Češi jsou nepoučitelní !!!!!!

11_12_SS_NWO_in_ActionVlastně bych mohl napsat, že celé lidstvo je nepoučitelné, ale když se podíváme na Rusko, Maďarsko, Čínu, Japonsko a určitě i další země, které si uvědomují důležitost udržet v zemi národní kulturu a svébytnost, nebyla by to pravda. Když se pořádně podíváme, co se děje posledních cca 20 let ve světě, dojde nám (pokud máme mozek v hlavě), že se naše planeta mění. Ze západu přichází války, podpora separatistických a protivládních spiknutí a „barevných revolucí“ za účelem oslabení potencionálních protivníků velkého plánu NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU, na kterém neúnavně pracují „elity“ západního a židovského světa (Izraele).

Jak je zřejmé z několika posledních voleb v zemích, jako je Polsko, Maďarsko, nebo v USA (zvolení Trumpa), nwo-spiklenci si zatím ještě netroufají tak úplně falšovat volby a spoléhají spíše na obrovskou moc veřejnoprávních a velkých (jejich lidmi vlastněných) soukromých masmédií. Tato taktika jim někde vychází a někde díky bohu ne. V Jelcinovském Rusku, které měl západ doslova v kapse, jejich propaganda naprosto selhala, hrdý ruský národ se semkl okolo svého nového národního vůdce Vladimíra Putina a naprostou většinou cca 80% nový západní životní styl plný multikultury a tolerovaných, ba dokonce preferovaných úchylek, odchylek a úletů odmítl!!!

Vraťme, se ale k nám domů do České republiky. Když poslouchám lidi kolem sebe, tak dva ze tří jsou proti přijímání imigrantů, proti zákazům a nařízením co jíst, co vyrábět, jak co pojmenovat, co pěstovat a jak se máme ke komu chovat, které přicházejí z Bruselu. Přesto, když mají možnost něco změnit ve volbách, velká část k nim vůbec nejde a ještě větší část si každé čtyři roky nechá vymést hlavu předvolební kampaní a rétorikou a nakonec zvolí stranu, nebo hnutí, které podporuje naše setrvání v EU, což znamená, že všechny ty příkazy a zákazy budeme dostávat dál a dál a ti migranti k nám nakonec stejně dorazí, protože když to odhlasuje Německo s Francií, tak dle Lisabonské smlouvy musíme „sklapnout kufry, pokleknout na kolena“ a odevzdaně splnit vůli většiny!!!

Vůbec nechápu lidi, kterým tyto souvislosti nedochází a voliči ANO, ODS a Pirátů, by si měli uvědomit, že naši zemi zradili (buď z neznalosti, nebo pro finanční prospěch a vidinu vyšších důchodů, nebo platů) a přitom jim jaksi nedošlo, že za pár desetiletí budou v našich městech sunnitské a šíitské čtvrti , mezi kterými bude probíhat pouliční boj a radikální islamisté se budou toulat ulicemi a zabíjet „nevěřící psi“. Pokud se ptáte, co na to udělá naše vláda, tak nejspíše jen to, že jim bude neustále zvyšovat sociální dávky a žádat nás „vymírající domorodce“ o pochopení a benevolenci k našim „muslimským bratrům“. Takže dámy a pánové, voliči eurohujerů a multikulturistů, velice Vám „děkujeme“.
28 Komentářů k Češi jsou nepoučitelní !!!!!!

 1. Josef Švejk napsal:

  Myslím pane Kašuka, že jste si sám vlastně odpověděl závorkou - (pokud máme mozek v hlavě). Podle svého laického pozorování mám za to, že jedinců s mozkem je v tomto státě opravdu, ale opravdu žalostně málo.
  A výsledek? Praotec Čech založil cca tisíciletou epizodu Čech, která nyní před našima očima mizí jako sníh na jaře. Stačilo na to pouhých 30 let a pár českých hajzlů.

  • Robo napsal:

   "Podle svého laického pozorování mám za to, že jedinců s mozkem je v tomto státě opravdu, ale opravdu žalostně málo."

   Vám obrezancom je neustále hanobenie všetkého slovanského vlastné, vôbec žiadne prekvapenie.

