Jak Švýcaři perou peníze

elmer

5ti minutový úryvek reportáže o pronásledování a problémech, které začaly dělat švýcarské banky svému bývalému zaměstnanci Rudolfu Elmerovi, který začal zveřejňovat důkazy usvědčující švýcarské banky z poskytování služeb zločincům na celém světě.
5 Komentářů k Jak Švýcaři perou peníze

 1. Jana Karásková napsal:

  Scott Bennett o penězích, které protékaly švýcarskou bankou Union na financování terorismu, zaslal dopis všem členům amerického Kongresu, odpověděl mu prý jen Ron Paul. Poté dopis zveřejnil, aby se o něm dozvěděli i rodiče mrtvých amerických vojáků a veřejnost. Do mainstreamových médií se to pochopitelně nedostalo… ani v USA ani u nás.

  Z textu mailu, který jsem na jaře 2015 zaslala neziskové organizaci Amnesty International /jezdím na Valné hromady, dělat osvětu o false flag operacích, o kterou nemají zájem/. Dosud bez odpověd:

  …“Chci Vás proto požádat, abyste vedení AI a hlavně panu řediteli předala dopis, který zaslal Scott Bennett americkému Kongresu. Chtěla jsem jim ho původně předat osobně, ale pravděpodobně do Prahy nepojedu ani v neděli.

  Text dopisu adresovaného Kongresu je v příloze. Je tam uveden i odkaz na facebook, tam byl zveřejněn před měsícem. Tento odkaz jsem vložila i na fb stránky AI USA.

  Ráda bych znala názory vedení AI na autora i obsah dopisu. Jde o informace, týkající se financování terorismu přes účty švýcarské banky Union.

  S. Bennett je autorem několika knih. Shlédla jsem několik videí – rozhovorů pro alternativní média.

  Z pochopitelných důvodů se do mainstreamu takové informace těžko dostanou.

  Je ochoten poskytnout rozhovor i českým médiím, jsem s ním v kontaktu.

  Děkuji

  ing. Jana Karásková

  ________________

  2LT Scott Bennett and Swiss Banker whistleblower, Brad Birkenfeld, co-authored a letter to General James Mattis, Commander of U.S. Central Command, exposing the Union Bank of Switzerland and Swiss Bank connection to Terrorist Finance Networks, as well as the cover up of this intelligence by defense contractor, Booz Allen Hamilton, for which Scott Bennett was a Terrorist Threat Finance Analyst.

  Edward Snowden reported that Brad Birkenfeld was the Swiss Banker whom the U.S. Central Intelligence Agency (CIA) had ensnared in a trumped up D.U.I. charge in order to pressure him into industrial espionage.

  1 month after submitting this letter, Brad Birkenfeld received a $104 million dollar settlement in return for his silence about how Attorney General Eric Holder and Assistant Attorney General Lanny Breuer worked for Covington and Burling (and represented UBS in private practice); how UBS Chairman Robert Wolf became a financial bundler for President Barack Obama; and how Senator Carl Levin, Senator John McCain, and the Senate Permanent Subcommittee on Investigations refused to allow Mr. Birkenfeld to provide this terrorist finance material to the U.S. Military (specifically the Terrorist Threat Finance Operation at U.S. Central Command).

  2LT Bennett’s reports to the U.S. Congress, the military, and the media have been ignored, covered-up, and Bennett persecuted for writing them. The failure or intentional refusal to inform the military’s Threat Finance Operation has led to the deaths and maimings of thousands of military servicemembers by failing to disrupt their Swiss Bank financing. American citizens curious or outraged by this should contact their Members of Congress. To date the only person in Congress to respond to this matter, has been Senator Rand Paul of Kentucky….seems truth is not only stranger than fiction, but far more terrifying for some. Time will tell.

  http://armypsyop.wix.com/scottbennett#!video/cb4d

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!