Moslimská populácia v Európe rastie závratnou rýchlosťou

PF_17.11.29_MuslimPopulation_featured640x320Počet moslimov v Európe bude aj v budúcnosti prudko rásť, a to dokonca aj v prípade, že by sa všetka migrácia úplne zastavila. Naopak, v prípade pokračujúcej migračnej vlny by počet moslimov mohol v Európe do roku 2050 dosiahnuť 76 miliónov. Informujú aktuálne štúdie Pew Research Center.

PF_11.29.17_muslims-update-20

PF_11.29.17_muslims-update-23

Štúdia nazvaná Rast moslimskej populácie v Európe sa zaoberá budúcnosťou 25,8 miliónov moslimov, ktorí v Európe aktuálne žijú. S využitím rozsiahleho súboru dát odhaduje pre nasledujúce desaťročie vývoj európskej moslimskej populácie v závislosti od miery migrácie.

Podľa vedcov bude bez ohľadu na ďalší priebeh migrácie počet moslimov aj naďalej rásť. Dôvodom je ich nižší priemerný vek a vyššia pôrodnosť.

Aj v prípade „nulovej migrácie“ vzrastie do roku 2050 podiel moslimskej populácie zo súčasných 4,9 percenta na 7,4 percenta (asi 36 miliónov). Naopak, keby migrácia pokračovala podobným tempom ako medzi rokmi 2014 – 2016, potom by podiel moslimov na európskej populácii dosiahol 14 percent (75 miliónov), čo je takmer trojnásobok súčasného stavu.
PF_11.29.17_muslims-update-00
Vo Švédsku môžu moslimovia tvoriť tretinu populácie.

V niektorých krajinách by podiel moslimov mohol dosiahnuť vysoké číslo. Vo Švédsku by to mohla byť v roku 2050 takmer tretina populácie (4,5 milióna, to znamená 30 percent). V Rakúsku a Nemecku by moslimská menšina mohla dosiahnuť až 19 percent.

V Británii by podľa tohto scenára malo za 30 rokov byť 17,2 percenta moslimov, vo Fínsku 15 percent a v Nórsku 17 percent.

Závery štúdie tiež ukazujú, že európska moslimská populácia je veľmi rozmanitá. Pre niektoré z nich nie je moslimská identita to najdôležitejšie v ich živote. A naopak pre iných ich príslušnosť k islamu „hlboko ovplyvňuje ich každodenný život“.

Doterajšie prieskumy naznačujú, že väčšina Európanov sa moslimskej migrácie obáva. Bertelsmannova nadácia v auguste tohto roku zistila, že každý piaty Európan nechce moslimov za svojich susedov. Britský think tank Clatham House uskutočnil prieskum v 10 európskych krajinách, v ktorých 55 percent opýtaných „súhlasilo s tým, aby bola zastavená ďalšia migrácia, a to hlavne z moslimských krajín“.

PF_11.29.17_muslims-update-02

Zdroj: https://slobodnyvyber.sk/moslimska-populacia-v-europe-rastie-zavratnou-rychlostou/
23 Komentářů k Moslimská populácia v Európe rastie závratnou rýchlosťou

