Kdybychom skutečně byli demokratickou zemí…

a4096a5036debc53c377b66cdeb6_w640_h436_gi_photo_588026

Stále sním o tom, jak by to u nás vypadalo, kdybychom byli skutečnou demokracií, takovou, jaké nás učil a jakou u nás též kdysi prosadil T.G. Masaryk, jak je zřejmo i z jeho slavného výroku: „“Takže demokracii už bychom měli, teď už jen nějaké ty demokraty“. Tehdy, za první republiky aspoň ta demokracie zde tedy přece jen byla, všechny ty instituce, které k ní patří, byly vybudovány, nejpřednostněji pak svobodný tisk, sloužící všem politickým proudům, které u nás v té době existovaly. Tisk, který umožňoval svobodnou výměnu názorů a v život uváděl Masarykovu ideu, že demokracie je diskuze. A že tedy: „O každé věci se má diskutovat, protože přece jen diskuzí lze dojít k dobrým závěrům. A že k nim nikdy nedospějete, když názor, který se vám nelíbí, z debaty vyloučíte. Že vy jeden každý, musíte unést mínění druhého. Ať tedy jsou spory, ale ať se bojuje poctivě a s rozumem“.

Tolik tedy z citací našeho prvního prezidenta jako ilustrace, jak daleko jsme v pojímání demokracie a svobody už před téměř sto lety byli - a kam jsme dospěli, resp. do jakých hlubin jsme dodneška upadli. Protože svobodný tisk u nás – dobou pochován - už není, zanikl. Všechny deníky zpívají unisono a to od Práva přes MFDnes, Deník, Lidové noviny, Hospodářské noviny až k Blesku a AHA, jednotně k tomu hudou i časopisy Respekt a Reflex, a celou tu unifikovanou muziku tvrdí Český rozhlas i naše největší televizní společnosti ČT, Nova a Prima. A jakže všechna tato ideově sjednocená média dnes zpívají a hudou? Ale to přece všichni víme: USA je ideální země demokracie a svobody a Rusko je ničemná diktatura. Musíme NATO přispívat víc na zbrojení, protože je zde akutní ruská hrozba, Putin je válečný intrikán mimořádného formátu atd. atd.

Uniformita těchto sdělení je tak dokonala a jednolitá, že z ní až mrazí. A to tím víc když víte, že jsou pravým opakem pravdy. A hned vás napadne: probohaživého, vždyť takto jednotnou lží ovládal média snad už jen Goebbels v Německu a možná též stalinský režim v Sovětském svazu. Ale tyhle země si přece nehrály na demokracie, jak si na ně s celým současným tzv. svobodným světem hrajeme my? Jaká zákeřná a pokrytecká hra se to zde s námi hraje? A kdo je jejím autorem a režisérem? Jaký darebák to za scénou tahá za nitky, aby nás přesvědčil, že totalita názorů je vlastně svobodou názorů a že pravá demokracie je ta, ve které zní jen jeden jediný hlas? Snad Soros, nebo Rotshildové či neokonzervativci USA? Či někdo úplně jiný a očím světa navždycky skrytý?

Zatím má ten hlas ještě konkurenci ve zkušenosti nás starších, kteří jsme podobné jednotné hlasy už dvakrát či aspoň jednou v životě slyšeli, a pak zjistili, jakou váhu mají. Ale co bude, až my odejdeme, a tomu jedinému a lživému hlasu budou denně vystaveny naše nezkušené děti a vnuci?

To pak Lež pohltí celou Zemi a stane se Pravdou? To je konečný a definitivní cíl téhle hry? Pro který musí být největší mozky našeho současného světa, jakou jsou např. americký jazykovědec a politik Noam Chomsky, ekonom P.C.Roberts či režisér Oliver Stone a stovky dalších uzavřeny pod poklop internetu? (Do jehož podezřelých síní se už konečně též chystá likvidační vpád?)

