Tajemství manipulace: Náboženství a víra v boha (1)

global-elite

5-ti minutové video z produkce příznivců Koncepce sociální bezpečnosti (KSB). Jedná se o úvodní část úvahy o tom, jak se náboženství stalo nástrojem globálních parazitů pro tzv. Biblický projekt zotročení lidstva, který využívá lidské touhy po spojení se stvořitelem. Korán paradoxně ze všech tří tzv. abrahamovských náboženství (judaisum, křesťanství, islám) v některých svých částech nejlépe popisuje skutečnou charakteristiku stvořitele (Boha) a člověka a jejich vzájemný vztah.
114 Komentářů k Tajemství manipulace: Náboženství a víra v boha (1)

 1. Jaroslav Kukla napsal:

  Som uz 27 rokov ponoreny do studii antickych archeo-astronomii,studium aspon 15 oborov,kam patria aj mytologie a nabozenstva,ktore vlastne su astronomickymi mytologiami,kde boli prirodne sily a planety,suhvezdia,ci nasa galaxia,odete do ludskych bytosti,ktore zrejme nikdy nezili! Zaoberat sa ich doktrinami je absolutna strata casu! Ale je to MATEMATIKA A CISLA, ktore ich vsetky zjednocuju! Matematika a CISLA su univerzalnym jazykom sveta co neklame! A CISLA su KLUCOM k odhaleniu ich " tajomstiev"
  A tskto sa stala z Mliecnej drahy Maria,cez hebrejske meno Miriam a z antickeho Egyptskeho mena, Meri-yam,pre Mliecnu drahu,Matku vstkych bohov,vratane Slnka,jej syna.Slnko je Kristus,ako Zimny slnovrat. Jan Krstitel,o 6 mesiacov starsi je Letny slnovrat.Jakub je zodiak,ma 12 syniv-domov zodiaku,plus dceru Dinah= Rozsudok,ako 23.dom zodiaku,symbolizujuci Ciernu dieru v Mezopotamii Mliecnej drahy,teda Dark rift= Tmava roklina...Peter,ako hlava zodiaku sa stava chvostom,a Pavol ako chvost,hlavou zodiaku.

  Judaizmus a Islam u lunarne nabozenstva,Krestandtvo jd solarne.Navyse,Judaizmus popiera bohov muzskeho rodu,uznavajuc vsetko zenske...Krestanske cirkvi su solarne,vyznavajuce aj muzskych bohov,Otca a Syna...

  • Jaroslav Kukla napsal:

   Podstatne je poznat Velky rok( solarny,lunarny a tropicky,o 25,920 rokoch,potom 25,772 a 25,777 rokoch,no su aj udaje o 25,825 rokoch ci 25,627,atd) Potom 5 podvekov,a hlavne KLUCOVE CISLA ako 72, potom 52,117 a 9x13...atd

  • tojsemja napsal:

   Jestli chceš vědět skutečnou pravdu, tak začni číst Arkadije Petrova, který ti všechny tvé doměnky potvrdí avšak mnohem detailněji, dokonce se v hlavních termínech složení člověka (duše, duch, vědomí) naprosto "náhodou" shoduje s jeshua.cz. Navíc jejich stovky zdokumentovaných vyléčení je samo o sobě důkazem. Petrova si zvou po celém světě, i do Vatikánu někteří neheretici, asi jich tam pár ještě zůstalo :)

 2. Petron napsal:

  Náboženství nemá s Bohem nic společného.Kostely ani chrámy atd...
  Však je to napsáno v Bibli, stačí umět číst mezi řádky.
  Mimochodem ve středověku Katolická církev označovala lidi vlastnící Bibli za heretiky a upalovala je na hranicích, což o něčem vypovídá.
  To je fakt, který si bohužel mnoho lidí neuvědomuje.

  • proud napsal:

   Neuvedomujou,protoze v tom neustale zijou,driv byli "heretici" teplousove,ted je to moda,ono je to podle toho co se systemu hodi,co zrovna momentalne potrebuje,nebo se potrebovat chysta,ne podle toho co je spravny......

  • geronimoh napsal:

   mé oblíbené téma, že náboženství není o Bohu, ale o ovládání lidí

 3. Jaroslav Kukla napsal:

  Pan Petron, pozrime sa spolocne na biblie.Kazda ma presne 84 knih,cislo " sudu sveta"...Najhrubsie su Armenske a Gruzinske biblie,priamo s 84 knihami. Tam pod Araratom,zacal novy cyklus a civilizacia za Noaha a 8 ludi co prezili Potopu.Cidlo 8 je cislom vzkriesenia,cidlom Krista,ale aj hlavnou architekturou spusty OKTAGONSLNYCH CHRAMOV sveta...Taoisticke chramy maju cssto 8 ci 13 striech...Staci si dat Google Earth, a navstivit miesta ako Sv.Bazilejsky v Kremline,ci Vatikan,Schwedagon,Taj Mahal,ci jeruzalemske mesity Al Aksa a Skalny dom...Hora Ararat bola vybrata ken preto,ako misto Archy,ze je 5160 metrov vysoka,co jedna patina Velkeho roku! Cim sa viac posuvame Zapadne,Precesiou Zemskej osi,tym sa meni aj pocet knih biblie!
  Katolicka biblia ma 73 knih,plus 11 Apokryf,spolu 84...No a
  Protestantska biblia,najpouzivanejsia v Amerike a ich Protestantskych kostoloch ma 66 knih a 18 Apokryf a Deuterokanonickych knih,takze zasa 84! A netreba listovat po antickych pamiatkach,kde je vsade cislo 84!
  No Protestantska biblia,hlavne Kralicka s tzv.cervenymi riadkami,ako " priama rec Krusta",ma vzdy a vsade presne 1948 versov-riadkov! Nic zvlastne,pokial sa clovek nevyzna v antickych archro-astronomiach a ich cykloch! A tu to vsetko len zacina!
  Zijeme v cyklickom svete Velkeho roku( Anno Magnus), a podcyklov-sezon.Velky rok zacina Vodnarom-Hrnciarom-Stvoritelom,teda vekom Vodnara do ktoreho coskoro vstupime...Ale novy Velky rok sa astronomicky meria od Jarnej rovnodennosti po Zimny slnovrat,teda od Aries( baranok bozi),
  po Zimny slnovrat( Kristove znovuzrodenie-vzkriesenie)...