 1. Novapalo napsal:

  Táto štúdia je hlúposť. Na jednej strane na Západe bude počet moslimov podstatne viac, ak to bude pokračovať tak, ako doteraz. Je to podľa mňa zámerné klamstvo. Na druhej strane na Východe – u nás na Slovensku, v Čechách, aj Poľsku a Maďarsku …. sa môžu udiať veľme negatívne veci. Súčasní liberálni aj socialistickí EU blázni – aj iní „demokraticky jebnutí chuji“ – sa nedajú kontrolovať. Čo tí duševne chorí jedinci – „elity“ – urobia?, nikto nedokáže odhadnúť. Je jasné, že Západ je už geneticky zdegenerovaný. Ale do akej miery sú už geneticky degenerovaní aj Česi, Slováci, Poliaci, Maďari …. ostatní u „nás na Východe“, to je nejasné. Ja mám veľké obavy, že demokratická emancipácia žien, podobnú emancipáciu žien podporoval aj komunizmus, nás aj tu „na Východe“ zmiatla. Aj u nás nikto nevie jasne prejaviť svoj názor na mylnosť emancipácie žien, že to je „duševný omyl“. Neviete to? A čo teda chcete urobiť s tými duševne chorými bláznami, ktorí sú presvedčení, že žena a muž sú si duševne rovní??!! Sú – ste – všetci blázni!! Žena nikdy nebola duchovne rovná mužovi a ani nikdy nebude. Vy blázni všetci : ako chcete čeliť duchovnej agresii a falzifikácii základných hodnôt existencie tohto vesmíru, ak ste všetci takí tupí…. ako bagandže? Prečo sa nikto z tých chujov, ktorí píšu na internet vôbec nevzdeláva? Názory tu uvádzané sú akoby od duševne chorých infantilných – nedostatočných. Som si istý, že treba zaviesť duchovný štandard, kto môže niečo písať a kto bude čušať ako ryba. Teda definitívne Vám bláznom ruším Vašu bláznivú demokraciu a duševne chorú predstavu o slobode slova. Skutočne nechápete, vy blázni demokrati, liberáli, socialisti,…. že ste všetci duševne chorí a ničomu, skutočne ničomu priemerní „chumaji“ nerozumiete? A že teda Vás „priemerných“ v súčasnom zločineckom systéme západného protiSlovanského systému myslenia Vás zdierajú? Čítajte knihy P.P.Kysuckého, vy duchovne nedostatoční…. Ja hovorím, vy hlupáci, vy tupci nekoneční, chuji nafúkaní – nevidiaci si na nos……

  • Josef Švejk napsal:

   Žádná blbost není tak velká, aby se nemohla svobodně projevit v diskusi. Přečtěte to matce. Možná konečně dojde k rozumnému závěru, že přelomit o vás násadu od vidlí je zoufale málo.

  • anonym napsal:

   Už jsi muslim?

  • Martin B. napsal:

   novapalo:

   Mám pro tebe radu.

   Na http://www.komunistický svaz mládeže.cz je zajímavý článek od Nigerijce, který zřejmě žije v Americe a píše o pohlcení Afriky ve smyslu kultury, tradic apod., západní civilizací, což ve výsledku vede k tomu, že elity černých humánně vraždí své národy tím, že jim podsouvají jako jedinou možnou realitu realitu západního světa, jehož vidění a zásady se vším všudy přejaly. Kosmopolitismus v praxi.
   Věta, co jsem zplodil je dlouhá jak od Hrabala, ale promiň.

   Má smysl na rozdíl od tvého příspěvku o komunistické emancipaci žen a socialistech v Brusele ve vatě.

   Doporučuju přečíst a zamyslet se.

   Měj se.

 2. jan nowak napsal:

  Sem ssi TO omylem www wymazal ! ! !
  .. to musim naPSAt znowa :
  Maroši..Uheráku , Morta-de ~lo~ gde si.. na Oubitě z KRTem & Sasínem .. kurwy.. mě ste TU
  ne ne ne
  .. cha-li z Oudem : //

  Michala
  ps : ale už to nemá ten Drajf : (

  • houbeer napsal:

   To zas huz prijde,vyckej jak to lejno zacne zase klouzat a drajvik bude

   • jan nowak napsal:

    Zdá se.. Eko terroristo , žes zas za kokomínem ?
    .. nedočet sem TO celý..
    Newotrawuj čeče , čakan moc důležitou zzpráwu .. wod MROŽE : //

    • jan nowak napsal:

     ps : .. já tomu řikám kočičáky – ja-ko že-to smrdí jag kočičí HOWNO..
     .. no TY wíš , maj mě za to wši-chni rádi.
     2/3 € dáwam za-to do-do-lu Automatiko – Replay..
     .. Automatiko

     PS :
     www wylez , ty Hastroši maďarskej.. !

