Ukrajinský problém v Čechách

Všem je jasné, že Ukrajinci, jako levná pracovní síla, již po více jak dvě desetiletí brzdí růst mezd v podnicích na území ČR. V naší zemi pracují desítky tisíc (většinou nekvalifikovaných) dělníků z Ukrajiny, která se sama (vlastní vinou) potýká s obrovským ekonomickým, ale i morálním úpadkem. Tato země, která za Sovětského svazu bývala bohatým, polnohospodářským a průmyslovým státem, prošla hrozným úpadkem, vinou místních politiků a oligarchů, kteří ruku v ruce tuto zemi rozkradli, před očima nechápajících lidí, kteří plni nadšení ze samostatnosti jejich země nechápali, co se kolem nich vlastně děje.

Lidé typu Porošenka, jejichž rodiče stáli za rozkradením země, a kteří po celou dobu tahali z pozadí za nitky, dnes dokonce otevřeně vládnou této zemi, a přitom veřejně hlásají „pravdu, lásku a změnu“. Ukrajina na západ od Dněpru je nejen rozkradená, nýbrž také demoralizovaná a natolik amorální, že přestože se její představitelé dostali k moci nelegitimně, pomocí ozbrojeného puče, nedovolí zbytku země jít vlastní cestou a zkaženému Kyjevu věrní vojáci bez skrupulí vraždí civilisty, kteří si dovolí mít vlastní názor a nechtějí se podrobit nelegitimní vládě.

Mladí Ukrajinci z Kyjevem ovládané části země, tak raději v čím dále větší míře odchází pracovat a žít do zahraničí. Bohužel se ukazuje, že tato ukrajinská mládež, je úplně jiná, než jejich rodiče, kteří si ještě uměli vážit toho, když je nějaká země přijala a nechala je vydělat peníze, kterými mohli pomoci svým blízkým na rozkradené Ukrajině. Ze svých zkušeností a od mých přátel, kteří ještě (na rozdíl ode mne) pracují v bezpečnostních agenturách, vím, že tato mládež se chová podobně, jako afričtí migranti v západní Evropě.

Mladí Ukrajinci sice neřežou nikomu hlavy, kvůli náboženství, ale mají s nimi společnou aroganci, nevděk a neúctu ke svým hostitelům. Takových 70% zlodějíčků, vandalů a chuligánů, kteří kradou po obchodech, chlastají před obchodními centry, obtěžují kolemjdoucí, rozbíjí na chodnících lahve a hází odpadky na zem a do okrasných keřů, pochází z řad Ukrajinců!!!

Ve statistikách takové údaje nenajdete, protože většinou kradou zboží pod 5000 korun (nepáchají tedy trestný čin), a když dělají bordel, policisté je většinou jen napomenou, takže je vlastně vše „úplně v pořádku“. V práci pak na rozdíl od svých rodičů nemakají v potu tváře, aby svým hostitelům a chlebodárcům vrátili to, že tu vůbec mohou být, nýbrž se ulejvají kde mohou, půlku věcí úplně odmítají dělat a věčně se někde shlukují ve skupinkách, místo aby odváděli poctivou práci, za kterou jsou placeni.

Když nějaký Ukrajinec dostane funkci, okamžitě začne upřednostňovat své soukmenovce a Češi, kteří se nedej bože ocitnou v roli podřízených, dostávají tu nejhorší práci. Pokud se někdo rozhodne nenechat si takovou buzeraci od cizince ve vlastní zemi líbit, začnou Ukrajinci vyhrožovat mafiánem, což dělají i tehdy, když se nějaký český mistr odváží chtít po nich kvalitní práci, místo ulejvání, nebo honění norem na úkor kvality.

Začínám se bát, že naše země si těmito lidmi nasadila tzv. „blechy do kožichu“ a pokud se nakonec dokážeme nějak vyhnout islamizaci, tak nás tito naši „východní bratři“ rozkradou stejně, jako rozkradli svou vlastní zemi.

V historii totiž žádná samostatná bohatá Ukrajina NIKDY neexistovala… PROČ ASI ??????????!!!!!!!!!!
6 Komentářů k Ukrajinský problém v Čechách

 1. napětí napsal:

  Přesně tak, souhlasím s Kašukou. Ale na druhé straně, naši mladí lidé odcházejí do Německa. Tohle se moc nemluví v našich médiích, že holky a kluci, ktrí vědí dobře německy, jedou právě do SRN, Svýcar, Austrie, atp. kde dělají za podstatně víc než by dostali doma. Je to řětězová reakce,co se pamatuji,
  tak na brigády na pole, na zběr, hned po textiláku jeli holky a kluci makat za DM. Když se rozkoukali, dělali pak jinde na mnohem menších makačkách. Ve fabrice, obchodech, atp. a na jejich místo na poli najeli Slovenky a Srbky, Chorvátky. Ti po létech začali peacovat ja opatřovatelky a uklízečky v hotelech, a číšnice. Na jejich místo dnes najeli po vstupu do EU už jenom Rumunky a Ukrajinky. Ja jenom čekám, kde budou dělat mladé Arabky v burkách?Zatím berou mastné „spropitné“ od EU parlamentu.

 2. Rocco napsal:

  Přesně před dvěma měsíci byly volby, ale 80 % voličů zase zvolilo vítače&zloděje. Komu není rady, tomu není pomoci.

 3. stefan goga napsal:

  Je to stejne ako u romacu. Cim vecsi lotor tym vecsi hrdina.Tahne se to z generace na generaci.Nikto nic nevidel,neslisel oni tam neboli,falesne alibi a.t.d.Az vytvoria GETA -NO GO zony a vlastne pravidla je stoho GOMORA a pak SODOMA.

  • proud napsal:

   Jiste,presne,a zazilo se ze kdo upozornuje na kreteny,nebo kretenismus,stezuje si,chce napravu…….je praskac a plive se na nej.Chyba vazeni,ono je totiz treba mezi praskanim a mezi vaznejma pripominkama zatracene rozlisovat a bejt za ne vdecny!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!