Jiná Ukrajina – 29.11.2017 /VIDEO

jinaukrajina

2 hodinový záznam z diskuze O současné a možné i budoucí Ukrajině Novotného Lávka v Praze / 29. 11. 2017. Organizátor / Zdeněk Kratochvíl. Účinkují: Hynek Kmoníček / velvyslanec ČR v USA, Jaroslav Bašta / bývalý velvyslanec ČR na Ukrajině a v Rusku, Stanislav Novotný / bývalý policejní prezident, Jurij Dumanskij / hnutí Inšije, Alexandr Čopa / hnutí Inšije
2 Komentářů k Jiná Ukrajina – 29.11.2017 /VIDEO

 1. Rocco napsal:

  Doplňuji, že podmínkou úvěrů od MMF jsou vždy „neoliberální reformy“ a „privatizace státních podniků“. Přece jim Západ nedělal oranžovou revoluci zadarmo.
  Ale Porošenko se nějak cuká, už mu to došlo!

 2. Rocco napsal:

  POLÁCI VZTYČILI V TORUNI 15-METROVÝ POMNÍK TZV. VOLYŇSKÉHO MASAKRU S OBŘÍM KŘÍŽEM A VIDLEMI A NA NICH NAPÍCHNUTÉ DÍTĚ.
  Volyňský masakr je označení pro masové vraždy (etnické čistky) páchané v období od února 1943 do února 1944 ukrajinskými nacionalisty UPA (banderovci). Jejich obětmi byli Poláci, Rusové, Židé, Volynští Češi. Ukrajinští nacionalisté obklíčili polské nebo české vesnice a vraždili. Zabili každého – ženy, starce, děti, kojence. Oběti zastřelili, ubíjeli holemi, vidlemi, rozsekali sekyrami.

  FOTO A VIDEO POMNÍKU
  https://politikus.ru/events/102950-v-polshe-uvekovechat-zverstva-upa-15-metrovym-pamyatnikom-s-rebenkom-na-vilah.html

  Toruň se nachází v severním Polsku, je jedním z nejstarších polských měst a rodištěm Koperníka.
  Bandera žil od roku 1946 v exilu v Mnichově, kde se nadále politicky angažoval. 15. října 1959 jej ve vchodu jeho domu v Kreittmayrstraße zavraždil agent KGB Bohdan Stašinskyj pomocí kyanidu, jímž byl Bandera zasažen do obličeje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!