  A tu je dokaz ze nabozenstva su podvod pre kontrolu a strasenie veriacich oveciek,vladnucou " elitou":

  Jarna rovnodennost ma sklon-uhol,15°28' oblukovych stupnov SV-JZ,co je aj 928' oblukovych minut.A presne tolko kapitol ma Stary Zakon Protestantskych biblii! Novy Zakon ma 260 kapitol,co je aj 4°20' obluk.stupnov,ako deklinacia Slnka na Tropoch! Takze spolu je to 19°48' oblukovych stupnov,co je uhol Zimneho slnovratu,z JV smerom na SZ,zaduplovane tymi 1948 cervenymi versami-riadkami...Navyse,moderny stat Izrael,bol zamerne zalozeny v roku 1948,a ako Protestanti tvrdia,aby naplnil proroctva o konci casov,ktory je zachyteny datumovo na USA zastave,statnom znaku a jednodolarovke,v roku 2032-2033...
  A presne vtedy,bude Izrael 84 rocnym statom...
  Aby clovek pochopil vsetky proroctva,musi chapat,ze Amerika ma tvar zenskeho tela,a je pozemskou kopiou Mliecnej drahy-zeny,ale aj Hada-Draka! Takze citime kam taha politika USA...
  No " zlatym klincom" proroctiev je Rusky Dvojhlavy orol( symbol nasho Dualneho Stvoritela)-jeho stred,kde je SV.JURAJ-STINAC HADA-DRAKA NA BIELOM KONI APOKALYPSI,stinajuceho hada-draka( skoro zrrjme ze USA)!!!

 4. Jaroslav Kukla napsal:

  Pan Petron, navyse, Washington,DC, je povestny svojimi slobodomurarskymi ulicami,kde Jarnou rovnodennodtou je v tvare Trojzubca( Vodnar),UNION STATION-a -DelaWARe Avenue,15° 28',sv-jz.Ten idty uhol ma aj Biely dom-Pentagon! Jesennu rovnodennost symbolizuje New Jersey Avenue,ako nove tricko-biela bielizen,ocistec. Pennsylvania Avenue je Letny slnovrat,ale aj Zimny,kyorym skonci nas vek...A pojde sa na Virginia Ave v tunelovhmsymbol Podsvetia a zahrobia...

  Uhol Jarnej rovnodennosti ma aj Bethlehrm-Jeruzalem,ci Nazareth-Beer'sheba( Studna Zmluvy,ako aj Studna Siedmych) Navyse,aj obe hory Kristovej " transfiguracie",Tabor a Hermon... No vsetky su jasnou kopiou starsieho Luxoru a Karnaku v Egypte,vzdy jedno mesto solarne a druhe lunarne,ako aj muzska a zenska kozmicka brana! Iba tu clovek pochopi preco sa vydal Krustus z Beth-lhma do Jeruzalema,a preco tam bol ukrizovany...V astronomickych terminoch, nase Slnko bude " ukrizovane" a potom vzkriesene,znovuzrodene v Ciernej diere a Galaktickej Maternici= Dvojcentri,ktore lezia v Mezopotamii= Ciernej rokline Mliecnej drahy,v medzirieci-medzinozi nasej nebeskej kralovnrj,Mliecnej drahy! Mezopotamia medzi riekami-nohami Pishon a Gihon!!! Ci nemame desiatky pozemskych kopii tejto Mezopotamie a Raja na zemi??? Staci si znovu prelistovat Prvu knihu Mojzisa-Genesisu,2:8-14, tam to je pekne opisane!!!

  • Josef Švejk napsal:

   Mohl byste ještě specifikovat, jak do vašich čísel zapadá počet nýtů na Eiffelově věži? Přijde mi to natolik významné, že se podivuji jak jste mohl tak důležitý údaj opomenout?

  • amanita napsal:

   Ako nam predpovedal jaroslav kukla: DEN D pride v roku 2032. Mozno prileti balvan z kozmu, alebo sa ludia odpalia sami jadrovymi zbranami v 3 svetovej vojne. Otazka je ci ludstvo este vydrzi existovat dalsich 14 rokov pri sucasnom extremnom znecistovani planety smogom a jedmi v atmosfere a v potravinach??? Vsetko je uz nasiaknute chemiou voda, vzduch, zem...vsetko.

 5. Petron napsal:

  Obdivuji vaše znalosti, můžu vás poprosit o zdroj informací?

  • benmil napsal:

   Já obdivuji spíše píli pana Kukly, než znalosti. Moc se mi to nezdá, a připomíná mi to spíše těžko ověřitelné konspirační teorie. Jen tak z hlavy, bez velkého gůglování: Jak věděli, jaký je poměr mezi Velkým rokem a výškou Araratu v dobách, kdy neexistoval metr? (Ten byl definován až 1793). Jak to vychází v aršínech, stopách, nebo v čem tehdy měřili? Amerika má tvar ženského těla necelou jednu miliardu let. od té doby, co se Severní A. oddělila od Laurasie a Jižní A. od Gondwany.
   Prameny má pan Kukla nepochybně anglické. Používá termíny, jako Kremlin, Bazilejský, a možná i ruské, když přání, že Juraj setne hlavu americkému drakovi je otcem myšlenky.

 6. Petron napsal:

  George Orwell a jeho román 1984, že by taky náhoda?

