OLE DAMMERGARD: „Teror“ – děláte si legraci? /VIDEO

oledammegard

Na konferenci "Otevřeného myšlení" v r. 2016 diskutoval Ole Dammegard šablony a metody, používané při akcích pod falešnou vlajkou. Letos v roce 2017 je zpátky s jiným náhledem na stejný námět. Již od r. 2013 je Ole stále se vracející řečník na konferenci "Otevřeného myšlení." Je tam zván kvůli opakujícím se údajným teroristickým útokům v západní Evropě a v USA. Coby odborník na toto téma dokázal vyvrátit oficielní vysvětlení mnoha těchto údajných teroristických útoků, jako na příklad bylo střílení v Copenhagenu, hromadné střílení v Norsku, v Nice, Charlie Hebdo, Bataclan a útoku na bruselském letišti a jiné.

V tomto videu mluví o útocích v Berlíně, Istanbulu, Jeruzalémě, Fort Lauderdale a v Melbourne. Připravte se na kritické informace.

Ole Dammegard je autor, vynálezce, bývalý novinář a vyšetřovatel, který zasvětil nějakých 30 let života výzkumu globálního spiknutí. Jeho hlavní zájem byl zjistit skutečnou pravdu o zavraždění švédského Ministerského předsedy Olofa Palme, Johna F. Kennedyho, Roberta F. Kennedyho, Martina Luthera Kinga, Johna Lennona, Princezny Diany a také pravdu o 9/11, o bombovém útoku na Oklahomu, bostonský maraton, atd.

Ole zjistil velmi zjevná spojení mezi různými teroristickými útoky formou identifikace těch, kteří byli ve spojení s vraždou Johna F. Kennedyho a Olofa Palme. Zdá se, že globální elity používají ty stejné 'odborníky' již celá desetiletí, aby za ně vykonávali špinavou práci.

Ole je vítaný návštěvník mnoha programů, jako na příklad The People’s Voice, Red Ice Creations (10 hodin) (Švédsko/USA), Project Camelot, (USA), Veritas Radio (USA), The Real Deal s Prof. Jim Fetzerem (USA), No Lies Radio s Dr. Kevin Barrettem (USA), Super Woo Radio (Australie), Global Peace Radio (Anglie), Open Your Mind Radio (Irsko), Talk Radio Europe (Španělsko), Freedom Radio (Dánsko) and Freedom Reigns, Australian Phi in the Sky.

Také jeho články jsou publikovány na významných stránkách jako jsou Veterans Today. Jeho knihy zahrnují "Coup d'etat in Slow Motion" (Zpomalený puč), Shadow of Tears (Stíny slz), Re-Mind Me (Připomeň mi) a Yolanda Yogapanda.

Ole byl odměněn Pražskou mírovou cenu za to, že pátrá po pravdě a je považován za hlavního odborníka na akce pod falešným praporem. Byl mluvčím na mnoha mezinárodních konferencích, včetně nedávné konference o John F. Kennedym v Dallasu, 2016

POZNÁMKY A PŘIPOMÍNKY PŘEKLADATELE:

Poznámka č. 1: Jakékoliv zařízení, které funguje na dálku vyzařuje nebezpečně elektro-magnetické vlny. Lidé v okolí těchto energetických pásem budou těžce nemocní, stejně jako jsou postupně těžce nemocní ti, kteří bydlí v blízkosti vysílaček pro mobilní telefony.

Poznámka č. 2: Podle některých badatelů slouží obelisk a pyramida ke sbírání lidské energie, kterou – pod vlivem silných emocionálních pocitů – vysíláme ven. Tyto struktury prý dokážou naši energii, která bývá často záporná, převádět tajným vládcům tohoto světa, kteří se schovávají někde ve čtvrtém rozměru a nemyslí to s námi ani trochu dobře. Naše energie je pro ně jako pro nás potrava; nejen že je vyživuje, ale udržuje je u moci. Proto prý protestní manifestace jakéhokoliv druhu v blízkosti těchto struktur vysílají nashromážděnou energii přímo jim a zároveň tím uznávají jejich vládu a nadřazenost nad námi.

Některá pátrání v tomto směru, text v Angličtině:
http://hetuurvandewaarheid.info/2011/05/07/matthew-delooze-9-eng-spitting-out-the-feathers-ofthe-benu-bird/
http://hetuurvandewaarheid.info/2011/05/07/matthew-delooze-10-eng-diana-can-you-see-thereal-me/

Poznámka č. 3: Psychopati jsou lidé bez citu, bez pocitů, bez výčitek svědomí, bez lásky. Dovedou sice tyhle vlastnosti poměrně úspěšně předstírat, neboť je mají vypozorovány od nás. Sledují nás od raného dětství a protože dobře ví že jsou jiní, zkoušejí napodobovat naše chování. Jejich (snad) jediný a největší strach je, že budou odhaleni za to, co jsou. Jestliže projevujeme soucit či lásku vůči psychopatovi, nenávidí nás za to a mnohdy je schopen nám kvůli tomu i ublížit. Velká část politických představitelů mezi ně patří, protože se ve skutečnosti nedovedou živit jinak, než prázdnými řečmi.

Když je psychopat přijatý k firmě, bude dělat vše, aby ji zničil; když se dostane do vedení státu, bude zkoušet zničit celý stát. Proti psychopatovi není valně obrana – nejlepší je otočit se a jít jiným směrem. Myslíte si že psychopati okupují věznice a nápravná zařízení? Ne, pravý opak je pravda. Většinou sedí v pohodlných křeslech na těch nejvyšších místech, v korporačních sálech, ve vedení firem a států.

Andrzej Lobaczewski byl za svoje objevy nesmírně persekuován. Pochopitelně, psychopati nechtěli být odhaleni. Svoji první knihu na toto téma hodil do kamen pouze pár vteřin předtím, než mu tajná policie vtrhla do bytu, kdesi v Polsku. Poté knihu přepsal, za pomoci tehdejších spolupracovníků a poslal ji po spolehlivém poslovi do Vatikánu k úschově. Kniha se ztratila. Třetí přepis zkoušel vydat v Americe s velkými potížemi. Byly proti němu sankce, významné politické osobnosti tomu zkoušely zabránit a nakonec onemocněl a musel se vrátit do Polska, kde později zemřel. Přesto, nakonec se knihu podařilo vydat.

Více informací o psychopatech naleznete zde:
http://www.nwoo.org/2015/07/08/stefan-verstappen-obrana-pred-psychopaty/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!