GEN, galérka elity národa, výsměch občanům

Kdo tento paskvil na pokračování prosadil a kdo platí tvůrce, kteří se na něm podílejí? Kdo jiný než „presstitutky/whorementátoři“ napojeni na finanční zdroje ČT, konkrétně šesti miliardami z koncesionářských poplatků, případně tzv. neziskových organizací a dotovaných státem. Občas fundování ze zahraničí (Soros) a v neposlední řadě placeni tzv. novodobými zbohatlíky. Po nedávném skvostu oslavující hrdinský boj proti komunismu bratry Mašínovými se chtělo nám, jenž jsme totalitní režim jako děti rovněž prožili, zvracet.

Pokud jste pořad neviděli, tak na seznam.cz naleznete odkazy a také se pozvracíte. Presstituti mají rej. Pro osvěžení! Mašínové se narodili roku 1930/32, synové magora, generála se zeleným mozkem. Hned po návratu exilový hrdina Beneš tyto dva bratry vyznamenal medailí za chrabrost a osobní statečnost v době války. Na konci války/1945  jim bylo 15/13 takže nějaká divize SS Prahu předčasně opustila, protože tušila že proti těmto cvičeným zabijákům nemá šanci.

Pár roků později po uchopení moci komunisty v únoru 48 byli novým  režimem tak frustrováni (věk 18/16), že místo školních brigád likvidujících amerického brouka/mandelinku s oblibou zapalovali stohy slámy na pozemcích JZD. Jestli je motivoval generál, se už nikdy nedovíme. Nicméně chlapci roku 1953 politicky a morálně dospělí, se rozhodli  „komunistické“ peklo opustit přes NDR do Berlína v západní zóně (23/21).

Touha po svobodě nebyla zřejmě dominantní. Už roku 1951(21/19) zavraždili příslušníka SNB a dalšího příslušníka podřízli jako podsvinče, prý aby si opatřili zbraně. Rok později přepadli auto z penězi na mzdy, zavraždili pokladníka a ukradli 900.000 korun. Heroický výkon završili ilegálním přechodem státní hranice a vstupem do NDR, kde na své posvátné cestě na Západ zavraždili jen tak chrabře několik německých policistů. Ale jednotlivé informace na seznamu.cz se neshodují nejen v časové ose, ale ani v počtu mrtvol. Přesto, to jsou vrazi, kterým prezidentský kandidát mdlého intelektu Mirek Topolánek v roce 2008 udělil Čestnou plaketu. US ližprdelka Vondra ji prý doručil jednomu z Mašínů post mortem. A stát nárokům na zabavený majetek vrahů a zločinců jejich sestrou vyhověl.

Normální člověk nechápe a je otázkou času, kdy se v GEN objeví „vekslák“, v původním archivu STB vedený pod názvem sázkař, textař Horáček kandidující na prezidenta. Nebo ten dvacetiletý hlupáček z načechraným účesem jako na soutěž obráběčů lebek Dominik Feri, který byl zvolen poslancem stranou Top 09. Ožrala Kalousek na post předsedy sice rezignuje, nicméně to koryto za 90 tisíc ++ měsíčně nehodlá opustit. Nevíme, kolik politická supernova Dominik absolvovala semestrů (možná i dva), ale věříme, že studium v nějakém zkráceném režimu v Plzni dokončí a že diplomku neopíše od JUDr Bendy, který se dle Andreje Babiše v PS narodil.

Pravděpodobně v GEN uvidíme toho na potřetí protlačeného adepta za ODS z Brna na post místopředsedy PS, jehož jméno zaniká v džungli honosných titulů před jménem/prof., Doc.,Dr. a za Csc,Md, Ma/. VUML je de mode. Nás, kteří máme nějaký prefix MUDr, RNDr., Ing. plejáda zkratek ze sociální sféry a společenských věd nijak neoslňuje. Naši otcové tvrdí, že ty nové společenské vědy jako sociologie, genderová, enviromentální studia a humanitní/evropská studia včetně sociální antropologie jsou o hovnu.