   • Josef Švejk napsal:

    Milý Robo, musíš být starší než vypadáš. Nikdo nemůže zblbnout tak rychle.

    • Robo napsal:

     Sledujem ťa, švejk. Sledujem vás všetkých a mám vás už plné zuby. Niektorí tvoji súkmeňovci už to pochopili a ako krysy už opúšťajú loď.
     Píšeš ešte z Čiech, švejk?

     • Paul Durham napsal:

      Píšeš ešte z Čiech, švejk? :-)

      Kámo, skoč si přes vatru, poraď se s Jirkou Janouškem a bude ti dobře mezi svými. Ještě zapal kravský lejno (sušený) , pomáhá to prý soustředění před důležitým rozhodnutím. Klucí a holký, vy teda neurčujete, odkud bude zítra foukat, vy ne. :-) sorry jako

      • Robo napsal:

       Tvoj kamo niesom, durman.
       A kvakat nemusíš. Všetci aj tak dávno vieme, že aj ty si ich.

       • Paul Durham napsal:

        nabeton, najdi si na tv zoom Americké století díl č.6 a nauč se , ať víš jak se to dělá, šalom-salam

       • proud napsal:

        Zdar Robiku,Durman(Durham) je jasnej,o tom zadna,jen vyrejva,zlehcuje,napad,nebo argument k zamysleni zadnej,proste blbec hrajici si na intelektuala(prilis pruhledne),kdovi kdo ho plati.Ale Svejk posledni dobou hodil par dobrejch postrehu,vsiml sis?.....

        • Robo napsal:

         Švejk poslednou dobou na to ide dobre - nie tak priamočiaro.
         To je ale jedno, oni sa nezmenia.

         Inak, zdravím!:-)

        • Paul Durham napsal:

         argument k zamysleni ... to je nářez ! :-)

  • stas napsal:

   já bych to neviděl tak tragicky, Habsburgové se snaži a stejně nás nezlomili, spíš my je....

 2. strelec napsal:

  Zoufalí jsme u toho všichni kdo to vidí. Bohužel se lidem do hlav podařilo nalít, že politika je špatná věc/špinavost a z toho jim vyšlo se o ni nezajímat (to nwo chce že?). Nehledají dostatečně pravdu, čumí jen na ČT a Novu. Pomalu se ale na naší stranu přidávají další, taky kardinál Duka už to nemůže vydržet a promluvil (i když si tím pod sebou "kariérně" pořízl větev). Bohužel, nwo zastánci, SSáci, bruselisté, fašistický zahraniční velkokapitál a naši bohoušové (jako Ozubená pleš) jdou nekompromisně a sprostě za svým. Doufám že nakonec anglosaský vliv západu v úpadku skončí a převáží tradiční, laskavá morálka slovanská. Křesťanská, ne islámská.

  • proud napsal:

   "Zoufalí jsme u toho všichni kdo to vidí."..........jeden z problemu,bejt zoufalej.Kazdej kdo to vidi se ma zamejslet co s tim a ne si zoufat,to mu ne ze nikam nepomuze,ono to pomuze,ale do hrobu!

  • proud napsal:

   Slovanska moralka ale neni krestanska,krestanska pomohla a pomaha stavet moralku na hlavu!

  • Maroš napsal:

   Strelec - zúfalí sme/ste, pretože ste/sme NEROZHODNÍ - odborný termín - ambivalencia. Vysvetlím:

   1/ Existuje osobnostný psychologický test, ktorý skúma - zásadne nepriamou, skrytou metódou - rozmiestnenie hodnotového systému jednotlivca v jeho podvedomí, ktoré je rozdelene do štyroch - 2 a 2 opozičných kvadrantov - a/ Strach a Radosť, b/ Nerozhodnosť a Nezáujem. Teda...

   Pokiaľ systém dokáže manipulovať s vedomím jednotlivcov tak, že vie umiestniť niektoré zásadné hodnoty do kvadrantu Strach - dotyčný sa v živote nepostaví k riešeniu problémov spojených s týmito hodnotami - bude tzv. utekať pred problémom.

