Tomáš Fiala: Demografický vývoj v ČR a jeho perspektivy a důsledky

demograf

Přednáška z 11.10.2017 o demografickém vývoji České republiky, kterou přednesl RNDr. František Fiala z Katedry demografie na pražské VŠE. Předmětem jsou přírůstek obyvatelstva, průměrný věk, stárnutí obyvatelstva, věková struktura 20. stol. a výhled na 21. stol., důchodový systém, diskuze.
6 Komentářů k Tomáš Fiala: Demografický vývoj v ČR a jeho perspektivy a důsledky

 1. Martin Rubáš napsal:

  Nejdůležitější je zabránit islamizaci. I podle pesimistického scenáře bude mít ČR v roce 2050 1,2% muslimů, co není tak špatné. Je ale potřeba za každou cenu zabránit kvótám.

  http://www.epshark.cz/islam/populace

  • proud napsal:

   Islamizaci zabranis nejlip vychovou deti,a nejen islamizaci.Ovsem deti jaksi od piva a place v hospode vychovavat nelze a z gauce od tv to taky moc fungovat nebude.

 2. Karel Straka napsal:

  Grafy mají velmi silnou vypovídací schopnost. Vysmívaná Husákova rohlíková politika se projevovala rozevíráním generačních nůžek. Po listopadovém puči je tendence opačná tak jako v celém vyspělém západním světě. Nebude to náhodou systémová chyba systému, který je díky své nenažranosti nepřátelský vůči životu? Naši političtí lumeni typu Špidly, Sobotky, Kalouska, Schwarzenberga…….. umí naordinovat imigranty. Prostě převzdělaní idioti. Už tak rozjebaný sociální systém bude zatížen nevzdělanými přivandrovalci. Statisticky to bude vypadat pěkně protože nůžky se rozevřou, ale ve skutečnosti to bude ještě větší průšvih protože úzká skupina produktivní populace bude přetížena což musí zákonitě vést ke kolapsu. Vyměnili jsme zdravé mezilidské vztahy za prachy a kariéru jako hlavní smysl našeho bití, a to jej jen důsledek naší hlouposti a naivity. Vyměnili jsme svou zem za koloniální způsob odvádění výsledků naší práce samozvané vrchnosti v Bruselu, která nám pak milostivě nechá z našich peněz upadnout drobky od stolu za velikého povyku.

  • Josef Švejk napsal:

   Jde o klasickou demokratickou dělbu práce. Jedni tvoří hodnoty a druzí je spotřebovávají. Dříve za Anglického impéria se domorodcům rozdávaly korálky, nám bohatě stačí pravidelný přísun banánů.
   Ale nevěšte hlavu, podle posledních výzkumů platí:
   „Čím více se necháte okrádat, tím lépe se vám bude dařit, protože bohatství zlodějů bude k vám dolů prokapávat.“

   • .lak napsal:

    Formou exkrementů

   • josef brtnik napsal:

    Myslim ,ze to prehanite. Prectete si kdo byl Yan Smith a Cecil Rhodes at mate prehled o veci.
    Pochopit Britskou kolonisaci jda dosti prace , ale je to poucne!!! Tak proc Britove zkrachovali , kdyz maji vyssi IQ nez Nemci??

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!