Motivace Globálního prediktoru (M.V.Veličko odpovídá na dotazy)

velicko

3-minutový úryvek videa, ve kterém M.V.Veličko, člen autorského kolektivu „Vnitřní prediktor“, odpovídá na dotaz, proč Globální prediktor jedná proti lidem. M.V.Veločko vysvětluje, že Globální prediktor je periferií satanismu a proto motivace jeho jednání není lidská. Úkolem a cílem GP je nepřipustit civilizaci lidskosti na Zemi.
46 Komentářů k Motivace Globálního prediktoru (M.V.Veličko odpovídá na dotazy)

 1. Maroš napsal:

  Základ je vedieť s kým máme do činenia a aké sú jeho skutočné motivácie.
  Dospeli sme teda do štádia poznania, že procesy v našom hmotnom svete nielen že nie sú prejavom prirodzeného vývoja, ako sa nás o tom snaží presvedčiť sio-darwinizmus, teda – že vývoj na planéte Zem je v skutočnosti riadený silou, ktorá pôsobí proti vývoju na planéte, pôsobí proti zámeru Stvoriteľa – umožniť vesmíru práve Vývoj a to vývoj práve podľa zámeru toho slobodného, kreatívneho vývoja všetkých bytostí – Všetkých, teda aj tých zatiaľ negatívnych – kvôli čomu je brzdený vývoj pozitívnych bytosti – pozitívnych v zmysle tom – že oni nebránia vývoju ostatných bytostí. Mohutnosť kreatívnej sily Stvoriteľa je ako prameň, na ktorom sedí Žabiak Satan a snaží sa tento Výver zastaviť, ale jediný efekt zatiaľ dosiahol v tom, že prameň vyteká pomalšie. Voda je tvorivý živel sám od seba, takže pri troche trpezlivosti – viere vo víťazstvo zámeru Stvoriteľa – mohutný gejzír tejto hatanej energie jedného dňa Žabiakovi roztrhne prdel!

 2. sys napsal:

  Výzva RUSŮ ke všem národom v EU (ZAKÁZANÉ VIDEO v EU)
  https://www.youtube.com/watch?v=03pJZQuuxMQ

 3. proud napsal:

  Divny,zakazany a presto tu je…..navic na tak hlidany YT…..

 4. Maroš napsal:

  Admin – som sa tu – „v boľševickom pekle“, dozvedel, že tvoje dve zhrdené milenky, ktoré ťa tu „doteraz živili svojimi komentármi, vďaka ktorým máš čítanosť a potom z toho lówe za reklamu“, majú jasno v tom, že už nie že šukáš s inými, ale INǏ šukajú teba! Aké to je? Odzadu v chlívku?

  Mal by si tu s tými falošnými kundami na pavlači už urobiť poriadok, lebo ver mi – nie je nič pomstychtivejšie na svete, ako zhrdená milenka! 153 komentárov – môžeš nimi tapetovať metro. Tomu sa dá uniknúť len rýchlosťou 4-5 tém denne, aby ľudia čítali články a nie tie chobotiny pod nimi a nech už to ide do piče tým smerom, kam má – t. j. aby ľudia mali čo najviac informácií a nie drísty – vrátane tých mojich /tiež mi to niekedy nedá/. Sypej sypej – korále korále!

  • jan nowak napsal:

   Drž pec Maroš.. já neumim Čist , tag na-čo 4-5 tém denně ???
   .. ty pi~čo : o

   Co s tim Zwolenem !

   • Maroš napsal:

    Nowaku – SK FEMMA – USA „NORBERT“ – dobrá hovadina o kubánskych imigrantoch, ktorým sa nepodarilo dostať do USA, tak ich za „trest“ dali na Slovensko!
    Marian Kotleba: Minister vnútra Kaliňák priznal umiestnenie imigrantov vo Zvolene (21. 11. 2017)
    https://www.youtube.com/watch?v=5PYJbWCkGq8

    • jan nowak napsal:

     Bogu-žel neumim Slowensky.. ale zopár Kubánců znám eště zz dob Bolšewika*
     : ))
     .. makali w Králowáku www w Železárnách – sem ss nima chodil boxlowatt , do letňáku a hlawně za holkama..
     Holkám se to~tiž móc líbili – tag ono to Tě~razky bubude stejný.
     Uhor už je OUT – wiďaz Beňowský .. muhe-he-he !

     ps : sem si byl dnes.ka koupit w Benetonu DRtiče morozu / mali w Akcii za …999,-
     .. a we-cu : ka~každý běloch , ba i néégrrr nosí prádlo Značky JAGER ! ! !
     Ale sem si newši-mnul , že za kasou stojí černoška.