   Pokiaľ systém dokáže manipulatívne umiestniť niektoré zásadné hodnoty do kvadrantu Nerozhodnosť, a navyše - z hľadiska kultúrneho pôjde medzi nimi o zásadný stret záujmov - tzv. paradoxné postavenie - jedinec bez silnej vôle nie je schopný niektorú z týchto hodnôt presunúť do kvadrantu Nezáujem - "obetovať ju", zahodiť, a tak sa rozhodnúť pre konkrétnu prioritu a riešiť problém paradoxu. Príklad:

   Mladá žena Západnej kultúry má - môže mať problém - v situácii keď ide o život - vybrať si, či zachráni svoje dieťa, alebo svoju matku - ktorej vďačí za život, opateru a výchovu. S týmto nikdy nemali problém Eskimáci - prednosť dostávalo dieťa, ako pokračovanie života. Ale prečo?! Pretože ich kultúrne vzorce v kvadrantoch nemajú strach zo smrti umiestnený v kvadrante Strach, smrť je pre nich len tá fyzická smrť - duša pokračuje ďalej - inam, teda jednak nemusia riešiť ani svoj vlastný život ako prioritu, preto neriešia ani život svojich rodičov, ktorí už svoju životnú skúsenosť potrebnú pre skúsenosť duše majú za sebou, a preto má prioritu nový život dieťaťa, aby nabralo ako duša tú svoju skúsenosť.

   Nechápajúci Západniari odsudzovali počínanie Eskimákov a národov označovaných ako Samojedi, že sú krutí a že v časoch hladomoru svojich starých odložili niekam na kryhu zmrznúť. Ono to bolo inak - starí vedomí si reality týchto kľúčových situácií mali/možno ešte majú - kultúrny vzorec na prežitie svojho kmeňa, a je pre nich samozrejemé, že dobrovoľná OBETA v prospech ich najbližších, je znakom ich duchovnej vyspelosti - a s rituálnou úctou klanu k nim, sa sami pobrali zomrieť, aby ostatní a najmä deti - vnuci, mali čo jesť, aby kmeň prežil!

   Presne o tomto hovoril aj Ľudovít Štúr! - vy ponemčené židovské "české" hovädá, ktoré na rozdiel od Slovákov síce nefajčíte kravské
   lajná - mimochodom - my fajčíme husacince zabalené do použitého hajzláku - je to veľmi zdravé a hlavne to povznáša, ale vy! "rabíni najmúdrejší" - fajčíte svojím obrezaným deckám a sebe samým len svoje vysušené kokoty! To, že vy genetickí egocentrici nemáte gule na sebaobetu, je historicky známa vec - preto sa vždy snažíte obetovať len druhých! Aj ako užitočných idiotov.

   Schopnosť obety je kľúč k rozhodnosti! Myslím, že Slováci ju v sebe ešte majú, a keď sa v nich prebudí - tak sa z ich "džihádu" ešte ojebe pol Európy! Jediné, čo nás skutočne hubí, je zrada vlastných!

 3. Klasick napsal:

  no clanek sic krasne sepsany ale opira se o to ze volby neco meni tudiz je cely postaven na fantazii o necem co funguje proti lidem ( demokracie ), kteri uverili ze timhle se meni svet ze hodit hlas je zmena ale menit sebe netreba....

 4. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Pane Kašuka, ohledně NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU se hluboce mýlíte. V současné době je základním problémem celého lidstva skoncování s válkami na celé planetě. Globálně se utrácí za vedené války přibližně 600 milionů dolarů denně, přičemž 1/6 lidstva neumí číst a psát, má hlad a značná část těchto lidí umírá neléčenými nemocemi nebo v nesmyslně vedených válkách. V případě, že by se prostředky globálně vynakládané na vedení válek věnovaly na zlepšení života uvedené 1/6 lidstva, nemuseli by žádní lidé na světě hladovět.
  Cesta k dosažení globálního míru je relativně jednoduchá. Postačí nastolit NWO. Jedna možná cesta k jeho nastolení je uvedena v článku NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/09/novy-svetovy-rad.html
  Je nezbytné poznamenat, že naprostá většina všech lidí na planetě je zcela ovlivněna propagandou globální finanční elity, t. j. tzv. lidí velkých peněz, kteří propagují zavržení NWO. Nastolení NWO bude znamenat pro lidi velkých peněz ohrožení jejich privilegovaného postavení, které těmto lidem umožňuje v neomezené míře využívat všechno co svět poskytuje. Více je uvedeno v článku: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html

  • Josef Švejk napsal:

   Halucinogenní šťáva z ropuch dělá pozoruhodné věci s minimozky. Vyzkoušejte ji inženýre, třeba se vám to zlepší.