 7. OldNoe napsal:

  Tento matroš je znôška ničím neoddôvodnených hovadín. Ak samozrejme nepočítame úryvky z filmov. Prvý je tuším z Bulgakovho románu Majster a Margaréta, v ktorom nejde o osobu Ježiša Krista, ale je o tom čo sa dialo, keď diabol prišiel uprostred reálneho socializmu do Moskvy. A sentencie s Kristom sú v tomto románe predstavami človeka zavretého na psychiatrii. Keďže ide o prvý diel uvidíme, kam bude smerovať druhý, prípadne, kam napokon celý matroš vyústi.

  • Noah Jr. napsal:

   To je opravdu úděsné, co za nesmysly si dnes lidi vykonstruují - tento web jimi přímo hýří...

   Základ je Kristus Ježíš, v žádném jiném jménu spásy není.

   • Josef Švejk napsal:

    To je opravdu úděsné, co za nesmysly si dnes lidi vykonstruují!
    PS: Ten základ vám poradil mobil, juniore?

  • Jana Karásková napsal:

   Taky jsem zvědavá na další díly... zatím to moc nechápu - ten seriál má propagovat Korán?

   • Přemek napsal:

    Připadá vám to tak, Jano? Mně nikoli, čím to asi je? na Koránu je zcela bez popkrytectví a jinotajů jasně vidět, že biblická koncepce je založena o zotročujících nástrojích jako je např. úročený úvěr, zvláště pak jeho extrémní podoba - lichva. Proto je každý, kdo si půjčuje na úrok z odpuštěním trumbera, který tím nastavuje ruce, aby mu je svázali.

    • asar napsal:

     Áno, zakážeme otrockú lichvu a namiesto toho zavedieme džizju: "Bojujte proti těm, kdož nevěří v Boha a v den poslední a nezakazují to, co zakázal Bůh a Jeho posel, a kteří neuctívají náboženství pravdy, z těch, kterým se dostalo Písma dokud nedají poplatek přímo vlastní rukou, jsouce poníženi."

     Co se týče slušnosti, musela být džizja placena veřejně během bizarního a ponižujícího obřadu, při němž muslimský výběrčí daní udeřil dhimmí do hlavy nebo zadní části krku. Tento násilný rituál symbolizoval podrobenost dhimmí.

     S džizjou často souviselo i otroctví. Arméni, kteří byli příliš chudí na to, aby mohli platit daň z hlavy, byli odsouzeni k otroctví spolu se svými ženami a dětmi.

     Čert ako diabol.

  • Maroš napsal:

   Old Noe - druhý bude smerovať k 2. priorite zo...KSB
   6 priorít (kategórií) riadenia ľudstva
   https://www.youtube.com/watch?v=ABjE8hcZeEg

   Toto nie je o svetonázore - majte si ho aký chcete, ale o zneužívaní - aj svetonázoru. A pokiaľ je ten založený na biblickom projekte - "no tak my vám budeme robiť stále zle a vy nám to budete stále odpúšťať!" Resp. na koráne - "zabite neveriacich psov". Resp. na budhizme - "poznaj sám seba - potom spoznáš GULAG" - pre Apačov Mescalerov. Resp. na Bahá'i - to je taká zmes islámskeho marxizmu a "humanizmu a tolerancie". Chcete "vieru"? - nech sa páči - ušijeme vám ju na mieru!
   Moja viera je založená len na mojom vzťahu k Stvoriteľovi a na to nepotrebujem sprostredkovateľa - buď ten vzťah mám, alebo nemám! Všetko ostatné je len INŠTITUCIONALIZOVANÉ náboženstvo = manipulácia - o tom je to video - "či VERÍŠ BOHU" - nie či veríš V BOHA.

 8. Petr C napsal:

  Noe, tak by jste nemel psat o bibli.

 9. Simča napsal:

  Mě zajímá co bude, co nás čeká. Edgar Cayce řekl že zahyneme ohněm, radiací. Ozonová vrstva je zničená neustálými zásahy (geoinženýrství).

 10. Maroš napsal:

  Téma: Náboženstvo a mantra - "Je zcela normální, že naše DNA reaguje na jazyk." = motlitby, rúžence, zariekania, spevy, kázania = MODULÁCIE
  O čom je reč...
  Cymatic experiment /"da Vinciho kód"/
  https://www.youtube.com/watch?v=GtiSCBXbHAg
  Amazing Water & Sound Experiment #2
  https://www.youtube.com/watch?v=uENITui5_jU
  Levitating Waters - Antigravity water drops
  Poznámka - človek, to je 80% vody!
  https://www.youtube.com/watch?v=qFXIhrDc6Rw
  Cymatics, Language & DNA Pt. 1 - vplyv jazyka na DNA
  https://www.youtube.com/watch?v=wHxsY8UWyV0
  Evan Grant: Making sound visible through cymatics - obrazové predstavy - kvázi obrazotvornosť delfínov pomocou zvuku.
  https://www.youtube.com/watch?v=CsjV1gjBMbQ
  Mantra Biblie vs. mantra istiny slovanskej BUKVICE!
  Азбучные истины.
  Тайна Матрицы Славянской Буквицы :: Квадрат 7x7 :: 49 космологических иероглифов
  https://www.youtube.com/watch?v=fUYtwXiSJlA
  Аз Бога Ведаю! Михаил Задорнов. Буквица
  Poznámka - k "nehaňte Cyrila" - autor smeruje k pravosláviu cez prednášky o bukvici - taká malá "azbučnaja" reformácia či reštaurácia.
  https://www.youtube.com/watch?v=CFBBONpvR_k&list=PLmJlrsovKXZ8XEuBswjVgr6F6iZRNsz-f

  Tak, a "milujte sa a množte sa!"
  Nyní ženy pochopí důsledek pohlavního styku. Po každém se k ní přenese DNA daného muže, zjistila studie
  "Jak to výzkumníci předpokládali ve studii, nejpravděpodobnější odpovědí bylo, že veškerá mužská DNA, která se objevila v ženském mozku, pochází z těhotenství. Nicméně, když studovali mozek žen, které nebyly ani těhotné, na jejich překvapení, stále objevili mužské DNA buňky v ženském mozku."
  "Jelikož 63% žen má mužské DNA buňky, které se nacházejí ve výběžcích mozku, a protože první tři možnosti platí pouze pro velmi malé procento situací, nejběžnějším zdrojem objevených samčích buněk DNA je očividně pohlavní styk."
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11672-zeny-pochopi-dusledek-pohlavni-styk-dna

