Přehled zpráv – RusVesna – 27.12.2017

sibirskaya_yazva_probirkaStředa, 27.12.2017 – ráno a dopoledne:

1; Jižní Korea je vyděšená. U uprchlíka z KLDR nalezli imunitu proti sněti slezinné zvané též „sibiřský vřed“ neboli antrax (Bacillus anthracis). Jméno bývalého Severokorejce se nezveřejňuje. Může to znamenat, že Pchjongjang má k dispozici původce antraxu, který tamní režim může využít jako biologickou zbraň.

2; Ruští diplomaté varovali Západ, že by neměl opakovat Napoleonovu chybu. V úterý se na stránkách diplomatické mise na Twitteru objevila zpráva věnovaná 205. výročí vyhnání Napoleonových vojsk z Ruska.

3; Americká města zažalovala Pentagon. Tři velká města USA – New York, San Francisco a Filadelfie zažalovala ministerstvo obrany u federálního soudu státu Virginia v souvislosti s tím, že mnoho vojáků, kterým bylo zakázáno držet zbraň, nebylo zapsáno do systému prověrek FBI, což například umožnilo bývalému členovi ozbrojených sil koupit si výkonnou pušku a 5. listopadu zavraždit 26 lidí v texaském kostele.

4; Nikam neodcházíme. Plavidla ruské vojenské námořní flotily se budou trvale nacházet ve Středozemí. Uskupení ruské vojenské flotily se bude na trvalé bázi ve východní části Středozemního moře nacházet i po skončení syrské operace.

5; „Kijevstar“ bude sledovat pohyb Ukrajinců i cizinců na příkaz vlády. Získaná data budou úředníky údajně využita pro rozvoj turistického ruchu.

6; Člověk odjede a ztratí se navždy. Novinářka našla v USA 121 lidí, kteří se v Rusku a státech SNS beze stopy ztratili. 89 z nich bylo mrtvých.

7; Zlomili jsme hřbet úderným silám terorismu, říká náčelník Generálního štábu o podrobnostech operace v Sýrii. Porážka ozbrojených formací teroristů v Sýrii se stala jedním z hlavních vojenských výsledků končícího roku.

8; USA a Kanada otevírají Pandořinu skříňku. Ruské ministerstvo zahraničí ostře odsuzuje Washington a Ottavu. Svými rozhodnutími Washington a Ottawa záměrně zatahují do konfliktu představitele jiných států.

9; Ukrajina získá Javeliny. Má to své plusy a minusy. Ignorovat tento fakt nelze, ale není potřeba se toho příliš bát. Stejně jako u bezvízového styku je možné událost komentovat slovy: Splnil se sen idiota. Na život prostého Ukrajince nemá ani jedno z toho sebemenší vliv.

10; Ukrajina funguje jako prostředník mezi USA a teroristy v Sýrii. Syrští vojáci opakovaně nalézali v obcích osvobozených od teroristů ukrajinské vlajky.

11; Co může očekávat příslušníky americké námořní pěchoty v Rusku? Americká námořní pěchota se chystá na eventuální válku s Ruskem. Minulý týden připustil generál Robert Neller možnost otevřeného konfliktu s Ruskem. Za nejpravděpodobnější směry útoku potenciálního útočníka experti považují Murmanskou oblast, Krym nebo Přímoří. Později oficiální představitel Pentagonu Eric Dent pro Washington Post generálova slova relativizoval tím, že Neller tímto způsobem jen chtěl „motivovat vojáky“.

12; USA obkličují Rusko a Čínu a přibližují tak jadernou válku. Ve vojensko-kosmické akademii informovali o hrozbách protiraketové obrany.

13; Ukrajina: Rok nesplněných očekávání. Na ukrajinské politické frontě opět žádná pozitivní změna. Ukrajina s vypětím všech sil přežívá v euromajdanem nastaveném paradigmatu permanentní krize a občanské války.

14; Rusové nejsou problém,říkají Angličané o ruské fregatě u britských břehů. Anglická fregata prováděla sledování ruského plavidla po dobu tří dnů.

