Strýko Vovo, sme s Tebou!

vovo

21. století je zde. Svět je unavený z válek.
Populaci planety už došla trpělivost s hegemonem.
Evropská unie nemá vlastní názor,
Blízký Východ naříká z bolesti,
za oceánem se prezident dostal k moci.
23 Komentářů k Strýko Vovo, sme s Tebou!

 1. K.Klimša napsal:

  СРОЧНОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ ПУТИНА И МИЛОША ЗЕМАНА ПО ИТОГАМ РОССИЙСКО-ЧЕШСКИХ ПЕРЕГОВОРОВ В СОЧИ

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/

 2. Jarmila napsal:

  Také jsem na straně Vovky. A Zeman si tentokrát u mě neskutečně šplhnul, takže pokud bude přímá volba prezidenta, půjdu ho volit.

  • Ada napsal:

   Ďaďa Vova je protiputinská predvolebná pesnička na zosmiešnenie VVP! Vraj vťahuje "do vojny" aj deti, ten krutý diktátor! Nedajte sa balamutiť!

   • Maroš napsal:

    Ada - náborový spot do armády je obvykle v štýle a la Rambo - s neskutočne mužným týpkom, fešákom s uhrančivým odhodlaným pohľadom, po ktorom štia tisíce žien, v ktorom tento chlapík s čierno-zelenými maskovacími čiarami cez ksicht, skáče z vrtulníka rovno jamy levovej plnej horiaceho napalmu. Samozrejme - pre chlapcov je to magnet - veď kto z nich sa nechce stať hrdinom a ochrániť svoju mamku či frajerku - viď Príbehy desiatnika Stepočkina.

    Tento spot s kadetmi - deťmi, využíva pudovú, geneticky dedenú sociálnu reakciu - podvedomú ochranu detí, a presne naopak náborového spotu do armády kladie rovnakú otázku, aká po zverejnení amerického masakru žien a detí vo vietnamskej dedine My Lai spustila protesty verejnosti proti vojne vo Vietname - až do jej zastavenia!

    Takže Rusi položili svetovej verejnosti otázku: "Fajn - chcete vojnu s Ruskom? Lebo v ňom žijú aj deti! A VY! aj tieto deti potom budete zabíjať - lebo to tak vo vone chodí. Takže cez tieto deti vám odkazujeme, že v budúcnosti Ruska už zabíjanie detí nedopustíme!"

    To bola prvá fáza odpovede Rusov na možnú agresiu - druhá už bola tiež spustená, len ju akosi blbci ešte nepochopili - že Rusko zničujúcu vojnu na svojom území už nepripustí - tá vojna sa bude viesť na VAŠOM ÚZEMÍ AGRESORA - "A BUDÚ PRI TOM ZOMIERAŤ - VAŠE DETI!" / Putin - "Keď je bitka nevyhnutná, udri ako prvý!"/

    Takže tak, a teraz si dajme dohromady, ako bola pomocou detí imigrantov spustená SLNIEČKÁRSKA KAMPAŇ - kurva v kontraste!!! - s vraždením civilistov a detí!!! v Donecku a Lugansku, ktoré POKRAČUJE DODNES!!! - ale Admin tohto webu je "spravodajský profesionál" - nie manipulátor, a tak materiál z roku 2014 nepovažuje za nástroj na ovplyvnenie verejnosti DNES A STÁLE KURVA - lebo vojna v Ukrajine znamená stále 1/ utrpenie aj detí tam, 2/ možné zatiahnutie nás do vojny s Ruskom, a teda 3/ aj utrpenie NAŠICH DETÍ TU KURVA!" - a preto stále ako zhypnotizovaný "profíkmi" zo CNN a mainstreamu - POVAŽUJE HRÔZY NA UKRAJINE V ROKU 2014 ZA MINULOSŤ!

    ALTERNATÍVA! - CHOĎTE UŽ S TÝM DILETANSTVOM VŠETCI DO RITI!
    Ste zlenivelí, stereotypní, nepoučiteľní magori - obyčajný študent marketingovej komunikácie vie, ako dosiahnuť s určitými informáciami KONKRÉTNY VÝSLEDOK! Vy len ako opice poskytujete "alternatívne" spravodajstvo, zatiaľ čo mainstream dennodenne vymýva mozgy 90% populácie tým - ČO BOLO KURVA! - lebo sa ku tomu neustále vracia. A vy robíte presný opak! Ste užitoční idioti - lebo nechápete ten spomalený pohyb sociálneho systému, ktorý má tendenciu zabúdať - a práca s pamäťou sociálnej masy je presne spôsob - KAM SA TÁ MASA Má POHNÚŤ - AJ VO SVOJOM VEDOMÍ!!!

