P.C.Roberts: Pochod do Armagedonu

rtx2dtchUměle zaranžované nepřátelství vůči Rusku, Číně, Iránu a Severní Koreji chrání bilionový roční rozpočet vojensko-bezpečnostního komplexu, který činí zázraky přičinlivosti, aby americkou veřejnost přesvědčil o tom, že jejich vlast je nepřáteli skutečně ohrožena – a to ze všech stran. Při čemž toto „vyrobené“ nepřátelství plní ještě jeden důležitý úkol: přiživuje naděje demokratické strany, že Trumpa bude za jeho snahy narovnat vztahy s Ruskem přece jen nakonec možné zbavit úřadu.

Už nějaký čas poukazuji na fakt, že bezdůvodné a svévolné akce Washingtonu proti Rusku, včetně přívalu falešných obvinění na jeho adresu, už přesvědčily ruskou vládu o tom, že Washington plánuje vojenssky na Rusko zaútočit. A není na světě nic bezohlednějšího a nezodpovědnějšího, než přesvědčit nukleární mocnost, že se připravujete ji napadnout.

Před několika dny někdejší americký ministr obrany W.J. Perry spojil svůj hlas s mým i s několika dalšími, kteří si naznačená nebezpečí uvědomují. Řekl: „Když skončila Studená válka, věřil jsem, že už nikdy nebudeme muset pokoušet nukleární zkázu Země. A všechnu svou energii jsem tehdy vložil do demontáže všeho, co nám po Studené válce zůstalo. Během svého ministrování v 90 letech jsem dohlížel na demontáž osmi tisícovek nukleárních zbraní, rovným dílem vlastněných USA a bývalým Sovětským svazem. A měl jsem přitom za to, že úspěšně směřujeme k tomu, aby smrtelná hrozba války zůstala za našimi zády. Takže dnes nemohu pochopit, proč dnes Studenou válku znovu stavíme na nohy. A činíme tak bez jakékoli veřejné diskuze a též aniž bychom si uvědomovali důsledky toho, co činíme. Jako náměsíčníci tak do Studené války znovu vstupujeme a tušíme reálné nebezpečí, že z ní můžeme doklopýtat i do války skutečné a navíc i nukleární. A jestliže chceme této katastrofě předejít, musí celá naše veřejnost pochopit, co se to v naší zemi vlastně děje“. http://www.zerohedge.com/news/2017-12-03/former-us-defense-secretary-explains-why-nuclear-holocaust-now-likely

Jak to ovšem ta veřejnost může pochopit, když o ničem neví – protože těch pár hlasů, které o tom, co se děje, hovoří– se k veřejnosti nemají kudy dostat. A vojenskobezpečnostní komplex, izraelská lobby a agenti této lobby mezi neokonzervativci navíc dělají všechno možné i nemožné, aby ty, kteří si současné nebezpečí uvědomují a mluví o něm, zdiskreditovali.

Mocnému vojenskobezpečnostnímu komplexu a izraelské lobby – dvěma hlavním strůjcům války 21. století – se podařilo prezidenta USA deaktivovat. Tváří v tvář speciálnímu prokurátorovi „vyšetřujícímu Russiagate“,( údajné ruské ovlivnění amerických prezidetských voleb, ale de facto kauza vytvořená za účelem znemožnit Trumpovi obnovit normální vztahy s Ruskem), se stal americký rezident bezmocným.

Experti, včetně W. Binneyho, který vypracoval univerzální protišpionážní program, o němž se mylně domníval, že nebude nikdy využit proti vlastním americkým občanům, veřejně vyhlásili, že kdyby Russiagate nebyla pouhým výmyslem, Národní bezpečnostní agentura by o ní dnes už všechny důkazy měla. Takže současné vyšetřování Russiagate je jen tracením času.

Američané jsou dnes ovšem obelháváni nejen ve věci Russiagate, ale prakticky ve všem.

Byl zde americký útok na Srbsko, představovaný jako akce NATO, jehož hlavním cílem – s poukazem na očekávanou nečinnost Rusů – bylo Rusko ponížit.