  Teda platí to, čo vyjadril už nebohý generál Petrov k telegónii, t. j. k energetickému-sexuálnemu prenosu biopola DNA muža - čo je záležitosť spojitosti štruktúry DNA - ovplyvňovanej ENERGIOU INFORMÁCIE!!!
  Konkrétne teda - ako promiskuita ženy pred pôrodom ovplyvňuje genetiku jej plodu, a že to vôbec nie je len materiálna záležitosť. Informácia DNA - chemická - nie je jediná informácia ktorú dedíme, či získavame, ale aj informáciu biopola DNA - jej bioenergiu!
  Generál Petrov – Телегония – Зачатие
  https://www.youtube.com/watch?v=onhEVKI62TA
  Prof. Ždanov – „Psí sex“ – promiskuita bez vzťahu – dôsledky genocídnej agendy pornografie.
  Телегония (это нужно знать каждому)
  https://www.youtube.com/watch?v=C_aklQqp_rs

  "U člověka se s ‘hyperkomunikací’ [komunikace na úrovních za hranicemi pětismyslové sféry]nejčastěji setkáme, když člověk náhle získá přístup k informacím, jež jsou mimo jeho vědomostní základnu. Tato ‘hyperkomunikace’ je poté vnímána jako inspirace či intuice [vědění]."
  "Když nastane hyperkomunikace, lze sledovat zvláštní fenomén v DNA i u lidské bytosti. Ruští vědci ozářili vzorky DNA laserovým světlem. Na obrazovce se utvořil typický vlnový model. Když odstranili vzorek, vlnový model nezmizel, zůstal tam. Mnoho kontrolních experimentů prokázalo, že model vzešel i z odstraněného vzorku, jehož energetické pole patrně zůstalo samo. Tento efekt je nyní nazýván fantomový efekt DNA. S tímto zaznamenaným fenoménem se nejčastěji setkáme u hyperkomunikace ve formě nevysvětlitelných elektromagnetických polí v blízkosti různých lidí."
  "Ruský biofyzik a molekulární biolog Pjotr Garjajev a jeho kolegové prozkoumali také vibrační chování DNA. Závěrem bylo: ‘Žijící chromozómy fungují stejně jako solitonicko-holografické počítače za použití endogenní DNA laserové radiace’. [Solitony jsou speciálním typem světelné vlny, jenž při cestování nemění svůj tvar.] To znamená, že se jim podařilo například namodelovat určité frekvenční vzorce na laserový paprsek a použili to k ovlivnění frekvence DNA a tím i samotné genetické informace. [Toto je proces, jehož nazýváme ‘Evoluce’, jak jsem již řekl dříve]. Jelikož mají základní struktura alkalických DNA párů a jazyk stejnou strukturu, není potřeba žádného DNA dekódování. Jde jednoduše použít slova a věty lidského jazyka! I toto bylo na experimentech dokázáno! [Tento fenomén je zachycen ve vodních krystalových obrazcích Masaru Emoto zformovaných slovy a frekvencemi.]
  Živé DNA substance budou vždy reagovat na jazykem modulované laserové paprsky a dokonce i na radiové vlny, pokud jsou použity ty správné frekvence. To definitivně a vědecky vysvětluje tvrzení, že autogenní trénink, hypnóza a podobné mohou mít tak silné účinky na lidi a jejich těla. Je zcela normální, že naše DNA reaguje na jazyk.[Jde o počítačový program, jenž může být těmito daty přepsán]. Zatímco západní vědci odříznou jednotlivé geny od vláken DNA a vkládají je jinam, Rusové nadšeně pracovali na zařízeních, jež mohou ovlivnit buněčný metabolismus prostřednictvím vhodně modulovaných radiových a světelných frekvencí a tak opravit genetické vady."
  "Ruští vědci také zjistili, že naše DNA může způsobit narušování vzorců ve vakuu, tudíž vytvářet magnetizované červí díry! Červí díry jsou mikroskopické ekvivalenty tzv. Einsteinových-Rosenových mostů v blízkosti černých děr (pozůstalé po vyhořelých hvězdách).
  Jde o tunelová spojení mezi naprosto odlišnými oblastmi vesmíru, kterými mohou být přenášeny informace mimo prostor a čas. DNA přitahuje tyto kousky informací a předá je našemu ‘vědomí’ [co já nazývám ‘mysl’ a ‘emoce’ – DNA síť). Tento proces hyperkomunikace (telepatie, channellingu, [vědění]) je nejefektivnější ve stavu relaxace. Stres, starosti či hyperaktivní intelekt brání úspěšné hyperkomunikaci, nebo dojde k naprostému zkreslení a zničení informací."
  "Žádné kolektivní vědomí nelze použít po určitou dobu bez výrazné individuality. Jinak bychom se vrátili k instinktu primitivního stáda, jímž se dá snadno manipulovat[dnešní program Iluminátů pro lidskou rasu]. Hyperkomunikace v novém miléniu znamená něco docela jiného. Vědci si myslí, že pokud by lidé s plnou individualitou získali skupinové vědomí, mohli by tak vytvořit božskou sílu, měnit a tvořit věci na Zemi! Lidstvo k takovémuto skupinovému vědomí nového druhu kolektivně směřuje. 50% dnešních dětí budou ‘problémové’ děti, hned jak půjdou do školy. Systém naplácá všechny k sobě a požaduje přizpůsobení. Avšak individualita dnešních dětí je natolik silná, že toto přizpůsobení odmítají a odolávají se vzdát svých výstředností těmi nejrůznějšími způsoby [No, mnoho z nich to dělá, ale obrovské množství ne]. Zároveň se rodí víc a víc jasnovidných dětí. Něco v těch dětech usiluje o vytvoření skupinového vědomí nového druhu a to už nadále nebude potlačováno."
  http://tadesco.cz/lidska-dna-biologicky-internet-tvrdi-rusti-vedci/

