P.C.Roberts: Je Washington nejkorupčnější vládou historie?

18mueller-master768-v2Robert Mueller, bývalý ředitel FBI, pracující nyní jako speciální žalobce uměle zkonstruovaného případu „Russiagate“(ruské ovlivnění amerických prezidentských voleb), inspirovaného vojensko-bezpečnostním komplexem a Demokratickým národním komitétem za účelem svržení prezidenta Trumpa z úřadu, nedospěl do dnešního dne k získání jediného důkazu o tom, že tato „Russiagate“ není ničím než bohapustým výmyslem. Jak už prohlásil William Binney a spolu s ním i řada dalších vysokých odborníků: kdyby důkaz o skutečně existujícím „Russiagate“ existoval, byl by už dávno předložen. Takže nač to stále nekončící vyšetřování? A kde je ten důkaz?

I tento případ ukazuje, jak bezkonkurenčně korupční dnešní Washington je. Falešný podvod se vyšetřuje, zatímco skutečný skandál prochází bez povšimnutí. Falešným podvodem je Russiagate“, skutečným skandálem je Hillaryin prodej urania Rusku. Pro první není důkaz, zatímco důkaz o Hillaryině skandálu je jasný už na první pohled.

Proč je falešné obvinění Trumpa vyšetřováno a prokazatelná a doložitelná obvinění Hillary Clintonové vyšetřována nejsou?

Odpovědí je, že Hillary, vybavená svým nepřátelským postojem k Rusku, včetně svých denunciací na adresu Putina coby nového Hitlera, pro rozpočet a moc vojenskobezpečnostního komplexu hrozbou není, zatímco Trumpova orientace směrem k normalizování vztahů s Ruskem by moc komplexu ohrozit mohla.

A proč Trump nenařídil ministerstvu spravedlnosti Hillaryin případ vyšetřit? Je odpovědí na tuto otázku Trumpova obava, že by jej za to nechal vojenskobezpečnostní komplex zavraždit? A proč ministerstvo samo – to je ze svého vlastního podnětu – vyšetřování Hillaryino činu dosud nezahájilo?

Jak korupčnický musí Mueller být, když souhlasí s vedením vyšetřování, jehož cílem je svržení demokraticky zvoleného prezidenta Spojených států? A proč prezident Muellera a Comeyho za pobuřování a spiknutí, vedených s cílem zbavit prezidenta Spojených států moci, nedal ještě uvěznit?

Když si začnete takovéto otázky klást, nikdy s tím neskončíte. Úpadek amerických a evropských médií už nemůže být větší. Presstitutky totiž nikdy nevyšetřují kauzy skutečné. Nikdy se neptají na mezery či nesoulady v oficiálně vyprávených příbězích, ale jen stále dokola předčítají texty, které jim byly předloženy, a to tak dlouho, až je posléze do hlav lidí vtlučou.

Všimněme si např. tvrzení Obamova režimu, že Usáma bin Ládin byl zabit ve svém „útulku“ v pakistánském Abbohadu, poblíž jedné pakistánské vojenské základny. Tato oficiální verze se několikrát měnila a nikdy nedávala smysl. Údajně jej, neozbrojeného a ve společnosti jeho taktéž neozbrojené manželky, zastřelili příslušníci speciálního útvaru námořnictva USA.

Ale propánakrále, proč to dělali? Proč vražda a ne zajetí? Vždyť šlo o „génia terorizmu“, od něhož mohlo být získáno nekonečné množství nejdrahcennějších informací.

Proč nebyly pořízeny žádné fotografie? Proč byla mrtvola Usáma bi Ládina svržena do moře, či řečeno jinak, proč byly všechny důkazy o provedené vraždě zničeny a nebylo ponecháno nic, co by oficiálně vyprávěný příběh mohlo podpořit? Proč se nikdo nevydal po stopě, kterou poskytli námořníci mateřské letadlové lodi, ze které měl být Usáma bin Ládin údajně do moře svržen, ale kteří ve svých zprávách domů svým blízkým sdělovali, že na jejich plavidle se nic podobného nikdy neodehrálo? A proč o celou tuhle záležitost neprojevil zájem Kongres?