Absolventi prestižních škol neumí zabít vánočního kapra, protože neví jak vypadá kladivo a sekáček. Konšelé v Bruselu navíc propagují multi-kulti a imigraci  barevných hord z třetího světa. O žádné kulturní obohacení nejde, protože cítí že jejich  zdegenerovaní potomci nejsou a nebudou schopni se postarat o základní společenské služby. Průser, který prominenty čeká a nemine bez ohledu na astronomické renty po vyvalování na sulcových, hemeroidních prdelích v EU parlamentu, je za dveřmi. Mýtický převozník Cháron je v pohodě. Před pár týdny dopravil ikonu naši velké privatizace/podvodu století/překrmeného Tomáše Ježka na druhý břeh a trpělivě čeká na další várku. Pořadí uchazečů o převoz je obtížné odhadnout, ale artefakty /Fořt aus Austria, rudá fena Šiklová, balkánská řeznice Madlenka Korbelová, poslanec  EU Štětina/ jsou již na řadě.  O zmrdech a válečných zločincích Kissingerovi, Bushovi sen., Mc Cainovi a mumiích jako Diane Finstein, Nanci Pelosi už nemá smysl se vyjadřovat. Doufejme, že kromě dramatického nárůstu důchodů nás potěší i zprávy od převozníka Chárona. Proto mu popřejme nerušenou, klidnou plavbu na druhý břeh, když jeho mrtvolami politických zločinců přetížená pramice začne nabírat vodu. Žádné obavy. Cháron to zvládne v pohodě jako i vy čtenáři nwoo přežijete letošní Vánoce.

charon-ferry

 
69 Komentářů k GEN, galérka elity národa, výsměch občanům

 1. klokin napsal:

  Generál Josef Mašín byl významný a prokazatelně vynikající ČS legionář, skutečný hrdina – ne nějaká uměle vytvořená mediální celebrita. Pro Československo hodně znamenal a znamená dodnes. Za okupace jeden ze „Tří králů“ naší asi nejvýznamnější odbojové skupiny za což byl nacisty popraven – jeden z důvodů proč prezident Beneš vyznamenal jeho syny.
  O pozdějších činech bratrů Mašínových se jistě dá polemizovat, reálně předvedli spíš zbojnictví než odboj. Jejich otec si ale nepochybně zaslouží maximální obdiv a úctu, rozhodně ne polohu, ve které je prezentován v tomto článku. R.I.P.

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   …abyses neposral…,Kloakine…

   • Martin B. napsal:

    Kloakin píše vybraným, intelektuálním, drahošovským jazykem. Bacha naftěnko, smrdíš mazutem a lehkými topnými oleji!!

    • klokin napsal:

     píšu tak slušně jen když jsem opravdu nasraný, (a to zrovna jsem). Snažím udržet sebekontrolu, výsledek může působit upjatě.
     Nejsem žádná sluníčková loutka drahošovského typu. Ctím člověka, který opakovaně nasazoval život za vznik a později za svobodu Československa kdy životem zaplatil. Toť vše.

  • Kadlik napsal:

   Legionare ty jsem netahej ty jeli vlakem 2 roky trasu ktera se da za rok ujit pesky. A nebet jich tak v rusku nebyla obcanska valka. Ty jen plnili ulohu uzitecnejch idiotu krery pro rudy blokovali trans-sibirskou magistralu aby se belogvardejci nemohly presunout k moskve s dostatecnym poctem jednotek a rosekat jim prdel na cimpr campr.

  • paw napsal:

   To prvni souhlasi.
   Ale to dalsi vola aby vas taky UZBOJNICILI..To byste kvakal jinak..

  • Jarek* napsal:

   Jaký tata, takový syn, to si pamatujte. A ty svoje představy si můžete servírovat tak akorát nějakým přihlouplým skautíkům. Tady to asi neprojde.

  • zt napsal:

   Kloakine, tebe by taky konečně mohl žid a buzna Fenič zařadit do zdeGENu obřezaných degenerátů a parazitů.

