Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 08.01.2018

pjakin2017Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Podrobné vysvětlení účelu kandidatura ruského oligarchy a kandidáta globalistů Pavla Grudidina v ruských prezidentských volbách proti Putinovi, úsilí státní elity USA o rozpoutání občanské války v Rusku při mistrovství světa ve fotbale 2018, setkání prezidentů SNS, protivládní protesty v Íránu jako signál globalistů íránské vládě o tom, že nemají ve své zemi nic pod kontrolou, plány GP udělat z Íránu centrum koncentrace řízení, zabrání Krymu Ruskem jako překažení plánu na globální dominanci Číny, proč není V.V.Pjakin při negativním hodnocení politických komentátorů samolibý, a další.
29 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 08.01.2018

 1. Tomi napsal:

  Hezký no. Opravte ma ak sa mýlim.

  Nehovoril nedávno, A nebolo to viac krát? že to máme chápat bez emócii a hodnotit veci objektivne? A nieje to nahodou On, kto na otazky, pri ktorých ľudia objektívne hodnotia, ako působý jeho vystupovanie na ľudí? čo tým vyvoláva v spoločnosti?
  a jeho hodnotie bolo aké? Defenzívne. Akoby mal potrebu sa brániť pričom neodpovedal na otázku o tom ako ojektívne pôsobý.
  Ale odpovedal, ako to on subjektívne myslí. Dobre osobne mu neverím, keď reaguje takto. Dnes som videl ako reagoval na adresu svojich vyjadrení, ktoré boli zo strany pýtajúceho sa evidentne nepochopené. v tomto prípade pán Pjakin odpovedal úplne v kľude a s rozvahov. čo v prípade predošlích dielov pri reakciach na otazky na margo jeho pôsobenia jaksi neplatilo. Tam si ponekud viac rozvášnil.

  Tiež nerozumie jednému. Myslím že v minulom dieli, alebo cca 3 dozadu. Hovoril o to že to máme chápat objektivne. Prečo on teda nehodnotí ako jeho prejav objektívne pôsobý? Ale vysvetluje svoje Subjektívne názory. - A tu narážam na ďalší problém. Pretože hovorí okrem toho, že máme byť objektívny. Tak i to že to máme hodnotiť bez emócii. s tým súhlasím. Ale prečo ich tam on vkladá? Na to preventívne sám reagoval. - Asi Keď si uvedomil čo hovorí- Tak povedal: "Keď tam tú emocionalitu vkladám, tak preto aby som sdôraznil Vážnosť..."
  hmmmm... zaujímavé.

  Jednou taky povedal: "Možno to nebolo spávne pochopené" Moňo som sa vyjadril trochu prýkro".
  atď.

  Teraz zase hovorí na otázku ohladne toho ako pôsobý. že nieje samoľúby atď.... A že on len takto vyjadruje sklamanie a ľútosť nad tým že je proste naj a iného niet... :D proste perly :DD

  ale ... sorry... dostal som záchvat smiechu :DDDD
  ...

  Už môžem.. toto je fakt pecka :DD FUUUUUuuuuu :D ...

  .... Jako, nemala by sa Ľútosť vyjadriť ľútosťou? Hnev hnevom? atď?
  Ako to potom je? kto sa v tom má potom vyznať? jako i jedných je emocionalita špatná ale on tým len zdôrazňuje dôležitosť?.

  prepáčte ale Ja to chápem inak. Podľa mňa sa jedná o akúsi nestálosť a Emocionálnu nevyrovnanosť.

  Tiež keď sa vyjadrujem príliž emotívne ale pritom však bezcitne o ľuďoch ktorý sa ocitli v takej ťažkej sytuácii ako Ruský športovci. A stoja pred takou náročnou voľbou.

  Nazvať tak kohokoľvek s týchto ľudí Parchantom, ak učiní podľa neho nesprávnu voľbu... To hodnotím ako jasnú manipuláciu ľudským vedomím s cieľom ovplivniť Voľbu človeka ochromením jeho mysle strachom, ktorý Človek nepochibne musí cítiť s toho, že sa ocitne na okraji s nálapkou vyvrheľ a Parchant, pretože išiel na súťaž na ktorú sa dlho pripravoval vlastným úsilím.

