SOTT Proměny Země – listopad 2017: extrémní počasí, planetární změny, bolidy

popocatepetl2

Tento listopad prolomil mnoho rekordů; od bolidů, po záplavy a mimosezónní sněžení na obou polokoulích naší planety. Po neobvykle silné sluneční erupci třídy X a neobvyklé sluneční aktivitě během září, která možná souvisí s řadou silných zemětřesení nad M7.0 v Nové Kaledonii a Mexiku, tento měsíc byl poznamenán třemi zemětřeseními v Iráku / Íránu, Chile a Jižní Koreji, kde způsobily rozsáhlé škody. Mezitím se zdá, že sopečná činnost dosáhla sezónního vrcholu (ano, již brzy budeme muset začít mluvit o ,sopečné sezóněʻ!). Tyto stále častější geologické jevy, spolu s oficiálními prognózami nárůstu výskytu zemětřesení v roce 2018 v důsledku zpomalení rotace země, zanechaly u postižených osob pocity strachu.

Během minulého měsíce byly Portugalsko a Španělsko také zasaženy suchem, zatímco obrovské množství vody padalo v Jižní Americe, Austrálii a ve většině oblastí Asie. To vše v době, kdy meteorologové zjišťují, že potřebují používat termín ,atmosférické jevyʻ, protože slovo déšť již nestačí.

Trumpetové zvuky a znamení na obloze byly v minulosti považovány za předzvěst období změn, od oblastí společenských a politických, až po významné vesmírné události. Takže si lidičky zapněte bezpečnostní pásy, protože se zdá, že to bude divoká jízda.
3 Komentářů k SOTT Proměny Země – listopad 2017: extrémní počasí, planetární změny, bolidy

 1. Rudolf napsal:

  Coooožeee?! Pásy bychom neměli zapínat, ale naopak odepnout. Pak by bylo dobré se zvednout ze sedaček a utrhat hlavy všem, kteří v tomhle envirokšeftu a bubububyznysu jedou. Více jak sto tisíc hajzlíků na celé zeměkouli to nebude a tak by to mělo být do 24 hodin hotovo. Pak bude zase klid a nwoo může zavřít na chvíli krám. ….než přijdou další hajzlové.

  Omlouvám se za výrazivo, ale v některých případech čeština nemá dost vhodných slov.

  • proud napsal:

   Neboj,ono to vypada,ze se opravdu snazej lidstvo hodne nasrat a zacina se jim to darit,ac je to k nevire,az to bouchne,bude nadlouho pokoj a plny kandelabry :-)

 2. benmil napsal:

  Benmil přeje všem hezké Vánoce

  http://www13.zippyshare.com/v/MXyqxq57/file.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!