15; Naftogaz zveřejnil výhody nákupu plynu v Rusku po rozhodnutí Stockholmského soudu. Ukrajina získala možnost kupovat ruský plyn za tržní cenu bez přirážek za transport.

16; Uzavřené nebe. Rusko zrcadlově odpoví na zákaz létat nad Aljaškou. Příprava omezení letů nad územím USA je odpovědí na zpřísnění pravidel letů nad Kaliningradem.

17; Rusko vypustilo z Bajkonuru na oběžnou dráhu první družici Angoly. Družice AngoSat bude zajišťovat vysílání ve frekvenčních pásmech C a Ku na území Angoly a celé zbylé Afriky.

18; Ruského specialistu na kryptoměny unesli v Kyjevě. Neznámí pachatelé v kuklách jej nacpali do automobilu na „Banderově prospektu“ a odvezli neznámým směrem.

19; Ukrajinci nepodpořili ani jednu z reforem navržených vládou, vyplývá z průzkumu. V říjnu 2017 nedosáhla ani jedna ze šesti reforem navržených vládou a prezidentem podporu vyšší než 25%.

20; Systémy S-400 se nakupují za rubly mimo vliv USA, píše turecký tisk. Vysvětluje to tím, že USA sledují dolarové převody přes systém SWIFT, a pokud by chtěly, mohou dělat problémy.

21; Na Sibiři taxikář svým autem zastavil autobus, který za sebou táhl dítě skřípnuté do dveří. Dítě z místa události odvezli do nemocnice s poraněním předloktí, ale vše mohlo dopadnout daleko hůř.

22; Bitcoin poskočil o 12% po nedávném silném propadu. Světově nejpopulárnější kryptoměna vzrostla po hlubokém propadu minulý týden o 12%.

23; V Luganské republice dopravili ukrajinské zajatce k místu uskutečnění výměny. Všichni váleční zajatci držení na území Luganské republiky jsou ochotni účastnit se procedury výměny zajatců.

24; Američan ve vzteku rozbil bankomat, který mu vydal příliš mnoho peněz. Muž vysvětlil, že v ten den spěchal do práce a ztratil nad svým počínáním kontrolu.

25; Jak v EU „vítají“ gastarbeitery z Ukrajiny. Policie registruje četné případy útoků nacionalistů na pracovní migranty přijíždějící do Evropy z Ukrajiny. Podle informací ukrajinského Fondu humanitárních strategií se může v Evropě nelegálně na práci nacházet až deset milionů Ukrajinců. České Radio Praha informuje, že místní úřady musely za poslední měsíce několikanásobně zvýšit kvóty na přijímání ukrajinských migrantů, což hrozí kolapsem pracovního trhu v zemi.

26; Vrátím se do ukrajinské armády, říká otevřeně zajatý ukrajinský voják přichystaný na výměnu zajatců. Nacházeli jsme se na bojové pozici – nejsme žádní vrahové, myslí si zajatý ukrajinský voják.

27; Ruští vědci našli v Kazachstánu velmi dobře zachovalou lebku ukrajinského jednorožce. Dosud se myslelo, že poslední zástupci Elasmotherium sibiricum vymřeli před zhruba 350 tisíci let.

28; V Německu ve městě Duisburg narazila výletní loď Swiss Crystal do dálničního mostu. Jsou desítky zraněných, z toho pět těžce. Plavidlo má těžce poškozenou příď. Loď musela být od mostu odtažena.

29; V továrně v Moskvě zahájil bývalý majitel střelbu. Jeden mrtvý, několik zraněných. Policie uzavřela okolí události a pokouší se navázat kontakt s pachatelem.

30; Mikrobus z Finska prorazil ruskou hranici. V důsledku události byl zraněn pracovník celnice. Poté zločinci vozidlo opustili a zmizeli na ruském území.

31; Kyjev poslal kolony se zajatci na výměnu. V autobusech se nachází 306 občanů Doněcké a Luganské republiky, kteří byli dlouhou dobu zadržováni ukrajinskou stranou.