Zapřemýšlejme o tom všem, a zahrňme do té úvahy i 11. září, jehož oficiální verze byla taktéž od A až Zet vymyšlena, ale společně s příběhem o bin Ládinovi už vešla do encyklopedií, knih historických i do hlav lidí.

Jde o příklady institucionalizovaných masových lží, které Washington vymyslel a presstitutky jej obrátily v pravdu.

Jak ovšem může demokracie fungovat, když se k voličům pravdivé a spolehlivé informace nedostanou, a místo nich jsou jim předkládany zásadně jen informace falešné a výmysly?

Čili: jak mohou být, za těchto okolností, USA fungující demokracií?

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2017/11/29/washington-corrupt-government-history/
11 Komentářů k P.C.Roberts: Je Washington nejkorupčnější vládou historie?

 1. Josef Švejk napsal:

  Pan Roberts, jako typický Američan si myslí, že vše nej je jenom u nich.

 2. proud napsal:

  Vzdycky me dostane ten vyraz „fungujici demokracie“ :-))))).Vzdyt je fungujici,funguje naprosto bezvadne,bohata mensina vladnouci chudy vetsine,coz znamena ze co sef rekne,plati,dva body,cislo jedna,sef ma vzdycky pravdu,cislo dve potvrzuje bod cislo 1,kde mate porad problem? Zapiste si uz konecne za usi,ze nejaka vlada lidu ve spojeni s terminem demokracie je obrovska pitomost na kterou jste se chytili,to demokracie nikdy nebyla,neni a nikdy nebude,to neni jeji spravna definice!!! A uz tu svou pitomost ve spojeni s tim nevystavujte!!!

  • proud napsal:

   Coz znamena ze ano,v Americe je skutecna demokracie,kdy sefove dali stadu vic svobody nez jinde na svete dalsi sefove tem svejm.To vsechno za jedinym ucelem,je to armada elit a GP,tedy je nezadouci,aby stradala a trpela vnitrnima rozbrojema,to by armade neprospelo,temer celej svet to plati,takova je pravda o Americe.Okolo ni je chaos,bordel a bezpravi,ktery pachga a podporuje,aby se uvnitr ni zilo maximalne prima.Co vam na tom kurva nesedi,vzdyt jste si proto slavnostne s ozralym vaskem cinkali!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • proud napsal:

    A jestli mi nekdo povi ze ne,pak ani debil nevedel za co cinka,ci je to blbost,jeho nebo nejakejch jestirku,karem,Obamu,Pinokiu,jeho psa,nebo kocky? Mimozemstanu,panbicka? :-)))))))))))))))))))))).NE! Jeho a jenom jeho!!!

    • proud napsal:

     A jestli ma trochu cti v tele,kdyz se nechal oblbnout,mel by ted koukat jak z toho ven a napravit to pro ty kdo prijdou po nem!!! Misto slzavyho oudoli a svadeni vseho na vsechny okolo,sam stanouci svatym!!!

 3. benmil napsal:

  Už ten termín „fungující demokracie“ je zavádějící. Pokud je to demokracie, je fungující, jestliže nefunguje, není to demokracie.

  • Josef Švejk napsal:

   Už jste někdy, někde (nebo kdekoliv jinde) zahlédl nějakou demokracii – tedy vládu lidu? Já tedy ne. Diskutovat nad tím jestli funguje, či ne je v podstatě nonsens. Od jejího vynálezu ve starém Řecku se o ní jen hovoří, asi jako o yeti.

 4. proud napsal:

  „….demokracii – tedy vládu lidu?“……….ty nectes:-)Mimochodem,o cem se to mluvilo jako o vlade lidu,ale demokracie to nebyla,vzpominas si? Neni to takdavno a tusim ze to jeste pamatujes ;-).Tak jak to ted muze bejt demokracie? Nebo to bude i kapitalismus,kdyz to nekdo nekde rekne jakoze oficialne? :-)))))))))))))))

 5. .lak napsal:

  Servis volstrýťáku nabušených stravou z afgánu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!