  • Maroš napsal:

   klokin – pozri film Kazatel Kalašnikov na http://www.ulozto.net

  • Toník napsal:

   A vrah o morálce káže – občas si na Kryla vzpomenu

 2. proud napsal:

  Paní učitelka se ve 2. třídě ptá Alenky, co dělala o prázdninách. „Hrála jsem si na písku“. „Dobrá, když napíšeš na tabuli bez chyby písek, dostaneš koláč“. Alenka se soustředí, napíše PÍSEK a dostane krásnej, velkej, štavnatej, slaďoučkej koláč. „A co jsi dělal ty,Jozífku?“ ptá se dál učitelka. „Hrál jsem si na písku s Alenkou.“ „Výborně, když napíšeš na tabuli správně hra, dostaneš taky koláč.“ Jozífek třaslavým písmem napíše HRA, a už si i on pochutnává na velikým slaďoučkým koláči. „A co jsi dělal ty, Dežíku?“ „Chtěl jsem si hrát s Alenkou a Jozífkem, ale oni po mně házeli kamení.“ „To je tedy ošklivé. Ale nic si z toho nedělej. Když napíšeš na tabuli bez chyby: bezprecedentní donebevolající rasová diskriminace romské menšiny, dostaneš taky koláč.“

  • jan nowak napsal:

   .. hele proude – gdyž napíšeš bez chyby – ěšč..áá a ta-ky é.ů dé ůdé..
   Dostaneš ta-ky koláč.. a k tomu eště na Benžo !!

  • Maroš napsal:

   Ja si hrál s proudem – a od onehdá mi furt stojí poneváč…

   Učitelka: „Maroši! – k tabuli!“
   Maroš: „Suško – nemúžu – mám kraťasy!“
   Učietelka: „No a co – ja mám mini!“
   Maroš: „No právě – a mně z kratasú na ně kouká stoporený poneváč – a za to se stydím! – nepudu!“
   Učitelka: „Maroši – seš drzej! – okamžite se mnou do kabinetu!“… „Vy ostatní – řešte příklad 58 na stane 126..“

 3. proud napsal:

  Pracovní řád
  1. Práce musí být osvěžující, proto jakékoliv přepracování je trestné; kdo se v práci zapotí, bude okamžitě propuštěn.
  2. Počátek pracovní doby bude určen vedoucím, nesmí však být dříve než v 10 hodin dopoledne. Před započetím vlastní práce se podává svačina: obložené chlebíčky, chlazené víno, čaj, vše podle přání zaměstnanců.
  3. Minimální mzda zaměstnance činí 500 Kč na hodinu, mimo to celé zaopatření včetně piva a likérů (prvotřídních značek).
  4. Při práci je povoleno zpívat, začne-li někdo melodii, ostatní zaměstnanci ihned zanechají práce a zpívají společně.
  5. Polední přestávka je od 12:00 do 13:00 hodin. Soukromé pochůzky se v této době nepovolují. Zaměstnanec, který poruší polední přestávku, činí tak na vlastní nebezpečí a zkrácenou polední přestávku si musí úměrně prodloužit.
  6. Mezi 13. až 17. hodinou se podává káva a zákusky, přičemž povinností vedoucího je postarat se o vhodnou zábavu (karty, estrádní zábava, ženy apod.).
  7. Usne-li někdo při práci musí být zachován klid (ostatní zaměstnanci opustí ihned pracoviště a mají po zbytek dne volno).
  8. V 17:00 hodin je slavnostní ukončení pracovní doby, hraje hudba a vedoucí děkuje každému zaměstnanci osobně za vykonanou práci.
  9. Žení-li se (vdává) zaměstnanec, platí podnik útraty, včetně zábavy. Svatba se odbývá v bytě vedoucího podniku a podnik je po několik dnů uzavřen pro podnikové volno.
  10. Dovolená je dvakrát v roce: 8 týdnů v létě a 6 týdnů v zimě; je-li zaměstnanec mimo domov, postará se podnik o úklid v jeho bytě.
  11. Pro zaměstnané ženy je povinností podniku se postarat o vychovatelku a uklízečku pro každou domácnost (nesmí být ošklivá, neboť v době nepřítomnosti manželky musí být k ruce pánu domácnosti).
  12. Zdá-li se zaměstnanci v noci sen o práci a může-li se řádně prokázat, přináleží mu mzda jako za noční práci (popřípadě nastoupí-li další den do práce, přináleží mu též příplatek za přesčas).

