J.G.Jatras: Otřesné odhalení: Zločinný Islamský stát vytvořily USA a Saudská Arábie. Maintreamová média ovšem mlčí. A mlčí i Trumpův tým.

59604bb1debcfTakže tady to máme – a přímo od pramene. Někdejší premiér Kataru vydal svědectví o tom, jak jeho země, řízena Spojenými státy a pod jejich dohledem, spolupracovala se Saudskou Arábií a Tureckem při dodávání zbraní a peněz džihádistickým povstalcům v Sýrii. Explozivní interview o této věci je „veřejným přiznáním o tajné dohodě a koordinaci čtyř zemí, zaměřené k destabilizování nezávislého státu a k podpoře podvratných skupin Al-Nusrá a Al-Kajda na jeho území“.

Někdejší katarský premiér Hamad bin Jassim bin Jaber al-Thani, který za katarskou stranu až do roku 2013 na operace v Sýrii dohlížel, prohlásil při komentování skutečnosti, že státy Perského zálivu za podpory USA a Turecka ozbrojovaly v Sýrii džihádisty, doslova toto: „Nechci jít do detailů, ale vlastníme dokumenty o tom, jak se měnila i jak rostla naše role při dění v Sýrii“

Bývalý premiér Kataru.dále uvedl, že saudskoarabský král Abduláh (vládl v SA až do své smrti v r. 2015), a Spojené státy, postavily Katar do vedoucí role tajných operací v Sýrii v tehdejší tzv. proxy válce proti této zemi (proxy válka je válka s nastrčenými figurami, při níž hlavní její iniciátor zůstává skryt).

Tento výrok přednesl al-Thani jako omluvu za podporu, kterou tehdy Katar terorizmu poskytoval, a současně i jako kritiku USA a Saudské Arábie za to, že udělaly z Kataru pouhého svého „podržtašku“. Čili troubu, který ve financování ozbrojených povstalců v Sýrii stále pokračoval, zatímco ony se z jejich původně široké podpory pomalu stahovaly. A to až do okamžiku, kdy na ně al-Thani podrážděně vyštěkl: „Vždyť jsme předtím byli přece všichni v jednom zákopu!“

Teď, když je tedy tohle všechno venku, skoro by se vám chtělo Hillary Clintonovou, která v době, o níž al-Thani hovoří, byla ministryní zahraničí USA, politovat. A současně si asi též říkáte: „Téhle věcičky Trumpův tým určitě dokonale využije.“

Ale omyl. Stal se pravý opak. Ani pípnutí se neozvalo z Trumpovy vlády a ani slovíčko z televize Fox, která tradičně republikány podporuje. Všichni zůstali tak tiší a mlčenliví, jak tiché a mlčenlivé jsou hroby statisíců Syřanů, zabitých džihádisty.

Prostě se to nestalo.

Z webu Strategic Culture Foundation vybral a přeložil Lubomír Man

Zdroj: https://www.strategic-culture.org/news/2017/11/03/bombshell-revelation-us-saudi-culpability-creating-isis-ignored-mainstream-media-trump.html

 
6 Komentářů k J.G.Jatras: Otřesné odhalení: Zločinný Islamský stát vytvořily USA a Saudská Arábie. Maintreamová média ovšem mlčí. A mlčí i Trumpův tým.

 1. Josef Švejk napsal:

  Už pěkných pár let je tato skutečnost všeobecně známa. Takže nejde o "Otřesné odhalení", ale údiv nad zjištěním, že lidstvo vymyslelo kolo.

 2. ekonom napsal:

  Veru ako píše Švejk Jozef....ktosi objavil teplú vodu....more dôkazov je o tom kto stvoril a podporoval ISIL....kto stojí za morom životov a zničenej ifraštruktúry Sýrie...nič nové pod slnkom....iba je komické,že v dnešnej internetovej a digitálnej spoločnosti si myslia títo úbožiaci sveta,že o tom nik nevie resp.tých pár ludí ich netrápi,čo to vedia...oni svedomie nemajú...sú to diablovi sluhovia....stačí pozrieť na niektorých... na ich oči a mimiku...presne tak býva vykreslený na obrázkoch satan a diabol...ale je dobré ked pribúdajú dôkazy...tak poďakujme aj tomuto článku aj obsahu...nikdy nie je dosť dôkazov...sofistikované zločiny niektorí ľudia ešte nevidia ale je ich vďaka internetu stále menej....bohuďakovať

 3. stefan goga napsal:

  Po pouziti zahodit a umyt si ruce nacisti CIA madein USA. Krev a byda ostala v Syrii. Fasisticka EU mlci. A mlci aj pri presune armady NATO k Rusku.Narod si hovinka nas se to netika. ALE bude az bude pozde.

 4. Lukaš napsal:

  Jak víme,nebyl to jen IS.USA poučené z Koreje,Vietnamu,pokud nemá v těch státech pátou kolonu,teroristy,ozbrojené skupiny,nemá naději na úspěch.Proto si vybudoval tyto teroristické,trestné skupiny.Snad největší byl Talibán,Al-Kaida,IS,na Ukrajině Banderovci,trestné prapory,ale třeba i u nás disidenti.Podobně to dělá ve všech státech,nejdřív pomoci Soroše,různé neziskové organizace,různé protirežimní skupiny a postupně až ozbrojené odpůrce,právě různě podporované okolními státy,které dokážou USA vydírat pomocí dolarů.

 5. proud napsal:

  " Myšlenky se pohybují v jemnohmotném světě okolo nás tak skutečným proudem, jako voda nebo vzduch. Mnoho lidí si to ani neuvědomuje, že si škodí svými myšlenkami na negativitu, zvláště v dnešní době. Jednoduše, nač myslíme, čemu věnujeme pozornost, tam směřuje naše vzácná energie.

  Nač myslíme, tím otvíráme (zapojujeme se) proud energie takové, jaká je myšlenka a to působí na tělo i Duši k dobru nebo zlu. Napsalo se toho už o tomto hodně, ale lidi stále zapomínají, že vlastně tím vším řídí tvořivou Sílu. Člověk zachvácený negativitou, nebo stísněnou náladou, je ve stejném proudu energií jako ti ostatní, negativně smýšlející a tvoří další doplňkovou baterii pro zvýšení její kapacity (výkonu) – tedy napětí. Posilují vlastně tento proud a ani o tom neví. Jako když zapojujete do série víc a víc baterií (jeden člověk-jedna baterie), až nakonec je energie tak velká, že když s touto baterií manipulujete, jste v obvodu, může vám uškodit nebo pomoci, to je na druhu myšlenek"..............tak,ted uz mozna chapete proc nemam rad clanky o pruserech a jejich rozebirani,onu nebezpecnou drbarnu a vyvijec skepticizmu. :-)

  https://energieupramene.blogspot.cz/2017/11/jak-zachazet-s-myslenkami-o-sile.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!