Třetí džihád

87351

Boj za rozšíření islámu a zákonů Alláha – to je džihád. Neznamená však jen ozbrojený boj a terorismus. V dokumentu Třetí džihád se tvůrci zabývají dalším způsobem, jakým si chtějí radikální islamisté podmanit západní svět, zejména Spojené státy americké. Proniknout do společnosti a podkopávat ji zevnitř, to je cíl kulturního džihádu, který v současné době znamená velkou hrozbu pro národní bezpečnost USA. Film obsahuje ukázky projevů islámských organizací a teroristických skupin na straně jedné a na straně názory a vize těch, jejichž úkolem je hájit bezpečnost, svobodu a kulturní nezávislost Ameriky. Americký dokument z roku 2008.
10 Komentářů k Třetí džihád

 1. Josef Švejk napsal:

  Ano, džihád je o rozšíření islámu. Islám je pak o všeobecném mlácení hlavou o zem a vystrkováním zadku k nebesům. To pak vede ke snížení IQ na hodnotu 70, nulovou pracovní morálku, zvýšené plození dětí, mlácení žen a chození ve dne v noci v noční košili s ručníkem na hlavě. V okamžiku, kdy zjistíme, že opravdu Alláh je veliký, přestane nás trápit nedostatek banánů, piva a vepřového. To vše a mnoho jiného pak nahradíme pilným studiem koránu a života nejznámějšího pedofila na světě.

  • bratSlovak napsal:

   Da sa to pomenovat aj skryta vojna. Moslumovia europu obsadzuju bez boja. Porazena armada ISA sa k nam premiestnuje zamaskovnana za migrantov. Hranice suverennych statov neexistuju, nase zakony pre migrantov neplatia. Teraz sa tu budu pohodlne mnozit a mnozit a uzivat si nasu pohostinnost. Za par rokov to tu vsetko bude farebnee a pravoverne. Nas neveriacich psov budu postupne decimovat a likvidovat. Prve naznaky sa ukazuju v mestach Brno, Ostrava, Teplice.

 2. Maroš napsal:

  „Kultúra je prostredie vytvorené človekom.“ – teda – ak politický dobyvačný islám niečo vytvára – tak je to islámska UNIFORMNÁ „kultúra“. „Kultúrny islám“ je paskvil a novotvar – lož a hovadina. Národy podrobené islámom strácajú svoju kultúrnu rozmanitosť – nimi potom vytvorené prostredie je uniformné a dekadentné. Ak bolo niečo v minulosti v islámskom svete vytvorené „ako svetové kultúrne dedičstvo“ – povedzme za ríše Mohulov – tak to bolo vďaka násilnej koncentrácii vtedajších kultúrnych prejavov vtedajších podmanených autentických kultúr – avšak už podľa ideologického projektu vtedajších islámskych vládcov – ako zhmotnenie ich moci a okázalosti – „čo je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi“.
  Češka, ktorá ovládla perzský svet módy!
  https://sk.pinterest.com/okiesweetie708/blanka-matragi/
  http://www.blankamatragi.cz/ /uložiť stránku ako/
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Blanka_Matragi
  http://www.moda.sk/magazin/modna-navrharka-blanka-matragi-usila-nadherne-saty-zo-skla
  ORIGINÁL ARIANSKY ŠTÝL v modernom prevedení slovanských obradných krojov!
  https://viralne.pluska.sk/slovanske-obradne-saty-a-kroje-v-celej-svojej-farebnej-krase/
  https://viralne.pluska.sk/slovanske-obradne-saty-a-kroje-v-celej-svojej-farebnej-krase/ /uložiť stránku ako/

  „Slováka vidieť zo sto kilometrov!“
  https://style.hnonline.sk/cestovanie/522252-slavny-mrakodrap-v-new-yorku-projektoval-slovak-vidite-ho-aj-zo-sto-kilometrov
  https://www.cas.sk/clanok/350524/rodak-zo-slovenska-ladislav-hudec-postavil-prvy-mrakodrap-v-cine-takto-si-ho-uctili/

  A vítač migrantov Osamu Okamura, ktorý vyštudoval architektúru v Českej republike a za sebou má oficiálne len jeden projekt rodinného domu – prednáša po Európe a inom svete – politickú „architektúru“!
  Ideológiu kalergiovských „Mogulov“, podľa ktorých „ideí“ potom budeme urbanizovať Európsky kalifát kurva!

  • Maroš napsal:

   Ups! – omylom som zdupľoval link – správne mal byť tento
   https://sk.pinterest.com/janaplana/slovensk%C3%A9-kroje/
   …tiež uložiť ako a pozrieť off line. Čisto súkromne – keby že ide o nejakú komerčnú záležitosť – nepoviem – „Prihlás sa“ – ale toto robia asi idioti /a možno zámerne!/ – že stránku určenú na propagáciu našej kultúry takto blokujú – za cenu identifikácie! A to nie je prvý krát – „chceš niečo vedieť o Slovensku – prihlás sa!“

 3. Martin Rubáš napsal:

  A teď se tohle ztěhuje do Evropy. A Evropa taky zažije džihád. Isláms e nereformuje. Muslimové otevřeně říkají evropanům, že to jednoho dne bude patřit jim, ale naivní elity v čele s EU a Německem je zvou do Evropy dál v houfech. Tohle je zrada. Nemůžou se vymlouvat že to nevědí, když to muslimové otevřeně prohlašují.

  http://www.epshark.cz/clanek/126/muslimove-prorokuji-evrope-jednoho-dne-to-vsechno-bude-nase

  • Josef Švejk napsal:

   „Elity“ nejsou naivní, naivní je manšaft, který se jimi nechává dobrovolně oblbovat. Inteligence jejich mobilů zřejmě není ještě na takové úrovni aby jim dovolila „elity“ prokouknout.

   • proud napsal:

    :-)))))))

   • Paul Durham napsal:

    „manšaft“ je především hloupej plankton – zde bych o naivitě ani nespekuloval, a „elity“ jsou naivní i hloupé , vychcanost se s naivitou snáší dobře , dokonce výborně, bo jejich naivita jim slouží pro vychcanost jako „morální“ základna,
    díky tomu jim nedochází jejich pozice UI , pocit sardinky, která žere plankton , jim zatemňuje prodlouženou míchu do té míry, že existenci tresek a tuňáků odmítají vzít na vědomí a o kosatkách a plejtvácích ani netuší natož o plovoucích konzervárnách a jejich konečném řešení rybí populace :-)

 4. proud napsal:

  Sedí hajný na posedu a čeká na srnce. Najednou vidí, jak čtyři cikáni nesou krmelec. „Hajzlové jedni, co není přibytý nebo přivařený, to ukradou“, mumlá si pod vousy. Pak celej rozzuřenej namíří flintu a BÁC, BÁC,….a dva cikáni spadnou mrtví na zem. Z krmelce vyleze skín a povídá: „Do prdele práce, nový auto a dvě gumy v hajzlu“.

  Jen at prijdou,uz se tesim na novy obuti u auta :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!