32; Ukrajinská armáda si znovu udělala pořádnou ostudu. Tiskové centrum štábu ATO předložilo další „důkazy“ ostřelování pozic ukrajinské armády doněckými vojáky. Byly ukázány čerstvé krátery poblíž pozic ukrajinské armády, které měly být údajně stopami po explozích min vystřelených z území Doněcké republiky. Při bližším zkoumání vyšel najevo evidentní podvrh a lež ukrajinské strany. Na videu jsou vidět kroužky z pojistek roznětky časované výbušniny VZD-M1, což dokazuje, že krátery byly přímo na místě pečlivě vyrobeny samotnými ukrajinskými vojáky.

33; Do budovy továrny v Moskvě, kde došlo ke střelbě, vstoupili pracovníci specnazu a hledají střelce. Uvnitř se nachází speciální jednotka. Do budovy vstoupili i pracovníci Ruské gardy a policie.

34; Ministerstvo financí omezí investování kryptoměny sumou 1 miliardy rublů. Ministerstvo financí připravilo pravidla nabídky žetonů. V návrhu zákona jsou obsaženy první podrobnosti z budoucího regulačního systému ICO (Initial Coin Offering).

35; U Kyjeva došlo na střeše skříňového náklaďáku k boji „na život a na smrt“ mezi člověkem a prasetem. Praseti se podařilo osvobodit, seskočit se střechy a utéci.

36; Putin odevzdal dokumenty Ústřední volební komisi. Připomeňme, že Vladimir Putin jde do ruských prezidentských voleb samostatně.

37; Ukrajinci postavili 70% staveb v Moskevské oblasti, říká Moskal. Gubernátor Zakarpatska je přesvědčen, že gastarbeiteři, kteří jezdí za výdělkem do Ruské federace, nemají proruské názory.

 

Středa, 27.12.2017 – odpoledne a večer:

1; Ukrajinské ministerstvo zahraničí zaměstnalo kocoura. Prý má ochránit zemi od „ruských krys“. Pojmenovali ho – podle všeho dost nevhodně: Ambassador (Velvyslanec).

2; V Kyjevě kradou novoroční stromky přímo z parků. V ukrajinském hlavním městě se rozmohl přímo hon na jehličnaté stromky.

3; V Donbasu proběhla výměna zajatců. Původně byla výměna naplánována na 12:00 moskevského času, začala ale s několikahodinovým zpožděním.

4; Dodon požádal Gazprom o slevu na plyn pro Moldávii ve výši 10 až 15%.

5; Ukrajina mohla Krym vybojovat i se dvěma tanky, vyjádřil se šéf ukrajinské námořní flotily. Vorončenko dodal, že specnaz Ukrajiny byl připraven k akci na odblokování budov okupovaných na Krymu.

6; Ukrajina testuje biometrickou kontrolu na hranicích s Ruskem. Od 27. prosince začala fungovat ve zkušebním provozu na dvou hraničních přechodech biometrická kontrola. Od 1. ledna ji slibují zavést všude.

7; Kalendář s Putinem se stal hitem prodejů v Japonsku. Stejně jako před rokem se kalendáře s ruským prezidentem staly v Zemi vycházejícího slunce bestsellerem.

8; Střelec z moskevské továrny stále uniká. Ve městě byla vyhlášena akce „Siréna“.

9; Turecko odmítá do budoucna Sýrii s Asadem. Ankara se nadále vyslovuje pro odchod prezidenta Bašára Asada z funkce.

10; Luganská republika a Ukrajina dokončily výměnu zajatců. Ze 75 lidí ohlášených Luganské republice v ukrajinských seznamech dva lidé údajně na linii dotyku odmítli návrat do Republiky.

11; Zacharova odpověděla na prohlášení o kocourovi bojujícím na ukrajinském ministerstvu zahraničí s „ruskými krysami“. Když krysy nestihnou opustit potápějící se loď, může se kocour ještě hodit. Možná pro vás bude nějaký kocour poslední nadějí na záchranu ve sféře bezpečnosti a ve sféře hospodářství.

12; Facebook odůvodnil blokování Kadyrovových účtů tím, že se tato osoba dostala na americký sankční seznam.