 4. Petr C napsal:

  Ale, Proude snad nepracujete pro odbory? -))))))

 5. Nic než národ napsal:

  Zdejší oslavování komunistického režimu je odporné a hanebné. Nejste síla odporu, jen rudí vometáčci, kteři nedovedou oslovit.

  Skutečný odpor jsme my nacionalisté.

  V nás je síla. Oslovujeme lidi na /pol/u, organizujeme se internacionálně. Vybírali jsme peníze a snažili se zabránit dovozu Sorosovy revoluční třídy, a to jsme v počátcích. My trénujeme, učíme se zacházet se zbraněmi, ctíme rodinu, držíme slovo, jsme připraveni na boj, zatímco vy vypisujete svá rudá hovna a žijete prázdný život bez sebeobětování a bez heteorsexuální soulože.

  Každý rudý dostane po revoluci lístek na smrt.

  • proud napsal:

   :-))))))))))))))))))),mas dost,nejdriv si vytru prdel s tim listkem a pak s tebou :-)))))))))))))))))))

  • benmil napsal:

   Nevšiml jsem si, že by tady někdo oslavoval komunistický režim. Ale na druhou stranu se tady nikdo nesnaží hodit na komunistický režim všechnu špínu dneška.

   • proud napsal:

    Taky bych to tak nejak videl.

   • Petr C napsal:

    Tezko vysvetlovat. Nekdo proste za vsim vidi komunisty.

    • proud napsal:

     Typicky ovcansky premejsleni.Nevidi nic dobryho,nebo videt nechce,ale to spatny vesi kazdymu na nos na potkani,tesi me ze to vidis taky,i benmil a spousta jinejch.Chapu ze tovarnici a sedlaci s jejich detickama nebyli z kamonacu nadseny,ale nechapu ze si rikali „inteligence“,protoze meli a nechapali i ty ostatni veci,natoz lidi co se na ne predtim dreli.Na druhou stranu nechapu zase ty lidi,ze do toho dreni,hrbeni se a otroceni skocili zpatky,i kdyz nedobrovolne,at si o cinkani klicema rika kdo co chce,ale tu spinu,podvod a svinarnu si uvedomit meli.Jenze byli nauceny drzet hubu a krok,to se tezko odvyka.

     • proud napsal:

      On nas to nakonec uci kazdej,uz mistrem v praci pocinaje,jedno jakej je rezim.To jsou ty rozdily mezi ovcanama a obcanama,kdy je sef despota a o jeho prikazech se nediskutuje,nebo kdy je sef „normalni“,posadi si te a rekne ti at mu svuj postoj vysvetlis abyste zjistili kdo dela chybu a kde, a vyvarovali se ji.V tom je pak potazmo videt totiz i uspesnost firmy,bud ji sefove se svejma lidma zvednou,nebo ji svou pitomosti bez tech lidi,zahrabou.

  • Maroš napsal:

   „organizujeme se internacionálně“ plus heterosexuálne… No bol by som radšej – keď už sa organizujete internacionálne – tak radšej homosexuálne.

 6. jan nowak napsal:

  … Oude.. přísahám , že nekecám.. 2 měsíce prowokuju abych moch jít do Klietky , jo..

  Modlim se – bo sem AMATER , abych newyfás / Lofas /Grrznára , kurwa ,kutwa a kurea jako
  .. ww woni mi HO wylosujou do 1. kokola – píčíči jako OUDe.. myslíš , že to dám..
  .. já ne : /
  ps : lepí-ho-ho – pa-řeza sem nemoh na poporwe nafásnout.. wy kurwy .. ?
  To je nefér & nesportowní..

  ps : lístek stojí 1300,-
  2ps : za moncla to stó-ji..
  3ps : .. na já-já ho mít nebudu du : //

  Michala

  3ps

  • jan nowak napsal:

   .. 4 ps : HZvZS řikali.. že prej nemáme : Krteček & já , uprawowatt překlepy !!!