To v obavě, že by pár slov těchto lidí dokázalo nenapravitelně zbortit konstrukci o spravedlivých Spojených státech, nesmí náš zpravodaj ČT ve Washingtonu zajít za žádným z těchto jmenovaných velikánů s prosbou o interview, i když bydlí pár metrů od nich? (Má někdo představu, jak svěží vítr by provál celou zemí, kdyby se jednoho dne cosi takového skutečně událo? Ale neudá – a to z důvodu shora uvedeného.)

Ze stejného důvodu nemohou být ani u nás pozváni do politických diskuzí pozváni ti nejerudovanější z nás, jako jsou např. Jan Keller, Petr Žantovský, Lenka Procházková, Jan Petránek. Zdeněk Zbořil, Karel Sýs, Ivan David, Mojmír Grygar, Václav Umlauf, Zdeněk Jemelík, Radim Valenčík, Zbyněk Fiala, Stanislav Novotný, Václav Dvořák a desítky dalších a dalších? Dovedeme si představit, s jakým napjatým očekáváním i radostí bychom za takovéhoto obsazení diskuzních stolů usedali k televizorům, protože bychom věděli, že tentokrát o cosi skutečně půjde, a že po letech půstu uslyšíme konečně i rozumnou řeč? A že snad tedy dojde i k naplnění Masarykovy vize, že to bude diskuze – a jen diskuze – kterou dojdeme k dobrým závěrům.

Ale nedělejme si s luznými představami i marné chutě, nic takového se nesmí stát, protože stavba světové lži je i v rámci jednotlivých států příliš drahocená na to, aby se při její stavbě mohlo zbytečně riskovat.

Takže vše zůstane při starém, při Kalouskovi, Hermanovi, Štětinovi, Klvaňovi, Bursíkovi, Stropnickém, Langšádlové, Němcové, Gazdíkovi, Zaorálkovi, Gabalovi, Halíkovi, Bělobrádkovi a vůbec při všech našich známých, kteří se i ve dnech příštích budou předhánět, aby svými lžemi národními co nejbohatěji přispěli i do právě budované lži celosvětové. A z pohledu jejího tvůrce, či jejích tvůrců, i do lži věčné, jež se v plánovaném lživém světě stane ovšem už pravdou.

 
24 Komentářů k Kdybychom skutečně byli demokratickou zemí…

 1. Rocco napsal:

  Tělocvikář Konrad Henlein vyhrál volby 1935 a nedostal křeslo předsedy Sněmovny. Na rozdíl od Babišovců.

 2. clovek napsal:

  globalni prediktor je virus parazitickych dinosauru. A proto: uz se zjistilo jak se ho zbavit?

  • proud napsal:

   Ono to s tim zbavenim se nebude tak jednoznacny,proste se ho zbavit znamena prijit o vsechny jeho vedomosti......

 3. clovek napsal:

  vedomosti viru? Vedomosti septajiciho hlasu: "zabijej, mate vinu, vyhynte" ? Snizme vyzivu nervove tkane lidske osoby vitaminem B, horcikem, selenem apod., snizme imunitni system ockovanim neurotoxiny, hormonalnimi disruptory a zarenim, snizme jeste vice imunitu traumatickym (nemocnicnim) porodem a dame-li si radne zalezet, mame ihned osobu, jenz v sobe lehce pomnozi virus a tak pote obcas slysi septajici hlas plny "vedomosti", nabadajici lidstvo k tomu: "vyhynte" huuaaaaa! Overeni jednoduche: vzit recidivniho psychopatickeho vraha se sklony k pedofilnimu kanibalismu (nebo skveleho poradce CIA ci mnoheho politika ve vasem okoli) a provest na nem RADNOU ocistu od viru a posileni imunitniho systemu a, heureeeka: "hlas septaveho" (profesionalniho vraha,vyhynuleho, tedy projevujiciho pouze castecne vedomi´= dinosaura) je navzdy pryc! Zili zde 160 mil. let... Lidstvo je v sobe ma, zvlast kdyz jsou v nich pestovani. Vsimli jste si: cim vice znecistena jakakoliv osoba a imunitne oslabena, tim vice zparazitovatela, tim vice bohate honorovana coby politik a tim vice vede lid tak, jako by chteli aby vsichni zivi tvorove vyhynuli... Jako ti davni... kdysi, postaveni na jinem zivotnim zaklade, na principu parazitismu, dravi, mohutni (megalomansti), castokrat hermafroditni, "profesionalni" vrazi, STVURY... dinosauri.