13; Opilý velitel ukrajinské armády surově zbil svého podřízeného. Velení ozbrojených sil Ukrajiny projevuje extrémně pohrdavý postoj ke svým podřízeným.

14; Ukrajinská armáda i v době výměny zajatců ostřelovala předměstí Gorlovky. Ukrajinští vojáci zahájili palbu na obec Dolomitnoje nacházející se na okraji Gorlovky.

15; Ukrajina předala Doněcké republice 237 z 306 zajatců. Ostatní buď odmítli nebo byli propuštěni, říká Viktor Medvedčuk.

16; Ve Státní dumě se domnívají, že reakce Západu na odmítnutí Navalného kandidatury byla předem připravená. Reakce evropských zemi i USA na odmítnutí Navalného pro volby prezidenta Ruska je pravděpodobně jen jedna velká provokace.

17; Státní department žádá Rusko, aby vrátilo vojáky na Donbas. Návrat ruských důstojníků do Společného centra pro kontrolu a koordinaci příměří (SCKK) požadovali už dříve i nejvyšší představitelé zemí Normandské čtyřky – Německa a Francie.

18; V petrohradském obchodu došlo k výbuchu. V obchodě „Perekrjostok“ (Křižovatka) v Petrohradě došlo k výbuchu, při kterém bylo zraněno deset lidí. Čtyři odvezly sanitky. Jeden z nich se nachází ve vážném stavu. Na místě zasahuje 50 pracovníků ministerstva pro mimořádné situace, pyrotechnici a policie.

19; Ukrajina proměnila výměnu zajatců v odporný hnus. Na tom, že se dnešní výměna mezi Ukrajinou a republikami Donbasu vůbec uskutečnila, nemá oficiální Kyjev absolutně žádnou zásluhu. Veškerou práci ve skutečnosti odvedli zástupci Ruské federace. Tyto otázky telefonicky řešil i prezident Putin a patriarcha Kyrill.

20; „Pancir“ odrazil raketový útok na základnu ruského letectva v Sýrii. Ruské síly protivzdušné obrany na vojenském letišti Hemimim dnes odrazily raketový útok ozbrojenců.

21; Byla zveřejněna předběžná příčina výbuchu v Petrohradě. Informovali o tom v tiskové službě Vyšetřovacího výboru Ruské federace. Příčinou bylo výbušné zařízení napěchované kovovými součástmi pro zvýšení efektu.

22; Zacharčenko oznámil, jak by bylo možné oživit Minské dohody. Podle jeho slov Doněcká republiky Minské dohody dodržuje a Kyjev je může dodržovat nebo nemusí. Oni příměří k ničemu nepotřebují. Pro Ukrajinu je Minsk kostí v krku. Avakov prohlásil, že Minské dohody jsou vyčerpané a že je potřeba podepsat dohody nové.

23; V ekonomice Doněcké republiky dojde v roce 2018 k velkému skoku. Oznámil to Alexandr Zacharčenko v televizním pořadu „Otevřený rozhovor“.

24; Ukrajinské ministerstvo obrany spočetlo ztráty v Donbasu za rok 2017. Od počátku roku do 18. prosince bylo napočítáno 191 osob, které buď zahynuly, beze stopy zmizely nebo byly zajaty. Zraněno bylo 174 lidí. Čísla se ale každý den mění.

25; Hrdina Donbasu. Byl propuštěn „děda partyzán“, který odpálil kontrolní stanoviště ukrajinské armády sklenici medu. Loni byl pětašedesátiletý Nikolaj Ruban odsouzen k patnácti letům vězení s konfiskací majetku.

26; Ruské banky skupují dolary na burze. Banky se připravují na dlouhé svátky a vytvářejí si zásoby dolarové likvidity.

27; Nezastaví se před ničím. Ukrajinská armáda ostřelovala raketami rezervaci UNESCO (Černomořská biosférická rezervace). Tento postup je záměrným poškozováním přírodní rezervace z ukrajinské strany. Oznámil to dobročinný fond „Ekologie-Právo-Člověk“.

