P.C.Roberts: Přežije Amerika Washington?

Russia-Wars-of-Nuclear-War

V minulých svých článcích jsem zmínil dvě dramatické a nebezpečné události, nacházející se na hranici mezi dvěma nukleárními mocnostmi. První bylo prohlášení zástupce velitele ruských vojenských operací generálaporučíka Viktora Poznihira o tom, že Washington připravuje překvapivý nukleární útok na Rusko. Událostí druhou pak byla zpráva, že pro laboratoře amerických vzdušných sil provádějí USA sběr vzorků ruských DNA, naznačující, že Američané mají v úmyslu zkoumat možnosti výroby bio-zbraně, která by „uměla“ poškodit jen Rusy.

Pokud jsem byl s to zjistit, ani jedna z těchto událostí nestála americkým médiím za to, aby se k ní slovem vyjádřila. Člověk by očekával, že Bílý dům okamžitě naváže telefonické spojení s Putinem, aby jej ujistil, že USA překvapivý nukleární útok na Rusko nepřipravují. A stejně by čekal, že po zveřejněném americkém sběru ruských DNA, o kterém se zmínil i Putin, bude následovat Trumpův rozkaz Američanům, aby sběr ruských DNA zastavili.

Co vás nemá – nikdo ani nepípnul.

Dovedete si představit něco nezodpovědnějšího, než přesvědčit nukleární mocnost o tom, že se ji chystáte zničit?

Kde jsou americká média a kde jsou média evropská? Presstitutky jen do nekonečna opakují lži vojenskobezpečnostního komplexu a Demokratického národního komitétu o „Russiagate“. Anebo referují o americkém fotbale.

Takže to, co právě prožíváme, je totální krach vedení státu. Zatímco takto Rusku vyhrožujeme, vojenskobezpečnostní komplex a presstitutky se mohou přetrhnout snahou vyvolat v obyvatelích USA a Evropy co nejzlovolnější nenávist k Rusku. https://www.globalresearch.ca/nato-tells-europe-prepare-for-a-russian-invasion-who-are-the-most-dangerous-russians-in-the-world-today/5617972

Prezident Trump po neoficiálním setkání s prezidentem Putinem řekl, že zprávám o ruském ovlivnění amerických prezidentských voleb nevěří, čímž odstartoval hotovou kakofonii odsudků presstitutek, zblblých politiků i zkorumpovaných úředníků vojenskobezpečnostního komplexu. http://stephenlendman.org/2017/11/uproar-trumps-remarks-putin/

Nedávno jsem napsal, že všechny namyšlené americké hrozby Rusům jsou ve světle vojenské podřadnosti USA vůči Rusku naprosto nesmyslné. The Saker ( pseudonym uznávaného amerického vojenského analytika), nedávno potvrdil, že tento můj názor je plně oprávněný. A k tomu napsal: „Jestliže kreténi ve Washingtonu budou ve své šílené agresi pokračovat, zmizí USA z tváře země a spolu s nimi zmizí i jejich evropští vazalové.“

Mezitím samozřejmě pokračuje úsílí udržet Američany i Evropany v totální nevědomosti o tom, co se ve světě skutečně děje, a to tím způsobem, že reálně existující skutečnosti nahrazuje Washington svými vlastními interpretacemi a vysvětleními. A tak, aby mohla i nadále šířit pravdu, byla zpravodajská služba Ruské televize (RT), v posledních dnech přinucena zaregistrovat se podle registračního zákona o cizích agentech, jako cizí agent. . https://www.globalresearch.ca/us-brands-rt-a-foreign-agent-a-chilling-move-against-free-speech/5617908

Čili: První dodatek americké ústavy, společně s ústavou celou i morálkou, vypudila surová moc Washingtonu z amerického života. V té souvislosti ocituji tuto zprávu webu Global Research: „Organizace, nazývající sama sebe jako think tank Evropské hodnoty, sídlící v České republice a financována americkým velvyslanectvím v Praze a organizacemi, spojenými s miliatdářem G.Sorosem, zveřejnila seznam 2 300 jmen amerických a britských politiků, žurnalistů, akademiků a všeobecně známých lidí, kteří v pořadech Ruské televize (RT) buďjako hosté vystoupili, či byli jí citováni. Všechny tyto osoby jsou dle názoru uvedeného think tanku „užiteční idioti“ ve službách „nepřátelské cizí mocnosti“.

Nežertuji, když vám řeknu, že pro sebe dlouhý život neočekávám. Ovládají nás totiž šílení psychopati, věřící tomu, že USA jsou nezranitelné. A tito hlupáci nás s největší pravděpodoností nechají sfouknout z povrchu země.

Pokud vás neznepokojuje fakt, že americká vláda vyvolává střetnutí s Ruskem – a též s Čínou, Severní Koreou a Iránem, je s vámi cosi v nepořádku.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2017/11/13/will-america-survive-washington-paul-craig-roberts/
26 Komentářů k P.C.Roberts: Přežije Amerika Washington?

 1. petr366 napsal:

  Tý brďo! Vono to funguje i obráceně. Podhodí nesmysl trolovi Jandovi k zveřejnění a pak ho citují,jako fakt. Konečně se jim vyplatí.