  Myslím že pán Putin to vôbec nemyslel tak ako to prezentuje pán Pjakin že cieľom toho čo povedal Prezident RF: Že sa musia rozhodnúť sami. Nemyslím si že Putinovím cieľom je postaviť týchto ľudí na okraj spoločnosti s nálepkou Parchant.

  Podľa mňa si totiž Ruský Prezident Uvedomuje v akej, pre nich zložitej a ťažkej sytuácii sa ocitli týto ľudia. A určite nechcel aby učinili voľbu pre Rusku zo strachu čo s nimi bude ak sa rozhodnú inak.

  A to pretože si dobre uvedomuje, že rovnako ako u nás. to po revolúcii nebol štát kto vychovával športovcov a finančne ich podporoval. Ale tak ako u nás to boli rodičia kto investoval do svojích detí čas a peniaze.

  Takže i keď má v mnohom pravdu. neverím čistote jeho úmyslov ako ich sám prezentuje, lebo upltňuje jeden meter na seba a iný na ostatných... a nestotožnujem sa s tým čo tvrdí o Ruskom Prezidentovi.

  Podľa mňa tento človek. Ikeď hovorí mnohé pravdy. Podľa mňa škodí svojej vlasti. považujem ho za Cinického, Arogantného, Emocionálne nevyrovnaného a Pokryteckého Človeka. Pri čom tom považujem za jeho problém a kým sa nedopustí horšieho... hold má právo hovoriť.
  Ale inak robí kus dobrej práce a beda mu ak má prvda, že na ľudí to už Nefunguje. Podľa otázok na jeho osobu má pravdu i v tomto... holod jeho problém...

  :DDDD

  Ale páči sa mi že zase nesklamal a nezabudol pripísať zásluhy za vštko dobré na triko KSB a DVTR
  On proste nesklame :DD

 2. Lukaš napsal:

  Tomi.
  Jedno koliesko Vám chýba,ale aspoň ste to prečítal.

  • proud napsal:

   Lidova moudrost je nad vsechny "tlusty knihy" :-)

   Když ve slově LÁSKA změníme čtyři písmena a jedno ubereme, dostaneme slovo PIVO.
   To určitě stojí za povšimnutí... ale pozor!!!
   Když ve slově LÁSKA změníme pět písmenek, a jedno přidáme, vznikne nám slovo FERNET.
   To už ale určitě nemůže být náhoda!!! :-D

   Moudřejší ustoupí... to vysvětluje celosvětovou nadvládu blbů.

   Pritom je mnohem kratsi!!!

   • jan nowak napsal:

    A gdyž sse we slowě ... např. Proud
    .. něco přidá a-ne-bo ubere..
    Tag je mi TO ta-ky u prdele proude ; ))

    Ale strejdu Pjaťkyna si rád Čeknu ta-jak : Grznár vs Korčok
    .. na swej trubce..

  • Tomi napsal:

   No treba skus(te) vysvetlit preco? :O
   Kde som sa zmylil okrem gramatiky? :D

  • jan nowak napsal:

   Nedělej si z Tomi-ho legraci , Lukaši..
   .. neni Zde sám , gdo neumí čítať !!!
   A eště ke www wšemu MU ~ Stará záánáášíí..

  • Vova napsal:

   jedno koliesko a niekolko desiatok hodín gramatiky

   • proud napsal:

    Skoc do zdi s tvoji garmatikou,kretene..........o ty to tady neni!

   • Tomi napsal:

    Ale pre neho ano. Oni totiz nemuseli riesiť take zivotne situacie ako ja. Preto mali cas sa ucit gramatiku.
    Oni nemuseli riesit to ze ich tatko prisiel uprostred noci ozraty zmlatil ich a potom v takom stave chodit do skoly den co den 6 rokov v kuse kym sa s nim mama nerozviedla a potom nemuseli v 18 prerusit skolu a ist pracovat aby mali na chleba.
    Takyto neclovek to nedokaze pochopit.