28; Rusko může požádat USA, aby nedodávaly Kyjevu zbraně, říká senátor. Ruský senátor Alexej Puškov považuje za vhodné navrhnout USA zrušení dodávek zbraní Kyjevu.

29; Kanada slibuje rozšíření vojenské pomoci Ukrajině. Vláda Kanady hledá způsoby rozšíření své vojenské pomoci Ukrajině, prohlásil kanadský ministr obrany Harjit Sajjan.

30; Pozvání Saakašviliho na funkcí gubernátora Oděské oblasti bylo chybou, říká vicepremiérka Ukrajiny pro otázky evropské a euroatlantické integrace Ivanna Klympush-Tsintsadze v článku pro Washington Post.

Zdroj: http://rusvesna.su/news/
39 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna – 27.12.2017

 1. proud napsal:

  „3; Americká města zažalovala Pentagon.“…………spornej bod,je to podobny jako bych dodaval vojaky ke zdrogovani a nauceni zabijet a pak se rozciloval ze jsou skutecne pod drogama a fakt zabijej.(nic jinyho mimochodem politika ani nedela,ve vsech sferach)Naucili jsme se brat valku jako kdyz „zereme chleba“,vrazdici vojak je v poradku,kyz nevrazdi svy,ale kriminalni vrah uz v poradku neni,oba delaji totez,jen panicek je jinej.Valka by mela bejt postavena mimo zakon!Neni legalni ani ze zakona,ani moralne.Na jedny strane nasili potirame,to relativne „mali nasili“,na druhy strane ho legalizujeme,to velky.A prece si dal troufame se nazejvat clovekem rozumnym,hned dvakrat……….

  • proud napsal:

   Docela by me zajimalo,jak by volili v takovejch pripadech lidi(nikoliv ovcani),kdyby jim radil odbornej management a volili referendama,mam ten pocit,ze to by byl konec valek jednou provzdy.

  • Petr C napsal:

   Proude vsak to vite sam. Policie chyta jen male kriminalniky. Ti veci jim vladnou. Tem referendum moc neverte. Tisic lidi, tisic nazoru. A jak sam pisete-lidi nejsou pripraveni. A ja jeste dodam ze nikdy nebudou.

   • proud napsal:

    Vidis to jinak i kdyz castecne spravne.Jiste,kdyz ty neco provedes a napachas skodu malyho meritka,vyfasujes mnohem vetsi palku nez prachac,kterej se z toho stejnyho,ale ve velkym meritku,nejspis dostane dokonce bez trestu,nebo s trestem vyslovene smesnym.Tisic lidi a tisic nazoru je v poradku a s referendem se to nebije.Protoze zapominas za jakejch podminek ma referendum skutecne smysl,tedy referendum obcanu,nikoliv ovcanu a referendum nalezite pouceny spolecnosti,nikoliv tupyho stada.Navic zapominas ze kazdy referendum jde po urcity konkretni veci,takze tisic nazoru vlastne ani nepada v uvahu,pouhy ano-ne.Referendum ve spojeni s lidma co vedi,i s pomoci onech odbornejch,nikoliv politickejch,nebo lobbystickejch zajmu,ma tu obrovskou vyhodu,ze rozhodne ona prava,skutecna vetsina vsech zucastnenejch,nikoliv stran co si pak pekne za bukem dosazujou a uplacej se.A dalsi vyhodou je ono pestovani ony osobni zodpovednosti za to co si zvolim,nepujde to uz na nikoho hazet a hrat si na muzikanta,nebo nezucastnenyho nevinnyho…….

 2. Petr C napsal:

  Referendum jde po nejaky konkretni veci. To jo, jenze vesina lidi jedna impuzivne a za svoje omyly nechce nest nasledky. Samozdrejme ze jsem pro, jenze pokud jdou zvalsovat volby, proc by to neslo u referenda? Podle mne pokud se lide nesjednoti a nevytvori nejakou stranu ktera bude jejich zajmy, pujde vse ve stejnych kolejich. Bohuzel lide porad doufaji ze to za ne vyresi nekdo jiny. Vetsine vyhovuje dnesni stav. Nepremysleji do vzdalenejsi budoucnosti. Odrobotuji si to svoje, naji se plastikoveho jidla a usednou na gauc. Decka jim vychove stat a v tom duchode snad nejak doziji, pokud se ho doziji. Takze volit jen toho kdo nam naslibuje nejvic.
  Obavam se po referendu o vystoupeni z unie, by behem chvile prislo referendum pro znovu vstoupeni do unie.