     Jaroslawa HUMRA *

 5. K.Klimša napsal:

  Mamone, jenž jsi okolo nás, Posvěť se jméno Tvé, Přijď v ruce mé, Buď množství Tvé co největší, I zlata mnoho dej nám dnes a neohroz nás prostým lidem, Tak jak my ohrožujeme prostý lid, A neuveď nás do chudoby, ale zbav nás všech odporných ateistů. Ve jménu dluhu, zisku i úroku svatého, Ámen.

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry/

 6. Lukaš napsal:

  Spíš jde o to,že se globalistům rozpadá mocenský nástroj USA.
  Nejen silové složky,ale pomalá ztráta důvěry v dolar.V žádném případě,jim to nezaručí Čína,Čína si bude dělat mocenský nástroj pro sebe.I když tam přechází finanční kapitál,ale jen z důvodu,že se dá už jenom v Číně a přes Čínu vydělat.

 7. NWO důchodců napsal:

  Globální prediktoři jsou:

  David Rockefeller – (12. června 1915 – 20. března 2017) – povolání: filantrop – bydliště: Kykuit, 381 North Broadway, Sleepy Hollow, NY, USA

  Jacob Rothschild – věk: 81 let, možná zahynul minulý pátek při hororové srážce cessny s helikoptérou u Waddesdon Manor, Buckinghamshire, tisk nezveřejnil jméno jedné ze čtyř obětí – povolání: filantrop, dříve investiční bankéř – bydliště: Eythrope Park, Eythrope, Aylesbury, Buckinghamshire, HP18 0HT, Velká Británie

  Sheldon Adelson – věk: 84 let – povolání: majitel kasín a hotelů v Las Vegas a největšího kasina na světě v Macau v Číně, největší sponzor kandidátů Republikánské strany – jeho rodiče se přistěhovali do USA z Ukrajiny

  George Soros – věk: 87 let – povolání: filantrop, dříve burzovní spekulant, největší sponzor kandidátů Demokratické strany – americké občanství získal v roce 1961

  + Henry Kissinger – věk: 94 let – bývalý ministr zahraničí USA (Kissinger k nim tak úplně nepatří)

  • proud napsal:

   GP jsou organizace,nikoli je,ale jsou!!! Zadni jednotlivci jako takovi. A to jeste nevim,a asi jen malo lidi vi,jestli i ti nejsou az druhy patro……jmenovani jsou tedy az vykonni vojaci,3-4,mozna az 5 patro !

  • benmil napsal:

   Kissinger mezi ně určitě patří, ale bohužel ještě žije. Ten, co letos natáhl brka, to byl Brzezinski, další z té party.

 8. asar napsal:

  Čo je alebo nie je GP, to samozrejme neviem. Keď som však robil v otrokárskej montovni 300 hodín za mesiac, všimol som si, že vyrobené počítače išli na pretest, kde ich nečlovek – počítačový program otestoval. Ak našiel chybu, počítač sa opravil. Potom išli počítače na záťažové testy, kde ich iný počítačový program zložitými výpočtami poriadne zaťažil. Ak odolali, išli na baličku, ak nie opravili sa a ak sa nedali opraviť, išli na demontáž.

 9. Maroš napsal:

  asar – ktorý je ten dobrý/zlý počítač – ten „tolerantný“ PC nečlovek, ktorý dá počítaču šancu – „aby SA opravil“, alebo zlý je ten, ktorý je „neopravideľný“. Lebo existuje podľa mňa len zle vyrobený. Lebo ten môj zjavne dobrý je, len mu hlava neberie ten chujový upgrade, s ktorým si nevie rady, lebo nestačí zmáknuť na 32 bit zbernici a s obyčajným procesorom všetky tie spy šmejdské malver protokoly, ktoré majú prioritu pred samotnou oficiálne deklarovanou aplikáciou – browser neslúži tebe, aby si mal prehľad o tom vonku, ale slúži zberu metadát, aby zmrdi mali prehľad o tom, čo máš vnútri ty. Dobrý počítač je pre mňa ten, ktorý slúži mne a nebonzuje. Ak si niekto myslí, že ak si zadováži top PC KTORÝ „ZVLÁDNE CELÚ TÚ ZÁŤAŽ“ upgrejdov, aby mu to nemrzlo – veď už predsa máme superrýchly internet, že, no tak si domov zadovážil akurát tú správnu beštiu. Pomaly začnem ajtýčkárov nenávidieť rovnako ako bankstrov – je to jednaká malomocná vylízaná banda užitočných idiotov, pripravená nás kedykoľvek obrať o slobodu!