    Admin! - rád zdôrazňuješ, že ty máš v archíve všetko - tak sa pýtam, prečo to kurva nepoužívaš! Čo? TOTO!
    http://www.nwoo.org/2014/11/29/teror-kyjevskych-sionistu-proti-lidu-donbasu-pokracuje-cast-44/
    The reality in Ukraine. What does Poroshenko with the residents of Donbass. +18
    https://www.youtube.com/watch?v=z_KJ5PV3bPg

    Lebo namiesto apelu na verejnosť proti vojne na Ukrajine - LEBO TO TREBA STÁLE A STÁLE A STÁLE A STÁLE - uverejňuješ spravodajstvo z nejakej ZUČ tam, čo je možno dobrá správa pre pár ľudí odtiaľ, ale úplne na piču "správa" pre ľudí tu, ktorí majú to sužovanie ľudí na Ukrajine potom - NA HÁKU!
    S pozdravom - strýko Vova!

 3. Maroš napsal:

  STRÝKO VOVA V AKCII!
  "Ruský prezident Vladimír Putin vzkázal všem společnostem, státním i soukromým, že musí být připraveny na rychlý přechod do válečného stavu. Zdůraznil, že tato schopnost je stěžejní pro osud národní bezpečnosti.
  Podle oficiální tiskové služby Kremlu učinil ruský prezident toto prohlášení ve středu na konferenci s vedoucími představiteli ministerstva obrany a vrchními manažery největších společností zbrojního průmyslu.
  „Rád bych poznamenal, že schopnost jakékoli ekonomiky okamžitě zvýšit produkci zbrojní techniky a služeb, když je to třeba, je jedna z nejdůležitějších podmínek pro národní vojenskou bezpečnost. Všechny strategické…a velké podniky na to musí být připraveny,“ uvedl Putin.

  Ruský vůdce dodal, že spolu s vrchními představiteli ministerstva obrany celou tuto záležitost již prodiskutoval v letech 2015 a 2016. Požádal tedy účastníky předešlých konferencí, aby se vyjádřili k tomu, jaké problémy již byly vyřešeny a které stále na řešení čekají."
  http://tadesco.cz/putin-vydal-rozkazy-ruskym-spolecnostem-aby-se-pripravily-urychleny-prechod-valecneho-stavu/
  "Atomové dělo
  Vrstevník Tulpanu, samohybné dělo ráže 203 mm 2S7 Pion s dlouhou hlavní, zaostává za ním trochu ráží, zato ale pětinásobně předčí v doletu. Není to již minomet, ale opravdové dělo. Prakticky pozemní pásová bitevní loď. Dolet obyčejných 133 kg trhavých nebo jaderných nábojů činí na 35 km. Aktivně-reaktivní náboje urazí 47 km. Obnově Pionů se věnují na objednávku ministerstva obrany odborníci z volgogradského strojírenského podniku Barikády.
  „Tato děla absolvují dnes vážné technické opravy," sdělil RIA Novosti zástupce jednoho z obranných podniků. „V rámci oprav se koná zjištění závad a nahrazení opotřebených součástek, obnovení vnitřního povrchu hlavní a další závažné procedury. Zkrátka, budou pak Piony jako znovuzrozené."
  Piony byly zkonstruovány bez věží za účelem ostřelování týlu nepřítele, masového bombardování zvlášť důležitých objektů a prostředků jaderného útoku v taktické hloubce. Aby nedocházelo k záklusu při mocném výstřelu, má na zádi těžkou výsevní desku. Dělo se nabíjí ze země nebo z nákladního auta s pomocí speciálního zdvihadla řízeného na dálku. Rychlost střelby modernizované verze dosahuje 2,5 výstřelu za minutu. Na první pohled to není moc, ale pro tak velkou ráži je to víc než dost.
  Je příznačné, že sovětská armáda ani jednou nenasadila Piony ve válce. Po podepsání Smlouvy o konvenčních zbraních v Evropě byla všechna samohybná děla Pion přesunuta do Východního vojenského okruhu."
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11525-ruske-ministerstvo-obrany-atomova-dela
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11535-usa-sok-sledovat-ruske-tryskace