  • proud napsal:

   .....a uz to nehul :-)

   • clovek napsal:

    "bohuzel" nehulim. Vypravim ze svych poznatku. Vsiml sis jak obyvatele Romy maji neustale v tele zanet, mluvi jako by je dusil, ochraptele, maji zdurele uzliny, videl je nekdy nekdo na vylete v horach? Nemohou, neb by ihned onemocneli, jsou stale oslabeni a tak sajou lid- "jako vsi". Co to meli Zide za podivnou vanocku, kterou museli pojidat o kazdem Sabatu? Co to tam v ni meli? A cim nas krmilo Bratrstvo cerne kutny (s prazdnym kapsarem), jenz do vsech zdejsich lidi po mnoha staleti rvalo jakesi podivne oplatky?! A cim nas to vykurovali?! Opravdu tam nebyl... VIRUS? Proc (a k jakemu ukonu) se museli vsichni lide zde kazdy tyden dostavit v kazde vesnici do kostela, kde to vse vypadalo, jako by to vybudoval davno vyhynuly...Jester?! Proc se v puvodni bibli-Esejskem evangeliu miru, pise a klade duraz jasne na to, ze pravy krest vodou, krestanstvi = KLYSTYR, ricni vodou ohratou sluncem, zavedenou do konecniku z vydlabane tykve se slahounem v delce cloveka?! Ano...cistit se, a sice TELO, to nas (vas) zachrani... A kdo vi, at napise zde nejakou Nejdokonalejsi metodu ocisty od vseho jestero hadiho viru. Dale: Priprchlici- jejich "silna imunita doplnena o laskyplny netraumaticky rodinny zivot a extaticky porod" je prozrazena jejich "osobni vuni, cistotou, laskou, celkovou odolnosti a skvelou moralkou" , a tedy proto se zvlast u mnohych Syranu z Afghanistanu a jizni a stredni Afriky projevuje ve vsech oblastech a oborech "lidskych" aktivit davny, avsak pravdou PORAZITELNY, do lidi namnozeny a rozmnozeny, ve svych projevech viditelne spatritelny a nekterymi i jasne SLYSITELNY- Nejhorsi, vyhynuly a mnozenim viru znovu ozivajici, Davny Jester.

    • proud napsal:

     ..... a pak prisel Bajaja a usek mu hlavu......... :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))),a hned nato ses probudil s rukou v nocniku a Chvatalovym jmenem na prdeli,jenze on si s tim aspon vydelava,jemu pohadky vynasej,proto je placenej........ :-)))

     • proud napsal:

      .....jinak by vymyslel nejakej jinej vejdelek,aby nemusel makat rukama,kdyz stb studna vyschla.......

      • clovek napsal:

       do neceho jsi se musel namocit a o neco moc zaspinit, kdyz ti pravda o NEVINE lidi, tj. o jejich nemoci=virech, nesedi. Ale tim se netrap, je mnoho lidi, jenz neznala prave jmeno nepritele, a tak zpusobili mnohym jinym dalsi utrpeni a tim i podvedome sobe, nyni tedy si MARNE hledaji na netu potvrzeni spravnosti svych cinu a tak spravnosti jednani symptomatickeho namisto pricinneho. Ale pravda je tak Velka, ze vsem, i temto da poznat Ulevu osvobozeni skrz poznani Velke Pravdy. Pravdy o existenci a manipulativnich schopnostech viru Jestera, jenz do tebe (a jinych) masivne pronikl. Jen uvaz, byli jste ockovani, nevis cim, vykurovani, ozarovani, pili jste fluoridy, organofosfaty aj. sajrajty. Kdo by takto vydrzel "byt 100% lidsky"? Ja te nevinim ze zlocinu Jestera v tobe, to bys totiz musel byt 100% lidsky, tj. nemit zabudovan masivne virus, aby bylo mozno tvou lidskou schranu soudit jakozto soud cloveka. Ale nastesti se jiz postupne zjistuje, ze to vsechno zlo, ktere jsi "udelal" je JEHO prace! To on, SATAN, (mrtvolny prach Jestera, Had-Dinosaurus) te dostal davno na svou stranu jakozto obhajce (advokat) Jeho. Avsak neboj se, PRAVDA (skutecne) ZVITEZI, bez ohledu na velikost (tveho nedorozumeni z neznalosti faktu) zla jeho! Vzdyt vidis, jiz te PRAVDA dostava do sveho NEJSILNEJSIHO pevneho sevreni. Jiz pro tebe neni cesty-ke lzi- zpet. Jiz na te dopadlo osvobozujici svetlo overitelne=skutecne PRAVDY a LASKY. Vzdyt jiz vis, ze jsi byl vlastne "jen" otraven praskem vyhynulych Parazitu, jenz mnohe z lidi "obelhal", virus= fragment DNA nezivych bunek, cimz byli mnozi, za asistence dalsich zparazitovatelych, exponovani zamerne, prasek jenz vykazuje vedomi (jak by nemohlo vykazovat DNA), kterym vas ten hnusny "had" obelhal. A v tom je tve (a jinych) dokoncene osvobozeni... (jinak nyni budes jako roztrhana hadra), ze pouzitim klystyru a jinych vsemoznych imunitu posilujicich prostredku, prokouknes celkove k realu faktu toho, ze cim vice PRAVDY do sebe vsaknes, tim vice ulevy ze "svych" Jesterich cinu pocitis,nebot ty i mnozi pak poznate plne tu Pravdu o "vasem" prachu a tim vice LASKY (bez Lahva) se vam v srdcich vasich rozhosti. PRAVDA (o Jesterim viru) ZVITEZI! (a Chobot jen testuje sera pravdy "pro Rusy", jenze neni tak silne serum, jako cista PRAVDA, tedy analyza cloveka az na molekularni uroven lidi, tedy poznani zamoreni vaseho DNA zrudnym Hadim DNA, zamer Chobotova investora je dobry, jen hloubka platformy badani "neni az tak dostatecna"). Myslite, ze autismus maji deti jen ze rtuti a hliniku ve vakcinach...? Vaaazne? A co "vase" obili, skrz cirkev 500 let morene rtuti? Jak ta souvisi s "vasi" posedlosti poslusnosti po dobu "nahodne" trvajici 500 let? POZOR! On ciha, on ceka, on je VSUDE, jste Jeho potencialni MARINGOTKA (lidske telo obsahuje 10x vice organismu nez vlastnich bunek-kolikpak muze obsahovat viru?). Je vyhynuly, takze ho primitivne nelze znicit, silou prave NEJLEPE namnozit, skrz oslabeni imunity, nebo vyloucit posilenim imunity, je to VIR, mooooc drobounky prach, je zvlast tam, kde je necistota, utrpeni (to nejvic oslabuje imunitu) a blud. Bible je zhadovatelymi stokrat prepsany navod na klystyr, ale presto se neco zachovalo, napr. v Markovi 5., to, kdyz se Jezis zeptal Satana: "Jak se jmenuješ?" On mu řekl: "Mé jméno je Legie, protože je nás mnoho,". Satana (prasek z dinosaura) musi byt mnoho a presto je vzdy necely, ale PRAVDA staci jen jedna a spolu s LASKOU (navzdory vsem zde zhadovatelym Lahvim) dokonale (pusobenim pricinnym= ocistnou vodou se slahounem) ZVITEZI!!!