  • proud napsal:

   ….ucej te neco se o pocitacich naucit a zaridit si tvuj PC podle sebe……..jen se uc se na nikoho nespolehat,prospeje to vsem ;-)

  • asar napsal:

   Neviem, ktorý je ten zlý počítač. Trávil som tam 12 hodín denne, ale nevidel som nikoho nadávať na pokazený alebo zle vyrobený kus ty zlý, zlý počítač. Proste sa opravil. Čo by však bolo, ak by neexistoval testovací softvér? Možno by ten tvoj dobrý nebol dobrý, ale zle vyrobený a musel by si ho reklamovať.

   Fakt neviem, ako to tu funguje, kto alebo čo je ten GP zač, ani ho nechcem ospravedlňovať. Len tak rozmýšľam o téme. Otázka ale znie, prečo ho tu Hierarchicky najvyššie riadenie trpí. Nevie o tom, čo sa tu deje, nemá potrebnú moc alebo ho z nejakého dôvodu potrebuje?

   • proud napsal:

    Nema ani moc,ani dost penez a vedomosti,aby se mu mohlo postavit.Gp neni jen to zlo,to je prave ten problem……

  • asar napsal:

   Podľa mňa sú aj tací ajťáci aj tací ajťaci :) Inak ten IT sektor dosť upadol, hlavne čo sa týka softvérovej vetvy. Kde sa votrú biznismeni tam to ide okamžite doprdele. Kvalita nezájem, hlavný je čo najväčší a čo najrýchleší zisk. Programy sú veľké a nevýkonné a maskuje to len výkonnejší hardvér. Mladí už ani poriadne neprogramujú, len copy paste. Namiesto hrania sa s tými umelými inteligenciami by mali spraviť poriadny operačný systém.

   Ďalšia vec je to špehovanie, čo spomínaš. Ja keď niečo píšem na net alebo píšem email, beriem to automaticky, že Veľký brat pozerá. No ale nech špehujú. Chudáci Amíci, čoho sa musia o sebe opočúvať :)

 10. Maroš napsal:

  asar – téma je satanizmus periférie GP. GP riadi svet mocensky neštrukturovanie – pomocou distribuovaných ale aj zbieraných informácií, takže téma PC je relevantná. Free operačné systémy, detto free browsery a free softvér je zadarmo, pokiaľ sú zadarmo informácie o tvojom súkromí. Inak si za ich distribúciu smerom k BB ako blbec zaplatíš – Majkovi, Applu. Všetko free je už kontaminované, infiltrované – denne už odmietam inštalácie podozrivých balíkov na Linux – príklad balíky zeitgast, ktoré otvorene slúžia na zber metadát, rôzne knižnice umožňujúce kompatibilné prekutrávanie, rôzne utilitky na diaľkové prepojenie internetu vecí, atď. HDD mám nastavený ako SMART nenastavený, ale už nikto ti nepovie, čomu slúžia všetky tie nové vrstvy a hlavy procesorov – doslova – periférie moci nad tvojím PC, ktorý si si – „ako vlastného vraha“ – zaplatil idiot sám. Preto zaťato používam starý PC – ako škodovku, ktorá so mnou nevyjebe s nejakou elektronikou. A tieto šunky budú čoraz vzácnejšie – keby ich ľudia aspoň odkladali, ale oni ich šrotujú a tým sa sami namotávajú. SIM karta už nebude tvoje vlastníctvo – operátor ti ju aktivuje podľa tvojho statusu – statusu presystém bezúhonnej osoby, alebo statusu spoločensky nebezpečnej osoby. Teraz menej raz bude viac, na nezaplatenie sú materské dosky so skoro nezničiteľným biosom. To bezpečné je v podstate jednoduché a ešte vyrobené s dobrým úmyslom.
  Odporúčam priemyselné typy PC – ako napríklad Siemens – mám skoro 20-ročný. Ešte pred rokom mi na ňom bez problémov fičal Firefox 42 – mohol som mať otvorených 4-5 okien – dnes mi to kolabuje pri prvom otváraní záložiek – pritom z HDD a z procesora sa dymí. Dôvod – to skurvené google-chrome-browse jadro – je s ním zasratý Firefox 56 a vyššie, Opera, Vyvaldi, Android, Explorer, u Apple teraz neviem. Prečo? Lebo bez toho by nefungoval Veľký Brat! Ich stratégia HD je zahltiť ti ťažkými súbormi PC, aby si bol nútený kúpiť si BEŠTIU! Hoci kvalita informácie nespočíva v jej HD, ale v informatívnom obsahu! Ale ľudia „potrebujú“ doma TV kravu s 1 a polmetrovou obrazovkou, a tak tomuto prispôsobujú aj PC elektroniku. HD = ilúzia High Society! OMYL!