  • proud napsal:

   Chyba,strany a volby jsou tou nezmanipulovatelnejsi veci ktera vubec je,obzvlast takzvany tajny,kdy leva ruka nevi co dela prava,proc myslis ze se to papalasum tak libi a delaj kolem toho takovej joohoo povyk ?:-)))))))))))))).Ovsem pruhledny referendum,kde se kazdej ke svy volbe hlasi uz tak lehce manipulovat nejde,taky neni zadnej sef kterej by to eventualne bud vyuzil,nebo odsral:-))))

  • proud napsal:

   Sliby chyby,proc by neco sliboval,kdyz si to stejne udelame po nasem? ;-)

  • proud napsal:

   K cemu nam jsou lhari,at uz odjakziva umyslny,nebo po zvoleni zmanipulovany? Nepotrebujeme je,jediny co potrebujeme a co budem taky my,jsou ti kdo si to co si zvolej taky uvedou do praxe.;-).Zatim na tom zpusobu nejak nenachazim slabinu ;-) :-)))))

   • Petr C napsal:

    Ano proude, vime co nepotrebujeme, vime co potrebujeme. Jenze nic nedelame pro to abychom k tomu dospeli (pisi za vetsinu). Tak to bylo a pokud se lide nezmeni, pravdepodobne zustane.

    • proud napsal:

     Vsak taky na ty zmene makame,ale to uz si musi kazdej priznat sam za sebe,jestli skutecne ano,nebo jestli se chodi jen vyplakavat……..

     • proud napsal:

      Ovsem makat na necem,nebo neco jen rozoravat,provokovat a kurvit,to jsou dva pary bot!!!

     • Petr C napsal:

      Vy makate na zmene? Spis se tady jen tak vybavujeme. Makani vypada jinak. Mozna se mylim a vy makate. Tak hodte do placu svoje uspechy. Schvalne nam nekdo sebral ? Asi to bylo v nas ze jsme si nechali neco sebrat.
      No prave ze ty veci nejsou zadne zazraky, takze pokud si neco nevybojujeme nebudeme mit nic.

  • HVzV napsal:

   Všichni jste viděli jak dopadlo referendum ve Španělsku a jaké má pokračováni ve volbách.

   Jsme tu zvědavi Petře C,zda se dokážete ve svých přispěvcích účastnit i opravdové DISKUZE o bodech NÁRODNÍHO PROGRAMU občanů voličů,zejména bodu NP NR.2.který představuje NOVOU PŘIMOU DEMOKRACII,která může probíhat permanentně a HNED ted,každý den,což představuje hrůzný sen pro politickou třidu Šmejdů a proto se této NAŠI občanské Nové přimé demokracii , brání zoufale nejen cenzurou, což ukazuje,že naše Hnutí jde správným směrem!

   POLITICKÉ STRANY ŠMEJDŮ BUDOU DÁLE MIZET,ALE OBČAN JAK VIDÍTE VŠICHNI PŘEŽIL NEJEN KOMUNISMUS, ALE PŘEŽIJE I DNEŠNÍ MALÉ A VELKÉ MOCIPÁNY,KTEŘI HO OŠKUBÁVAJÍ DO NAHA A ON JE K TOMU VOLÍ!

   Kdo z vás si myslí,že ne ,at to tady napíše a zdůvodní proč.

  • HVzV napsal:

   Všichni jste viděli jak dopadlo referendum ve Španělsku a jaké má pokračováni ve volbách.