  • Toník napsal:

   Problém je v tom, že když dnes řeknete politik, každý si představí smrdutého skunka, když řeknete novinář nebo ČT, každý si představí smrdutého skunka, když řeknete neziskovka, každý si představí zlodějského smrdutého skunka. A co teď můžeme dělat, snad jen ty smrdutý skunky čuchat.
   PS – a nebo jim nakopat prdel, ale tady Jandovi opatrně, neměl by se čím živit.

 2. Maroš napsal:

  Čo sú to ruské gény – nie náhodou tie biele gény? Lebo aby nikomu neuniklo, že v USA sú bieli a farební už fifty-fify, takže keď aj vykape pol bielej Amweriky na „antiruský“ vírus, vykape aj 95% bielej Európy a 98% „Rusov“, a zdebilizovaných Slovákov, Čechov dopredu zaočkujú ako budúcich servismanov technológie? Lebo Harvardský projekt likvidácie Slovanov je stále aktuálny, tak kto tu ostane – tie 2% židov plus Arabi a černosi? No tak to bude fungovať ako na Blízkom Východe, až ľudstvo naozaj dospeje k tej ich Zlatej miliarde. Ja potom neodídem z planéty, než sa im všetkým pomstím!
  http://www.quintus-sertorius.net/news/co-mozna-jeste-nevite-o-naplanovane-depopulaci/
  Poznámka – dôvodom genocídy ľudstva je len a len skutočnosť, že suma vedomostí kolektívneho vedomia ľudstva a hlavne jeho prebúdzajúce sa sebaUvedomie, zásadne ohrozujú parazitický globálny mocenský systém na planéte, založený na manipulácii s vedomím ľudstva, manipulácii s informáciami – Matrixovej blokáde informačného pola vesmíru a zmanipulovanom „dobrovoľnom“ autootroctve – tzv. otrockom myslení /pomocou tzv. ovládačov – verbálnych, symbolických, kultúrnych a podvedomých/. Klimatické dôvody depopulácie sú riadený podvod! Viď dokument s V.V. Pjakinom – GLOBÁLNY PREDÁTOR – dok. odstránený z You Tube - admin ho má.
  http://www.chelemendik.sk/John_Coleman_Vybor_300_482584211.html

  • asar napsal:

   S tou depopuláciou je menší problém. Podľa Talmudu má mať každý žid 2 000 otrokov. Na svete je asi 20 miliónov židov, takže populáciu je treba ešte zvýšiť na 40 miliárd.

   Jedine, že vysekajú aj židov na 500 tisíc, potom môže byť populácia 1 miliarda. Chudák židovskí bratia :)

   Ja v podstate nemám čo stratiť. Buď vyhrám alebo ma depopulujú a aspoň nebudem musieť robiť v otrokárskych montovniach.

 3. proud napsal:

  “ Lebo aby nikomu neuniklo, že v USA sú bieli a farební už fifty-fify,“………….jeste dlouho ani nahodou!

 4. Robo napsal:

  Maroš, pre Teba

  “Samozrejme, je predčasné tvrdiť, že vznikol precedens, lebo zdá sa mi nepravdepodobné, že sa začne trestné konanie proti vláde Slovenskej republiky – ale ako sa hovorí, ľady sa pohli. Masové zabíjanie ľudí v dôsledku bombardovania na územie bývalej Juhoslávie lietadlami NATO v roku 1999 je zločinom, ktorý nemá premlčaciu dobu,” povedal poslanec.

  http://www.hlavnespravy.sk/o-harabinovom-podani-proti-clenom-dzurindovej-vlady-ktori-hlasovali-za-povolenie-preletov-lietadiel-nato-sa-hovorilo-aj-v-ruskej-dume/1208846

  CENÍM SI (aj bez tohoto článku, samozrejme), že Harabín to podal.

  • Maroš napsal:

   Robo – zhruba – Harabína navrhol Mečiar ešte v roku 1998 na sudcu NS, vymenoval ho Gašparovič ako prezident, súdcov NS potom schválil parlament a oni si potom zvolili medzi sebou predsedu NS – Harabín bol v najvyššej sudcovskej pozícii teda od roku 1998 do roku 2003, takže vtedy asi bombardovanie Srbska v roku 1999 prespal – to sa stáva, keď ho Dzurindovci chceli ako Mečiarovca odvolať – kauza Baki Sadiki. Potom bol opäť v pozícii naj – od roku 2009 do 2014/?/
   Teraz je „len“ sudca NS – do penzie 2 roky – vydrží na úrade práce aj s bodákom v zadku, tak prečo by si nevybavil účty – akurát „zabudol“ na Gašparoviča – vrchného veliteľa ozbrojených síl – spoluzodpovedného za zvrchovanosť vzdušného priestoru SR, ktorá však neexistuje pred USA, lebo s nimi nemáme od roku 1941 – keď Tuka svojvolne vyhlásil amíkom vojnu – mierovú zmluvu! Čo niekomu sakra vyhovuje! Chemtrails atď! Toto prečo neriešia? Lebo Chemtrails sú GLOBÁLNA genocídna priorita! A keby amíci – Trump odmietli podpísať – Slovensko by malo dôvod na vystúpenie z NATO kurva – veď sme de jure vo vojne s hegemónom NATO – my nebojujeme, ale oni nás suverénne tu trávia ako potkany! Toto ťa neserie?
   Harabín nepodal na Gašparoviča preto, lebo by vyzeral ako chuj Daxler, ktorý súdil Tisa a ktorý spochybnil jeho dekréty, na čo Tiso reagoval, že potom spochybnil aj svoje vymenovanie za sudcu. Výsledok poznáš. Takže čo si vlastne ceníš – pomstychtivú pózu?

