INFO VÁLKA 5.12.2017

cntv-infovalkaOtřesné. V Německu se šíří muslimské kriminální gangy, konsolidují se gheta „no go zones“, opravdová vlastní samosprávná teritoria pod kontrolou ozbrojených band, která se zcela vymykají kontrole státu / Arabské klany terorizují německou policii: „Nemáme respekt,“ stěžují si muži zákona / Sobotka k nám pozval imigranty, jako premiér v demisi ještě zradil občany / Vrchol ubohosti – maskovat zátarasy na vánočních trzích jako dárečky / Vstup na vánoční trhy v Manchesteru vypadá Jako vstup do pevnosti / Pražský magistrát nechal umístit Další betonové zábrany proti teroristům / Drahoš má strach, že mu prezidenství ukradnou ruští špióni / Zdeněk Zbořil: Špatné, pane Drahoši. Možná Váš konec. Horší, než co zničilo knížete. A tuším, jakou hru jste hrál se Sobotkou.
3 Komentářů k INFO VÁLKA 5.12.2017

  1. jozef spitko napsal:

    rad by som sa vyjadril. len nas stat je horsi ako STB.Krmi darmo zracov a ludi ktory pracuju a chcu nieco urobit strka do kriminalu.Zaklad ze mame 150 policajtov v kuklach ktori budu riesit rasizmus. Ani vajvysie postaveni urcite nemaju ich v laske. podla mna vsetko je len byznys MALY DVOR A VELKY BIC.

  2. vilon napsal:

    Dodo, pozri, ak píšeš – náš štát – napiš ktorý! Oficiálne sme rozdelení, tak píš o štáte Slovensko. Ak bývaš v Čechách, tak píš náš štát – Česko. Mne je jedno kde žiješ, ale pre mna je naš štát Slovensko. A tu je iná politika, vzhľadom na článok, týkajúci sa českého serveru NWOO, určeného českým občanom. Češi, prepáčte, ale spitko je vraj slovák…

  3. Jan Čáka napsal:

    I když je nepravděpodobné že se stane Drahoš prezidentem tak je třeba upozorňovat lidí na to že je to stejnej vítač a pravdolaskař jako to židovský prase Michal Horáček.To že to má náš prezident skoro v kapse tak to neznamená že by chom měli polevovat v naší práci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!