 11. proud napsal:

  Muz objevil ZBRANE a vynalezl LOV.
  Zena objevila LOV a vynalezla KOZICHY.
  Muz objevil BARVY a vynalezl MALOVANI.
  Zena objevila MALOVANI a vynalezla MAKE-UP.
  Muz objevil SLOVO a vynalezl KONVERZACI.
  Zena objevila KONVERZACI a vynalezla DRBY.
  Muz objevil HRY a vynalezl KARTY.
  Zena objevila KARTY a vynalezla CARODEJNICTVI.
  Muz objevil ZEMEDELSTVI a vynalezl JIDLO.
  Zena obejvila JIDLO a vynalezla DIETU.
  Muz objevil PRATELSTVI a vynalezl LASKU.
  Zena objevila LASKU a vynalezla MANZELSTVI.
  Muz objevil ZENU a vynalezl SEX.
  Zena objevila SEX a vynalezla MIGRENU.
  Muz objevil OBCHODOVANI a vynalezl PENIZE.
  Zena objevila PENIZE a tehdy se to vsechno posralo !!!

 12. proud napsal:

  A 22 prikazani:

  1) Misto ranni souloze, probehni se po dvore!
  2) Mas-li spatnou naladu, zkus to vecer zezadu!
  3) Mene piva, vice mlicka - bude ti stat jako svicka!
  4) Pravidelnou soulozi, zivot se ti prodlouzi!
  5) Je ti spatne? To je z vody - proto rychle do hospody!
  6) Kazdy patek po ranu prehni zenu pres vanu!
  7) Suchej tam a mokrej ven, dej nam pan Buh dobrej den!
  8) Mas-li svuj ud znaveny, uzivej syr taveny!
  9) Chces-li chodit s tvrdym ptakem, musis jisti buchty s makem!
  10) Chces-li byti stihla v pase, vrt se denne na ocase!
  11) Kofola je napoj zdravi - zenam svira, muzum stavi!
  12) Chces-li setrit na medaka: Zanech kurev, hon si ptaka!
  13) Pulhodinka onanismu neuskodi organismu!
  14) Kazde rano Ovonu, at mas silu v ohonu!
  15) Jestlize te neco nutka, pak to spravi souloz prudka!
  16) Souloz cele vanoce - vyhnou se ti nemoce!
  17) Prejeme ti v novem roku hodne sily do rozkroku!
  18) Mas-li starost se svym ptakem, postrikej ho Lybar-lakem!
  19) Kazde rano Staropramen, bude ti stat jako kamen!
  20) Bez zensky a tabaku - byl by smutek v baraku!
  21) Kdo soulozi v klece - nema nikdy krece!
  22) Jezte syry - maji vapnik, bude vam stat jako krapnik!

 13. proud napsal:

  Stary dobry casy ..:-)..?:
  Dne 17. t.m. bude proveden soupis prasat, dostavte se všichni včas.
  V kulturním domě se staví kamna, žádáme občany o brigádu, trouby jsou na MNV.
  Upozorňujeme na setí jařin. Kdo je osel, ať se přihlásí.
  Předseda telefonuje zootechnikovi: "Chcípl nám vůl, máme koupit nového nebo počkat na tebe?"
  V otázce prodeje se ženou souhlasím, můžete si pro tu svini přijet kdykoliv.
  Výzva k občanům: "Vybírá se poplatek za plemenného býka a za kominíka."
  Žádám o přidělení krávy, která je březí po předsedovi, který se odstěhoval.
  Kdo nemá ještě orazítkovaná vejce, nechť tak učiní nebo mu propadnou.
  Moje žena utrpěla zranění následkem švihnutí ocasu do oka.
  Vážení zemědělci, dostavte se všichni ke škole, kde se bude vykupovat semeno, pytlíky si označte, aby nedošlo k záměně.
  Žádám vás o povolení přestavby stodoly na bytovku a to tak, že předek nechám stát a hýbat budu jenom zadkem.
  Žádám o poukaz na thérový papír, důvod: prší mi na kozy.
  Občan, který ukradl v drůbežárně vejce, bude za ně popotahován až před MNV.
  Upozorňujeme družstevníky, že již třetí den je na návsi fůra hnoje. Nebude-li odstraněna, vloží se do toho národní výbor.
  Exekuce nemohla bytí provedena, poplatnice má jen dvě kozy a na ty si nedá sáhnout.
  Prosím, abych byla ve své věci uspokojena, jinak se obrátím na veřejnost.
  Závěrem schůze bych chtěl vyzvednout s. Malou za mléko a s. Vorla za vejce.
  Soudruzi, co je s mojí žádostí, je 18. a já jsem to ještě nedostala.
  Ten úředník co zamítl moji žádost, by měl jít spát ke mně, aby poznal, jak mám vlhkou díru.
  Nedostanu-li povolení na tu mříž, jsem nucen přeříznout starou.
  Kdo má ještě zájem o nové brambory, dostaví se na pole, kde mu bude nakopáno přímo do pytle.