 4. Novapalo napsal:

  Táto pesnička má viacero symbolickým významov :
  1. Upozornenie Západu, že Putin sa nebude s nimi srať....!
  2. Upozornenie, že sa situácia zhoršuje a Rusko vníma reálne a bez strachu agresivitu a nepriateľstvo Západu.
  3. Deti sú budúcnosť národa. Ruský národ ešte nie je tak zdegenerovaný ako Západ a ako už aj Slováci a Česi. U ruského národa "čisté detské duše" sú obrovským symbolom pre uvedomenie si rodičov, že sú za svoje deti zodpovední a teda sú zodpovední za budúcnosť.
  4. Túto pesničku budú počuť nielen dospelí, ale aj mládež a mladí ľudia. Deti sa učia napodobňovaním. Zatiaľčo dospelí už majú možnosť slobodného rozhodovania. Deti nie. Preto deti napodobňujú svoje vzory zo svojho okolia. Takže táto pesnička bude mať silný podvedomý psychologický vplyv na deti a mládež do veku asi 18 rokov. Dôkladná analýza spôsobu učenia sa a myslenia detí a dospelých v knihe "Demokracia je principiálny omyl" od P.P. Kysuckého.
  5. Rozdeliť národy aj ľudí medzi sebou a vyjasňovať, kto je nevediaci blázon Západný a kto nie je magor. Každého, koho sa spýtate, aký má názor na túto pesničku, sa musí odhaliť, či je somár nič nechápajúci, alebo zbabelec, alebo vedomý zločinec, alebo chápe a nemá strach. Ľudia, ktorí majú zo všetkého strach, sa nehodia na nič! Strach je duchovná smrť každého človeka aj národa!!!!
  6. Je teda zjavné, že Ruský národ nemá strach .... Ste pripravení na Slovensku a v Česku na atómovú vojnu? Rusko je.

 5. jan nowak napsal:

  Song je to moc pěknej.. wójenskyj glawnij Komandir - to bude česky asi El komandant.
  Škoda HO Krtka : (
  .. řeknu wám ROBOTI , že bez Krtka & bez Sasína je smutno www
  w Baráku !

  ps : tag sem si splet flašky a wypil sem omylem wšechnu tu bobrowou vodu..
  .. sem měl po-ránu Žízeň .. PROUDE - kurwa - jag je to dáfkowání ?
  2ps : ňág podezře-le chraptim..

  • proud napsal:

   Davkovani borovy vody na cisteni oci?......ten je dobrej:-)))

   • jan nowak napsal:

    Ha.. teď ses předwed Oude.. neumim pastowatt.. tedy .. to wopí~ču : Davkovani
    borovy vody na cisteni oci?
    .. Krtkowi , mrožowi a fšem www wám řikam - dělej-te méézeró před tim ? OTAZNIKEM !
    .. páč si~ce Mroššš je www w~dBorník.. + přec něgdy CHybuje : o

    Michala

 6. jan nowak napsal:

  Admine.. zhruba za Měsíc be~de mít REPTILIÁN Kámá~su~tra narozeniny : ))
  .. tag sem si myslel MAYO.. že bys 500 , - pos.lat moh-la !?

  Nowák bogu_žel w.r.

 7. Jarmila napsal:

  No s tou Aljaškou to car Mikuláš II. fakt posral. Potřeboval by za to zastřelit. :) Ta Aljaška je totiž tak velká, jako půlka Ameriky. Nejlepší na tom vše je, jak historie neustále ve všem lže. Car a jeho rodina nebyli totiž žádní Romanovci, ale pocházeli z rodu Holsteinů. A nebyli vůbec zastřeleni- přece si ruští židé nazabijou dobrovolně zlaté tele, i když jim to americký bankster Schift přikázal. Oni totiž "Romanovci" byli již těžce prozápadní a veškerý svůj obrovský majetek měli uložen na Západě. Prý ten obrovský majetek pak nabídl car Stalinovi a Stalin pak pozvedl Rusko k prosperitě.

  • proud napsal:

   Aljaska jako pul Ameriky? :)))))))))))))))))))))))),ani moc velkej zlomek jen ty severni.......... ;-).Mikulas neposral vubec nic,udelal co udelat musel,jen lidi to porad nechteji chapat a myslej si ze "vlady" neco rozhodujou,nerkuli delaji.Jeste jim nedoslo,ze co se stane je jen jejich prace,nase prace,nas vsech prace!!!!! A dokud nedojde,budou porad hazet viny na vsechny kolem,jen ne na sebe..........

 8. Jarmila napsal:

  Aljaška rozloha: 1 718 000 km2
  SSA (Amerika) rozloha: 9 834 000 km2
  Rusko rozloha: 17 100 000 km2

  Takže z toho vyplývá, že Aljaška je vlastně ještě větší než celé Spojené státy americké a Rusko je i po ztrátě mnoha území největším státem světa. :)

  https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/rusko-a-okoli/pred-150-let-koupily-usa-od-ruska-aljasku-vyplatilo-se_423719.html

 9. Jarmila napsal:

  Sákryš, teď koukám, že jsem to trochu popletla. Aljaška není větší než Amerika, ani jako půlka Ameriky. Ale na mapě světa, kterou mi poslali před týdnem lékaři bez hranic to tak vypadá. :)
  Ale s tím Ruskem, že je to největší stát světa to platí a že to car s tím prodejem Aljašky posral- tak to je taky pravda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!