  • Maroš napsal:

   Ešte doplním, že mne PC off line šliape ako švajc. hodinky, wifi mám bloknuté, takže v PC to rozhodne nie je.

   • asar napsal:

    To ti verím, len keby PC malo nejakú závadu. Na bežné používanie majú PC až nadbytočný výkon. Problémom je blbo naprogramovaný a neoptimalizovaný softvér, ktorý potenciál PC nevyužíva. Politika je tá, čo si písal. Ide ti pomaly počítač, kupuj furt nový.

   • amanita napsal:

    ahoj maros napis ake linux distro pouzivas

  • asar napsal:

   Dobre si to zhrnul.

   Len jedno doplním. V nejakom filme som videl, ako prišiel učiteľ do triedy a tam bol na tabuli nakreslený kriedou kosoštvorec. Učiteľ prikázal zmazať ho a žiak ho zmazal tak, že mazal hubou po čiarach a na tabuli zostal aj tak kosoštvorec, aj keď bol v podstate vymazaný.

   Teda aj neprítomnosť niečoho niečo ukazuje. Čiže používaním len starých vecí sa môžeš automaticky stať pre systém podozrivým. Mne je už všetko jedno, takže mňa to až tak netrápi. Ale ak chce byť niekto nenápadný, treba na to ísť ešte chytrejšie.

   • asar napsal:

    Ešte ma niečo napadlo na povzbudenie. V knihe Dracula sa dal upír napiť Mine zo svojej krvi, aby ju mohol ovládať. No keď postavíš most, neznamená to, že môžeš len ty chodiť na druhú stranu, ale aj z druhej strany môže prísť niekto k tebe. Protivníci Draculu potom pomocou hypnózy cez Minu upíra sledovali.

    Keď tak zbierajú tie metadáta, tak ich im dajme. Ale také, ktoré vyhovujú nám. Pomotajme im tie ich elitné hlávky.

  • amanita napsal:

   CAU MAROS vidim ze ti blbne pocitac dymi sa ti z neho a zamrza. Nie si jediny kto pouziva linux. Odporucam ti vyber si nejaku odlahcenu distribuciu na odkazoch dolu. Na stare zelezo si vyber prostredie XFCE, LXDE, MATE. Napriklad: MINT 17.3 XFCE, MINT 17.1 LXDE, MX16, XUBUNTU, LUBUNTU, ROSA LINUX LXQT, Bodhi Linux. VYSKUSAJ si vsetky a nechaj si to co ti pre tvoje stare zelezo VYHOVUJE.
   https://distrowatch.com/
   http://www.xubuntu.cz/
   http://www.rosalab.com
   https://www.linux-mint-czech.cz/
   https://www.linux-mint-czech.cz/2017/06/astra-linux-rusky-narodny-os/
   https://www.linux-mint-czech.cz/2016/08/linux-na-starom-alebo-slabom-pocitaci/
   https://www.linux-mint-czech.cz/2017/03/linux-na-starom-alebo-slabom-pocitaci-2/

   • Maroš napsal:

    amanita – diki, keď skopírujem obsah – prestalo mi fungovať prepojenie na druhý HDD aj DVD ROM – nemám vežu, vždy som to rozoberal, tak si znovu nainštalujem Linux Mint 17.1 spred 3 rokov – tam je Firefox 42, a potom tam nepustím upgrade. Diki za linky – tá Astra je zaujímavá aj kvôli tomu, že údajne bráni procesoru vynášať.