 14. proud napsal:

  Do firmy přijde instalatér opravit záchod. Vejde do sekretariátu a ptá se sekretářky: ˝Kde je ten hajzl?˝ Sekretářka nesměle odpovídá: ˝Pan ředitel je právě na obědě.˝ ˝Ale, vy jste mě špatně pochopila, já myslím ty dvě nuly!˝ ˝Tak, náměstkové ti jsou tam s ním.˝ ˝Ale paní zlatá, já se Vás ptám na to, kde je ta místnost, co se dělá to hovno!" ˝Tak zasedačka je o poschodí níže.˝

 15. proud napsal:

  O CERVENE KARKULCE
  VYPRAVEC:
  V pohlednem staveni na konci vesnice,
  bydlela sedmkrat trestana svetice.
  Od mladi fandila prochazkam v seru,
  na jejich pamatku vlastnila dceru.
  Krehounkou divenku, s nosem jak okurka,
  cervenym od rumu - no proste Karkulka.
  Jednou, kdyz maticka divenku spatrila,
  dala ji lepaka a nezne pravila.
  MATKA:
  Rychle si oblekni cervenou sukenku,
  babicka za lesem dostala zloutenku.
  Dones ji gulase. Aspon pul hrnka.
  At baba vyskoci, zase jak srnka.
  CERVENA KARKULKA:
  K cemu je maticko cervena suknice?
  Ta jenom prilaka uchylneho myslivce.
  Jestli me znasilni tak jako vcera,
  uz potom nebudu nevinna dcera.
  MATKA:
  Nedavej blaznivym myslenkam pruchod,
  nez baba za leky utrati duchod !
  Priprav se ihned do startovni polohy,
  poradny gulasek ji postavi na nohy.
  VYPRAVEC:
  Popadla Karkulka aktovku s jidlem
  a bezela lesem, jak pichnuta sidlem.
  Navzdory vabive, cervene suknicce,
  nepotka na ceste zadneho myslivce.
  Svalnate nohy a kvalitni pohorky,
  brzy ji donesly do zname chaloupky.
  Vyndala z aktovky dietni potravu,
  pak v lozi spatrila podivnou postavu.
  CERVENA KARKULKA:
  Co je to za fory,
  tak brzo po ranu?
  Vlk se tu placati
  v babine zupanu.
  VLK:
  Jen pojd dal devenko a nestuj u dveri !
  Babu jsem posnidal, ty zustan k veceri.
  Mas hezky tvaricky, jak zadna druha,
  za to ta babice byla dost tuha.
  CERVENA KARKULKA:
  Tak to sis vybral jakostni potravu,
  nejses ty blbecku tak trochu na hlavu?
  Pozde me nazyvas spanilou devenkou,
  sezral si babicku s infekcni zloutenkou !!!

 16. Přemek napsal:

  Nyní již snad ctěné obecenstvo chápe, proč museli být z povrchu zemského smeteni gnostici, kteří se obraceli k Bohu v sobě a žili skromně, ve vzájemném respektu a ve společné práci pro společný prospěch. Začalo to šířením křesťanství ohněm a mečem, pokračovalo válkámi s Albigenskými a s Katary a končilo to bartolomějskou nocí - genocidou hugenotů. Naštěstí se mnozí vnější gnostici stali vnitřními gnostiky na oko přijímající Víru ježíšovu skrze Církev Svatou. není náhodou, že právě na našem území se zrodilo husitství jako celospolečenský fenomén negace majetné církve jako zprostředkovatele víry. není náhodou, že my, Češi, vesměs odmítáme církevní restituce, jež správně identifikujeme jako návrat k institucionální (strukturální dle KSB) mocenské pozice Církve. Jenže Katolictví jako mocenský projekt má na kahánku, neboť v rámci křesťanství dostala funkci sjednotitele církev pravoslavná. Ta se nachází ve vnitřním zápase o to, zda zůstane jako součást biblické koncepce nebo zda se promění v apoštolskou církev skromného majetku a světlonosné (informační) funkce ve společnosti při poznávání skutečného Boha a jeho řádu.

 17. proud napsal:

  Nymfomanka ve velké krizi jde po ulici. Má obrovskou chuť na sex. Klepe na nějaké dveře, ale nikdo neotevře a nikde nikoho nepotká. Potom uvidí kostel a vejde do něj. Není tam nikdo kromě kněze. "Co si přeješ, dcero?" ptá se farář "Tebe, vem si mě!" "Prosím?" ptá se otec "Chci tě a už to nevydržím!!!" "Ale dcero, jsi v domě božím!!" "To je mi jedno, chci, abys se mnou souložil, hned!" "Ale já nemohu! Jsem kněz!!!" Dívka se svlékne a lehne si na oltář. Má nádherné tělo a kněz neví, co dělat, už to nemůže vydržet, poleje ho horko, pokřižuje se a ptá se Ježíše: "Pane, co mám dělat?" A Ježíš odpoví: "Sundej mě z kříže, blbče, sundej mě z kříže!

 18. Julek napsal:

  Přemku a Maroši, chtěl bych se vás zeptat v kterém století žijete ? Není to náhodou 18. století, ještě před Velkou Francouzkou revolucí ?
  Dnešní náboženství které má instituciální moc se nazývá Liberalismus - Rovnost Volnost Bratrství. Je to víra Věku rozumu v omezený hloupý lidský rozum, která popíra existenci vyššího jediného pravého rozumu. Kazatele nahradili ideologové a církevní instituce nahradily politické strany a hnutí v užvaněných parlamentech a vládách. Místo kostelů s "manipulujícími kazateli", tu máme televize, tisk, internet s presstituty.. Na ten váš biblický projekt už dávno na smetišti se*rou psi ..

  • proud napsal:

   " existenci vyššího jediného pravého rozumu"............:-))))))))))))))))))))))))),ono je koukam uplne jedno kdo kterou kokotinu zplodi a nacpe ji lidem:-)))))))))))))))))))))))))))).Protoze na existenci tohohle muze zase verit jen hodne velkej kokot :-))))

   • proud napsal:

    Porad dokola se lidi usmernujou smerem dolu s tim,ze jsou jen blbeckove,protoze a porad nad nima je neco "lepsiho",do zblbnuti............

   • Julek napsal:

    Proude, ta věta z které cituješ je taková nadsázka a aforismus současně. Záleží jestli to čte teista nebo ateista a jak si ten lidský a vyšší rozum vyloží po svém .. Však si rozumíme ..

  • Petr C napsal:

   No , ale predt tim nahrazenim cirkve byl na zemi raj? Neexistovalo nevolnictvi, valky a odirani lidu? Krestane nevrazdili v Americe, Africe pod.?

