Udržení míru válkou – nová strategie USA

radio-svoboda

4 a půl minutové video z kanálu Politrussia s přehledem událostí. Registrování cizích médií jako zahraničních agentů v Rusku, vojenské cvičení USA a Jižní Korey, mezinárodní konference o boji proti drogám v Rusku, nová bezpečnostní strategie USA, zátah na rasistické extremisty v Chabarovsku.
14 Komentářů k Udržení míru válkou – nová strategie USA

 1. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Vždy když čtu článek pojednávající o válce nebo přípravě na válku, uvažuji o tom, jak je možné, že se na prahu 21. století na planetě pořád ještě vedou války. Kdo má prospěch z toho, že se na světě pořád vedou války? Normální civilisti a vojáci to rozhodně nejsou. V pozadí téměř všech stávajících i potencionálních válečných konfliktů je globální finanční elita. Současný stav světa je bohužel takový, že všechno a především veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánuje a řídí globální finanční elita, t. j. tzv. „lidé velkých peněz“. Tito lidé velkých peněz vše plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, což těmto lidem umožňuje v privilegovaném postavení a v neomezené míře užívat vše, co svět poskytuje. Žalostné je, že těmto lidem velkých peněz je úplně jedno kolik lidí při jejich vládnutí zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálových hodnot. …… Více viz článek SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – http://miloslav7.blogspot.cz/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html

  • proud napsal:

   Bejt po tvym,magore,nezbyde elitam ani ta pulmiliarda po ktery touzej,protoze blbost zabiji.

  • Julek napsal:

   Co Svět je Světem, tak se vždy řídil jenom lidskou blbostí, dnešní doba není výjimkou. Ty všechny dnešní teorie, že Svět někdo řídí jenom blbnou lidi.
   Dřív to měli jednodušší, věděli že na vše dohlíží Bůh. Dneska to jsou tedy nějací magoři nebo mimozemšťané, proto to taky tak vypadá ..

   • Ing. Miloslav Dědek napsal:

    Pane Julek, svět není řízen jenom lidskou blbostí. Důkazem je např. globální finanční systém. Viz stejnojmenný článek – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html

    • Julek napsal:

     Globální finanční systém je snaha o řízení Světové ekonomiky, sle stejně se to moc nedaří. Je tam více hráču, a ti se mezi sebou porvou, že nezůstane kánen na kameni. Blbost zase zvítězí …

     • Ing. Miloslav Dědek napsal:

      Globální finanční systém není „snaha“. Je to globálně fungující organizace, kterou nastolili lidé velkých peněz, kteří dbají na její bezvadnou funkci.

    • Julek napsal:

     Pane Dědek, zapomněl jsem na oslovení v příspěvku tak to napravuji. Odpovídám většinou co nejkratší formou, nerad píšu dlouhé příspěvky a volím většinou trochu odlehčenou formu s nadsázkou. Na téma řízení Světa se toho dá napsat mnoho, ale je asi jasné že ta moudrost potřebná k řízení se nachází asi někde jinde na té „nejvyšší úrovni“.

  • Stratég napsal:

   Tak jsem se právě dočetl že Rusko nemůže na zimní olimpijské hry. Pro Kima to znamená že má zelenou v testování. Trampík si na něj nedovolí zaútočit dokud hry neskončí. Z pohledu stratéga vidím šachovou partii pro Putina. USA dvakrát narušili olimpijské hry na úkor Ruska. Přichází odplata. Vypadá to že vyvolený národ brzy dostane nakopáno do zadku. Tady musím přiznat, né že bych z toho neměl radost.

 2. Rd napsal:

  Ty ši magor.Ty magore vyjebany.

 3. Eman napsal:

  Jasné že je to možné. Podívejte se jaká imbecilní hovada se dostala do politiky. Polský ministr obrany. To že obcuje s osly není důležité, problém je však v tom že ti oslové mají mnohem vyší IQ. Britský ministr zahraničí, no takového blba měli zavřít do ústavu pro mentáli a míto toho ten blb ovlivňuje světovou politiku. A podívejte se u nás, teplouš Štětina, co se nechává ošukat fašounama na Ukrajině, a proto tam prý tak rád jezdí kvůli tomu roztrhal komunistickou knížku a zapřel účřast v STB. No není to boží svět?

 4. Rocco napsal:

  Prezident Miloš Zeman navrhoval přesunout českou ambasádu z Tel Avivu do Jeruzaléma již 1. října 2013 na galalvečeru Dny pro Izrael v Hradci Králové. Také zde připomněl, že navrhl vládě, aby Česká republika vyslala zhruba 200 vojáků na Golanské výšiny, poté co strategickou oblast okupovanou Izraelem od roku 1967, opustil rakouský kontingent.
  Zeman tím vyvolal tím značný mezinárodní rozruch, Zemanovy výroky jako nebezpečné odsoudila Liga arabských států a silně rozhorčily palestinské vedení a Hamas. LAS si kvůli slovům prezidenta Zemana pozvala do svého sídla v Káhiře českého velvyslance v Egyptě.

  Izraelský deník Maariv tehdy napsal, že Zeman nabízel přesun zastupitelského úřadu už před několika lety a že Netanjahu prý při setkání se Zemanem navrhl, že poskytne pro české velvyslanectví vlastní dům. „Jsem připraven nabídnout můj osobní dům jako sídlo této ambasády,“ citoval list Netanjahua.

  Proč toto téma nastoluje také Donald Trump a rozdmychává arabsko-izraelský konflikt v Izraeli? Jen kvůli jeho nezkušeným a ne zrovna chytrým poradcům – zeť Jared Kushner a právník Jason Greenblatt (Assistant to the President and Special Representative for International Negotiations by President Donald Trump)?

  Voliči volili Trumpa pro MAGA a ne kvůli provokacím v Jeruzalémě.

  https://zpravy.idnes.cz/jeruzalem-ambasada-izrael-palestinci-cesko-zeman-fb4-/zahranicni.aspx?c=A131004_145655_zahranicni_aha
  https://zpravy.idnes.cz/liga-arabskych-statu-odsoudila-vyroky-prezidenta-zemana-jako-nebezpecne-1qm-/zahranicni.aspx?c=A131009_175122_zahranicni_btw
  http://www.middleeasteye.net/news/analysis-reasons-behind-trump-s-jerusalem-embassy-move-1535530822

  • Josef Švejk napsal:

   Má-li Pjakin pravdu, pak Trump a Zeman jsou zapřaženi do jednoho vozíku. Nelze se pak divit, že pracují na téže věci shodně. Zeman byl předskokan, následovala prodleva, vyhodnocení reakci a následně Trump práci dokončil – ostatně co mu zbývá, když je závislý na FEDu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!