Pak 11. září, jehož oficiální vysvětlení popřel nejen Usáma bin Ládin, ale i každý expert, který se nebál otevřít ústa.

Pak přišel falešný důkaz pro invazi do Afghánistánu, jež se pro USA stala stejnou pohromou, jako předtím pro Sovětský svaz. Hrstka lehce ozbrojených Afghánců ponížila „jedinou světovou supervelmoc“ stejně tak, jako předtím vojenskou moc sovětskou.

Následovalo falešné obvinění o Husajnových zbraních hromadného ničení a následná americká invaze do Iráku, která tuto zemi zpustošila k nepoznání.

Pak řada obviňování libyjského ůdce Kaddáfího, které vedlo až k jeho zavraždění, a současně i zpustošení nejvíc prosperující země Afriky.

Pak stejní žoldnéři Islamského státu, jichž Hillary a Obama využili ke zničení Libye, byli vysláni do Sýrie – a jen Rusko a britský parlament zkřížily tehdy uskutečnění Obamova záměru vyslat do Sýrie i jednotky americké.

Celé roky nás Washington a jeho presstitutky živily pohádkami o tom, že USA s Islamským státem (IS) válčí – a zatím tento Washington posílal ozbrojené síly IS do Sýrie, aby tam zlikvidovaly jak prezidenta Asada, tak syrskou vládu.

A pak je zde Somálsko. A pak je zde Jemen, zdevastovaný washingtonskou loutkou Saudskou Arábií.

A Rusko prý napadlo Ukrajinu, když ve skutečnosti Washington zafinancoval a společně se svými nevládními neziskovými organizacemi zorganizoval svržení demokraticky zvolené ukrajinské vlády.

A teď – v současnosti – zde máme falešné zprávy o iránských atomových zbraních. Stejně jako se dovídáme, že lidé, kteří se odvažují říkat lidem pravdu, jsou ruští agenti a šiřitelé falešných zpráv. Trump je dnes bezmocný a z bezmocného Trumpa vytváří vládnoucí oligarchie varovný příklad pro ty politiky, kteří by se snad v budoucnu pokusili učinit to, co učinil on. Totiž obrátit se svými apely přímo na americký lid.

Když totiž Trump řekl, že se chystá vládnout v zájmu lidí a v zájmu lidí též přivede americké pracovní příležitosti ze zámoří zpět domů, ohrozil zisky globálních korporací. A když řekl, že se chystá normalizovat vztahy s Ruskem, ohrozil moc a zisky vojenskobezpečnostního komplexu. A teď za tyto své výroky tvrdě platí.

Širší otázkou ovšem je, jak vysokou cenu zaplatí lidé v USA i ve zbytku světa za násílí, jímž vojenskobezpečnostní komplex znemožnil Trumpovi uskutečnit jeho sen o normalizování vztahů s Ruskem?

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2017/12/05/walking-into-armageddon/

 
19 Komentářů k P.C.Roberts: Pochod do Armagedonu

 1. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Vždy když čtu článek pojednávající o nedorozumění mezi státy a problematice vzniku válek, uvažuji o tom, jak je možné, že se na prahu 21. století na planetě pořád ještě vedou války. Kdo má prospěch z toho, že se na světě pořád vedou války? Normální civilisti a vojáci to rozhodně nejsou. V pozadí téměř všech stávajících i potencionálních válečných konfliktů je globální finanční elita. Současný stav světa je bohužel takový, že všechno a především veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánuje a řídí globální finanční elita, t. j. tzv. „lidé velkých peněz“. Tito lidé velkých peněz vše plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, což těmto lidem umožňuje v privilegovaném postavení a v neomezené míře užívat vše, co svět poskytuje. Žalostné je, že těmto lidem velkých peněz je úplně jedno kolik lidí při jejich vládnutí zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálových hodnot. …… Více viz článek SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – http://miloslav7.blogspot.cz/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html

  • Josef Švejk napsal:

   Vždy když narazím na příspěvek Ing. Miloslava Dědka se závěrečným odkazem na stupidní blogspot.cz, jej přeskočím, neb je mi jasné, že číst jej by bylo ztrátou času stejně, jako neustále mlácení do téže jalové slámy.