   • HVzV napsal:

    JAK MÁME PODPOROVAT PANA SOROSE, když každý malinkaty mocipan provozuje amatérsky mazací sorosovštinu a tak níči tu podporu nebot všichni jsou pak proti panu SOROSOVI,kterého máme rádi. Možná se ozve jako dáreček k vánocům i pan WIKINGER,nebot jeho el combatante Krtecek přejmenoval Desatero voliče na NÁRODNÍ PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ a to na pamět zdejšiho rekordu amaterského vygumování šedesáti sedmi přispěvků se slovy DO PRANICE..

 7. Deharse napsal:

  Nechápu smysl komentářů Prouda, které nemají nic společného s
  tématem. Na druhé straně chápu admina, že nemá čas a energii na blokaci těch do slova imbecilních příspěvků. Mašínové, hrdinové,
  kteří brutálně zavraždili sedm lidí v touze po svobodě. Chcete
  jim stavět lavičky a přejmenovávat ulice?

  • proud napsal:

   Budis ve me litost svym zpatecnictvim…..ale chapu,ze to nikdy nemuzes priznat ani sam sobe,nejsi na to jeste „dost daleko“ ;-).Jinak by te nezajimaly picoviny pro ktery by ses drzel tematu,drzewt se picovin povazuju za vlastni slabost a neuvedomelost.Naproti tomu u hodnotny veci bych se ho drzel,vidis snad nejakou,krome nic neresicich drbu a vecnyho vyzejvani do novy cirkve s tlustejma knihama KSB? ;-)

   • proud napsal:

    Hodnotnyho je jak safranu,totiz neceho co by formovalo novou budoucnost,misto toho se kazdej hrabe ve vykalech co zustavaj za nim se zrejmym pozitkem,pred sebe ani okem nemrkne………a jeste ma plnou tlamu kecu na ty,kdo se dopredu divat snazej!

   • proud napsal:

    Ps:….taky ti komunisti „ukradli“ kone a tkalcovskej stav,nebo kopyta na boty a dali to lidem? Nestacil sis za nich postavit dum?………Dobre ti tak! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Maroš napsal:

   Deharse – nie – chcú im postaviť MOHYLU z odpadu z uránových dolov!

 8. jan nowak napsal:

  Admine.. a už ee w žiwotě nedám žádnej Hejt.. od prýští- roku držim HLAD…
  .. hladowku !

  a nebodu chodit na NWOO !
  wwwrr….

  • HVzV napsal:

   El comandante,největši chyba v capitalismu je někoho poslat ke konkurenci.Z orbitu se smějí jak Sasin tak Krteček,kteří se objevili oba v diskuzi na obrovském webu,kde pan Sasin požaduje nejen záchranu našich peněz z rozpočtu ve forme NZP-viz NÁRODNÍ PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ,ale chce i pozemkovou reformu. ONO PANE KOMANDÝRE NOWAK TOTÍŽ TANEC TEPRVE ZAČINÁ,viz ta cenzura,která jasně přikazuje,že se de správným směrem. Ostatně je třeba se učit u pana HEJVLA,který taky založil nepolitickou chartu a jak za to je dnes oblíben,to nemá chybu,že ANO..

   • jan nowak napsal:

    El komandante.. poslal sem ti we wánočce pipilník – nesežrals HO ?

    • HVzV napsal:

     Okovy byly zpilnikovány a ihned jsme začali dávat kapky intelektuálům počinaje doktorem Válečníkem a konče docentkou Švihlíkovou kteři umí jen popisovat situaci ovčanů a nedokáži navrhovat žádná řešení v domnění,.že občané nikdy nepochopí,že za svobodu a mír musi ti trotli bojovat a nenechávat to na politické třidě Šmejdů,kterým je to u zadku.