   Jsme tu zvědavi Petře C,zda se dokážete ve svých přispěvcích účastnit i opravdové DISKUZE o bodech NÁRODNÍHO PROGRAMU občanů voličů,zejména bodu NP NR.2.který představuje NOVOU PŘIMOU DEMOKRACII,která může probíhat permanentně a HNED ted,každý den,což představuje hrůzný sen pro politickou třidu Šmejdů a proto se této NAŠI občanské Nové přimé demokracii , brání zoufale nejen cenzurou, což ukazuje,že naše Hnutí jde správným směrem!

   POLITICKÉ STRANY ŠMEJDŮ BUDOU DÁLE MIZET,ALE OBČAN JAK VIDÍTE VŠICHNI PŘEŽIL NEJEN KOMUNISMUS, ALE PŘEŽIJE I DNEŠNÍ MALÉ A VELKÉ MOCIPÁNY,KTEŘI HO OŠKUBÁVAJÍ DO NAHA A ON JE K TOMU VOLÍ!

   Kdo z vás si myslí,že ne ,at to tady napíše a zdůvodní proč.

   • jan nowak napsal:

    Proč TO píčeš 2 x Krte.. ??
    .. gdy-by sis wzal swý dwě Štětky a šel psát na Wáclawák , tag se nedoplatíš.
    Akce wápno za Miriardu a ňáký drobný ..

    • HVzV napsal:

     Krtecek tu ještě není,
     web to dvakrát tiskne sám od SEBE A NEMÁME TU NA TO ŽÁDNÝ VLIV.
     Asi to je proto,aby každý viděl,už ted dvojmo a ne až večer.
     A pan WIKINGER vzkazuje,že na Wecelplatz půjdou brzy ti co mají čtyři manželky a budou tam kobyle čist novou arabskou doktrinu zabijeme vás bando husitů všechny ,tak žádná křeč NOWAK!

    • HVzV napsal:

     Co se týče nám kradených myriard máme lepši nápad.

     Starejme se o naše peníze viz NP Nr.4.
     Je jich dost v NZP, který vzpláceli všem i blbí komunisti a dnešní kedlubny si ho nejen davají dál krást,ale pozor

     ONI HO UŽ VŮBEC NECHTĚJÍ.A O TOM TO JE!

     My sjednocení buřiči-vždyt chceme jen to co oni,tj NAŠË PENÍZE ,tu za to nemůžem,že před sebou OVČANI tlačili doposud jen samé nuly a neuráči hnout ani brkem!

     Sami sebe nezradime a v přistích volbách zvítězime
     NEBO TAKY NE,že ANO?

    • HVzV napsal:

     Štětička,štětička Štěpáne,

     co to neseš ve džbáně,

     a já nesu pobědu,upadl jsem na ledu,

     psi se na mě sběhli POBĚDU mi snědli!

   • Petr C napsal:

    Pane HVzV ja nepisi nikdy konkretne o Cesku. Vetsinou se jedna o celkove deni celosvetove. Ten bordel co je neni bohuzel vysada jen Ceske republiky, ale celeho sveta. Je naivni si myslet ze nejakym novym volebnim systemem zmnenite chod statu v prospech lidi. Da se rici ze cely svet je omotan chapadly jedne velke chobotnice. A ta urcuje co Vam dovoli a co ne. Tak samo je to u nas. To ze se snazite neco udelat je chvaly hodne, jenze pokud se neproberou lide z okolnich statu a svetadilu budete porad v sevreni teto chobotnice. Nekdy povoli a vzapeti priskrti. Takze ja se tech Vasich diskuzi zucastnovat neminim nemam na to chut ani vedomosti.Plest se do voleb muzu tady, ale ne v Cechach. Vystacim si tady s Proudem. Mi se jedna o to aby jste vedeli ze nejenom Cechy a Evropa se topi ve srackach. Takze Vam preji hodne uspechu v Novem roce a ahoj.

    • HVzV napsal:

     DEKUJEME PANU PETROVI C ZA UPŘIMNOU ODPOVĚD.

     Pan PROUD i nám dělá starosti svými nepřátelskými komentáři.
     Jdou nepotvrzené pověsti,že se prý dal vyškolit od svého presidenta Trumpety i za dozorce do personálu 800 koncentračních táborů pod kryci značkou FEMA.
     Takže můžete být jeden z prvních FEMA obyvatelů,když budete bojovat celosvětově za svobodu a proti cenzuře a čeká na vás a vám podobné tisice velkokapacitních plastikových rakví.