   • Julek napsal:

    Petře, to je velké téma .., jestli dřívější lide byli na tom hůře nebo lépe než my, a také z jakého hlediska to posuzovat.
    Myslíš si třeba že dnešní lidé jsou spokojenější a mají šťastnější život než lidé dřívějších dob ..

    • Petr C napsal:

     Ja nevim, jenze ja se Vas ptal na neco jineho. Ve jmenu boha a jinych bohu se vrazdilo a vrazdi ve velkem. Takze dnesni nabozenstvi, vcerejsi nabozenstvi je jen takova forma otroctvi. Pani potrebuji poslusne ovecky. Toz jdou na ne nabozenstvim. Nevim kolik je ruznych nabozenstvi, ale kazde je presvedceno ze jen ono je to spravne. Takze si strcte ty vase bohy nekam.

     • Julek napsal:

      Petře, náboženství je víra v něco, a pak jsou církve, sekty, společenství, které náboženství (víru) využívají ve svůj prospěch, nebo zneužívají aby ovládly svoje členy. Je potřeba rozlišovat mezi vírou (náboženstvím) a institucemi, které víru využívají nebo zneužívají ..

      • proud napsal:

       V kazdym pripade bych od sebe striktne oddelil viru a nabozenstvi.......kdyz se bavim o vire,nemam na mysli nabozenstvi a obracene.

     • benmil napsal:

      +++

   • proud napsal:

    To by me taky docela zajimalo,co bylo pred tim,protoze historie je tak kriva,ze nemuzeme verit nicemu.Kdyz nicemu,pak vubec nicemu,kdovi jak to skutecne bylo s onim upalovanim a nevolnictvim.Neucej nas to jen proto,abysme si mysleli jak je ted dobre???! Je potreba si uvedomit ze Tartarie tu byla nekdy pred 300 lety,to je z hlediska historie vcera a presto ji dokazali dokonale vymazat,jak pak chceme verit cemukoliv co se prej delo nekde ve 14-15 stoleti a driv???

 19. Petr C napsal:

  Vira v krestanskeho boha ( jine jsou na tom stejne) je jak vira v komunismus. Nikdo ho nevidel a uz prinesl miliony obeti. Ale hlavne ze recicky o nem zni sladce. Vetsina lidi v neco chce verit je to pro ne taky unik z reality. Pro mne je bohem priroda.Diky ni jsme tu. Ta nam dava vse co potrebujeme k zivotu. A je to prozatim take pro mne odpocinek z reality.

  • Julek napsal:

   Bůh není vousatý stařeček na nebesích, je všude i v té přírodě :-))
   K víře v Liberalismus (základní idea Rovnost Volnost Bratrství) citát J.W.Goetha :
   Nejméně svobodný je člověk ten, který si myslí, že je svoboden :-))))))))))))))))))))
   J.W.Goethe byl zednář :))

   • proud napsal:

    Nepletes si boha se stvoritelem?Lepe receno s tvurcem?

    • Julek napsal:

     Proude. už jsem o tom psal, v křesťanství je Bůh Otec, který je mimo Stvoření, to je ten s těmi sirkami :)) je mimo !!! svoje Stvoření, ve Stvoření je přítomen jeho Duch ( Duchovní svět ) který je všude a ve všem !! i v lidech, jeho dětech ( říká se také boží jiskra ) dá se to srovnávat s duší, duchem, rozumem ... je to složitější, nedá se to zjednodušovat ..
     S ježíšem jako synem Boha Otce je to ještě složitější, nejedná se jenom o boží jiskru .. a v křesťanství se o to vede spor už dva tisíce let, ale není to důležité .., to musí stačit :-))
     Bůh je tak jedinný a současně trojí Otec Duch Syn, je tak trojjediný .. k pochopení toho je potřeba znát tajné esoterní vědy :))
     O Stvoření je kniha Genesis, první kniha Bible, je to zakodované, jedná se hlavně o popis Stvoření Duchovního světa, Hmotný Svět je stvořen až naposled .. Kniha Genesis i Bible má základ v Poznání!!! (nikoli víře) přečteného z oblohy, toto Poznání je také základem tajných esoterních věd .. to musí stačit :-))

     • Julek napsal:

      Ještě dodám že tajné esoterní vědy nejsou tajné že by je někdo utajoval, jsou přístupné všem v zakodované podobě a na obloze .., tajné jsou proto, že jsou těžce přístupné lidskému rozumu ..

     • Julek napsal:

      Nakonec je ještě potřeba dodat, že Bůh Otec, Boží Duch, atd, jsou jenom personalizované základní fenomeny Duchovního Světa, jedná se o symbolismus, identifikátor něčeho :))

      • Petr C napsal:

       Julku, esoterni vedy nespojuji nijak s krestanskym bohem. A to ze jste napsal ze Buh Otec a pod. jsou jen synonyma s tim bych souhlasil. Jenze pro mne je to spis smerem k antonyma.

       • Globalista napsal:

        To co je lidmi označováno jako esoterika "esoterní vědy" jsou povětšinou ptákoviny a nemají s tajnými esoterními vědami nic společného. Tajné esoterní vědy a křesťanství jsou součástí teologie a jsou v podstatě totéž. Křesťanství je odlehčenou verzí tajných esoterních věd pro lepší chápání laickým lidským rozumem ...
        Globalista a Julek jsou kámoši :-)))

    • benmil napsal:

     Ono je to v podstatě jedno. Nejdřív vymysleli boha, a na námitky charizmatických pochybovačů vvysvětlili, že ho musíme poslouchat, neboť je to vlastně náš tvůrce.

     • proud napsal:

      Jo no,to bych taky mohl za svym davno dospelym synem ze me jeste porad musi poslouchat,jelikoz jsem jeho tvurce:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • jan nowak napsal:

    .. nosil krátký kal.hoty.. muheheee
    As..