 3. .lak napsal:

  Pokud je přes 50 až 70% muslimů v německých mateřských není co řešit s lídrem bruselonů a euálky a jejich vývoj v islamabád i s pouhými 10% salafistů kteří ovládnou společnost je rozhodnut i zpečetěn akorát o tom většina neví.

 4. Martin Rubáš napsal:

  Je to tak. Islám je budoucnosi mnoha evropskýcha států. Snad tak nedopadne i Česko. Další katastrofou je migrace z Afriky. Populace Afriky se má zvýšit z 1 miliardy na 4 miliardy do roku 2100. To bude další zdroj problémů. Musíme chránit hrancie!
  http://www.epshark.cz/clanek/184/mohammed-je-budoucnosti-evropy

  • proud napsal:

   Jenze chranit hranice je az nasledek,muzes chranit jak pes,neuchranis pred milionama,komu to nedoslo,je kokot,s takovym neni co resit,emigraci v evrope zastavit nejde,to je pozde,je treba zlikvidovat pricinu,zase a opet,a ta je u nich doma,jinak by tam zustali!!! Ovsem lekat a srat s tim lidi,to vam vsem jde na vybornou,je to lehci nez zacit pouzivat hlavu!!!

   • proud napsal:

    Zastavit emigraci tam kde vznika,pomoct stabilizovat regiony a nasledne odsunout domu co uz je v evrope…..je jediny reseni!

   • Petr C napsal:

    Proude jak chcete zlikvidovat pricinu ktera je u nich doma? Cim vic se do nich sere tim to je horsi. Takz. vyspela civilizace narusila jejich civilizaci a doslo ke katastrofe. Mnozi se jak kralici. Bohuzel jejich inteligece se nijak nevyvijela.
    Prave naopak. Meli bychom se prestat do nich srat. Pokud chteji pomoc, meli by si hlavne pomoc sami.

    • proud napsal:

     No vidis,to je napad:-),povedels to za me :-).Kdyz chces nasytit hladovyho,nedavej mu jist,ale nauc ho si potravu opatrit…….
     Ovsem jak vidis,usa se sere vsude a do vsech,je treba se k nim otocit zady,ale hromadne….

     • proud napsal:

      K cemuz zase potrebujes co? Obcany!!! Protoze ovcany to ani nenapadne a jejich sefove(pasaci) jsou koupeny.

      • proud napsal:

       Ti dokazou jen to,ze se stada daji do boje proti sobe,k cemuz by obcany zadnej kreten nikdy nepremluvil.

  • proud napsal:

   A hodne stesti s tou ochranou hranic s tricetitisicovou armadou ze ktery muzes pocitat ani ne s polovinou,az pres nas potahnou miliony na Ukrajinu……..ostatni jsem radeji smazal…..

   • proud napsal:

    Chranit hranici nepomuze,i kdyz jeji ochrana potrebna bude,pomuze zase jen naprosta ignorace a nepovolovani niceho ciziho nasi kulture,mesity,prodej nemovitosti,pudy,status jen docasnyho emigranta a nikdy nic vic,nekamaradickovani se,nezamestnavani,tezko se neco chyta v nepratelskym prostredi,bude to chtet pryc.

    • proud napsal:

     Ovsem kdyz se zaroven nebudou resit duvody emigrace,nebude to dlouhodobe k nicemu,a nepomuze ani Orbanova snaha v Madarsku a zadnej GP nebude muset hnout ani prstem!

 5. Mehehe napsal:

  Cas se stehovat do jejich zemi. Maj tam slunecno, pisek zadarmo. Ropa vsude kde kopnes…uz se tam tesim…uz jsem koupil i pozemek :D pohodicka…

  • proud napsal:

   Hodne stesti,jen jed…..hadej jakou budes mit „zivotnost“ :-))))))))))))))))))))))

   • Mehehe napsal:

    A jakou zivotnost to ma tady…system tragickej. Ustava je denne zneuzivana a poslapavana. Lidi se nechavaji otrocit od svych sluhu. Cenzura mysleni. Nasi sluhove delaji co jim nakecaji nejaci magori z nevolene komise tamhle z bruxelu. No hrozny, snad je to ma posledni navsteva tehle planety…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!