Mládežnícka hymna Ruska – Synovia domoviny – Roman Razum

V tme storočí starých ozvien
v histórii ruskej krajiny
sme vpísali bronzovým leskom
na mramorové dosky pomníkov
počas ťažkých smutných období
s nepriateľmi v nerovnom boji
sme verili len vo víťazstvo
a v silu jednoty našej
7 Komentářů k Mládežnícka hymna Ruska – Synovia domoviny – Roman Razum

  • proud napsal:

   Potrebujes vzor,sam sobe jim bejt nedokazes? ;-)

   • benmil napsal:

    Já nepotřebuju. Přečti si ten článek. Je v něm nastíněna cestou, kterou bychom se měli i my ubírat.

    • proud napsal:

     Nic proti,ale prece jen tak trochu mam co dodat :-).Neni to spis tak,ze si kazdej mame jit tou nejlepsi cestou pro nas,ale nikdy proti svymu narodu,v tomhle pripade ani proti Slovanum,paklize nejdou proti nam oni,ale v pripade ohrozeni mame automaticky hledat stycny body a na dobu ohrozeni se sjednocovat a tahnout za jeden provaz?.......

    • proud napsal:

     Protoze nastinovat mi muze kdo co chce a ani nemusim poznat jestli je to dobry nebo spatny az dokud nebude pozde,jak jsme toho nakonec svdkem ne casto,ale vlastne neustale.........mluvim o tom ze to chce svy jednani promejslet a ne prejimat,nechavat se hnat,coz predpoklada alespon urcitou zakladni hladinu vedomosti ktrou se odlisuju od ovcana.

 1. Maroš napsal:

  Autor piesne - vlasteneckej piesne - zabudol na ženštiny - chyba lávky - zase to niekto bude mať dôvod označiť za sexizmus a vlastizradný pokus rozkladať ruskú spoločnosť. Počas VVV si ženy odkrútili svoje - a je to minimálne nefér, teda sprosté.

  Benmil - v Rusku, pokiaľ viem, prebieha "vyraďovanie" oligarchov, ktorí nemajú záujem vrátiť niečo ruskej spoločnosti - tí ostatní sú tolerovaní - ich "pecunia non olet".

  "Argentína súdila vojakov, ktorí v krajine na prelome 70. a 80. rokov páchali zločiny proti ľudskosti. Výsledkom je 29 doživotných trestov.
  Bol to jeden z najväčších argentínskych procesov od pádu vojenskej diktatúry v roku 1983.
  Začal už v roku 2012, otvoril prípady 789 obetí a na lavicu obžalovaných postupne pousádzal 54 armádnych dôstojníkov a vojakov.

  Podľa argentínskej vlády zmizlo alebo zomrelo počas tzv. špinavej vojny viac než jedenásťtisíc ľudí. Ľudsko-právne organizácie však tvrdia, že skutočné čísla sa blížia až k tridsiatim tisícom.
  Mizli najmä ľavicoví aktivisti, vrátane odborárov, novinárov či študentov, všetci tí, ktorí v 70. rokoch oponovali vojenskej junte, ktorej velil generál Jorge Rafael Videla. Ten sa moci chopil po štátnom prevrate v marci 1976, keď jeho armáda zvrhla prezidentku Isabelu Perón, vdovu po diktátorovi Juanovi Perónovi. Nasledujúcich sedem rokov unášala, mučila, nezákonne väznila a zabíjala.
  Vojenskí úradníci dokonca unášali deti, aby ich vychovávali rodiny verné junte.
  Jedným z najočákavanejších bolo odsúdenie ľudí, ktorí boli zodpovední za barbarské „lety smrti“. Vojsko disidentov podľa International Business Times zvyklo nadrogovať, uniesť a zhadzovať z lietadiel do ľadových vôd Atlantického oceánu."

  Poznámka: Argentína je známa ako masové exilové zázemie nemeckých nacistov po 2. sv. vojne, a už menej známe, ale o to významnejšie, je ich - tých aktívnych - zázemie na Blízkom Východe. Karta sa obracia - Argentína sa údajne stáva - vrabce o tom čvirikajú - exilovým zázemím aj niektorých rodín súčasných európskych politikov! Ktorí radi lietajú na vládnych špeciáloch...

  https://www.aktuality.sk/clanok/543485/ludi-vyhadzovali-z-lietadiel-argentina-ich-odsudila-na-dozivotie/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie.c.x...A.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!