Metamorfóza parazita v deratizátora

Bohužel tato proměna je možná pouze u „homo sapiens“. Vekslák touží být prezidentem a proměnit Hradčany na kasino a Prahu na Las Vegas. Spolupráce s STB v dobách  před sametovou revolucí se neprokázala a uznávaný textař a zakladatel sázkové společnosti Fortuna dost zbohatl. Prý má na kontě 500 milionů korun, je vzdělaný a údajně zná cizí jazyky a nikdy při svých debatách se neopomene zmínit o svém příbuzném Dr. Wichterleovi, objeviteli a průkopníkovi plastových očních čoček, jež dnes používají sta miliony lidí. Dr. Wichterle by si Nobelovu cenu určitě zasloužil, ale fámy, že mluvil čtrnácti jazyky berte s rezervou jako inzeráty na internetu, kdy vám ti idioti tvrdí, že za měsíc/týden hovoří jako rodilí Angličané. Hovno.

Co je to za profesi „rodilý Angličan“? Blbeček, který dokončil základku a nyní maká u MacDonalda. Středoškolák s postgraduálním  technickým kurzem na opravy buldozerů, nebo vysokoškolák XX. V té společenské hierarchii obsah sdělení studentů Oxbridge, kolegové z Eaton/Harrows up the Hill pravděpodobně nepochopí. Zkrátka kasta zdegenerovaných šlechticů mezi sebe nikoho nepřijme. Možná kdyby ta konverzace mezi studenty státních a privátních univerzit proběhla pod stromem vrhající stín na „Havlovu lavičku“, tak by vzájemnou aroganci překousli.

Mezitím se na české politické scéně vynořil další uchazeč o hrad. Buran non plus ultra Topolánek a řada dalších o které by si většina lidí neopřela ani kolo. Medializací lží a nepravd ČT jsou občané ČR totálně dezinformování. Který vůl zakroužkoval zločince Kalouska, Bendu a tu dvacetiletou ozdobu kadeřnických salónů Dominika? Nám seniorům to může už být u prdele, přesto máme starosti o naše potomky a jejich potomky, kteří zatím nic nechápou. A hovadiny od dementa Hawkinga, že do konce století musíme upustit planetu a přesunout někam jinam do vesmíru neberte vážně. Ty jeho kraviny publikuje většina světových deníků, což mu a jeho týmu, jenž ho udržuje při životě zaručuje příjmy, o kterých se nám nesnilo a o kterých on neví. Tu roli užitečného idiota nevnímá nejméně deset roků. Nicméně zájemců žíznícím po životě na zámku/hradu rapidně přibývá i když iq většiny z nich osciluje na hranici pokojové teploty.

Náš Zeman údajně „spálil“ deset kilo a zdá se, že mu to pálí více než kdykoliv předtím. Moudro předků, že obžerství a intelekt nejsou dvě strany jedné mince nedávno komentoval bývalý MP/ČSSD Paroubek. Endokrinolog Rajko Doleček (92) by vám mohl vyprávět, co přežírání a následná obezita s vaším metabolizmem provede. Čtenáři portálu NWOO. Na programy TV o žrádle (Donutila, Halinu a Polreicha) se nedívejte, jinak se úctyhodného věku nedožijete. Všichni chřadneme a stárneme bez ohledu na politiku, pozemské statky a vzpomínky z dob, kdy nám zvonila hrana. Přesto jsme zvědaví, čím nás seniory „evoluce“ překvapí v příští dekádě, ale především naše ratolesti vyzbrojené Ipady, laptopy a mobily, kterým „ego“ postavit dům, zasadit strom, mít rodinu a nést pochodeň slovanských předků připadá směšné.

Howning.
6 Komentářů k Metamorfóza parazita v deratizátora

 1. .lak napsal:

  Zaujímavé, nějaký teletník prognosťáku si snad labolatornje pjiestují v petryho miskách 911.nácci.

 2. Carlos IV napsal:

  „Zkrátka kasta zdegenerovaných šlechticů mezi sebe nikoho nepřijme. Možná kdyby ta konverzace mezi studenty státních a privátních univerzit proběhla pod stromem vrhající stín na „Havlovu lavičku“, tak by vzájemnou aroganci překousli.“
  Tomu rikam definice. Nadcasova a vseobecna – pokud jde o ty „skobonose“ – jinak „hook-nosed“. Za chvili nam nedovoli ani svobodne uprdnout.

  • proud napsal:

   I prd se stane predmetem obchodu,chces prdet? Zaplat si a muzes……. :-))))))))))))))

   • proud napsal:

    A hned budou dalsi pracovni mista,nekdo od tebe musi vzit peniz,dat ti povolenku a ohlidat abys nepreprdel :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • .lak napsal:

     Zeširoka :-D
     # .lak 2017-11-08 00:07
     Hele princátkům a princeznám adorace dědičné je to jedno, jejich rodoví destabilizují svět s debily petrodolaru a vlastně cestofku se zaručeným tiskem € otročícíh kafírů jim v euálu zařídili a ti idioti ani neví která bije, co. Pyjrátům ve škole feťákům vylízaným s ohanbím ani neřekli, ne?
     Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
     +29 # Janinna 2017-11-08 00:14
     :)) saudská královská rodina má 25 000 členů, z toho asi 7 000 princů.
     Při těch čistkách a fofru jakým jsou likvidováni jim tam za chvíli žádné princátko nezbude.
     Saudové a Izrael „spí v jedné posteli“:))
     Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
     +22 # .lak 2017-11-08 00:33
     Voni mají postaráno o levobočky milejší těch zpachantělých dojičů jich starších na dosah strčené u sluhů a ty s invencí upírů okolí a ne jim plodičům.