       • clovek napsal:

        Pozor, aby nedoslo k omylu, temi zhadovatelymi Lahvemi jsem nemyslet tebe, ale prepisovace Bible a jine hlasace PRAVDY a LASKY a soucasne pritom myslice opacne. Jsou lide extra silne zamoreni Jesterem (tem je treba tu dokonalou ocistu vnutit, samozrejme- s LASKOU) a pak jsou lide s velkym znecistenim Virem ci temer vubec. Ja tedy doufam, ze patris k te druhe skupine a ne k prvni, ke treti skupine bohuzel nepatris, ale patrit muzes (snad), mnohe se da napravit i minulost se da zmenit (zjistis nove priciny, menici tak dusledky= poznani svych falesnych predstav o pricinach). Nic se neboj, rozhodne se da mnohe na svedomi spravit, a je to tak jednoduche. Navody na netu jsou vesmes spravne, jen bych rad zduraznil nutnost pouzit cistou (mekkou) vodu, mit dobre upevnenu hadici k nadobce a k namazani (vsunovaci) koncovky hadice je vhodnejsi pouzit olivovy olej ci maslo. Lide s Jesterim virem v organismu casto nechtene pisi o sobe. Tedy vez, ze pokud se ti kdesi prihodilo, ze jsi se probudil s rukou v prilozenem nebo odkutalenem nocniku a cedulkou ci napisem se jmenem pana Chvatala na hyzdovem svalstvu, pak prijmi tuto zkusenost s mirem, tak, ze jsi "proste poslouzil" dobre veci a nezlob se na nej. Mozna ma taktez "jen" znacne znecisteni Jesterem a tedy te pouze "otestoval" na PRAVDU metodou, jejiz hloubku jeho investor postupne a rad dopiluje. A pokud jsi se pouze jen nekde v lese nadychal kourovych zplodin z halucinogenu, opioidu, ci snad doma syntetik- vyparu z toluenu, jestlize mas zavislost na hracich automatech, ritualnimu chovani ci kolecku zeleneho syra mezi dvemi pivy, pak si vzpomen, jen se lepe pozoruj, ze i k temto "cinum" vedoucim te proti lidskosti, te (ne)slysitelne nabada jakysi podivny myslenkovy hlas, snazici se byt k tobe co nejmene napadny a vedouci te k opioidum, toluenu, nebo k pristavovani si nocniku k cetbe romanu z prostredi evropskych starych hradu. Jedine PRAVDA a LASKA (bez vlivu Lahvi Viru) te (s Bozi pomoci=klystyru) dokonale OSVOBODI!

        • proud napsal:

         Mas v tom peknej bordel :-),ale napis to jako knihu a budes dalsim dobrym autorem :-).Vidim to vsechno totiz jinak a prilis pragmaticky,takova kniha by nikoho nebavila,tak ji sam napsat nemuzu,ale ty tu sanci mas,tak ji vyuzij.A zadnej strach,az si lidi naucej sami vladnout a zbavej se vseho balastu(penez) kterej je zotrocuje a odvadi jejich pozornost od vlastnich ja,dockaji se i svy "velky" pravdy,ovsem obavam se ze tam o tvejch jestircich moc slov nebude :-).Dopadnou jako nabozenstvi,ktery maji zastoupit u tech kdo neverej a pravdu hledaji,aby se zase k necemu "privazali",cosi vyznavali a prijimali umelou pravdu,misto hledani ty spravny.

 4. clovek napsal:

  Kdybys to videl PRILIZ pragmaticky, psal bys POUZE o virech, toxickych latkach a zareni z atomu ci dnes o zareni z elektrosmogu, a nepsal bys TAKE o pojmu jako je Buh. Hledal bys SKUTECNE tu pravdu a ne jen jakousi omluvu. Nepsal bys o neuchopitelnych obecnych pojmech, jakozto skryvani ne zrovna siroke zakladny znalosti faktu. Jestlize to spatris pragmaticky bez toho PRILIZ, pak rozsiris svou zakladnu nazoru take o jiz zmineny pojem Buh. A to je duvod, proc se o tomto zminuji, nebot jsem pocitil potrebu se k teto otazce zde jeste trochu detailneji vyjadrit, aby nedoslo zde ke zbytecnemu nedorozumeni u mnohych, jenz jsou zastanci nazoru bud POUZE: neexistuje Buh, a nebo POUZE: existuje Buh, vse stvoril a diva se na nas. Z mych (lehce nastinenych, jinat to zde bez sahodlouhych litanii ani nejde) nazoru by mohlo vyplyvat, ze si myslim, ze Buh neexistuje a krestanstvi je JEN klystyr, nebo ze Buh je pro mne pojem, ktery prirazuji ke klystyru tehdy, kdyz si neco nedokazi vysvetlit. Nuze zde je (v kratkosti) drobne doplneni meho pohledu na tuto problematiku. Uvedu jen to co je overitelne. Existuje totiz jeste treti nazor a to ten, ze Buh existuje, vse stvoril, ale momentalne "se na nas nediva". Co tedy vime o pojmu Buh? Tak napr. mame zde Jezise. Co vime o Jezisi? Zivotopis entity jmenem Jezis se shoduje z zivotopisem entity jmenem Zeus, Horus, Budha, Mithra apod. Z toho vidime, ze neco muselo byt a to "Neco" bylo tedy drive nez nejstarsi zaznam o tomto pojmu Buh. Mnohe domorode kmeny maji nazor, ze jsou dva druhy bohu, jeden Velky Jediny, ktery stvoril vse a pak mensi bohove, kteri byli timto bohem stvoreni a my jim (nekdy) rikame mimozemstane. Puvodne na Zemi byl tzv. polyteismus. Lidstvo onemocnelo a tak jejich (prokazatelne) navstevy v minulosti musely prestat a nastoupili pro nemocne na Zemi tzv. streetworkeri (Jezis a spol). Me poznani je o tom, ze: mam rad pravdu, ne slepou viru, proto neverim v silenou viru v to, ze vse dokonale podle neskutecne propojeneho planu, bylo stvoreno (rad a plan rozbijejicim) chaotickym vybuchem. Z vedeckeho hlediska je (podle dnes dosazeneho poznani) NEMOZNE v tomto vesmiru vytvorit miliardu miliard (a jeste vice) nahod tak, aby vznikla byt jen ta nejjednodussi ziva bunka. Drive za Darwina byl jen mikroskop "kukatko se svickou", poznani se zvetsuje a tak nyni mame laserove rastrovaci mikroskopy apod. Nabozni citi odpor k ateismu a ateiste citi odpor k nabozenstvi. OBA maji pravdu. Jak to? A to je to, co chci zde uvest, ze totiz za prve: vse bylo stvoreno Bohem, a zadruhe: nyni zde Buh NEpusobi. Jak to vidim? Takto, analogicky: Kdosi si doma zasadi do kvetinace kvetinu (Svet), my jsme ty bakterie na korenech rostliny, mimozemstane jsou (to mnohobozstvi) velke zizaly a brouci, pohybujici se kolem. Obcas nejakou tu bakterii unese moucha do jineho kvetinace (Henocha mimozemstane). Po zasazeni rostliny jde Buh spat, rano se probudi a jde treba na fotbal. Rostlinu kontroluje denne. Pro nas je jeho jeden den mnooooho let. Kdyz chytneme do rostliny plisen (obetni kultura, Titani, parazitismus, penezni system zparazitovanych=nemocnych) pribehne (napr. po obede) k rostline a proplachne listi, koreny, nebo nasadi k nam vice zizal (sreetworker Jezus, Horus, Zeus apod.) VERIT v to, ze nas sleduje NASI kazdou vterinu, je silenstvi, tak jako VERIT v to, ze vse se vytvorilo (a zasadilo) samo. Kdo vytvoril Boha je stejna otazka jako otazka pro tve bakterie v tvem travicim traktu (pro nez jsi buh) kdo vytvoril tebe. No kdo asi, tva mati te vytvorila jaksi... tim spojenim. Stejne tak jako otazka pro ryby v akvariu "kdo nam stvoril svet". Stejne tak lidsky a celovesmirny Buh. Jak daleko do kolika kombinaci to jde... Buh vi. Avsak toto je overitelny fakt, ze ty kombinace existuji= mohu postavit akvarium, zasadit kvetinu do kvetinace, sad se zahradou (...Zemi, Galaxii, Vesmir... atd.). Podle svych schopnosti. Bakterie (my) muzeme delat napr. tyto dve veci: bud cekat na Boha (proplach korenu, vatu na spejli atd.) a pri te prilezitosti si NAVIC jeste ocistit "vakuolu" pro lepsi odolnost v tomto znecistenem svete, na teto Rostline s nazvem Zeme, nebo jen cekat na Boha a jinak nedelat nic. Jak kdo chce. Ja volim radeji tu prvni moznost. A myslim si, ze AKTIVITA je i VETSI a PRIROZENEJSI projev toho, ze se neco nekaleho s nasim svetem=Zemi deje a tak tedy vetsi Nadeje na napravu,uz jen diky te aktivite. Nuze, kdo chce, at je tedy ve sve ociste a poznani co nejvice aktivni. (ale neprezente to zase s tim krstenim! vase "vakuola" potrebuje taky obcas se naplnit zvrchu jidlem a navic mate rovnez citlivy vystup te odpadni trubice, tedy pristupujte behem krstu k sve ociste patricne citlive a vzdy si namastete koncovku hadicky olejem). Tak tedy, pro zvyseni sve nadeje, pro probuzeni sebe a svych bunek k absorbovani poznani, pro aplikovani davno danych rad k ociste sebe a tohoto sveta Zeme, jakozto kvetinacku Zivota, VZHURU DO DILA!

