P.C.Roberts: Spojte se se mnou a změňme svět!

paul_c_robertsVědci Harvardu se shodli, že Margaret Mead má pravdu. I jen pár lidí dokáže změnit svět.

Podle poslední (a falešné) zprávy vlády a presstitutek je dnes počet amerických nezaměstnaných nejnižší za posledních 17 let, zatímco ke zvýšení mezd a platů nedošlo. Jak si vysvětlit plnou či dokonce až přeplněnou zaměstnanost, jež se obejde bez tlaku na vyšší příjmy?

Zřejmě je údaj o plné zaměstnanosti podvrženým produktem, který do nezaměstnaných přestal započitávat miliony zklamaných lidí, kteří po marných pokusech práci najít, ji přestali už hledat – a nejsou už proto do nezaměstnaných započitáváni. Protože hledání práce stojí peníze, a dlouhé i marné pátrání po ní je též značně depresivní, kategorie lidí, o kterých mluvím, z vládních statistik prostě vypadla.

Bude tedy i tahle falešná zpráva o plné zaměstnanosti v USA zařazena do falešných zpráv (fakes), které bude nyní google vyřazovat z internetu?

Nesmysl! Ani grešli nedejte na to, že by snad google najímal 10 000 lidí na to, aby plenili internet od onoho druhu falešných vládních zpráv, jako je ta o plné zaměstnanosti v USA. Tohle plánované plenění je totiž určeno pro zprávy zgruntu jiné: http://thehill.com/policy/technology/363242-10000-google-staff-set-to-weed-out-extremist-content-on-youtube

Ostatně, kdo to asi google požádal, aby se z mechanizmu na výzkum přeměnil na vrátného? Máme zde snad spiknutí proti prvnímu dodatku americké ústavy? A jaká je kvalifikace googlu k rozhodování o tom, co je falešná zpráva či co je extremistický názor? Je to, čeho jsme svědky, oním fenoménem, kdy elita využívá soukromou společnost k takovému vysvětlování jevů a událostí, jež slouží jen jednomu procentu? A jak si soukromá společnost vůbec dovoluje první dodatek ústavy znásilňovat? Je tohle dalším příkladem arogance vtělené do trans-atlantického a treans-pacifického partnerství, jež si korporátní tribunály vytvořily proto, aby mohly suverénním vládám diktovat svou enviromentální i jinou politiku? Jak vidno, jsou tyto elity a globalisté vždy hotovi vnést do života jen ty dohody, které suverenitu národů likvidují.

Proč mají lidé stále užívat google, youtube, facebook a twitter, když se tyto společnosti spikly proti svobodě tisku? Je snad odpovědí na tuto otázku argument, že Američané se raději nechávají bavit, než aby byli svobodní?

Mladí Američané si digitálním placením všeho na tuto tyranii už zvykli. Digitální peníze znamenají, že vláda ví o každém jejich nákupu, o jejich majetku, i kde se jejich peníze zrovna nalézají. Takže je může zmrazit a zkonfiskovat, kdy se jí zachce – a udělat tak z kohokoli tvora naprosto bezmocného.

Běžte proti tomu protestovat a najednou zjistíte, že nejste schopni zaplatit činži, daň za auto či poplatek za kreditní kartu. A veškerý váš odpor je marný. Jste na tom hůř, než otroci 19. století.

Jsou falešná obvinění z válečných zločinů, vznesená proti někdejšímu srbskému vůdci Slobodanu Miloševičovi příkladem oné falešné zprávy, kterou se google chystá potlačit?

Nesmysl. Vždyť každá západní presstitutka, zkorumpovaný Clintonův režim a Washingtonem zkorumpované evropské státy démonizovaly nevinného Miloševiče jako válečného zločince a odvléklo jej k soudnímu tribunálu do Haagu, kde Miloševič zemřel, či byl v cele zavražděn, když už očekával jen konečný rozsudek.

Haagský tribunál jej později označil za „nevinného“, a nyní znovu – jedenáct let po jeho smrti – jej znovu a ještě jednou shledal nevinným. 

https://www.strategicculture.org/news/2017/12/07/hague-tribunal-exonerates-slobodan-milosevic-again.html 

Jsou zločinná Miloševičova smrt a zpustošení Srbska příkladem extrémistické zprávy, kterou se google chystá zcenzurovat?

Jsou vymyšlené Husajnovy zbraně hromadného ničení a jeho zbraně chemické, či ruská invaze na Ukrajinu dalším příkladem falešných zpráv, které google zcenzuruje?

Nevsaďte na něco takového ani haléř! Google, facebook, youtube či twitter budou cenzurovat jedině pravdu, takže i v budoucnu od nich uslyšíme zase jen lži.

Vždyť už dnes jsou ti, kteří říkají pravdu nálepkováni jako „konspirační teoretikové“, „ruští agenti“ či „antisemité“. A tohle nálepkování je pro google a další společnosti úkol nejpřednější, pro něj stojí za to jit ve službě jednomu procentu do akce.

Pohlédněme však na cenzurování internetu googlem z jiného úhlu. Předpokládejme, že jsem vůči googlu nikoliv dost férový, a že google tedy má na mysli spravedlivou definici „extrémizmu“. Co je extrémní záleží ovšem na tom, jak na věc pohlížíme. Např. co extrémizmus znamená pro Palestince, se velmi liší od toho, co za extrémizmus pokládá izraelský sionista. Člověk, ovlivněný výmyslem o Russiagate, bude považovat každou pravdivou informaci o Rusku za extrémistickou. Takže to, co google dělá, je, že najímá 10 000 pracovníků, jejichž osobní názory a předsudky budou rozhodovat o tom, co je „extrémizmus“.