  • Forever Slav napsal:

   Admine, můžete už konečně pana Dědka bloknout? To jeho věčné spamování defacto stále stejného obsahu už je vážně za hranou.

   • Ing. Miloslav Dědek napsal:

    Pane Forevere, evidentně nesouhlasíte s mými názory a zřejmě nevíte jak proti nim účinně argumentovat. Pravděpodobně patříte k lidem, kteří mají prospěch se zapojení ve struktuře globální finanční elity. Vaše snaha mně umlčet prostřednictvím pana admina je krajně nekorektní.

  • ttt napsal:

   ) Pouze 4-6% světové ekonomiky je ekonomikou reálnou. I ten zbytek reálné ekonomiky (4-6%) drží z 99% jedinci, kterým jen těžko lze říkat lidé.
   2) Těch 99% spodiny lidstva se opírá právě o moc a zisk ze smrti a krutosti.
   3) 1+2 = pán je buď primitiv z řad lidí duševně poškozených, nebo asociál z řad lidí taktéž duševně poškozených (nebo kognitivně nevyvinutých). V každém případě i špatná zkušenost nebo "příspěvek" může být inspirativní, pokud bude v rovnováze s okolním světem a příspěvky. V každém případě lidé i příspěvky je nutné korigovat (různými způsoby) již v zárodku a nenechat si je "přerůst přes hlavu" tak, jako lidstvu přerůstá přes hlavu jeho vlastní genetický odpad.

 5. proud napsal:

  Nezda se mi ze by Cesi byli nepoucitelni,ale spis ze jsme nauceny se nepoucovat,nezajimat,coz je podporeny u pracujicich tim malem casu kterej jim zbejva na svuj vlastni zivot,coz je globalni strategie,je to prosty,bud nemas cas,nebo nemas moznosti,oboji hraje do karet tomu kdo je ma a chce te ovladat,tak si to pestuje a snazi se o to ve vsech smerech.

  • ttt napsal:

   Palec nahoru.

   • proud napsal:

    Diky,njn,je to jasny jako slunce nad hlavou,proto vznikly penize a obchod,to dava moc.Seber jim ty veci a mas od nich pokoj.....tim samozrejme minim,sebrat je vsem,vzdyt je nepotrebujeme,abysme se pro ne zabijeli a nicili si planetu.Potrebujeme klid,hospodarenbi a prerozdelovani podle potreb,to stejny i s praci,ne v ni hnit zaziva od nevidim do nevidim,kolik je potreba,tolik staci udelat a kolik je potreba tolik staci si vzit,pak bude dost pro vsechny a za min prace,kdyz se mezi vsechny rozpocita.....Zadny vlady nejsou potreba,jen jedna,potreby lidi,to je prirozena vlada.Jen k tomu najit cestu.

 6. Přemysl napsal:

  Ano, Češi jsou nepoučitelní. Naprosto spolehlivě. To proto, že každý z nich ví všecko nejlíp, zná všecko dokonale a každý druhý je blbec nebo ještě něco horšího. Soustředíme se na bojůvky mezi sebou a abychom se spojili dohromady proti společnému nepříteli, to nehrozí. Dobře napsaný článek jste převrátili na vulgární hádku - no, řekněte, jste poučitelní? Znám člověka, který pracuje jako účetní, i když byl původně vyškolen jako operní zpěvák Zná tři cizí řeči. Když byl v nemocnici, zjistili že nemá mozek. Vůbec nic v té hlavě nemá a přitom je chytrý jako opice. Takže nedostatek mozku není ten pravý důvod. Spíš je to tvrdohlavost. Přes tvrdou lebku se do mozku vůbec nic nedostane.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!