  • proud napsal:

   To sis me s nekym splet,o pojmu buh pisu jen jako o podvodu,mimochodem,buh a stvoritel jsou dva pary bot a stvoritele pouze pripoustim,zda se mi pravdepodobnej.Stvoritele kterej stvoril a dal absolutni svobodu,je neutralni!

  • proud napsal:

   "Kdo vytvoril Boha je stejna otazka jako otazka pro tve bakterie v tvem travicim traktu (pro nez jsi buh)"........vidis jak blbnes:-)))),pro ty jsem zradlo,nic vic,nejspis ani to ne,neuvedomujou si me.:-)))))))))))))

   • clovek napsal:

    uvedomujou si te, je dokazano, ze i dokonce kazdy obyvatel tve bunky, tzv Bion, neboli Mikrozym, neboli Protit, Somatid, "Fermentik", v dnesni dobe nejnoveji nazvan Prion= vse jedna a tataz castice! (viz prace dr. Wilhelma Reicha, Antoina Bechampa, Enderleina, Gastona Naessense, Rifeho a dalsich nejprednejsich Geniu na svete= pravych svetovych Badatelu, muzes "zapomenout na pouheho Chvatala") Kazda ta castice ma sve vlastni vedomi, jako clovek, zijici ve velkem meste= Bion zije v bunce. Jen jsi to nevedel... Tak si to uz priznej. Pro sebe... Kdyz Biony maji dobrou naladu, posilaji ti bunkou "drogy", aby ti bylo fajn. Zadne, ze jsi pro ne jen "zradlo", to bys nikdy nemel neco jako serotonin! Tak to je. Kvet proste neni krasny proto, "aby pritahl mouchu" protoze nema vzdy vitr. Ale aby ji nakrmil a tim "nakrmil" i sebe. Jinak by se na to mohly rostliny vykaslat a "byli by jen kvety samosprasne". A hlavne bez energie, kterou vyzaruji na mouchu, coz je meritelne. Pocity i rostlin se daji jiz merit= trebas na detektoru pravdy. Nebo dalsi dukaz: funkcnost orgonove energie lecebnym pusobenim vody ve floatacnim tanku- John Lilly, to jsou proste fakta, nebo, specialni orgonovy zaric, drive tzv. Baquet of Mesmer, (zivocisny magnetismus), to jsou mnohymi celosvetove overena fakta, ci dnes podobny Wilhelmuv orgonovy akumulator, jeden z nejdulezitejsich objevu lidstva, a tento je (nenapadne) propagovan Woody Allenem, ve filmu jako tzv. Orgasmatron. Jooo, je toho mnoho, co jsi nevedel a tak jak vidis, se musis jeste mnoooho ucit. V podstate jsi mi tady jeste nic nerekl a ja zde napsal uz tolik (vsechno), ale jak doufam dobre chapes, a je to prece dobre poznat, pisi zde ne proto, abych si neco dokazoval a kazdou tvou vetu mohl deseti dukazy vyvracet, ale predevsim jako uvadeni zde techto faktu pro vsechny eventualni internetove hledace Pravdy.