   “ V rokoch 1998 – 2003 bol predsedom Súdnej rady a predsedom Najvyššieho súdu SR. “ = už počas Dzurindovej vlády v inkriminovanom čase NATO náletov na Srbsko v roku 1999.
   “ Súdna rada SR ho 22. júna 2009 opäť zvolila do funkcie predsedu Súdnej rady a predsedu Najvyššieho súdu SR.“
   http://archiv.extraplus.sk/1345/30-otazok-pre-stefana-harabina
   https://www.tyzden.sk/casopis/3772/antiosobnost-roka-stefan-harabin/

   • Robo napsal:

    Maroš, „to ťa nesere“? Mňa sere milión vecí. Chamtrails je zjavne iná liga, keď o tom zatiaľ nehovorí ani Putin.
    Sere ma, že sme dopustili kurvahumanitárne zbombardovať Juhosláviu. A seriem na Gašparoviča, aj na Dzurindu.
    Vo finále dokonca aj na Harabína i Mečiara. Na všetkých politikov. Jasno si ešte urobím akurát s Kotlebom.
    Neseriem ale na to bombardovanie.

    A áno, CENÍM SI, že to Harabín vytiahol.

    • Maroš napsal:

     Robo – nakoniec sme boli radi, že humanitárne nezbombardovali nás, či? Lebo amíkom sa nad civilnými cieľmi často uvoľňujú haspry na bombových výmetniciach – no nehoď to tam na tých mravcov!

 5. Stentch napsal:

  Rád by som sa opýtal, možno trošku mimo témy, či je pravda, že dôchodcovia v Rusku dostavajú príliš malé mzdy? Dokonca také, že majú problém vyžiť? Čítal som to na jednom spravodajskom sk portáli, ale ako som si už všimol na západe je všetko dobré a na východe všetko zlé. Tak sa pýtam tu :) diky.

 6. Martin Rubáš napsal:

  Problém je jinde. Washingtonské elity umožnili do USA migraci cizích etnik a to bude znamenat zánik USA. USA se rozpadnou stejně jako Jugoslávie a Rakousko-Uhersko. Rozdíly mezi různými častmi obyvatelstva názorové, etnické, rasové jsou příliš velké na to aby USA mohli existovat jako jeden stát s centralizovanou vládou.

  http://www.epshark.cz/clanek/114/rozpada-se-amerika

  • proud napsal:

   Neni,usa je od samyho zacatku emigrantskym statem !!!,taky policejnim,jedno bez druhyho nejde a fungovalo to,funguje a fungovat bude.Jestli se USA rozpadnou,muze se stat,pak urcite ne kvuli emigraci,coz da normalnimu cloveku obycejna logika!!!

   • proud napsal:

    Tam se totiz s emigrantama neserou jako v EU,bud slapes podle zakona,nebo mas pech,okamzite.Strelby do lidi vime,ze jsou bud vylhany,nebo dopredu planovany a pripraveny jako utoky pod cizi vlajkou s nejakym ucelem.Kdo to tam trochu zna tak vi ze neco takovyho je normalnimu cloveku vylouceny provist,nemozny z x duvodu a tech je hodne.

 7. jan nowak napsal:

  Boga jego Mária.. tag sem byl na Tadescu , čekn.out ten fungl Nowej layaut aaa řeknu wám ROBOTI..
  .. je TO hrůza : (
  ps : že-jo Proude : o

 8. jan nowak napsal:

  Mroži.. wim o tom mnoho.
  A ne Pr.d – jako mistr proud , celý sem TO nečet , ale máš-to prawdu , že chlíwečky jsou moc
  ouzký a na konci už newim – čárka.. co sem napsal na začátku ( i Zde ; )..

  TM má mladou Milenku .. tag sse chtěl blej.sknout :-)

  Sluníčkář.

 9. jan nowak napsal:

  ps : jirik si tam bu~de ČWACHTAT..

 10. jan nowak napsal:

  .. nó.. to – Hle – je Prima www wlákno .. Zde .. sse TO bu-de ssnowatt .. žádnej Slowák
  Zasranej www dohledu – ni BRňák zdá se !
  .. klídek & pohoda .. Zdááá sse~mííí…

  Gottwald Hložek Ewrybody ; ))

  pps : .. ADMINE máš PRIMA www stránek wzhled !
  2ps : a úža~ný kokomenty ! ! !

  Co bude s tim KRTkem ??

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!