     Jen se podívejte na článek a video,které uveřejnil časopis Šifra.TADY VÁM NEPOMŮŽE ANI USMĚVAVÁ MANŽELKA,ta totiž půjde do koncentráku a rakve s vámi.
     Jen si zkuste najít tady dole článek u časopisu Šifra .Dali bychom tady odkaz,ale cenzura naše na články blokuje a přepsat se tu článek do textu asi neodváži.
     Zkuste si ho dole najít.Může to být pro vás a ostatní tady brzy dost aktuální.
     Článek má název

     ZNÁMÝ NEMECKÝ NOVINÁŘ,KTERÝ DLOUHÁ LÉTA ṔRACOVALVE VEŘEJNOPRÁVNÍ TELEVIZI ARD ŘIKÁ:

     USA dlouhodobě plánují útlak národů koncentračními tábory pro nepohodlné občany.

     • Petr C napsal:

      Nechte to na mne kde vypustim dusi. Pokud odpovidate konkretne mi odpustesi nesmyslne rypani do Prouda.
      To ze jsou priprave koncetraky je asi pravda. Jenze to mi vysvetlovat nemusite. Ja se snazim, jenze je tu take dost lidi kteri nectou. Nekteri to moc neumi a nekteri nechteji. Jejich mysleni je sprajcnute mezi dvema politickyma stranama. A nic jineho pro ne neexistuje.

 3. Petr C napsal:

  No vidite, stranu nezalozite – me, lid nenaucite byt zopovedny za svuj hlas. Takze vse zustane pri starem. Zazraky v techto vecech se nekonaji.

  • proud napsal:

   Jenze ty veci nejsou zadny zazraky,ale uplne normalni a bezny veci,ktery nam kdysi kdosi schvalne sebral aby nas mohl ovladat,eto vsjo.

 4. Petr C napsal:

  Nejak mi tam nejde dat to vysmate znamenko.

  • jan nowak napsal:

   Mistr proud nemaká na zmeny.. a ale na směny – bo ta-ky na howno – delší dobu ,
   .. sse už w podzemní Towárně ani neukázal : (

   Oude.. máš padáka : //
   M.

   • proud napsal:

    S tebou bych chtel mit dvojdomek a gumovy deti :-))))))))))))))))))))))))))))))))

    • proud napsal:

     S Petou ne,s tim by byla akorat nuda,porad samej plac a zadna predstavivost a nadeje ;-)

     • Petr C napsal:

      Proude vsechno mozne jen ne nuda, plac a nebo nedostatek predstavivosti. Jen by jste nesmel tolik placat. Mam deti, vysmatou manzelku, na system nenadavam z nouze, ale proto ze se mi nelibi to co dela z lidi. Co se tyce predstavitelnosti, netrpim fantazmagoriema. Nadeje ? Osobne mam normalni zivot a krmit se nejakymi nadejemi nepotrebuji. A ac osobne Nowaka nemusim, tyma smenama vas odhad.-)))

     • jan nowak napsal:

      Petrowi C.. prej wlezla do Koupelny Maňa.. dyž se BLB zrowna houpal..
      .. tag prej jí www wzal brokownicí a aa ..a
      Střelil jí & utopil w w Dunaji.. no. A pak INTERPOL a nazdar ! !

      Marie – prawda !

 5. Petr C napsal:

  Proude mate hrisne myslenky.

 6. jan nowak napsal:

  Ps.. proud má Hříšný myšlenky. te~dy .. BAN..
  .. ban ban ban : ))

 7. proud napsal:

  Stastnej a veselej Novej rok preju a zdravej a uspesnej 2018 !

  • jan nowak napsal:

   .. a já wám wši-m ta-ky přeju do Nowýho roku hodně úspěchů !
   Teď jdu do Zooo čeknout gdo sse prwní wykulil..

   ps : jest-li TO bude Krokadýl – bude se nejmowatt – La Kosťa : ))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!