  • Julek napsal:

   Pan Dědek je velký idealista, stále věří že ve Světě se najdou lidé, kteří se dají dohromady a vybudují lepší Svět než je ten dosavadní …

   • napětí napsal:

    Soudruh Dědek pořád žije v socialismu, nechme ho ať sní.Ja automaticky přeskočím jeho stať, ani si to neuvědomuji…

    • proud napsal:

     Zajimavy,zije v socialismu,sni o lepsim svete lidi,ale pritom by rad zavedl NWO…….opravdu zajimavy,nejen on,ale i vase davani si souvislosti dohromady…….;-)

     • Julek napsal:

      Proude, v jeho podání je to to ideální lidské NWO spolupracujících lidí. Tento web je opozicí proti tomu jinému korporátnímu parazitickému NWO …
      Tak snad by mohl být na naší straně a ne proti nám .., co ty na to ?

      • proud napsal:

       Bylo by to dobre,ale musel by to potvrdit primo,bez zmatecnyho nahaneni „ctenaru“ na svuj blok……..ono kdyz me nekam nekdo imrvere porad neunavne cpe a doklada to protichudnejma komentarema,zpravidla tam samozrejme vubec nejdu:-). Obrazne,pro NWO,ale po nasem,jsem vlastne taky,on je kazdej novej poradek nejaky nwo,paklize je svetovej,ovsem uznavam jen takovej kterej si urcej lidi sami,ne takovej co jim urcenej nekym je.

  • stefan goga napsal:

   NAJVETSIA LOZ vstepovana narodu VOLIT BOHACOV,ZE NEBUDU KRADNUT.Oni nielan dalej kradnu,ale pouzivaju vsetka spinavosti ako ESTE zbohatnut.Klamstva,vojny vrazdy aj svojich najblizsich.Lichvar sa stal este vecsim lichvarom a zalozil SIONIZMUS.Narod je nepoucitelny.Mysliac si ze Lichvar sa zmeni.LICHVAR sa musi ZAHRDUSIT,aby nikdy v zivote uz nemohol povstat.Az potom sa stanu narody SLOBODNE. Monarchia,Vatikan a sionista idu ruka v ruke.Ich kredo je LICHVA.

 2. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Vážení pánové,
  přečtěte si prosím článek: “Alan Watt pro InfoWars: Agenda globalistů a manipulace kolektivní psychikou” – http://miloslav7.blogspot.cz/2017/11/alan-watt-pro-infowars-agenda.html V případě, že pochopíte uvedený článek, uvědomíte se jak podléháte propagandě globální finanční elity, t. j. lidí velkých peněz. NWO je hrozbou pro lidi velkých peněz. Nastolení NWO by vážně ohrozilo privilegované postavení těchto lidí.

  • Martin B. napsal:

   Pan Dědek nežije ani v socialismu ani v kapitalismu.

   On žije ve svém opojném snu, konkrétně:

   Jeho „Dopis všem lidem na planetě“ je trhák neboli bestseller. Lidi na Wall Streetu na něj stojej fronty u novinových stánků, neb v pouličních schránkách na brak už zmizel sotva ho tam prodejci nasypali. Fox News dává denně několik zpravodajství, jak se jejich reportér dobývá do domečku za Prahou, kde údajně autor žije, a bezvýsledně buší na vrata Dědkovy stodoly. V Čechách se Dědek stává hlavním favoritem prezidentských voleb. Jen naše media mlčí či mlží. Jako obvykle.
   Zeman, dej si pozor!

 3. Simča napsal:

  Vcerejsi nebe bylo jako pred armagedonem a PCR vi ze se jiz dlouhou dobu chystaji a pripravuji.

  • proud napsal:

   “ PCR vi ze se jiz dlouhou dobu chystaji a pripravuji.“…………….muzes to upresnit? Diky.

  • Julek napsal:

   Paní Simčo, pan P.C.Roberts je pomíjený idealista, ale idealisté mají za spojence toho Nejvyššího .. , také idealistu.
   Když je lidem nejhůře, tak je zajímavé že se k Nejvyššímu obracejí s prosbou ..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!