    • proud napsal:

     Ty si hlavne uvedom,ze co je bytosti,tolik je vedomi,zdaleka ne vsechny dostaly "lidskou" vysadu,abys je mohl tak posuzovat!!!

     • proud napsal:

      Chces li posuzovat kone,musis jim bejt,jinak ho nikdy nemuzes posoudit dobre,to plati o vsem,nas nevyjimaje.........

 5. proud napsal:

  „O každé věci se má diskutovat, protože přece jen diskuzí lze dojít k dobrým závěrům. A že k nim nikdy nedospějete, když názor, který se vám nelíbí, z debaty vyloučíte. Že vy jeden každý, musíte unést mínění druhého. Ať tedy jsou spory, ale ať se bojuje poctivě a s rozumem“.................jenze i tady plati ono primerene,on je nazor a nazor-kokotina,i na ten se maji brat ohledy? Toz to uz si "demokraticky" kopejme diry!!!!

  • proud napsal:

   Me zajimaji nazory vsech k diskusi zpusobilejch,a tech je bohuzel relativne malo. Jak chces diskutovat s konem co ma klapky na ocich,natoz s volem a podobne? I diskuse potrebuje urcitou uroven vedomosti.....

 6. clovek napsal:

  rostlina te vnima lepe nez ty ji a dokonce i nez ty sam sebe, a ted te prosim nezhrouti se (ty "odborniku na vedomi, s urcitou urovni vedomosti o vsem") : Vis ze mas v sobe stejne Biony jako rostlina, kun i hovnival? Ano! Pockej, nevyhazuj pocitac z okna!! Tim PRAVDU nezmenis! Pomni na svou ethylrtut (z ockovani) v mozku a tedy na svou zvysenou popudlivost, kdo to bude dole uklizet? Musis se zacit vice hlidat a zkus obcas Zajecickou, Saratici, nebo pokud si sezenes siran sodny a draselny p.a., pomichat zkus 1:1, a pak lzicku az par lzicek mesicne (jednorazove), do vody a spolknout (nechod na operetu, ci na parkoviste pro dva piiiva) a pokud sezenes Lugoluv roztok (bez pridane toxicity a radioaktivniho jodu) tak to bude pro tebe uplne skvele. Jod je zaklad. A nyni k tvym Bionum. Mas je na rozdil od vsem zminenych organismu, mnohem VICE zabordeleny, znecisteny, intoxikovany, chemickofyzikalne inhibovany do urciteho stupne, vyber si podle sveho naturelu-slovniku, jak chces co ti vyhovuje cemu nejlepe porozumis. To vis, mnohe takove ty kulicky vedle kulicek pospojovane carkami z ruznych borosilikatovych nadobek,ba i s aluminiem misto vrchni cepicky, mnohe to "vodicky" moderni toxicke mediciny, jsou (trochu) mensi nez Biony a tak ty tve Biony, narozdil od tech i nejmene zdravych hovnivalu, potrebujiii poradny DETOX.

  • proud napsal:

   DETOX je vejmysl hadej koho a hadej proc!!! S tim zatracene pomalu a zatracene opatrne a zjistit si kdy,co a kolik.Nejlepsi svuj detox jsi ale ty sam,to co vis,to radeji podpor.

 7. proud napsal:

  Koukam ze nejakej prehled mas:-),alespon co se fyzickyho zdravi tejka.Ale ne nepotrebuju detox,potrebuju jen posilovat svuj imunitni system,ten zaridi vsechno jak je potreba a ve spravnym poradi.Kdyz radis druhejm ruzny pripravky,je potreba jim o nich rict velice presne vsechno,jinak se lehce stane ze te nekdo zkusi kopirovat a budes ho mit na svedomi panacku!!! S MMS ani s Lugolem neni zadna prdel,stejne jako s lecivkama,kdyz to prezenes,nebo spatne namichas!!! Takze kdyz radis konkretni veci,bud pis srozumitelne vsechno,nebo radeji nic!!! Napriste!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!