 11. Maroš napsal:

  asar – „dajme im čo chcú“ – s tým treba od kolísky, a to je nereálne, leda že by si sa reinkarnoval s plne otvoreným vedomím, čo si bol predtým, pretože počas vývoja z nevedomosti si štatisticky vybuduješ profil, a ten je zasa spojený so zodpovedajúcimi informáciami, takže dotatočné klamstvo-lesť je potom problém, lebo sa „do tých šiat nezmestíš“. Dnes tie štatistiky robí IT – nie eštebáci.

  Myslím, že by sme mali pracovať práve na tej reinkarnácii – ako sa vrátiť tam, kde sa nám práve prerušil film. O tom je biblický projekt – odpustite, zabudnite, poberte sa na večnosť – sformátujte si HDD.
  A možno by sa to dalo správnym programovaním vedomia pre prípad svojej smrti – ako tu niečo dokončiť, napríklad doručiť zopár miestnych výtečníkov tam, kam patria – do pekla.. Ono by to chcelo naštudovať poltergaist softvér – poznám babu, ktorej lietali zo skrine hrnce po smrti jej muža – realita duchovného sveta – realita nehmotnej energie ako informácie, tak prečo by nemohol existovať náš plán B aj v kvantovom priestore, či? „Čo budeš dnes robiť po „smrti“?“

  • Maroš napsal:

   asar – zo starých príbehov o pirátoch poznám príbeh, ktorý sa zakladá na realite – je to dochované v úradnom zázname, nie ako legenda, že keď mali popraviť dvoch bratov – pirátske dvojičky, tak jeden v poslednom želaní zaviazal sudcu a kata, že keď mu zotnú hlavu a on sa postaví a prejde pár krokov – jeho brata nepopravia. Tak sa aj stalo.

  • asar napsal:

   Ja by som to až tak tragicky nevidel. Ľudia sa v priebehu času menia. Máš všelijaké módne trendy, ktoré namotajú množstvo ľudí na určitý čas. IT tiež nie je žadny boh. Dnes som čítal, že aj tie slávne neurálne siete sa dajú zblbnúť.

   Elita tiež musí reagovať na to, čo odsleduje, takže je otázka kto koho vôbec ovláda. Sa stavím, že o nejaký čas všetci títo podpindosníci a sluníčkáři budú svorne tvrdiť, že za 11. septembrom stála Amerika a ešte budú buzerovať tých, čo tvrdia opak.

   Naštudovať poltergeist softvér by bolo tiež super, ale ja bohužiaľ na takej úrovni ešte nie som. Ktovie, možno časom. Egypťania brali posmrtný život vážne, mali aj tréningové príručky na cestu podsvetím. Možno týmto smerom treba ísť. Istým spôsobom sa na to pripravujem aj ja. Snažím sa vyhýbať ľahkým cestám. Prečo sa títo kokoti ako Rokefeler snažia silou mocou udržať na žive. Asi sa boja chlapci.

   • Maroš napsal:

    asar – srdce nie je len sval, takže tých 7 Big Benov pre starého 3-komorového jaštera bolo možno o niečom inom. ???

    • asar napsal:

     Podľa teba o čom?

     • Maroš napsal:

      asar – pozri si film APOCALYPTO na http://www.ulozto.net /cz titulky sú tam tiež/ – mayský satanizmus, kult krvi/hada – srdce ako emocionálne centrum životnej sily. V tom filme je všetko…

      • asar napsal:

       Aha. Niečo podobné vzniklo aj o Slovensku – Hostel. Ja verím, že tieto veci sa ešte stále dejú na svete, no zlodej často kričí chyťte zlodeja.

       Jedna z vecí, čo ma zaujala na Apocalypte bola, ako im zdôvodňovali nutnosť obetí. Šírila sa tam nejaká choroba. Zrejme trest boží práve za obete, ale kňazi povedali, že je to preto, lebo obetujú málo a mali by pridať. Bludný kruh.

       Na druhej strane, na konci tam pristáli Španieli, ktorí tieto ríše rozvrátili, takže z filmu vyplýva, že katolícki Španieli boli zachránci. Či to nie je tak trocha propaganda.

  • asar napsal:

   „S tým treba od kolísky, a to je nereálne“

   Veľmi dobrú myšlienku si načal, len si to nie celkom dobre dotiahol. Všeobecne, niektoré veci sú nereálne pre nás. Pre deti to reálne je. Terminátora si pozeral? John Connor nespadol učený z neba ani ho neosvietil Duch svätý. Bol pripravovaný už od mala.

   Super myšlienka: „Začať treba od kolísky.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!