Janda z EU hodnot: „důchodce“ při Brexitu ovlivnilo Rusko na Twitteru. Logika je chucpe!

Vrchní dezinformátor EUropských hodnot Janda uvedl, že Rusko ovlivnilo Brexit Twitterem. Vzhledem k tomu, že za něj přeci mohli starší a méně vzdělaní lidé, je zajímavé, že tito sjíždějí Twitter. Ta logika je ale sviň, viď, Kubo?

Nejdříve se ze všech stran ozývá, že za Brexit (resp. za většinu tzv. "nepovedených voleb" mohou starší (nekosmopolitní) a méně vzdělaní (rozuměj "méně uvědomělí") lidé... dále za všechno mohou ruští hackeři řízení očividně z Moskvy (povětšinou pak přímo samotným arciraubířem Putinem)... a v neposlední řadě jsou hříšníkem neposlušné sociální sítě a tzv. dezinformační/proruské (rozuměj "alternativní") weby, na kterých si lidé dovolují nerespektovat jedinou nezpochybnitelnou pravdu šířenou (ze shora) mainstreamem či státní Českou televizí a rozhlasem.

Problém a trapná chvilka nastane, když vrchní rozpoznávač pravdy z EUropských hodnot Jakub Janda (o jehož seznamu "dezinformačních" webů, které musíte nečíst, jsem psal dříve zde)se nechá unést a vše zmatlá dohromady.

Nedávno se totiž na svém FB profilu "pochlubil" s čísly ruského ovlivňování referenda o Brexitu: v posledních dvou dnech před referendem 45 000 tweetů z Ruska; celkově přes 150 000 účtů z Ruska tweetovalo o Brexitu a, jak připomíná, výsledek byl velmi těsný 52 % ku 48 %.

Když se však člověk zamyslí, že pro Brexit hlasovali především starší lidé a lidé méně vzdělaní (jak nám bylo namlouváno), je až udivující a možná na sociologickou analýzu, že tyto skupiny lidí v takové míře využívají sociální sítě - zejména Twitter - a nechali se takto prachsprostě zmanipulovat!

Logika je svině... Chlapec Jandovic neščastná... Neměl on se raději dál věnovat kariéře v umění?

636164_article_photo_7r5d9zg_600x

 

(Jakub Janda, Facebook)

 

Zdroj: https://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=636164
16 Komentářů k Janda z EU hodnot: „důchodce“ při Brexitu ovlivnilo Rusko na Twitteru. Logika je chucpe!

 1. Perun Hromovládný napsal:

  A to měl v análu asi ten mikrofon, když to psal? Nebo tam měl režiséra svého nového filmu?

 2. Josef Švejk napsal:

  Někdy mám silný pocit, že se na alternativních médiích zbytečně a opakovaně rozebírají výplody a ejakuláty naprosto bezvýznamných lidí. Objevují se dokonce i takové články, kterým by to slušeno spíše na porno-stránkách.

 3. dastin napsal:

  Kdyz ten prehraty radiator vidim, je mne na bliti.......

 4. pohan napsal:

  Vůbec nechápu, co tím ta svazácká lehkoživka dokazuje. Že lidi používají Twitter?

 5. Martin Rubáš napsal:

  Jakub Janda - ten tady způsobuje problémy. Hybridní hrozbou a siřitelem nenávisti je Jakub Janda. Je to podobné jako za komunismus, kdy jsme měli nepřátele lidu, imperialistické kolaboranty a imperlalistické agenty, teď máme nepřítele Evropy, ruské kolaboranty a ruské agenty. Naštěstí Jandu nebere nikdo vážně.

  http://www.epshark.cz/clanek/216/hybridni-valku-nevede-putin-ale-liberalove

  • proud napsal:

   Jak muze ubohej buzerant s rozpichanou prdeli zpusobovat nejakej problem,krome roznaseni AIDS mezi "soukmenovce,coz je vlastne zasluzna cinnost? Kaspary prece nikdo nebere vazne ;-)

  • benmil napsal:

   K poslední větě: Jen aby!

   • proud napsal:

    Ten kdo ho vazne bere neni lepsi nez on,ani nemusi bejt teplous.Ten si nezaslouzi jakoukoliv nasi starost o nej dokud sam neprijde na zakladni veci,jestli se umi jen nazrat,ozrat,vyspat a stoupnout si k vyrobni lince,jde o robota,jeho vec a jeho volba.

    • proud napsal:

     Po zblblech nemuzes chtit nic vic,nez jen aby NEPREKAZELI,vic stejne nepoberou,nekdy ani tuhle trivialni vec.

     • proud napsal:

      Poznas je lehce,jsou zamereny jen na materialno a maximalne nejlehci proplouvani otroctvim.Nehadaji se,jsou bezproblemovy,posedavaji vsude tam kde nekdo cokoliv vyresi za ne a dostanou "produkt",to je v cekarnach kancelari a doktoru kde se usmivaji a cekaji az za ne bude vyreseno co potrebujou,jejich otazky jsou jen aby to bylo rychle a nejlip pro ne podle druhejch,Nepitvaj nasledky.

      • proud napsal:

       Jsou tedy jen materialem kterej je drzenej pri zivote dokud muze makat a pak je "lekarema" odstranen presne podle doktriny co nejdriv jak dosahne duchodu pryc s nim.

 6. proud napsal:

  Mimochodem admine,dej tu fotku s tim idiotem s curakem v drzce pryc.....

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!