Přední hrobař ČSSD Zaorálek straší Východem

Ano, ale přímým a otevřeným pohledem se přitom do kamery nepodívá. A ví dobře proč. Před pár hodinami, to je po půl třetí pondělního odpoledne, jsem jej sledoval při rozhovoru s redaktorem ČT, který se jej u příležitosti bruselského jednání o obranné politice EU zeptal, jaké stanovisko k problému zaujímá ČR – a tudíž on, Zaorálek. No a tomu je pochopitelně vše jasné. Ta nejhrozivější hrozba, které dnes státy EU – samozřejmě včetně naši republiky – čelí, je podle dobrozdání páně ministrova hrozba z východu (nepatrné zbytky studu v něm mu přece jen zabránily vyslovit přímo Rusko, i když to měl samozřejmě na mysli).

Toto stanovisko o skutečném nebezpečí pro státy EU na ose východ – západ hájil prý na jednání vedle dalších zahraničních ministrů i on, i když prý řada států uvažovala prý spíš o nebezpečí na ose jih – sever, čili spíš o jakési hrozbě z oblasti Balkánu. S tímto postojem prý on ale souhlas nevyjádřil, protože on vidí hrozbu jasně na ose východ – západ a s tímto jeho přesvědčením prý zkrátka nikdo nehne.

Ale pozor: tenhle kdysi (ještě než se stal ministrem), snad nejvášnivější odpůrce amerického radaru u nás, nevidí ono nebezpečí na východo-západní ose ani tak moc v oblasti vojenské, ale víc – jak z jeho řeči vyplývalo – jej děsí hrozba ideologická. Protože proruská propaganda se prý na té východo-západní ose prohání jako divá (pochopitelně i skrze naší republiku), a nikdo ji dosud nenasadil chomout, jak by prý bylo potřeba.

Takže milí zlatí, jestliže státníci EU, jako Merkelová, Juncker a Macron jsou v zápolení s tzv. proruskou propagandou příliš měkcí a nevýkonní, je zde nyní on, sociální demokrat z relativně malého státu, kdysi protiamerický agitátor nepřehlédnutelných gest i nepřehlédnutelného formátu, který je dnes hotov se této zodpovědné role chopit. A to v úzké souvislosti se svým dosavadním dílem, jímž je totální vymazání jedné z nejtradičnějších stran z politické mapy českého státu.

 
13 Komentářů k Přední hrobař ČSSD Zaorálek straší Východem

 1. Toník napsal:

  On chudáček ještě nepochopil, že čím dál tím víc kope do Ruska, tím víc na něj, amerického poskoka lidi kašlou. A s těma ubohejma kašpárkama, co se je USA snaží dostat na prezidenta je to to samé.

 2. .lak napsal:

  Budou dydlatat dydlavat dydlace.
  Z PL
  Islamabád s outsorsáky východu a 80? tisíc žoldáků na ruských hranicích, eš, 13. 11. 2017 20:30:10
  Všechno možný to je, evropský z toho může být jen idiotský debakl.

 3. Jarek* napsal:

  Hovado to bylo, je a hovadem zůstane.

 4. novota napsal:

  Kovaný marxistický populista z československé televize ostrava, který byl členem československé strany socialistické co kalaborovala z komanči. Jeho vlastní organizace socanů v porubě na leninově třídě ho vyhodila a proto kandidoval mimo ostravu…

 5. Luk napsal:

  hlasujte v prezidentských volbách na http://www.volbydnes.cz

 6. Gerbera napsal:

  Ahoj, zjistil jsem, že váš blog na Google trochu hledá takové vzdělávací poradenství navíc vaše informovanost je velmi pozoruhodná pro mě. Watch Posthumous

 7. KROKODÝL napsal:

  Ultra zkurv**syn Zadolárek už cítí smyčku,která se mu navléká na kejhák.Tou smyčkou je totální ekonomický kolaps ČSSD,strany,kterou Miloš dostal na výsluní a dnes je totálně vykradená a exekutor už se na liháč těší.Oranžády jsou jen banda zmrdů,kteří zničili principy socdem.Howgh.

  • r.m. napsal:

   Bohužel je to tak. Zničili jednu z mála stran,která mohla být oporou 5 000 000,- zaměstnanců, otroků měsíčních výplat, občanů druhé kategorie.

 8. jan nowak napsal:

  r.m.. zz zhruba za 3 roky budu mít 366 narozeniny o.i. to znamená Maroši & jinský mroži..
  .. i na tě~béé TO plščí Robo / sse teď učim popo wwýchd~ňiarsku~toč~čit.. MOTÝLKEM
  A wolačo HutoRiť .. Ugro.Filcky.

  Geronemoh w.r.

 9. Fanny napsal:

  Co to tady je za přírodní anomálii,ten jan nowak,píše tady nějakou hotentotštinou,nebo čím,kdo z vás mu rozumí?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!