     Kdoví proč zuřivě mlči k NÁRODNÍNU PROGRAMUOBČANŮ VOLIČŮ…

     • proud napsal:

      :-)))))))))))))))))))))))))……….a copak ze jsi navrhl ty,systemovy reseni,opet a zase,nejakej „program“ jako diktaturu? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Zlodeji kricej chytte zlodeje,jak uz je narodnim,cechackovskym zvykem!Tak zase zalez do toho svyho nej,nej,nejvetsiho webu o kterym slusny lidi ani nepremejslej a neztracej tady cas:-)))))))))))))))))))))))

      • HVzV napsal:

       Pane Proude,mate jako vždy pravdu,když prosazujete svůj neomarxismus s jeho diktaturou humanistů,která má přejít jak jste naplánoval v diktaturu islamistů.

       A TADY U NÁS V HVzV TA KOSA NARAZILA NA KÁMEN.

       • proud napsal:

        Tezko,protoze nevite nic,nerozumite taky nicemu,ale presto melete kraviny……

       • proud napsal:

        Paklize je prosazovani vule naroda narodem neomarxismus,ty pitomce,pak se k nemu hrde hlasim :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        • HVzV napsal:

         A drahý pane Proude
         už i denně pucujete kalcium,aby jste měl pevné kosti,jakmile přes váš tlustý břuch budou přejíždět ukradené nakladáky vracejících se samopalníků IS,
         že ANO náš malý lidový hrdino…

       • proud napsal:

        Kdyz se ztrapnujes uzivanim terminu kterejm nerozumis,vrat se zpatky do skoly,nebo lip,na strom a svuj ooobrnet is prizdisracema co ti naleteli si vem sebou,tady ses za kaspara :-)

        • jan nowak napsal:

         HzDS & proude..
         .. nemoh-li bys-te jít diskutowatt pod jinej článek ???
         Měl sem totiž 19. 12. otřes mozku aa ty moje komenty Zde..
         .. nic-moc : (
         Gdyž se na ně podiwám je mi špatně !

         ps : papadejte jinam wy 2 kkti : //

        • HVzV napsal:

         Je známo,že pan Proud neumí nic jiného,než BEZDŮVODNĚ napadat všechny kolem sebe a když se oni brání vypadá to jako by se s ním hádalí.
         Ten Proud je totiž od přirody nejchytřejši a nejen to, má proto narostlou prima hroši kůži a jeho president Trumpeta s CIC ho tu prý angažovali k provokacim takže patři a bude patřit k nábytku tohoto webu,tak ho NOWAK nechte.
         Vždyt z něho mame všichni už delši dobu radost.No ni…..

        • jan nowak napsal:

         Prásk.nu ti to sem.. bo jinde neni Misto : /
         .. Zwirže – widim to ta-ky tag .. ( • ) ( • )

         Z malý-HO prouda www welkej OUD !
         .. abych nezapoměl – gdyž-stu ne – byl Humr psal : že prej w Americe že
         že prej www wůbec ten De.bil ( Humr ) nebyl : ))

         ps : co dělaj mý 2 Milenky !?

        • jan nowak napsal:

         6ps : tag že.. ROBOTI , newim gdo z wwás nedawno psal , že nejdou spráwně řadit komenty ?
         .. i bez chlíwku to jde – stačí Myslet ROBOTI ! ! !
         Asi TO psal Benmil..

         A proto Wám wši-m přeju ta-ky bogatýho BAFometa & spoustu peňazí
         http://www.we fungl Nowym roce !

         ADMIN ~ je prima ~ : ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

         ps : proude pozdrawuj Haarpíka !

         děkuju M.

        • HVzV napsal:

         Náš světák Proud prodělal školení u CNN,kde lžou bez důkazů.
         Doktor Proud vidí na dálku,že nic tu nevíme užíváme termíny,kterým nerozumíme a jsme tady všichni blbci.
         Máme tu z něho fakt čurinu proto nesmí být vygumován nebot už guma je.

