P.J.Watson: Čím washingtonské války obohatily Švédsko

171117swedenMigrant, který na předměstí Stockholmu společně s 19 svými parťáky, taktéž migranty, znásilnil 30 letou Švédku, sdělil policii, že to byla obrovská švanda. K incidentu došlo loni v létě v oblasti švédské metropole zvané Fittja. Brutální útok dvaceti mužů na jednu ženu se odehrál na schodišti jistého obytného domu, ale policie dokázala z dvacítky pachatelů identifikovat a zatknout jen pět. Všichni pocházeli buď ze Somálska, či z Iráku.

Znásilněná žena uvedla, že dříve, než ji násilnící vyvlekli do druhého poschodí domu, „diskutovali o tom, který z nich ji dostane k použítí jako první“. Nejdříve ji ohrožovali nožem a pak ji hlavou narazili na jeden ze schodů, takže na jistý čas ztratila vědomí. Když ho znovu nabyla, viděla kolem sebe rozhihňané muže, kteří za velkého smíchu a pobavení scénu jejího probíhajícího znásilňování natáčeli na své mobily.

Jeden ze švédských obyvatel domu, který v něm žije už 15 let a scénu znásilňování pozoroval, řekl, že neudělal nic, protože se prý už „naučil nic nevidět a nic neslyšet“. A další osoba v domě označila za nechutnou nikoli pachatele, ale znásilněnou ženu. Násilníci totiž své sperma směřovali do jejích vlasů.

Podle soudkyně E.M., je tento případ nejstrašnější, který za 26 let své soudcovské praxe soudila.

Zatímco švédská mainstreamová média závažnost rok od roku stoupajících sexuálních útoků na ženy velkoryse přehlížejí, uvádí celá jedna polovina mladých Švédek, že se na ulicích necítí bezpečná. Útoky na ženy na hudebních festivale stouply od roku 2015, kdy invaze migrantů do země začala, o celých 1 000 procent, což vede pořadatele k vážným úvahám o tom, že mužům bude účast na těchto hudebních slavnostech napříště zakázana.

Ve městských ghetech, obývaných převážně migranty, instaluje policie mikrofony, schopné zachytit křik žen, které se ocitnou v ohrožení.

A tak, zatímco útoky na švédské ženy se pomalu dostávají mimo kontrolu úřadů, oznámila švédská vláda, že dávat slovo „uprchlíci“ do uvozovek, je znakem nenávisti.

Zdroj: https://www.infowars.com/sweden-migrant-who-participated-in-20-man-gang-rape-of-woman-tells-police-it-was-fun/

 
4 Komentářů k P.J.Watson: Čím washingtonské války obohatily Švédsko

 1. .lak napsal:

  Dlužno ovšem podotknout že v tom vošintnu jsou podobný servisníci jako v euál expertních řezníků z trhu z volstrýtu ovšem nadopovaní nepoměrně okolí i zbytku světa stravou z afgánu.
  http://ac24.cz/zpravy-z-domova/11610-martinek-listopad time 16:29

 2. Toník napsal:

  Chudáci kluci Švédský honěj Ruský ponorky, startujou stihačkama zachytit Ruský bombardéry, když ti kluci Ruský u těch bombardérů nazapomenou zatáhnout ruční brzdu. Protože gripeny Švédskejch kluku jsou pomalejší než ty Ruské bombardéry. A nějak v tom fofru zapomněli na svoje občany. Na ale to je u politiků přeci normální.

  • Eman napsal:

   Tohle je úplně normální Úďo. Kdo viděl jejich seriál Rasken, tomu je jasný, jaký jsou to paka. A v poslední době i lezprdelkové.

 3. Martin Rubáš napsal:

  Švédsko je naprostá tragédie. Migrace selhala tak, že policie už ani neřeší případy znásilnění, nemá na to kapacity. To bude vést k jěšte více znásilnění… Prostě katastrofa.

  http://www.epshark.cz/clanek/144/svedska-policie-nestiha-resit-obrovske-mnozstvi-pripadu-znasilneni

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!