Nadstranický a pestrý Festival pro svobodu: Drahoš, Pánek, Pithart, Dusilová – tak určitě

Blíží se 17. listopad a tak lze očekávat další ideologickou očistu ze strany vyvolených. Pestrého a nadstranického Festivalu svobody se zúčastní tři prezidentští kandidáti v čele s Drahošem, Pánek nebo Pithart. Ta pestrost je kde?

trispejle"Mně se na Festivalu svobody líbí, že je takto rozmanitý. Názorová pestrost se hodí, když se snažíme oslovit celou společnost. Každý přinese trochu jiný pohled. Máme politické aktivisty, čistě satirický průvod, Korzo Národní je více vzpomínková akce. My se jako Koncert pro budoucnost zase hodně upínáme k tomu, co bude," říká pro iDnes mluvčí festivalu Jan Gregor. Pokud jako pestrost organizátoři chápou právě výše zmíněné... tak nevím.

Na otázku, jak hodlají pohlídat, aby Koncert pro budoucnost zůstal v čistě občanské rovině a někdo se jej nesnažil zpolitizovat, odpovídá:

Koncert pro budoucnost nebo i Korzo Národní má v programu, že aktivní politici v něm nevystupují. "Usilujeme o to být nadstraničtí. Řečníky vybíráme s ohledem na to, že se jejich projev nezvrhne v nějakou “hejtovací kampaň”. Naším cílem není se vůči někomu vymezovat, ale zdůraznit důležité věci. Minulý rok se nám to docela obstojně povedlo a za letošní řečníky dávám ruku do ohně."

To zní slibně, že by konečně důstojná oslava významného českého svátku? Ale chvíli na to se dozvídáme na otázku, zda dají prostor prezidentským kandidátům, že:"Dáme prostor těm, u kterých jsme přesvědčeni, že se chovají v souladu s hodnotami 17. listopadu, ale třeba nemají takové prostředky, aby byli více vidět. Jedná se o Jiřího Drahoše, Marka Hilšera a Pavla Fischera."

Populistický profesor Jiří Drahoš že nemá prostředky? Vždyť má na svém transparentním účtu ze všech nejvíc, přes 18 milionů. To se mi nějak nezdá...

"Nakonec jsme se shodli na těchto třech jménech, protože se jedná o kandidáty, za které se můžeme postavit. Zároveň jsme ale nechtěli narušit občanský ráz akce, aby si někdo nemyslel, že děláme čistě prezidentskou kampaň. Nakonec převážila potřeba to téma otevřít a dát jim prostor."

Takže je to spíš tak, že budou mít prostor opět zejména ti správně smýšlející, ne? Skoro je mi líto Michala Horáčka, který by chtěl zemi úsměvů a tvrdí, že máme moře a vyhráli jsme MS ve fotbale, a ani ho snad nepozvou. A přitom se vloni v rámci Bradyády tak snažil!

O nadstranickou akci se s přimhouřenýma očima možná jednat může, ale o apolitičnosti a různorodosti mám vážné pochyby.

Ještě doufám, že kromě Šimona Pánka z Člověka v tísni (že by další díl "Arabského podzimu a díkuvzdání v Čechách?"), Petra Pitharta, Tomáše Sedláčka nebo Lenky Dusilové nás - plebs - poctí řečníci jako Tomáš Halík nebo Michael Kocáb, který by mohl resuscitovat Kroměřížskou šaškárnu, pardon výzvu.

A abych nezapomněl, součástí bude již tradičně nějaká pseoudovýzva "Tři špejle" (poznámka: to jako fakt).

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/festival-svobody-17-listopad-koncert-pro-budoucnost-fhx-/domaci.aspx?c=A171114_123629_hudba_kiz

Zdroj: https://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=634191
15 Komentářů k Nadstranický a pestrý Festival pro svobodu: Drahoš, Pánek, Pithart, Dusilová – tak určitě

 1. zmrd napsal:

  Jeden židovský zmrd,vlastizrádce,udavač a kolaborant vedle druhého a všichni do jednoho zralí na provaz.

  • proud napsal:

   Osobne bych se vic bavil sledovanim toho jak by se jim krivila drzka az by prestaly exitovat prachy a obchod a meli by ukazat svoje skutecny hodnoty a dovednosti,takze by si nejspis ten spagat na poveseni pletli sami ,to by bylo zadostiucineni:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • Jaroslav Huml napsal:

    Proude, ty nerozumíš a neumíš nic , jseš obyčejný blbeček který žvatlá o židech jseš takový ubohý nácek.
    dutá hlava a jenom bzučí kovaný závistivý neokomoš, který nic nedokázal a plácá ty svoje hovadiny a závidí druhým.

  • proud napsal:

   Azby se jim vsechna moc sesypala jako domecek z karet a museli se podridit vuli vetsiny,ty pravy vetsiny,nebyli najednou nic vic nez kdokoliv jinej ;-)

 2. Rocco napsal:

  Chazarský póvl na Václaváku slaví, že jsme je ještě vypráskali z politiky, ekonomiky, showbyznysu a vůbec z České republiky.

 3. Forever Slav napsal:

  Když vidím ty jména:

  To je vskutku "názorová pestrost", dát prostor lidem z jednoho politického spektra. ;-)
  To, co dělají organizátoři, je ve skutečnosti jen, s prominutím, kouření péra vládnoucímu globalistickému žido-zednářskému establishmentu.

  Co takhle dát prostor (pokud chtějí organizátoři dostát svých slov) třeba velkému současnému českému historikovi Vlastimilu Vondruškovi, Adamu B. Bartošovi, Petru Hájkovi, někomu z SPD atd.?
  Pak jejich slova o "názorové pestrosti" budu brát vážně.

 4. Jan Čáka napsal:

  Ten festival svobody.No když vidím co tam je za lidi samá špína smamej havlovec a liberál vzopměl jsem si na paní gelotýnu.

  MĚLA BY SE NA VÁCLAVÁKU POSTAVIT GELOTINA A VŠECHNY TY ZMRDY.........

 5. Lukaš napsal:

  Když i Zeman má obavu ze superholokaustu,tak něco na tom bude,že židé budou muset přeplavat středozemní moře,aby se dostali do Izraele.
  Naprosto souhlasím s tím,že mají obšancované všechny důležité posty v politice,ve státní správě v kultuře v médiích.

 6. Adolf Hitler napsal:

  Za zneužití 17.listopadu k presidenské kampani,by je měli vyloučit z voleb,je to i vůči ostatním nebývalý ostudný podraz....nebo Gavólisti mohou všechno,i když jsou v menšině????,....nazval bych to propagací MENŠEVISMU !!!!,copak nás ovládají už zase menševici??????,je jim dovoleno vše,mají neomezený přístup do sdělovacích prostředků,kde ostatním jsou tyto privilégie odpírány...tedy můžeme zodpovědně prohlásit,že ČT není veřejnoprávní,je to bohapustá lež,ČT je meševická,tedy ČT MENŠEVIK.....jejich činnost je trestním činem,protože občané musí povinně platit nemalé poplatky !!!!,měl by se z toho titulu tím zabývat Ústavní soud,jinak ho máme zcela na nic a můžeme jej zodpovědně zrušit,jedná se o víc takových případů,kdy se řešení Ústavní soud vyhýbá........

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!