    • proud napsal:

     Na zasedani vykonne rady CSSD povida jeji predseda: "Po volbach, ktere letos urcite vyhrajeme, budeme nominovat na ministra financi pana kardinala." Jeden novinar se pta, proc zrovna pana kardinala. "Pane, odpoved je zcela jednoducha. Pan kardinal vi, kde je Buh a jenom Buh vi, kam ODS zasantrocila penize naseho statu."

     • proud napsal:

      Co je zjeveni a co zazrak? ZJEVENI - kdyby se ve vlade zjevil Duch svaty a rekl jim, ze to delaji spatne. ZAZRAK - kdyby na to prisli sami.

    • jan nowak napsal:

     Pot kal Newton Pascela.. jo .. a že prej bu budou hrát na schowkuu.. jako , jo
     .. a Newton řiká - že ptej se we-ce nebude schowáwatt -& Watt - www wám
     wezme křídu & namalu-je kolem ssebe štwerec.. Pascal..
     .. TY waše držky.. newim jag je to dál Oude.. sem widěl - a řika-li : Co je to za
     Blbost.. wždyť si wjed-ci Oni-kali :- ) *
     M.

     ps : pozdrawuj ZAS Haarpíka .. čmoude !
     * .. a Latinsky ?

   • proud napsal:

    "Pane ridici, vy jste pil!" "To neni pravda, pane policajt, Buh je svedek!" "To se uvidi, vystupte si oba!"

    • jan nowak napsal:

     .. dwa !
     Proud taky nigdy nedotáhne do konce.. swý ftipy !?
     .. já bejt Adminem - huš by.. by měl BAN , ale zas na 2 stranu - KRTa
     bychom moh-li pustit & dát mu 100 000 000 babek odškodný..

     Aspoň na wánoce.. Kormoráne : ))

 20. Petr C napsal:

  Tak proto se zvirata zabijeji mezi sebou. A ja byl presvedceny ze to je zakon prirody. Uz jen tim ze pry ten vas buh stvoril cloveka k obrazu svemu a stav sveta po celou dobu nam zname existence hovori za vse.

  • Julek napsal:

   Jak je to s tím Všemohoucím a Stvořitelem a těmi sirkami, kdy vzniklo všechno i ty zákony přírody už snad vysvětlil Globalista ... :-))

   • proud napsal:

    Nemyslim si ze rozumime zakonum prirody a ze jejich definice jsou spravny,nebo alespon dost presny.

    • Julek napsal:

     Vědomosti exotetních věd moderní doby se svými zákony jsou v podstatě zjištěny poznáváním Vesmíru, Přírody, Společnosti, Člověka .. Toto poznání je ale nedokonalé, protože věda je pozitivistická, a předpokládá jemom existemci materiálního hmotného světa.
     Tajné esoterní vědy poznávají ty nejzákladnější zákony a fenomeny Duchovního světa, které jsou jednotné pro celé Stvožení - Universum ..
     To co je nahoře, tomu se podobá to co je dole .. je základní princip poznání esoterních věd, aplikovaný na hmotný materiální svět ..

   • Petr C napsal:

    Ano bylo to vysvetleni hodne globalisty. Ale od vas jsem pocital s necim nad cim se da zamyslit. Je jedna vec co me odvadi od pozitivniho pristupu k bohu a to jsou verici.

    • Globalista napsal:

     Praví křesťané nejsou věřící něčemu, ale jsou vědoucí něčeho .. Začínající křesťané tuší, že je nějaké vědění a postupně se k němu dopracují .. A ti ostatní co si myslí že něco vědí a věří svému "neomylnému rozumu" jsou ti praví věřící všem možným ptákovinám .... :-)))))))

     • Josef Švejk napsal:

      Ano, věřit znamená hovno vědět. Praví křesťané jsou na tom lépe, neb vědí, že hovno vědí.

      • Globalista napsal:

       Josefe, ale pro někoho to může být i užitečné vědět že ví ho*no a motivace k tomu, aby se dověděl více :-)))

       • Josef Švejk napsal:

        Ano a čím více budou pronikat hlouběji do tohoto problému, tím více budou o něm vědět a zanedbávat problémy jiné. Až nakonec vypilují svou specializaci do takové míry, že budou vědět naprosto všechno o ničem.
        Tisíce let považují lidé za užitečné dovědět se více a jen ti praví konečně dospěli k závěru, že vědí úplné hovno. Proto i jim nezbývá než věřit, což samozřejmě implikuje onen logický závěr - věřit znamená hovno vědět. Mají to tak dvojnásobně potvrzené. Takže nyní docházejí k závěru, že je rozumné dozvědět se o věci více.
        Nevím jak Vám, ale mě přijde rozumnější okopávat třeba řepu, nebo se ďoubat v nose, nebo cokoliv jiného. Ale lidé jsou zřejmě puzeni vyzkoušet nejprve všechny možné cesty, než začnou používat prostý rozum.

 21. jan nowak napsal:

  NemoŽu najít ty twý Bázně - Oude.. rád bych tam na - rych-lo něco při-psal.. ale nemohu REPLAY : ))
  .. najít ty twý básně proude.. Dobrý ne ; ))
  Mě teď učí pan Macháček zz KK 1.. @ je to znát : ppp

  ps : Záwidim Haarpíkowi !

 22. asar napsal:

  Na to, že úžera je zlo som prišiel aj bez Koránu. Tým pádom ho nepotrebujem. U mňa Korán nemá Nárok.

 23. jan nowak napsal:

  Joo a abych nezapoměl.. nej nej & nej jsou kokomentáře mi.mistra prouda..
  .. páč sou Boží : ))

  Michaela w.r.

 24. jan nowak napsal:

  Medwěd ** si w lese leštil kokokonzoli a pak se napil.. z louže & šel kolem Zajíc a ten
  Medwěd ** mu ři-ká : njn.. Zajíci - chlast a děwky - to je moje ; ))

  ** Proud !

  M.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!