Pozn. J.K.: Vzhledem k tomu, že Paul Joseph Watson je stále aktivní autor na infowars.com (Alex Jones), tak je podivné, že v komentáři prohlašuje, že i útoky z 11. září 2001 v New Yourku měli na svědomí islámští teroristé. Např. takový Ole Dammegård podrobně studuje všechny možné teroristické útoky, ke kterým dochází v posledních letech v Evropě a USA a dochází k přesvědčivému závěru, že většina, pokud ne všechny, jsou akcí tajných služeb pod falešnou vlajkou, podobně jako útoky 9/11. 
3 Komentářů k Paul Joseph Watson – pravda o útoku v New Yorku

 1. Justass napsal:

  Jo, jo J.K. A už vůbec si nevšímáme toho, že poslední dobou, obzvláště se ti „islámští“ teroristé jaksi převtělili v bílou „nadrasu“ V USA pak obzvláště.

 2. proud napsal:

  At si hlasa kdo a co chce,ale jen do chvile kdy porusi: Nesmis nikoho ohrozit,omezit jen s jeho svolenim.Paklize porusi, musi pocitat s nasledkama,a to tady melo bejt uz pred emigracni invazi a pri ni to melo bejt dusledne dodrzovany a kazdej imigrant to mel podepsat a seznamit se s tim,povinne,s tim ze si pri nedodrzeni ponese patricny nasledky,kriminal,nejvyssi vyjimecnej trest,vyhosteni.Zaroven by mel vedet ze vsechno je odtud,potud,pak se taky muze stat ze kdyz pohar pretece nastoupi soudce lynch a ten se nebude ptat jestli vinen,nebo nevinen.

  • proud napsal:

   Stejne jako „vlada“ co riskuje ze lynch nastoupi a smete ji mezi prvnima,pro jeji stupiditu a ohrozovani obcanu naroda,coz je v poradku,protoze co je vlastizradny,to tady nema co delat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!