    Este ze maju Pjakina

    • proud napsal:

     Ze pro nej ano? A koho ta stenice zajima kdyz nejde s nicim jinym nez plevelit s garamatikou? Nikoho,tak at zavre rypak.

     • Tomi napsal:

      Jo no pre neho je to o gramatike. Keby aspoň chápal jej zmysel.

     • proud napsal:

      Neres to,prisel jen delat bordel,kdyby ne,mel by aktualni argument,jenze ma hovno,tak se mu hodi gramatika,nezasirejme to tu kvuli blbcovi.......

 3. Tomi napsal:

  A inak te tlste knihy čítaš? :)

  • proud napsal:

   Jasne ze je cte,protoze jinak by vitezily intuice s rozumem a ne kecalkove:-))))))))))))))))))))).Ani nepotrebujes dukaz,ten je danej uz tim co vyvadej media s ovcolidma,knihy jsou to stejny,kdyz jsou stejne brany,bez premejsleni,jako jediny "pravdy",obzvlast kdyz na ne poukaze "sympatak" co je jako chytej vestec u kteryho se prijde na to co vestil az kdyz se to stane :-))))).

   • proud napsal:

    Na lidech je krasny to ze jsou tvarny jako hlina a lehce zblbnutelny jako deti.:-)

   • Tomi napsal:

    Ale ja taky uzivam te pojmy a metody co sympaťák. O necem to svedci. xD sympaťákom sa,ale taky jaksi nepáčia ich mtóty, ak ich aplikuješ na nich a ich sympaťického veštca :D tam sa hneť objavujú akési vínimky v pravidlách. A keď na to rekneš ne, tak si neni simpațák= krytérium pravdy
    Ale ďaleko sa s tym nikdy nedostanem :D

 4. jan nowak napsal:

  Tomi Ho ROBOTE www wyndej ! ! !
  .. ty-ta-ky prima pí~češ * * *
  ************************* [ • • ]

 5. Lukaš napsal:

  Tomi.
  Kdo nechce pochopit,tak nepochopí.
  Ani Pjakin není jasnovidec,že kope za Rusko,tak to pochopím.
  To že se politici neřídí podle něj,to vidíme také,ale dost se strefuje,co bylo a jak to je a jak to asi dopadne.
  Takže za vším hledej peníze a když sleduji,tak po těch změnách režimů,chce strašně mnoho lumpů zbohatnout a v tom to je.

 6. Tomi napsal:

  Ze se strefujem neni pre mna dokaz niceho. Jen trik na zblbnuti publika. Strefit se muze klikne tak i lump. Neni to nič zložité. Kto se vyzna v ludskom mysleni vie co jak povedat aby ludi zblbol. Hovori im veci ktore by nemal vedet ale vie. A tym ziskava dôveru a udiv ci zvedavost :D

  • Tomi napsal:

   Clovek vo zvedavosti ocareny jeho schopnostou chce vedet co vie on a veri mu a ide za nim. Ten ho moze viest za ruku ale pritom za nos. On mu povie rob toto a ten to robi aby bol ako vestec. A vestec sa stava tym kto pise scenar prote vie co bude nasledovat. Nie to nic zlozite. Skus Kafku, Thorstena, Anastaciu, Teall Scot, ...
   Alebo si pozri Mentalistu a uc sa v praxi ako zblnut blbca. Staci len aby bol blbec povrchny a tuziaci byt ako vestec. On totiz nechce byt dobry ale mat moc a schopnosti. To s neho robi blbca. A ked blbec pocas zivota nezaobera sa smrtou. Smrt pride po blizkeho a on zufali nechapajuc smrt uveri i diablovi ak povie mu vratim ti blizkeho. Taky clovek kazdej zdanlivej pravde uveri - uveri tomu kto ma zdanlivu moc a ten poviem mu co pocut chce paci sa jeho srdcu. To srdce zajasa nad blbostou, lebo zdanlivo mudra je.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!