     Bonus z AEnews více tam. Mazalové „diskuze“ mají představy automatizace 4. generace naprosto pitomými představami vědomí v odosobněných karosách snad vagónků pro havíře bez citu nad rozumem a vůlí, bez dědičné historie a souvztažnosti k přírodě fauny a flóry i „neživé přírody v robůtkách „emil, příšerně děsný prvoplánový jednoduchý trubky až ostudy bytí a vědomí vůbec pokud si i nepletou pojem a průjem .ráči na facky lopatou ve věčnosti a nekonečnosti vesmíru vskutku idiotských přístupů a vjedci tedy dokáží zaskočit i s jimi pohrkanými trouby představy ráje předpeklím hovada bezectná bez špetek studu snad s představami zběsilých pádivostí ohromujících zisků. Koho, čeho tržníci vydrbaný a vydrbávající totál cokoliv od ekonomických marasmů po orby válečnými pluhy pro vítězství snad nad zexploatovanými a zdehonestovaným i paraziti.
     aeronet.cz/…/…, jo ale neberou co jim hlavy nevezmou postrkovaného elektronu k božství zázračně no a asi cpou rozum do UI bez citu s očekáváním snad pokrmů bohů ambrosie a nápoje nektaru s požitky nesnesitelné rozkoše rush inklinačně a variabilně jenom elekronvody ani světlovody s ignorací rozumu, vůle a časové posloupnosti vývoje všeho a zopakuji ve fauně, flóře i „neživé přírody a souvislostí informací v čase věčnosti a nekonečnosti vesmíru jed no dušší s kalkulem ohromení okolí kejklíři. Natož užasného bioelekro chemickofotonov ého organismu na úrovni s DNA kdy s přečtením genetického kódu se jim nezodpovědělo skoro nic a naběhlo nepoměrně otázek a RNA s mitochondriemi a jak zjišťují i vůlí vědomím měněnou trubky. http://www.youtube.com/…/ To ten fiktivní mýtický v rozletu možností zcela v protikladu vaším ubohým postojům smradů nádeníků dio/zeus co se proměnil v býka aby svedl venuši zrozenou z mořské pěny svého díla měl nepoměrně větší invenci hulváti hlupáctví binárního kódu zapnuto vypnuto či 0/1 dle zvyšilovaných kryplovin s proměnou tedy nyní kvantově. A urazit mne primitivové ((adorace komp, ajped, ajfoun žebráků zbožnění kartiček pohyblivých obrázku a hardwérovou akceleraci 3D obrazu mám, tam je jen kousek primitivní mechanikou to nechat šmajdat mezi vámi, posedlými vyloženě telecími představami snad hačačat, z čeho?, nechápete snad! Diskuska aeronet i s tamní exhibicí blbosti adorace UI mne na čásek nadzvedla a opravdu asi nic pitomějšího než vychovaní formanti svých jednoduchých pravd a ještě kreténštějších cílů snad ani nemůže být. )) //f pindostanu mají největší technologický trhák profitu dřevěné jídelní hůlky do číny tak už konečně přestaňte být ulítlí// nemohou dlouho, už se směji.
     http://www.youtube.com/…/

     Sasin
     Všechny tyto a podobné odpudivé činnosti, co vedou národ do hanby a poroby, pramení ze snahy podržtašek, systémových chcípáků a porobené vrchnosti zalíbit se svému pánu. Jiný důvod podrazáctví je nepřípustný. Hotové

     P.S. Veškerá agenda odvádějící blboně od základních životných otázek je nepřípustná. Zábava až po zajištění soběstačnosti a navalení podílů na naší neprodejné půdě a rozpočtu s podporou ochrany zájmů normálních lidí, psaním svých potřeb sečítaných ve společném zájmu s ostatními normálními lidmi od naší mámy a našeho otce. Hotové.

     P.P.S. Gdo z blboňů je svině, nereagujte, víme o tobě, že jsi. Pro blboně, kteří se sviní stávají průběžně pochopte to už konečně svojí lopatou na krku, že s pijavicema žádné dohody dělat nelze. Pro kontrolní odpověď strčte nohy mezi pijavice a zkuste s nima dohadovat soběstačné otázky.
     Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
     Z http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11430-jemensti-rebelove-vyhlaseni-valky-utoky-saudska-arabie

 3. proud napsal:

  „„Sociálne prostredie je vytvorené tak, že mnohé sedí v nás. Musíme sa zbaviť v prvom rade otrokov v sebe. Rozdelili nás do takej miery, že sa ľudia hryzú medzi sebou namiesto toho, aby boli scelení ako jeden celok – päsť. Prebudenie ľudí, podporovanie spravodlivosti, kde to všetko je? Nie je to preto, lebo väčšina je nakazená touto parazitickou nákazou. Pokiaľ táto nákaza sedí v nás, pokiaľ ju zo seba nevypálime žeravým železom, málo sa toho zmení. Pokiaľ človek zo seba nevyžmýka túto otrockú filozofiu, bude ťažké niečo urobiť, ale je to potrebné robiť.“………..to je ta myslenka,porad dokola!

  http://www.biosferaklub.info/okrem-znalosti-je-potrebne-aj-konat/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!