         NÁRODNÍ PROGRAM OVČANŮ VOLIČŮ má bod NP Nr.9.
         NE NEOMARXISMU a diktatuře humanistů a islamistů.
         Pokud se nám to podaři je k němu odkaz,který zkusime tady opakovaně dávat nebot je americký.

         https://youtu.be/k1RasXw7iko

        • HVzV napsal:

         Doufáme,že všichni ví,že pro češtinu je třeba zmáčknout dole cečko.

         Co se týče milenek a dalšich dobrodružství pana Wikingera,tak sdělujeme,že byl v ČR u bráchy jedné z jeho milenek a řvali jsme jak nám vypravoval,že při oslavách narozenin začal mluvit o politice a prý
         pronesl třeba tuto zábavnou větu.

         Pepiku tebe okradl Draghi z ECB o 1600¨korun a ty mu za to tleskáš a tvrdíš,že Slováci jsou dále než Češi, protože mají měnu otroků euro.
         Řekni nám tu kdy se zbaviš těch 800 stovek eur,aby ti mohli natisknout dalšich 60 myriard měsičně.
         No pilo se na těch narozeninách o dušu a všichni se divili,jak to může ten Wikinger vydržet se dvěma ženskýmí,když většina obyvatel to vydržet nemůže s jednou ATD,ATD.
         Urval s tím nákladem i řemen z dynama a shořela mu palubní deska nebot mu neukazuje ani teplotu ani olej.
         Bylo toho více a jak to líčil nemohli jsme už ke konci ani smolit smíchem.

        • proud napsal:

         Nauc se mluvit za sebe,protoze ty skutecne blbec jsi!Tedy „….a jsem tady blbec.“ A to jsem mirnej a jeste ti hodne fandim,asi ze budou ty svatky,coz neni zaruka,tak na to nehres:-)))))))))))))))))))))))

        • HVzV napsal:

         Pane Proude nemohu mluvit jen za sebe,postupně se rozrůstáme v Hnutí a to nejen malých zvířat.
         Přispívá k tomu totíž cenzura,která je základem naši budouci NESMRTELNOSTI…

         Ještě si s námi užijete než se staneme hlavními světlonoši pravdy,kdy nebožtík Hejvl,od kterého odzíráme se bude točit v hrobě jako vrtule.

 9. jan nowak napsal:

  5 ps : .. dostal sem to-tiž zákaz..
  … wod mat-ky : (

  tag to sorry babo- jago..

 10. Matt napsal:

  Soudruzi dostali ochutnat vlastní medicínu

  • proud napsal:

   Ono uz by to hlavne chtelo udelat si poradek v terminech :-))).Co je pro nekoho soudruh,je pro jinyho nekdo uplne jinej.To byl priklad.Na bordel v terminech tady narazim neustale a ve vsem moznym.To me pak dalsi takovej co chce chodit s listkama akorat dobre pobavi,kdyz ani treba nevi v cem vlastne vyrostl a v cem zije,co z toho nechal udelat a haze svou vinu na vsechny kolem a am si hraje na muzikanta :-)))))

 11. proud napsal:

  Ale je pekny sledovat jak se slavne dostali k moci kriminalnici castecnou anarchii a kdyz si nakradli,vracej zpatky ono drivejsi oklestovani zakazama,pomalu ale jiste je uz zpatky skoro vsechno,opozdilci mdlyho rozumu ovsem porad jeste vyrvavaji jak byl onen minulej rezim krivej a cvachtaji si v tomhle netusic,ze oproti minulymu rezimu jim v tomhle po navratu zakazu zbyde uz uplny hovno,copak maji za svy dane dnes a co meli kdysi a jakze jsou dnesni dane vysoky a pro koho a jaky byly tenkrat pro vsechny? ;-) :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   ….a to je jen tak co me honem bez ladu a skladu napadlo,popremejslet,bylo by to nejspis mnohem horsi,ale skoda energie a casu,budoucnost je dulezitejsi.

 12. benmil napsal:

  Benmil přeje všem hezké Vánoce

  http://www13.zippyshare.com/v/MXyqxq57/file.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!