Ústava USA chrání svobodné vyjadřování, aby ochránila pravdu. Jestliže většina, či menšina, nebo „národní bezpečnost“, nebo vůbec kdokoli či cokoli bude moci cenzurovat, získáme namísto pravdy jen agendy sloužící výhradně jen samy sobě. Pravda totiž vyplývá z diskuze a nikoli z cenzurování.

Paulcraigroberts.org má velkou čtenářskou obec oddaných čtenářů. Nicméně mnozí se domnívají, že individuální web nemůže mít velký vliv. Nemají však pravdu. Vědci Harvardské univerzity ve své nejnovější studii, publikované v časopise Science, uvádějí, že „dokonce i výstupy malých nezávislých zpravodajských komunit mohou mít dramatický vliv na obsah národní disputace“. http://www.informationclearinghouse.info/48258.htm

Náš web má skutečně velký mezinárodní vliv, jelikož jeho články jsou zveřejňovány na webech, pyšnících se velkou čteností a jsou překládány do mnoha jazyků. Já sám pak často poskytuji interview na národních televizích jiných zemí, a existují dokonce i čínské weby, které mé články zveřejňují.

Ti z vás, kteří si sami pro sebe vymýšlíte výmluvy pro nepodporu webu, otevírajícího lidem oči, by si měli uvědomit, že nejrůznější filantropické nadace podporují vlády elit, nalézajících se dnes v rukou neokonzervativců. Není tudíž nikdo, kdo by podporoval pravdu – kromě lidu. Nepatrné procento rozpočtu jedné filantropické nadace by udrželo tento web při životě – a to na dlouhé roky.

Na celém světě svobodné myšlení a svobodné vyjadřováni vzdorují policejnímu a státnímu útlaku. Jestliže tento web, který je dost odvážný na to, aby vám říkal pravdu, nepodpoříte, budete mít jen lži.

Takže spojte se se mnou a změňme svět. Jestliže to neučiníme, svět nebude.

Podpora: https://www.paulcraigroberts.org/pages/donate/

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2017/12/09/join-lets-change-world/

 
9 Komentářů k P.C.Roberts: Spojte se se mnou a změňme svět!

 1. ekonom napsal:

  Ešte že niekto z USA má rozum a cit ako pán Roberts…lebo by sa pomaly zdalo,že v USA nie je už nikto normálny…treba jeho informácie a články širiť ďalej,klobúk dolu pred ním!!!!!!

  • benmil napsal:

   Ale všimnite si poslednej vety. ON by sa chcel postaviť na čelo nového sveta.

  • proud napsal:

   Taky na to koukam,neuvedomuje si ze by to bylo z deste pod okap,i kdyby to sam myslel poctive,vecne by tam nebyl.Nehlede na to,ze jen „otocit to“,nestaci,je to jen prvni ctvrtina prace,pokud vubec cela ctvrtina,protoze jak nezmeni mysleni lidi k jejich uvedomneni se,bude to jen vystrelek na chvilku.

 2. tojsemja napsal:

  darováno…. nebuďte všichni jak zbabělý dobytek, co si svůj osud plně zaslouží od nacistické EU, pomáhejte takovýmto lidme!

 3. Jaroslav Tichý napsal:

  Ještě nikdy se nic nezorganizovalo či neřídilo „samo“. Je tedy třeba ke každé akci mít vždy někoho v čele. Můžeme diskutovat o tom, zda právě P.C. Robertse či někoho jiného. Je to ale v tuto chvíli to nejdůležitější? Dokonce důležitější než taková akce sama? Řekl bych že nikoliv. Krom toho jde nepochybně o článek, kterým se P.C.Roberts obrací na své americké spoluobčany, ač byl přeložen a otištěn (tak jako jeho mnohé další články) i u nás. Takže to, zda si ho američtí občané postaví do čela či nikoliv, ponechme na nich samých. Není to o tom, že by P.C.Roberts se chtěl sám stát světovládcem. Pro americké občany by mohl být ale dobrou volbou, neboť zná detailně zákulisí a vnitřní mechanismy americké politiky, stylu a fungování americké vlády. Na rozdíl od D. Trumpa, který se s ním za pochodu teprve seznamuje.

  • proud napsal:

   Ano,vzdycky je nekdo v cele,ale podstatnej rozdil je v tom JAK je v tom cele,a to mam zatracene na mysli! Je neco jinyho bejt v cele a prosazovat to co ostatni chteji,dodavat napady a motivovat a je rozdil bejt v cele jako totalitni despota!

 4. proud napsal:

  „Jak si vysvětlit plnou či dokonce až přeplněnou zaměstnanost, jež se obejde bez tlaku na vyšší příjmy?“…………jednoduse,kdyz vydelavas i na cerno dost na to abys poplatil z tejdenni mzdy veskery poplatky jako najem a energie a jeste pokrejes svuj rozpocet na jidlo,pohodlne,zbytek mesice mas na splatky,obleceni,benzin,kde gallon benzinu(3,3litru?),te stoji jako tady puldruhyhu litru,co te pak nuti chtit si vydelat jeste vic? ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!